شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

هدیه مناسب

1. helenars

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام به همه دوستان محترم
    راستش نمیدونم جایی که این تاپیک را ایجاد کردم درست است یا نه؟جای مناسبتری پیدا نکردم اگر اشتباهی کردم معذرت میخواهم.
    راستش دوستان چند روز دیگه ولادت حضرت علی است که روز مرد هم می باشد.   
    من شاید بگم چند ماهه که فکرم مشغول این موضوع شده که چه چیزی مناسب است که برای نامزدم بخرم وبهش هدیه بدم .ولی هنوز نتونستم تصمیم بگیرم .از شما دوستان بخصوص آقایان خواهش دارم که علایق خودشون را بگند وبگویند که دوست دارند چه هدیه ای بگیرند ؟شاید اینطوری من بتونم بهتر تصمیم بگیرم .
    آخه میدونید این اولین سالی هست که من هدیه میخواهم بخرم خیلی دوست دارم چیز خوب و نابی بشه تا خاطره خوبی تو ذهن نامزدم بزارم.  
    البته بگم من علایق اونو سعی کردم کشف کنم ولی اون اینگار به هیچی علاقه نداره .مردا خیلی دیر کشف میشند ومرموزند.  
    میشه لطفا شما دوستان کمکم کنید ونظراتتون را بگیید.

2. سلام دوست خوبم
    فکر می کنم آقایون از داشتن یک گوشی موبایل جدید خیلی لذت ببرند البته اگر از لحاظ قیمت مشکلی نداشته باشید.البته اگر ایشون هم روز زن یه هدیه خوب خریده باشند.
    باآرزوی خوشبختی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. هدیه رو یکجوری نخرید که به مشکل مالی بر بخورید
    چون طی دوران دوستی - نامزدی  بارها پیش میاد که لازم میشه هدیه بخرید . اینجوری هردفعه عزای عمومی خواهید گرفت

هدیه گرفتن استاندارد نداره . یکی از وسائل فانتزی خوشش میاد ، یکی اصلا درک برخورد با یک هدیه فانتزی رو نداره . یکی برای نامزدش گوشی موبایل می خره که بنظر من درسته هدیه جالبی می تونه باشه اما هیچ حسی توش نیست .درست مثل طلا و سکه خریدن ! یکی دوست داره هدیه اش کمی هم بار عاطفی داشته باشه .
    نمیشه همینجوری نظر داد . بنظر من گوشی ، ساعت و ... سرجای خودشون خوبن اما هدیه نامزدی - این نظر منه - کمی باید احساس هم توش نهفته باشه ،
    بدون هیچ شناختی از شما و نامزدتون ، بنظر من ادوکلن هدیه ایه که همه قشر جامعه باهر طرزفکری ازش استفاده می کنند و کمی عشقولانه تر از یک وسیله مکانیکی هست . تنها می تونم همین رو بهتون توصیه کنم . در کنارش یک شاخه گل فراموش نشه ...
    بنظر من اثر اون یک شاخه گل خیلی ماندگار تر از ادوکلن هست

هرچند من خودم کادوهای فانتزی رو با هیچی عوض نمی کنم و البته می دونم اکثریت آقایون مثل من فکر نمی کنند ...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. helenars نوشته است: سلام به همه دوستان محترم
    راستش نمیدونم جایی که این تاپیک را ایجاد کردم درست است یا نه؟جای مناسبتری پیدا نکردم اگر اشتباهی کردم معذرت میخواهم.
    راستش دوستان چند روز دیگه ولادت حضرت علی است که روز مرد هم می باشد.   
    من شاید بگم چند ماهه که فکرم مشغول این موضوع شده که چه چیزی مناسب است که برای نامزدم بخرم وبهش هدیه بدم .ولی هنوز نتونستم تصمیم بگیرم .از شما دوستان بخصوص آقایان خواهش دارم که علایق خودشون را بگند وبگویند که دوست دارند چه هدیه ای بگیرند ؟شاید اینطوری من بتونم بهتر تصمیم بگیرم .
    آخه میدونید این اولین سالی هست که من هدیه میخواهم بخرم خیلی دوست دارم چیز خوب و نابی بشه تا خاطره خوبی تو ذهن نامزدم بزارم.  
    البته بگم من علایق اونو سعی کردم کشف کنم ولی اون اینگار به هیچی علاقه نداره .مردا خیلی دیر کشف میشند ومرموزند.  
    میشه لطفا شما دوستان کمکم کنید ونظراتتون را بگیید.

سلام سلام
    منم می خوام یههدیه بگیرم توپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ  
    از اینکه اومدی برا خرید هدیه روز مرد اینجا نظر سنجی گذاشتی کف کردم  
    اینقدر خودتو دچار استرس نکن  
    راحت باش
    با نامزدت رابطه اتو گرم کن .از یه دوست هم صمیمی تر
    بهش محبت کن .  درکش کن. کارهای بچه گانه تو ذوق بزن نکن ..(بکن نکنه!!!!!!!)اینقدر ایشونو موجود عجیب و غریب ندون
    اونم یه آدمه که دل داره و احساس(البته دوزش تو هر فردی متفاوته)
    اگه ایشون فول آپشن احساساتی ان و این چیزا رو خوب درک میکنن هر کادویی میتونه براش به یاد موندنی بشه  (حتی اگه ارزون) مهم اینه که این کارو از ته دلت بکنی و با همه احساست به عشقت تقدیم کنی... به نظر من بهتر از اینه که یه هدیه ی گرون بگیری و در یک فضای خشک یا رمانتیک ساختگی     بهش بدی(به خدا آقایون هم احساساتو میفهمن  )

5. یه کاری کنید که جالب باشه.

مثلا یه کارتون ماشین لباس شویی یا یخچال بگیرید.
    یه چیزی مثه موبایل یا هر چیز کوچیک دیگه ای وسطش بذارید بقیشم رو با کاغذ و مقوا پر کنید .
    سفارش بدید از بیرون بیارن.
    خلاصه یه فیلم واسش درس کنید .
    ته خندس.مطمئنم شوهرتون خیلی کیف میکنه.

6. asal_as

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببین عزیزم من فکر می کنم هدیه دادن خیلی مهمه و اینکه اولین هدیه شما به ایشونه خوب قضیه را مهمتر و احساسی تر می کنه.
    خیلی خوبه که این قضیه را جدی گرفتی بهتره از همین حالا فرهنگ هدیه دادن و یادگاری گذاشتن برای اینده را تو زندگیت بیاری.
    اما حواست باشه از نظر مالی به خودت فشار نیاری.البته نمی گم دوست مرا یاد کنه یک ...
    باید برای طرف مقابل چیزی بخری که براش قابل استفاده وخوشایند باشه.
    من یه چیزی مثل ساعت را که همیشه یادگار می مونه ترجیح می دم طرز فکرا متفاوته ولی من فکر می کنم هدیه اول بهتره یه چیزی باشه که 20 سال دیگه هم بتونه خاطره اون روزا براتون زنده کنه بار احساسی که دوستان گفتن هم خیلی مهمه که با بسته بندی زیبا و یه شاخه گل میشه چاشنی هدیتون کنید.
    البته فراموش نکنید طرفتون را هم باید بسنجید و حواستون باشه این قضیه دو طرفه باشه چون اگه ایشون به هر دلیلی به این مسائل بی تفاوت باشه و نخواد تغییر روش بده خودتون اسیب می بینید در واقع در طولانی مدت محبت کردن از هر نوعیش که یه طرفه باشه برای رابطه مخربه .
    امیدوارم روز خاطره انگیزی داشته باشید.

7. با سلام

من یه تجربه جالب دارم از روز تولد همسرم البته بعد از ازدواج بود و خونه خودم بودم و راحتر می تونستم مانور بدم .روز تولد همسرم وسط های ماه است و من از قبل می گفتم که ببخشید چیزی نتونستم بخرم و سط ماه حقوق تموم شده و... و بهش می گفتم که سر برج کادو بهت می دم و خیلی طبیعی نقش بازی می کردم که باورش شده بود ... بعد یک کیف اداری چرم که خیلی وقت بود می خواست بخره براش خریدم البته یکم گرون بود بعد از شیرینی فروشی کیک سفارش دادم و گفتم راس ساعت فلان بیارین منزلمون البته پول آژانس و ... را حساب کردم بعد سر ساعت آیفون زنگ زد گوشی را برداشتم بعد راننده گفت کیکتون و گفتم الان میان پایین بعد به همسرم گفتم دم در کارت دارن کمی تعجب کرد و گفتم همسایه بغلیه و رفت جلوی در و راتتده کیک و داده بود دستش و اینم کلی سورپرایز شده بود و ذوق کرده بود و...    فکر می کنم برای روز مرد کار جالبی باشه چون اصلا به ذهنش هم نمی رسه البته یادتون باشه که آیفون رو خودتون جواب بدین.

8. سلام دوباره

اگر شما هم تجارب جالب در مورد کادو دادن و گرفتن دارید بد نیست در اختیار بقیه هم بذارین مخصوصا شما آقای سامی که به گفته خودتون کادوهای فانتزی و رومانتیک رو دوست دارید چون مهم نیست هدیه چی باشه طرز دادن هدیه خیلی مهمتر هستش.

ممنون

9. به نظر من یه ساعت بخر (نه اینکه خودتو زیر فشار مالی خفه کنی)و اونو بذار وسط یه تلغ شیشه ای  پر از گل رز قرمز و چند تا شکلات هم بریز کنارش و با یه پاپیون قشنگ ببندش و با یه چاشنی بوس ابدار تقدیمش کن مطمئن باش هیچوقت فراموش نمی کنه

10. هر چی بخری مهم نیست مهم اینه که با عشق و محبت بهش بدی به طوری که احساس نزدیکی کنه.بهت و صمیمیتتون زیاد تر بشه.

11. سلام پيشاپيش ولادت حضرت علي(ع) و روز مرد و پدر را به همه‌ي آقايان تبريك مي‌گم.
    انقدر خودتون را به زحمت نندازين گاهي اوقات چيزهايي هست كه حتي به ذهنتونهم خطور نمي‌كنه يا شايد به فكرتون رسيد ولي احساس كرديد مناسب نيست اونچيزي كه مهمه بار معنوي هديه است و اين كه كاملاً صادقانه باشه گاهي اوقات حتي يك جمله‌ي پر محبت از گرونترين هديه‌ها با ارزش‌تره.
    به نظر من يك كتاب خوب مثل حافظ ، همراه با يك شاخه گل رز با يك نگاه عاشقانه و يك بوسه‌ي گرم بهترين هديه و ماندگاره.البته اگر نامزدتون اهل كتاب باشن!
    مهم اينه كه دلتون خوش باشه اميدوارم بهترين و عاشقانه‌ترين لحظات رو در كنار هم داشته باشيد در تمام طول زندگي مشتركتون  

12. سلام به همه دوستان
    اول ازهمه روز مرد را پيشاپيش به همه آقايون تبريك ميگويم واميدوارم كادوي كه خواهيدگرفت براي شمادلنشين باشد
    در جواب دوست عزيزمان بايد بگويم به نظر من اول يك متن عشقولانه ازهر جاي كه ميتوني به دست بيار وآن را باپس زمينه وغيره دل نشين تر كن ودر يك برگه به سليقه خودت بنويس يا باكامپيوتر ويا با دست خط خودت
    يك كادو مانند پيراهن يا ساعت ويا كفش برايش بخر ويك دسته گل به سليقه خودت انتخاب كن واز قبل برايش آماده كن
    بعد زماني كه او پيش شما ميايد ابتدا دسته گل را به او بدهيد واز او به خاطر اينكه پولي براي خريد كادو نداشيد عزر خواهي كنيد  
    بعد از يك ربع ساعت برگه نوشته را رو كنيد و بگويد چون پول نداشتيد كه برايش كادو بگيريد يك متن برايش نوشته ايد ودر اخر سر كه نامزد شما از گرفتن كادو نااميد شد در اخر كادو خود را رونماي كنيد
    خيلي حال ميده  ويا به عنوان كادو يك چيز كوچيك اول بدهيد تا زياد حالش گرفته نشود در اخر دست خودت را رو كن
    باور كنيد به يادش خواهد ماند امتحان كنيد

13. helenars

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام به همه دوستان مهربون
    از نطراتتون واقعا ممنوم .
    راستش من خودم طرفدار و پایبند به هدیه ساده هستم وقراری باهم بستیم که هدیه هامون ساده ولی با معنا ومحبت باشه.
    از پبشنهاداتتون ممنونم ولی خب راستش از پس گوشی و ساعت برنمیام انشالله باشه برای یه وقت مناسبتر .ادوکلنم اون برام خریده تکراریه
    از اون دوستانی که هدیه فانتزی را پیشنهاد کردند خواهش میکنم چند تا مثال بزنند چون نامزد من آدم با احساس و مهربونیه هست خداییش تو ذوق آدم نمیزنه .  
    واییی دیگه وقت ندارم لطفا راهنماییم کنید بسیار ممنونم  

14. اگر تهران تشریف دارید یکسر به این دو مرکز بزنید

1- خیابان میرزای شیرازی ، نرسیده به عباس آباد . 10-15 تا فروشگاه فروش لوازم فانتزی هست

یا

2- خانه جوان ، شریعتی . بالاتر از سینما فرهنگ

کلی وسائل فانتزی زنانه و مردانه اونجا می تونید پیدا کنید . دیگه بقیه اش به سلیقه و خودتون و طرفتون بستگی داره . اینجاهایی که گفتم برای کادو خریدن خیلی خوبن . بخصوص وقتی خودتون هیچ ایده ای ندارید با دیدن ویترین ها و فروشگاهها کلی ایده ی جدید به ذهنتون میرسه .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید