شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    5   

ترشح واژینال

1. ميشه درباره اختلالات هورموني بيش تر توضيح بىيى ممنون ميشم.

2. ببخشيد 2تا سوال ديكه داشتم.
    يعني من عفونت ندارم؟؟؟؟؟
    بعد من يك ماه بيش براي اولين بار از روش اورزانسي استفاده كردم در دوران بريود كه بعدا فهميدم كارم خيلي اشتباه بوده.ميشه اين مشكلات به خاطر اين مسئاله باشه؟؟؟؟
    ممنون ميشم يكم بيشتر توضيح بديد.

3. maryam68 نوشته است: با سلام
    من يه مشكلي داشتم ممنون ميشم سريع جواب بديد.
    من الان حدود يك هفته است خارش و سوزش شديد كرفتم.بعد از يكي 2 روز خودم و با اب و سركه در روز جند بار شستم كه خارشم تقريبا خوب شد اول ترشحاتم سفيد رنك بود ولي بعد از اينكه خودم و ميشستم ترشحاتم زرد كم رنك شد تا الان كه دوباره خارش كرفتم شديد. ترشحاتم بوي بديم نميده مثل بوي ماهي يا جيزايي كه تو علائم عفونت هست.تا امروز كه الان يه دفعه لبه ي سمت جب مهبلم ورم كرد بعد از كلي خارش حالا نميدونم مشكل جيه؟؟؟؟؟؟؟؟ببخشيد اكه كلمات و غلط مي نويسم جون حروفي كه تو عربي بكار نميره رو ندارم.
    منم ميدونم همه ميكيد بايد برم بيش دكتر ولي اكر اطلاعي داريد ميخوام مشكلم و بكيد و راه حلش.من از دكتر ترسي ندارم ميدونم ولي شرايتش و ندارم ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

سلام
    دوست من آقای دکتر پاسخ کس دیگری رو دادند شما چرا به خودت گرفتی
    مشکل شما ربطی واضحی به مشکلات هورمونی و روش اورژانسی نداره
    شما به احتمال زیاد دچار عفونت شدید
    لزومی نداره همه موارد رو با هم داشته باشید تا بگیم عفونت دارید ( مثل همون بوی بد ترشحات که ندارید )
    در مجموع مشکوک به عفونت هستید ولی ممکنه دلایل دیگری مثل حساسیت و خشکی و اینچزها هم باشه . بهرحال  التهاب واژن در شما محرضه ( املاش این بود ؟ ! )
    باید علت مشخص بشه بعد برید سراغ درمان و اگر منتظرید یکی از اینور مانیتور بدون معاینه براتون نسخه بنویسه بنظر من کار درستی نمی کنید .
    محلول آب و سرکه هم اگر نخوایم بگیم یک ترکیب پیشگیرانه هست تا درمانگر باید بگیم به تنهایی نمی تونه هر عفونت و التهابی رو درمان کنه . پس با اینکه دوست نداشتید اینو بشنوید اما بهتره به متخصص زنان مراجعه کنید . ضمنا لباس زیر نخی فراموش نشه و زود به زود تعویض کنید

4. سلام
    من خيلي باهوشمSmile جو كرفتدم.
    خوب من الان تقريبا خوب شدم حدود 2 روزه.جون از مسافرت اومدم تازه ممكنه به خاطر حساسيت و الودكي هاي ديكه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
    يه سوال داشتم اين عفونت هارو فقط كسايي ميكيرن كه رابطه جنسي دارن؟؟؟؟؟؟
    ممنون از راهنماييتون.

5. maryam68 نوشته است: سلام
    من خيلي باهوشمSmile جو كرفتدم.
    خوب من الان تقريبا خوب شدم حدود 2 روزه.جون از مسافرت اومدم تازه ممكنه به خاطر حساسيت و الودكي هاي ديكه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
    يه سوال داشتم اين عفونت هارو فقط كسايي ميكيرن كه رابطه جنسي دارن؟؟؟؟؟؟
    ممنون از راهنماييتون.

خب خداروشکر
    ولی اگر ادامه داشت برو دکتر

در مورد سوالت هم باید بگم خیر
    برخی از بیماریهای تناسلی از راه جنسی هم منتقل می شن ولی عفونت واژن در خانمهایی که هیچگونه رابطه ای هم نداشتند رخ می ده . ربطی نداره

6. جناب آقاي دكتر با سلام
    من 26 سال دارم و ازدواج كرده ام. چند وقتي كه ترشحاتم سفيد تكه اي همراه با بوي بد است. به مدت 1 هفته از كرم واژينال كلوتريمازول استفاده كردم. اما مجدداً بعد از 1 روز از قطع كرم همان بو و ترشحات را مي بينم.
    نظر شما چيست؟

7. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    درمان‌های تأییدشده برای کاندیدیاز وولوواژینال عبارتند از داروهای موضعی ضد قارچ که به صورت تیپیک برای ۱ تا ۳ روز مصرف می‌شوند، و یک داروی خوراکی تک‌دوز یعنی فلوکونازول (۱۵۰ میلی‌گرم). هم داروهای آزول موضعی و هم داروهای آزول خوراکی باعث تسکین علایم و منفی شدن کشت در ۸۰ تا ۹۰ درصد از بیماران می‌شوند

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  8. سلام وخسته نباشید
    کرم واژینال تریپل سولن البته اگر اشتباه نکنم برای چیه و ایا استفاده از ان ضرری نداره؟

9. azadeee2000 نوشته است: سلام وخسته نباشید
    کرم واژینال تریپل سولن البته اگر اشتباه نکنم برای چیه و ایا استفاده از ان ضرری نداره؟

سلام،
    کرم واژینال تریپل سولفا برای درمان عفونتهای واژینال به کار برده می شود./

10. من دختر 17 ساله ای هستم و مشکلی مثل همین دختر خانم 21 ساله دارم فقط در مورد من این ترشحات چند روز قبل و بعد ازعادت ماهیانه قطع می شود .میشه منو راهنمایی کنید خیلی نگرانم.لطفا جوابو به ایمیلم هم ارسال کنید ممنون

11. sara2131

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من مدتیه دچار خارش و سوزش شدید کلیتوریس شدم با تجویز دکتر پماد کلوتریمازول واژنی هم مصرف کردم از دتول هم برا شستشو استفاده میکنم ولی هیچ تاثیری نداشته در ضمن ترشحاتم سفیده ولی بوی بدی نداره

12. YUKABED

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید
    اگر ترشحات به مرور زمان بوی بدبدهند یعنی عفونت هست صد  در صد ؟ یا نه ؟

ترشحاتی هم که بو نمیدهند احتمال دارد عفونت باشه یا نه ؟

مرسی

13. YUKABED نوشته است: سلام خسته نباشید
    اگر ترشحات به مرور زمان بوی بدبدهند یعنی عفونت هست صد  در صد ؟ یا نه ؟

ترشحاتی هم که بو نمیدهند احتمال دارد عفونت باشه یا نه ؟

مرسی

سلام

گاهی افزایش ترشحات در طول روز - نه بوقت تحریک - می تونه خودش نشانه ی عفونت باشه . البته گاهی
    ضمنا بوی بد ترشحات یکی از نشانه های بارز عفونت هست
    اما اینکه بعد ازمدتی بوی بد بدهد ! باید دید بعد از چه مدتی ؟
    آب ساده هم که درجایی راکد باشد بعد از مدتی بوی بد میدهد . توصیه می کنم بهداشت رو همیشه رعایت کنید و اگر ترشحاتتون زیاده - و متخصص تشخیص داده که ناشی از عفونت نیست و طبیعیه - اونوقت لباس زیرتون رو زود به زود تعویض کنید و برای جلوگیری از آلودگی های بعدی در طول روز ( کار یا دانشگاه ) از پدهای بهداشتی استفاده کنید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. سلام شنیدم که ترشحات سفید رنگی که شبیه پنیر هستند برفک واژن هست
    علتش چیه؟ من تا حالا نداشتم ولی بعد از نزدیکی با دوستم که البته نزدیکی کامل نبود یعنی التش رو در واژنم زیاد نبرد به کم با اندازه ی 1 سانت(ترسیده بودیم بیشتر بره)
    حالا برای برطرف شدن این قضیه اگر نخوام پیش دکتر برم چی کار باید بکنم؟؟
    بعد امکانش هست که این برفک واژن از این طریق واسه من به وجود نیومده باشه؟
    ممنون میشم بگید

15. tasnim_f نوشته است: سلام شنیدم که ترشحات سفید رنگی که شبیه پنیر هستند برفک واژن هست
    علتش چیه؟ من تا حالا نداشتم ولی بعد از نزدیکی با دوستم که البته نزدیکی کامل نبود یعنی التش رو در واژنم زیاد نبرد به کم با اندازه ی 1 سانت(ترسیده بودیم بیشتر بره)
    حالا برای برطرف شدن این قضیه اگر نخوام پیش دکتر برم چی کار باید بکنم؟؟
    بعد امکانش هست که این برفک واژن از این طریق واسه من به وجود نیومده باشه؟
    ممنون میشم بگید

سلام
    این ترشحات برفک نیست
    ترشحات معمولی واژن است که در هنگام تحریک جنسی  به همراه دیگر ترشحات لزج و شفاف  خارج میشود
    نگران نباشید هر ترشح از واژن طبیعی است مگر اینکه زرد  - خاکستری ویا قهوه ای   همراه  با بوی بد باشد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 6
رفتن به صفحه :    5   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید