شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 44 ...   

احتمال بارداری ..

1. saeedhppp نوشته است: سلام
    من با یه خانومی نزدیکی داشتم و احتمال می دم مقداری منی داخل واژن ریخته باشه بعد از این اتفاق من اول فکر نمی کردم احتمال بارداری وجود داشته باشه ولی بعد از 1-2 روز به فکر اتادم
    خلاصه که بعداز حود 66 ساعت اولین سری قرص hd رو مصرف کرد اون خانوم ولی سری دوم که12 ساعت بعد مصرف شد خارج ا اون 72 بود
    می خواستم ببینم احتمال داره خوردن قرص مانع بارداری بشه ؟ یا باید فکر دیگه ای بکنم؟
    و توضیح بدین راه های دیگه چیه که بشه از اومدن بچه هر چه سریع تر جلوگیری کرد ؟

اگه قرصها به درستی مصرف شوند از بارداری جلوگیری میشه
    روش اورژانسی رو تو سایت جستجو کنید بهتر به جوابتون میرسید
    موفق باشد

2. سلام.من 24 سالمه.پرده ی بکارت هم دارم.زمان  قاعدگی من30 اردیبهشت بوده و من در روز 13خرداد نزدیکی سطحی داشته ام.اول اینکه آیا این زمان زمان تخمک گذاری است؟و بهد اینکه من فکر می کنم پیشاب به دریچه خورده.ودیگه مقداری از مایع منی به کمر من ریخته شده وبعد از پاک کردن آن به حمام رفته
    آیا با این اتفاقات افتاده شما احتمال بارداری را در من می بینید؟

3. سلام آقای دکتر
    میدونم سوالام تکراریه اما خواهش میکنم جواب بدین
    1- آیا داشتن رابطه جنسی از روی لباس باعث بارداری و آسیب به بکارت میشه؟میشه با داشتن این رابطه بعد از 3 ماه به همراه پریودهای منظم به بارداری خازج از رحم مشکوک شد؟
    میدونم جواب سوالم تو سایت هست ولی دچار وسواس شدم و همش شک میکنم
    بی صبرانه منتظر جوابتون هستم

4. shabnammm نوشته است: سلام آقای دکتر
    میدونم سوالام تکراریه اما خواهش میکنم جواب بدین
    1- آیا داشتن رابطه جنسی از روی لباس باعث بارداری و آسیب به بکارت میشه؟میشه با داشتن این رابطه بعد از 3 ماه به همراه پریودهای منظم به بارداری خازج از رحم مشکوک شد؟
    میدونم جواب سوالم تو سایت هست ولی دچار وسواس شدم و همش شک میکنم
    بی صبرانه منتظر جوابتون هستم

به هیچ عنوان همچین چیزی امکان نداره و همه اینها از وسواس شما به این موضوع نشات میگیره این امکان و احتمال آن 1 در 10000 درصد است نگرانی و وسواس شما بی مورد است

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام
    من هم تست بارداری دادم و هم بی بی چک و هر دو منفی بود .
    می خواستم بدونم چرا با وجودی که از 15 خرداد که 2عدد ldخوردم تا امروز که 21خرداد هست چرا پریود نشدم؟
    واسم عجیبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    علائمشو دارم ولی نشدم.
    البته از ترس حاملگی 14 خرداد یه دونه hd هم خورده بودم.
    ممنون از زحماتتون

6. hora نوشته است: سلام.من 24 سالمه.پرده ی بکارت هم دارم.زمان  قاعدگی من30 اردیبهشت بوده و من در روز 13خرداد نزدیکی سطحی داشته ام.اول اینکه آیا این زمان زمان تخمک گذاری است؟و بهد اینکه من فکر می کنم پیشاب به دریچه خورده.ودیگه مقداری از مایع منی به کمر من ریخته شده وبعد از پاک کردن آن به حمام رفته
    آیا با این اتفاقات افتاده شما احتمال بارداری را در من می بینید؟

سلام
    من این دوتا رو میدونم بقیشو شرمنده!!!داشتن پرده بکارت بمعنی عدم بارداری نیست.در پیش اب هم اسپرم وجود دارد اگر به تخمک برخورد کنه باعث بارداری میشه
    ضمنا شما میتونید به لینک زیر برید و جوابتونو تا حدودی پیدا کنید
    احتمال بارداری
    http://www.roham.ws/web/ftopict-1146.html

7. زنی هستم 29 ساله از دوران راهنمایی به دلیل داشتن کسیت تخمدان قرص های ضد بارداری مصرف می کردم حدود 10 سال. حدود 2 سال است که ازدواج کردم و مدت 2 سال است که قرص مصرف نمی کنم الان می خواهم بچه دار شوم .. گاهی وقتی ها در زیر شکمم احساس درد می کنم و سر گیجه دارم . و کمر درد شدید دارم و عادت ماهانه ام همیشه عقب می افتد ... تا کنون چند بار اقدام کردیم برای بچه دار شدن نشد .. از مایش ها هم همگی مشکلی نداشتند .. لطفا ما را راهنمایی کنید .

8. amandaa

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    تورو خدا جواب بدین اقای دکتر از نگرانی مردم اخه ایا امکان داره با خوردن کم پیشاب به الت تناسلی به میزان کم در صورت باکره گی و اینکه رابطه سطحی بعد از 2 یا 3 روز از پایان پریود باشه وجود داره اگه هس چه قدره؟از  اون رابطه 2/5 ماه میگذره و با 10 روز تاخیر پریود شدم که بعد از اون هم تا حالا لکه بینی دارم در ضمن سال پیش سونوگرافی کیست در تخمدان نشان داده بود .تورو خدا اگه کسی هس کمکم کنه استرس شدید دارم

9. heliahashemi نوشته است: زنی هستم 29 ساله از دوران راهنمایی به دلیل داشتن کسیت تخمدان قرص های ضد بارداری مصرف می کردم حدود 10 سال. حدود 2 سال است که ازدواج کردم و مدت 2 سال است که قرص مصرف نمی کنم الان می خواهم بچه دار شوم .. گاهی وقتی ها در زیر شکمم احساس درد می کنم و سر گیجه دارم . و کمر درد شدید دارم و عادت ماهانه ام همیشه عقب می افتد ... تا کنون چند بار اقدام کردیم برای بچه دار شدن نشد .. از مایش ها هم همگی مشکلی نداشتند .. لطفا ما را راهنمایی کنید .

با سلام!
    شما مشکل کیستتون رفع شده که دو ساله دارو مصرف نمی کنین؟
    چه آزمایشاتی دادین؟
    آیا در این مدت ترشحات غیر طبیعی هم داشتین و علایمی مثل تب و ... هم به سراعتون اومده؟
    به طور طبیعی برای هر زن و شوهر که از نظر سیستم تناسلی مشکلی نداشته باشند، 25% در هر ماه احتمال و شانس بارداری وجود دارد و اگر این زوج تا یک سال هم باردار نشدند نیازی به پیگیری خاصی نیست!
    در صورتی که سن بالا باشد و طرفین عجله داشته باند می توانند با مراجعه به متخصص ، راهنمایی های لازم و در صورت لزوم درمان دارویی دریافت کنند.
    دردها و سرگیجه ی شما بیشتر در چه روزهایی از سیکل ماهانه ست و سیکل هاتون چند روزه ست؟
    درد زیر دل هم می تواند در زمان اواسط سیکل به دلیل تخمک گذاری باشد و گاهی در زمان نزدیکی به خونریزی ماهانه و معمولا به دلیل تغییرات هورمونی بدن است.
    شما بهتره از لحاظ تخمک گذاری، هورمونی، بیماری های التهابی و قارچی و ... و از نظر بالینی هم توسط متخصص زنان بررسی بشین.
    موفق باشی!

10. amandaa نوشته است: تورو خدا جواب بدین اقای دکتر از نگرانی مردم اخه ایا امکان داره با خوردن کم پیشاب به الت تناسلی به میزان کم در صورت باکره گی و اینکه رابطه سطحی بعد از 2 یا 3 روز از پایان پریود باشه وجود داره اگه هس چه قدره؟از  اون رابطه 2/5 ماه میگذره و با 10 روز تاخیر پریود شدم که بعد از اون هم تا حالا لکه بینی دارم در ضمن سال پیش سونوگرافی کیست در تخمدان نشان داده بود .تورو خدا اگه کسی هس کمکم کنه استرس شدید دارم

با سلام!
    دوست عزیز همان طور که بارها گفته شده، باکره بودن مانع بارداری نمی شود.
    با رسیدن اسپرم ها به هر گونه ای به واژن ، احتمال بارداری هست ولی در فردی با سیکل منظم ماهانه که در روزهای 8 تا 10 سیکل یعنی دو سه روز بعد از خونریزی باشد، این احتمال پایین می رود.
    با توجه به گذشتن دو ماه و نیم از رابطه و اینکه شما در این مدت پریود شده این، پس حاملگی منتفی میشه.
    به هم خوردن نظم قاعدگی و لکه بینی، یکی از علایم شایع کیست تخمدانه که شما حتما برای این مشکل به متخصص یا جراح زنان مراجعه کنید.
    موفق باشی!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام
    من از روز 5 پرییو د طبق نظر پزشک شروع به خوردن قرص اچ دی کردم در روز 8 نزدیکی داشتم که منی داخل واژن ریخته نشد اما مایع ابتدایی که شنیده ام میتواند حاوی اسپرم باشد وارد واژن شد من با وجود استفاده از قرص که هرروز میخورم در نیم ساعت بعد از نزدیکی از روش پیشگیری اورژانسی مطابق آنچه در سایت شما موجود بود استفاده کردم چه مقدار احتمال بارداری هست؟؟
    ممنون میشم اگه سوالم رو جواب بدید من بارها در انجمن سوال پرسیدم و بی پاسخ مانده ام

12. سلام خسته نباشید
    تقریبا 7،8 ماه میشه که دوره پریود من 26 تا 28 روزه شده
    بعد از آخرین پریودی تقریبا روزای 13 ،14 بود که داخل ترشح سفید رگه های نازک قهوه یی دیدم
    به مدت دو روز  و  روزی میشه گفت 2،3 بار
    یه چند روز هم کمر درد داشتم جوری که تو خوابیدن هم راحت نبودم و حتی تو نشستن
    (من فکر کردم که شاید از باد کولر باشه _ البته خودم رو  با این فکر اینجوری آروم میکردم)
    درد  از وسط مهره کمرم بود و درد عمیق
    حالا هم روز 31،32 پریودی هست
    چند روزه که کمر درد مثل دوران قبل پریودی میاد و میره (خیلی کم)
    درد سینه قبل پریودی هیچ وقت نداشتم مثل بعضیها  هر چند ماه یکبار  این امر اتفاق میافته که این بار هم نشده
    ته ِ گلوم  یکی دو  روزه که  خیلی میجوشه( حتی دیروز  برا همین نتونستم راحت بخوابم)
    فکر میکنم ترشحم هم زیاد شده
    جوری که لباس زیرم  زود و تند تند  خیس میشه
    انگاری  دفعات ادرار کردنم هم بیشتر شده (شاید از تلقینه)
    تو  شکمم هم هی  قور قور میشه

فکر میکنین احتمال بارداریه من باشه؟

13. roshanakk نوشته است: سلام
    من از روز 5 پرییو د طبق نظر پزشک شروع به خوردن قرص اچ دی کردم در روز 8 نزدیکی داشتم که منی داخل واژن ریخته نشد اما مایع ابتدایی که شنیده ام میتواند حاوی اسپرم باشد وارد واژن شد من با وجود استفاده از قرص که هرروز میخورم در نیم ساعت بعد از نزدیکی از روش پیشگیری اورژانسی مطابق آنچه در سایت شما موجود بود استفاده کردم چه مقدار احتمال بارداری هست؟؟
    ممنون میشم اگه سوالم رو جواب بدید من بارها در انجمن سوال پرسیدم و بی پاسخ مانده ام

با سلام!
    دوست عزیز در این سایت بخشی به همین نام هست و اگر شما توی اون بخش سوالتون رو مطرح می کردین خیلی بهتر بود !
    شما اگر تو بخش احتمال بارداری جستجو می کردین حتما به جوابتون می رسیدین!
    در هر صورت احتمال بارداری در ماه اول استفاده از قرص های ضد بارداری وجود داره و بهتره در کنارش از روش های پیشگیری مثل کاندوم استفاده بشه!
    احتمال بارداری در روز 8 سیکل بسیار پایینه و هر چه سیکل منظم تر باشه احتمال کمتر میشه!
    با توجه به استفاده از روش اورژانسی جای نگرانی برای شما نیست و بهتره در ماه اول که از قرص های ضد بارداری استفاده می کنید از روشی که گفته شد هم به عنوان روش تکمیلی استفاده کنین.
    موفق باشی!

14. با سلام
    با اجازه آقای دکتر باید ذکر کنم که جای نگرانی نیست چون اقدام شما برای جلو گیری به موقع بوده و حالت تهوشما به دلیل اضطراب میباشد که با چند روز آرامش و خوردن لیمو تسکین پیدا میکند.
    بیشتر مواظب خودت باش دختر گل

15. ParvanehZ نوشته است: سلام خسته نباشید
    تقریبا 7،8 ماه میشه که دوره پریود من 26 تا 28 روزه شده
    بعد از آخرین پریودی تقریبا روزای 13 ،14 بود که داخل ترشح سفید رگه های نازک قهوه یی دیدم
    به مدت دو روز  و  روزی میشه گفت 2،3 بار
    یه چند روز هم کمر درد داشتم جوری که تو خوابیدن هم راحت نبودم و حتی تو نشستن
    (من فکر کردم که شاید از باد کولر باشه _ البته خودم رو  با این فکر اینجوری آروم میکردم)
    درد  از وسط مهره کمرم بود و درد عمیق
    حالا هم روز 31،32 پریودی هست
    چند روزه که کمر درد مثل دوران قبل پریودی میاد و میره (خیلی کم)
    درد سینه قبل پریودی هیچ وقت نداشتم مثل بعضیها  هر چند ماه یکبار  این امر اتفاق میافته که این بار هم نشده
    ته ِ گلوم  یکی دو  روزه که  خیلی میجوشه( حتی دیروز  برا همین نتونستم راحت بخوابم)
    فکر میکنم ترشحم هم زیاد شده
    جوری که لباس زیرم  زود و تند تند  خیس میشه
    انگاری  دفعات ادرار کردنم هم بیشتر شده (شاید از تلقینه)
    تو  شکمم هم هی  قور قور میشه

فکر میکنین احتمال بارداریه من باشه؟

با سلام!
    دوست عزیز تمامی علائم بالا می تونه به خاطر انواع بیماری های دستگاه تناسلی باشه!
    عفونت ، در بعضی موارد کیست تخمدان و خیلی بیماری ها این علائم رو دارن!
    پس حتما به متخصص زنان مراجعه کنید و هر چه سریعتر ، بهتر!
    شما نگفتین که رابطه ی مشکوک داشتین که نگران بارداری هستین؟؟؟؟!!!
    موفق باشی!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 44 از 57
رفتن به صفحه :    ... 44 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید