.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات زنان » احتمال بارداری

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
842 پاسخ • 425914 بازديد •  رفتن به صفحه : 1 ...   
احتمال بارداری ..

نویسنده پیام
تاریخ: جمعه 25 اسفند 1385 - 07:11    عنوان:  احتمال بارداری .. آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام

اگر کسی در روز 12 پریود یک رابطه جنسی محافظت نشده  سطحی داشته باشه به طوری که منی بر اطراف وازن بریزه با این حساب که پریود اغلب نامنظم است آیا احتمال بارداری هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روزهای قبلی  ماههای پریود به  این صورت بوده 12 /13/23/26

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : hadisjoon, edvardo, 3081, mamanfatem, dinaoo, saraasemani

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 25 اسفند 1385 - 07:11    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: جمعه 25 اسفند 1385 - 22:41    عنوان:  Re: احتمال بارداری آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
sadr نوشته است: سلام

اگر کسی در روز 12 پریود یک رابطه جنسی محافظت نشده  سطحی داشته باشه به طوری که منی بر اطراف وازن بریزه با این حساب که پریود اغلب نامنظم است آیا احتمال بارداری هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روزهای قبلی  ماههای پریود به  این صورت بوده 12 /13/23/26

سلام،
احتمال که همیشه وجود دارد ولی مقدار آن پایین است. با این حال همیشه استفاده از وسایل جلوگیری از بارداری مثل کاندوم یا مراقبت در ریختن مایع منی هنگام انزال در مواقعی که احتمال حاملگی وجود دارد، منطقی به نظر می رسد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : porofesor_dana, mahtabjoon, edvardo, rocsana4000, 81196-87, pooyan1350, faezehb, mamanfatem
ar1980

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: جمعه 10 فروردین 1386 - 03:38    عنوان:  سوال آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
با سلام
سوالی داشتم در رابطه با احتمال بارداری
اگر دختری که دورهای 28 روزه دارد در روز هشتم یا نهم پریود ( هشت نه روز بعد از شروع خونریزی - 2 روز پس از پایان خونریزی) نزدیکی ساده داشته باشد (بدون دخول الت مرد و با  وجود پرده بکارت)اگر  منی مرد به روی شکم و اطراف الت دختر ریخته شود و پس از ان تمیز شود ایا احتمال حاملگی وجود دارد یا خیر؟
با تشکر فراوان Question

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : edvardo, mamanfatem
تاریخ: شنبه 11 فروردین 1386 - 01:03    عنوان:  پاسخ آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
ar1980 نوشته است: با سلام
سوالی داشتم در رابطه با احتمال بارداری
اگر دختری که دورهای 28 روزه دارد در روز هشتم یا نهم پریود نزدیکی ساده داشته باشد (بدون دخول الت مرد و با  وجود پرده بکارت)اگر  منی مرد به روی شکم و اطراف الت دختر ریخته شود و پس از ان تمیز شود ایا احتمال حاملگی وجود دارد یا خیر؟
با تشکر فراوان Question

سلام،
خیر احتمال بارداری وجود نخواهد داشت.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : amosen, mahan206, mamanfatem, IR_sahra
fatemi

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: شنبه 11 فروردین 1386 - 06:54    عنوان:  احتمال بارداری آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سلام
خسته نباشید
یک سوال دارم اینکه همسر من به علت بیماری که داره از قرصهای Cabergoline استفاده می کنه از سینه هاش ترشح داره و عادت ماهانه هم نداره چند روز پیش نزدیکی داشتیم ولی فکر نمی کنم منی به داخل آلت همسرم ریخته باشه یعنی روی دیوار اون و به احتمال خیلی خیلی کم به داخل اون. با این توضیحات می خوام بدونم که امکان حاملگی همسرم وجود داره یا خیر؟ و اینکه برای باردار نشدن وی از قرصهای LD استفاده بشه یا خیر؟

با تشکر فراوان

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : jeejee, mamanfatem

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 11 فروردین 1386 - 06:54    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

jalil

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: شنبه 11 فروردین 1386 - 15:50    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
با سلام مجدد خدمت آقای دکتر.
آقای دکتر اگر نزدیکی در روز چهارم یا پنجم پریود صورت بگیرد و منی هم در داخل واژن زن ریخته شود آیا احتمال بارداری وجود دارد ؟در حالیکه پریود ان زن به پایان نرسیده باشد یعنی خون ریزی جریان دارد ، و آیا نزدیکی در دوران پریود مشکلی برای زن یا مرد ایجاد نمی نماید؟ تشکر.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : faezehb, mamanfatem
تاریخ: جمعه 17 فروردین 1386 - 21:51    عنوان:  Re: احتمال بارداری آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
fatemi نوشته است: سلام
خسته نباشید
یک سوال دارم اینکه همسر من به علت بیماری که داره از قرصهای Cabergoline استفاده می کنه از سینه هاش ترشح داره و عادت ماهانه هم نداره چند روز پیش نزدیکی داشتیم ولی فکر نمی کنم منی به داخل آلت همسرم ریخته باشه یعنی روی دیوار اون و به احتمال خیلی خیلی کم به داخل اون. با این توضیحات می خوام بدونم که امکان حاملگی همسرم وجود داره یا خیر؟ و اینکه برای باردار نشدن وی از قرصهای LD استفاده بشه یا خیر؟

با تشکر فراوان

سلام،
با توجه به شرح حالی که ذکر نمودید (عدم وجود عادت ماهیانه و ترشح شیر)، همسر شما به بیماری ترشح زیاد پرولاکتین مبتلا است و مشکل اصلی در این بیماری ناباروری است. یعنی در حالت عادی هم احتمال بارداری وجود ندارد و می بایست با درمان مناسب شرایط برای بارداری ایجاد شود.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : rocsana4000, faezehb, mamanfatem
تاریخ: جمعه 17 فروردین 1386 - 21:54    عنوان:  پاسخ آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
jalil نوشته است: با سلام مجدد خدمت آقای دکتر.
آقای دکتر اگر نزدیکی در روز چهارم یا پنجم پریود صورت بگیرد و منی هم در داخل واژن زن ریخته شود آیا احتمال بارداری وجود دارد ؟در حالیکه پریود ان زن به پایان نرسیده باشد یعنی خون ریزی جریان دارد ، و آیا نزدیکی در دوران پریود مشکلی برای زن یا مرد ایجاد نمی نماید؟ تشکر.

سلام،
احتمال بارداری در این مورد بسیار پایین و حتی صفر می باشد ولی انجام نزدیکی در زمانی که هنوز خونریزی وجود دارد کار درستی نیست زیرا احتمال به وجود آمدن عفونت و مشکلات بعدی وجود دارد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mahtabjoon, khazan128, mahan206, mamanfatem, FaRHaDp68
sayeh

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: دوشنبه 3 اردیبهشت 1386 - 06:09    عنوان:  احتمال بارداری آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
با سلام
من در تاریخ 7 اسفند رابطه جنسی داشتم و در تاریخ 24 اسفند پریود شدم که بر خلاف دوره های پیشین در حد لک بود،این مساله و حالت های تهوعی که داشتم منجر شد که به پزشک مراجعه کنم،جواب آزمایش خون بتا منفی شد و سونوگرافی چند کیست کوچک را نشان داد..به خاطر نگرانی از حاملگی دکتر قرص اچ-دی برای من تجویز کرد که در دو نوبت و هر نوبت 2 تا خورده شود و بعد از این دو نوبت قرصها را ترک کنم.من هم همین کار را کردم وبعد از قطع قرصها خونریزی زیادی داشتم وخونریزی من تا5 فروردین ادامه داشت.مجددا به خاطر حالت تهوع در6فروردین آزمایش خون بتا دادم که باز منفی شد.
در تاریخ 7 مجددا رابطه جنسی داشتم که برای جلوگیری از حاملگی 12ساعت بعد 2قرص اچ دی خوردم ودر تاریخ 11 فروردین تا 16 فروردین خونریزی داشتم.بعد از ان موقع تا کنون حالت تهوع در صبح و موقع بیداری از خواب،سردرد؛سرگیجه،خستگی زیاد،درد در سینه را دارم وبیشتر وقتها سرم سنکینی می کند.جدیدا استخوان لگنم،تخمدان سمت راست  نیز تیر می کشد.به خاطر همین علایم در 23 فروردین آرمایش بتا دادم که باز منفی شد.(در هر سه بار مقدار آن کمتر از یک بود)
در تاریخ 1 اردیبهشت سونوگرافی کردم که وضعیت تخمدان ها عادی بود و ضخامت آندومتر 6.5میلی متر وتعدادی فولیکول ریز در تخمدان چپ ویک فولیکول غالب 19 میلی متری در تخمدان راست دیده شد.
بنا بر تاریخ پریود قبلی ام که 24 اسفند بوده است من می بایست در 23 فروردین پریود می شدم که نشدم(همیشه پریودهای من منظم 28 روزه ای بوده است)
به نظر شما احتمال بارداری است؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : diyakoo, mamanfatem

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 3 اردیبهشت 1386 - 06:09    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

labnews

مدیر آزمایشگاه
مدیر آزمایشگاه

تاریخ: دوشنبه 3 اردیبهشت 1386 - 18:06    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
شما با خوردن قرصهای hd نظم هورمونی بدن  خودرابرهم زدید روش اورژانسی مورد استفاده شما برای پیشگیری نیز درست نبوده (در همین سایت جستجو کنید).انتظار تاریخ دقیق با تمام این مداخلات در هورمونهای بدنتان را نداشته باشد Razz

امضاhttp://www.labnews.ir/
تشخیص پزشکی  و مشاوره آزمایشات تخصصی بیماریها09334455616

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : rocsana4000, mamanfatem
sayeh

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1386 - 09:28    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
یعنی به نظر شما من باردارم یا نه؟ Question
چرا من اکثر علایم بارداری را دارم؟حتی بعضی از علایم بارداری خارج رحم را هم دارم؟ Crying or Very sad
لطفا راهنماییم کنید چون زندگی ام کاملا مختل شده و تمام فکر وذکرم به این مساله مشغول شده است Crying or Very sad

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mamanfatem
تاریخ: سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1386 - 10:47    عنوان:  پاسخ آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
sayeh نوشته است: یعنی به نظر شما من باردارم یا نه؟ Question
چرا من اکثر علایم بارداری را دارم؟حتی بعضی از علایم بارداری خارج رحم را هم دارم؟ Crying or Very sad
لطفا راهنماییم کنید چون زندگی ام کاملا مختل شده و تمام فکر وذکرم به این مساله مشغول شده است Crying or Very sad

سلام،
با توجه به شرح حالی که ذکر نمودید، همانطور که labnews نیز گفتند، تنظیم قبلی عادتهای ماهیانه شما به هم خورده است و دیگر نباید انتظار داشته باشید که طبق روال قبلی خونریزی در شما ایجاد شود.
با توجه به اینکه پس از آخرین نزدیکی (در تاریخ 7 فروردین)، شما در تاریخ 11 فروردین دچار خونریزی شده اید، احتمال بارداری در شما وجود ندارد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : rocsana4000, mamanfatem
sayeh

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: چهار‌شنبه 5 اردیبهشت 1386 - 00:00    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
من از عصر 6 اردیبهشت ترشحات قهوه ای تیره رنگ خیلی مایع(روان)  البته به مقدار خیلی خیلی خیلی کم پیدا کردم که فکر کنم پریود باشه..به نظر شما از قرص مدروکسی پروژسترون استفاده کنم؟چون از این وضعیت واقعا خسته شده ام Sad ..شرح حال در بالا کاملا داده شده است
منتظر راهنماییتان هستم..

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : diyakoo, mamanfatem

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 5 اردیبهشت 1386 - 00:00    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

snoop

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: شنبه 15 اردیبهشت 1386 - 00:49    عنوان:  احتمال بارداری آدرس (لينک) پست # 13 پست # 13
با سلام

دختر خانمی با پریود منظم اقدام به رابطه جنسی بدون کاندوم کرده
پریود دختر خانم شنبه شب شروع شده و 3 شنبه شب بصورت لکه بینی تموم شده
رابطه جنسی در 5 شنبه شب رخ داده
متاسفانه منی مرد به داخل واژن ریخته شده
دختر خانم از روش اورژانسی استفاده کرده
و 20 دقیقه بعد از رابطه جنسی 4 عدد قرص ال دی مصرف کرده و 12 ساعت بعد هم دوباره 4 عدد ال دی دیگر
طی این مدت دختر دل درد داشته اما هرگز دچار تهوع و استفراغ نشده و قرصها رو بالا نیورده

با این حساب به نظر شما احتمال بارداری این فرد چقدر هست ؟
باتوجه به اینکه تازه دو روز بوده پریود منظمش تمام شده و استفاده از روش اورژانسی
سپاس

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mamanfatem, LEYLI417
yekta_15924

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: شنبه 15 اردیبهشت 1386 - 07:44    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 14 پست # 14
با سلام دوست عزیز و با اجازه اقای دکتر معلومه شما خیلی ترسیده اید ولی نگران نباشید با اقداماتی که کردید و با توجه به زمان رابطه جنسی احتمال بارداری 0 می باشد.دوست عزیزم با توجه به اطلاعاتی که من دارم یک خانوم در روز 14 سیکل ماهیانه خود تخمک گذاری دارد که یک هفته مربوطه یعنی تقریبا 14+_ 2الی سه روز از زمانهایی محسوب می شود که دوره خطر و یا شانس بارداری زیاد است.
حالت تهو هم به خاطر قرص ها و یا تلقین می باشد.البته من با توجه به اطلاعاتی که در مدت چهار سال زندگی متا هلی دارم جوابتان را دادم تا بیش از این نگران نباشید. Razz

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : rocsana4000, sarakhanoom, diyakoo, hamidsenat, skyaz, pegah5595, mamanfatem, lakijon, saraasemani
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه : 1 ...   
صفحه 1 از 57

توجه: آخرين پست در اين صفحه 2762 روز قبل (15 اردیبهشت 1386) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4 1653 sana962 158186 سه‌شنبه 18 بهمن 1390 - 14:36
ayoot مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد پریود نامنظم و احتمال بارداری 19 nassim_100 44703 دوشنبه 4 آبان 1388 - 00:22
Eliiiii مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احتمال حاملگی با اسپرم خشک شده 15 sani_1365 63540 یکشنبه 12 مهر 1388 - 00:10
sarajoonjooni مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احتمال بارداری در 3و4 روز بعد از پریودی 1 liiiiiiiizzzaaa 14055 دوشنبه 2 اردیبهشت 1387 - 06:28
kaveh000kaveh مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احتمال حاملگی و مصرف قرص 1 simintanha 9999 پنج‌شنبه 26 مهر 1386 - 21:24
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید