شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

فعاليت جنسي بيش از حد

1. سلام دكتر .من مهدي 29 ساله با170 سانتيمتر قد م 75 كيلو وزن و كارمند هستم و در سال 85 ازدواج كرده ام .تا قبل از ازدواج رابطه جنسي نداشتم و فكر مي كردم تمايل زياد من به ارتباط جنسي ناشي از آن است و به مرور فروكش خواهد كرد در صورتي كه اين اتفاق نيفتاد.و من به مدت يكسال و نيم  روزانه سه چهار مرتبه نزديكي مي كردم.روزي از ساعت 3 بعد از ظهر تا صبح روز بعد 6 مرتبه نزديكي داشتيم اصلا خسته نمي شدم و هيچ مشكلي هم نداشتم و علاوه بر آن بلافاصله احساس نياز در من بوجود مي آمد.البته از خرداد87  با وارد شدن پسرم به زندگيمان تعداد دفعات كمتر شده ولي احساس نياز شديد من همچنان باقي است.سوال من اين است من و همسرم زندگي عاشقانه داريم پس چرا من هيچ گاه احساس سيري ندارم.نگران سلامتي همسرم نيز هستم با اينكه شكايت جدي تا كنون نكرده.آيا من  بيماري جسمي يا رواني دارم؟.آيا در دراز مدت زندگي عاشقانه مان زير سوال نمي رود.و اگر من بخواهم نيازم كمتر شود شما چه راهكاري را پيشنهاد مي كنيد.با تشكر     

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  2. بهتون تبریک می گم به نظر من هیچ اشکالی نداره واین رابطه جنسی باعث نزدیک و وابستگی بین شما و همسرتان می شود اما این را یادتان باشه که خودتان را تقویت کنید چون ارتباط جنسی زیاد باعث از دست دان انرژی بدن و قوای جسمانی می شود این یادتون هم باشه که شما بیمار نیستید به نظر من ولی بهتر با دکتر هم مشورت کنید برای اطمینان بیشتر

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. سلام دوست عزیز
    به نظر من شما هیچ گونه مشکلی ندارید تفاوت شما با بقیه همین میل جنسی است.
    هیچ نیازی به پزشک ندارید فقط خودتان و همسرتان را تقویت کنید.نظر همسرتان را در مورد زمان ارتباط جنسی تان بخواهید که خدایی نکرده دچار تحمیل جنسی نشوند.
    زمانی یک فرد را از لحاظ میل جنسی مورد بررسی قرار میدهند که آن فرد دچار انحرافات شدید جنسی شده باشد که فقط به یک شخص اکتفا نکند یا بارها دست به تجاوز جنسی به افراد زده باشد.پس برچسب مشکل روانی به خودتان نزنید.
    از لحاظ مشکل جسمی هم با خوردن سبزیجات،گوشت،غذاهای گرم،روغن کنجد و انجام  ورزش روزانه به تقویت قوای جسمی تان کمک کنید.
    مصرف مولتی ویتامین ها میتواند موثر باشد.
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  4. دوست عزیز تبریک می گم
    شما درکمال سلامت به یر می برید و نگرانیتون بی جاست فقط باید در این راه نظر همسرتون و بدونید تا خدای نکرده از رئی اجبار راضی به نزدیکی نشود ضمنا" خوردن میوه هایی که طبع مزاجی گرم دارند فراموش نشود مثل نارگیل -موز-نارنگی- همچنین کنجد و غیره شنا و ورزش در برنامه روزانه جایگاه مهمی دارد و فراموش نشود

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. با سلام

بر خلاف نظر دوستان من فکر می کنم در همه چیز تعادل باید وجود داشته باشد چون به جسمتون آسیب می رسونه و برای همسرتون هم مشکل بوجود می آید با اطلاعات کمی که دارم فکر می کنم چشم را ضعیف می کند انرژی و ویتامین زیادی از دست می دهید و از کارهای روزمرتون هم باز می مانید پس سعی کنید لااقل اگر هر روز این کار را انجام می دهید تعداد دفعات آن را به حداقل( روزی یک بار ) برسونید و از غذاها و وعده های مقوی استفاده کنید و هر چقدر هم غذاهایی که طبع گرم دارند استفاده کنید این میل در شما بیشتر تقویت می شود.
    با آرزوی داشتن روابط عاشقانه تا ابد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. با سلام
    عزیز به نظر من هم شما هیچ مشکلی ندارید و این مسئله باعث عشق و علاقه بیشتر نسبت بهم میشود پس سعی کن با علاقه به این کار ادامه دهید تا پیوندتان محکمتر شود فقط به خودتان برسید و از مواد مغوی استفاده کنید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. t12345 نوشته است:
    سلام دكتر .من مهدي 29 ساله با170 سانتيمتر قد م 75 كيلو وزن و كارمند هستم و در سال 85 ازدواج كرده ام .تا قبل از ازدواج رابطه جنسي نداشتم و فكر مي كردم تمايل زياد من به ارتباط جنسي ناشي از آن است و به مرور فروكش خواهد كرد در صورتي كه اين اتفاق نيفتاد.و من به مدت يكسال و نيم  روزانه سه چهار مرتبه نزديكي مي كردم.روزي از ساعت 3 بعد از ظهر تا صبح روز بعد 6 مرتبه نزديكي داشتيم اصلا خسته نمي شدم و هيچ مشكلي هم نداشتم و علاوه بر آن بلافاصله احساس نياز در من بوجود مي آمد.البته از خرداد87  با وارد شدن پسرم به زندگيمان تعداد دفعات كمتر شده ولي احساس نياز شديد من همچنان باقي است.سوال من اين است من و همسرم زندگي عاشقانه داريم پس چرا من هيچ گاه احساس سيري ندارم.نگران سلامتي همسرم نيز هستم با اينكه شكايت جدي تا كنون نكرده.آيا من  بيماري جسمي يا رواني دارم؟.آيا در دراز مدت زندگي عاشقانه مان زير سوال نمي رود.و اگر من بخواهم نيازم كمتر شود شما چه راهكاري را پيشنهاد مي كنيد.با تشكر     

با سلام
    دوست عزیز رابطه جنسی تعداد دفعاتش مهم نیست مهم این هست که هر دو طرف راضی باشند اجباری در کار نباشه و برنامه غذایی هم رعایت بشه که ضعف ایجادنکنه
    این حالت نرمال هست تا زمانی که ارضای کامل برای هر دو باشه چون گاهی اوقات تکرار رابطه به خاطر عدم لذت هست و این به مرور خسته کننده میشه پس اگر مشکلی از این لحاظ ندارید نگران نباشید
    اما اگر کنترل براتون سخته و با امدن بچه برنامه ریزیتون محدود شده سعی کنید از دوش اب سرد و غذاهای سرد و کم ادویه مصرف کنید تا حستون کمی متعادل بشه و اذیت نشید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید