شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عکس واقعی از بکارت

1. لطفا یک تصویر واقعی (نه شماتیک)از پرده پاره شده و سالم نشون بدین.باور کنین این سوال بیشتر دخترای گروه.من به عنوان نماینده بچه ها از آقای دکتر خواهش میکنم این بزرگواری رو در حق ما انجام بدن.ممنونم

تشکر شده توسط : 53 کاربر
  2. mahbanoojoon نوشته است: لطفا یک تصویر واقعی (نه شماتیک)از پرده پاره شده و سالم نشون بدین.باور کنین این سوال بیشتر دخترای گروه.من به عنوان نماینده بچه ها از آقای دکتر خواهش میکنم این بزرگواری رو در حق ما انجام بدن.ممنونم
    سلام،
    ذکر چند نکته در این مورد لازم است:
    1 - من چنین عکسی در اختیار ندارم و اطلاعات من به تصاویر ذهنی برمی گردد که هنگام معاینه بیماران دیده ام.
    2 - اگر هم چنین عکسی داشتم آن را در معرض نمایش عمومی نمی گذاشتم، چون ممکن است برداشت پورنوگرافیک از آن شود.
    3 - دیدن چنین تصویری، به شما در مشاهده پرده خودتان کمکی نخواهد کرد چون این بررسی باید در وضعیت معاینه مخصوص زنان انجام شود تا به درستی دستگاه تناسلی قابل ارزیابی گردد.
    4 - همانطور که بارها هم ذکر شده، این معاینه می بایست توسط شخص متبحر که موارد زیادی را مشاهده نموده، انجام شود.

تشکر شده توسط : 61 کاربر
  3. با سلام و تشکر از سایت خوب و عالی شما
    چندین مطالب در مورد پرده بکارت داشتید و از انواع پرده ها اسم برده بودید .
    اگه امکان داره برای مهم بهتر جوانان و کسانی که مشکلات دارن ، از انواع پرده ها تصویری نشون بدید که بهتر درک بشه . همین طور از پرده هایی که از بین رفته و تصویری که به فهم مطلب کمک کنه

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  4. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    چون جنبه پورنوگرافی پیدا میکند امکان قرار دادن عکس واقعی نیست

تشکر شده توسط : 13 کاربر
  5. من نمیدونم چه جوری سوالمو مطرح کنم.غیر از این سوراخی که وسط پرده هست و دورتادورش پوشیدس آیا قسمتی از پرده بازه که وقتی فشار میاریم برای معاینه از هم باز میشه؟در مورد پرده حلقوی ساده این سوال رو می پرسم.اگه غیر سوراخ وسط پرده جایی از پرده از هم باز بشه یعنی پرده پاره شده؟

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  6. shohre نوشته است: من نمیدونم چه جوری سوالمو مطرح کنم.غیر از این سوراخی که وسط پرده هست و دورتادورش پوشیدس آیا قسمتی از پرده بازه که وقتی فشار میاریم برای معاینه از هم باز میشه؟در مورد پرده حلقوی ساده این سوال رو می پرسم.اگه غیر سوراخ وسط پرده جایی از پرده از هم باز بشه یعنی پرده پاره شده؟

سلام
    قائدتا بکارت حلقوی ساده ، یک سوراخ ( حالا منظم یا نا منظم ) اون وسط داره و اطرافش پوشیده هست
    و شما هیچ راهی ندارید جز اینکه به متخصص زنان مراجعه کنید و معاینه بشید تا مشخص بشه
    اصلا بکارت شما حلقوی ساده هست یا نه ؟
    شما بکارت رو درست تشخیص دادید اصلا ؟
    اون چیزی که شما می فرمایید سوراخ هست یا نه ؟
    اگر سوراخ هست مادرزادی هست یا نه ؟ می تونه مادر زادی باشه

اینا رو بدون معاینه امکان نداره بشه گفت

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  7. میشه در مورد حلقوی باز و حلقوی بسته توضیحی بدین؟من قبلا درمورد باز بودن قسمتی از پرده سوال پرسیدم .نمیدونم درست تشخیص دادم بکارت رو یانه.شاید اون قسمتی که از هم باز میشه لبه های کوچیک باشند.شما گفتین که اول لبه بزرگ -بعد لبه کوچیک-بعد بکارت قرارداره.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. سلام من چند تا سوال دارم که همش یه جورایی به بکارت مربوط میشه پس همه رو همینجا می پرسم اول اینکه آیا سوراخ پرده ی حلقوی در همه یه اندازس؟یا کوچک و بزرگ داره؟بعد اینکه آیا خون دوران قاعدگی همیشه با لخته همراهه؟آخه من دوبار در 2دوره لخته های عجیب دیدم اولش ترسیدم یه چیزی شبیه پوستی که کش میاد فکر میکردم ماله پرده باشه اما وقتی دو بار این اتفاق افتاد فهمیدم چیز دیگست...سوال دیگم اینه که در عمل لابیا پلاستی آیا آسیبی به بکارت هم میرسه؟آخه شما گفتین بعداز لبهای کوچک قرار داره نمیدونم چرا احساس میکنم همه اشتباه میکنن یعنی پرده اونقدرا هم نزدیک نیست پس چرا میگن که باید آلت مرد حدودا 12سانت باشه یا گاهی شنیدم که تو بعضی ازدواج ها مردها نمیتونن دختری رو از باکره بودن دربیارن نمیدونم اینه ربطی به هم داره یا نه ولی احساس میکنم پرده عقب تر قرار داره وگرنه نمیگفتن که خودتون نمیتونید اونو ببینید و حتما باید پزشک با وسایل مخصوص خودش تشخیص بده!!!

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  9. cheshmaneziba نوشته است: سلام من چند تا سوال دارم که همش یه جورایی به بکارت مربوط میشه پس همه رو همینجا می پرسم اول اینکه آیا سوراخ پرده ی حلقوی در همه یه اندازس؟یا کوچک و بزرگ داره؟بعد اینکه آیا خون دوران قاعدگی همیشه با لخته همراهه؟آخه من دوبار در 2دوره لخته های عجیب دیدم اولش ترسیدم یه چیزی شبیه پوستی که کش میاد فکر میکردم ماله پرده باشه اما وقتی دو بار این اتفاق افتاد فهمیدم چیز دیگست...سوال دیگم اینه که در عمل لابیا پلاستی آیا آسیبی به بکارت هم میرسه؟آخه شما گفتین بعداز لبهای کوچک قرار داره نمیدونم چرا احساس میکنم همه اشتباه میکنن یعنی پرده اونقدرا هم نزدیک نیست پس چرا میگن که باید آلت مرد حدودا 12سانت باشه یا گاهی شنیدم که تو بعضی ازدواج ها مردها نمیتونن دختری رو از باکره بودن دربیارن نمیدونم اینه ربطی به هم داره یا نه ولی احساس میکنم پرده عقب تر قرار داره وگرنه نمیگفتن که خودتون نمیتونید اونو ببینید و حتما باید پزشک با وسایل مخصوص خودش تشخیص بده!!!

سلام...1.در همه یه اندازه نیست
      2.لخته در دوران قاعدگی چیز عجیبی نیست چون فقط خون نیست که خارج میشه چیزای دیگه مثه بافت رحم هم هست
      3.در مورد لابیا پلاستی هم اگه آسیبی به پرده برسه چون اینجا ایرانه اصلا این جراحی رو برای باکره ها انجام نمیدن اما من بعید میدونم ربطی به پرده بکارت داشته باشه و این قضیه اینقد مهم هست که دکتر حتما بهتون میگه
    4.اتفاقا پرده هم همین نزدیکی هاست و اینکه بعضی از پرده ها باید توسط پزشک در مطب پاره بشن استثنا هست
    5.پزشک هم با وسیله ای معاینه نمی کنه و از بیرون نگاه میکنه

تشکر شده توسط : 15 کاربر
  10. سلام
    با تشکر از پاسخهای صمیمانه شما.
    حدود سه سال پیش برای من اتفاقی افتاد تو حمام که همون لحظه خون نیومد.ولی بعد از دو ساعت خون ریزی داشتم.دقیقا فردای اون شب پیش پزشک زنان رفتم .معاینه شدم و ایشون گفتن که پرده کاملا سالمه و هیچ آسیبی ندیده .و خونریزی جلوی پردمه.ولی بعد از یک سال که به یه پزشک دیگه مراجعه کردم و برگه سلامت خواستم گفتن ساعت 7 پرده پارگی داره.پیش دکتر خودم برگشتم و جریان رو توضیح دادم.دکتر اولی که همون فرداش معاینه کرده بود گفت اون روز خون مردگی داخل پرده نبود و بیرون پرده خراشیده شده بود.این شکل پردته و اون روز همین شکلی بود.الانم هیمن شکلیه.من به حرف کدوم گوش بدم؟اگه فقط یک ساعت ازپرده پاره شده باشه احتیاجی به ترمیم هست؟با توجه به اینکه حلقوی سادس.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  11. shohre نوشته است: سلام
    با تشکر از پاسخهای صمیمانه شما.
    حدود سه سال پیش برای من اتفاقی افتاد تو حمام که همون لحظه خون نیومد.ولی بعد از دو ساعت خون ریزی داشتم.دقیقا فردای اون شب پیش پزشک زنان رفتم .معاینه شدم و ایشون گفتن که پرده کاملا سالمه و هیچ آسیبی ندیده .و خونریزی جلوی پردمه.ولی بعد از یک سال که به یه پزشک دیگه مراجعه کردم و برگه سلامت خواستم گفتن ساعت 7 پرده پارگی داره.پیش دکتر خودم برگشتم و جریان رو توضیح دادم.دکتر اولی که همون فرداش معاینه کرده بود گفت اون روز خون مردگی داخل پرده نبود و بیرون پرده خراشیده شده بود.این شکل پردته و اون روز همین شکلی بود.الانم هیمن شکلیه.من به حرف کدوم گوش بدم؟اگه فقط یک ساعت ازپرده پاره شده باشه احتیاجی به ترمیم هست؟با توجه به اینکه حلقوی سادس.

سلام
    توصیه من اینه که به متخصص سومی مراجعه کنید
    و هیچ پیش فرضی از اینکه دو پزشک دیگه چی بهتون گفتن به ایشون ندید
    و پاسخ ایشون رو با دو پاسخ قبلی مقایسه کنید و نتیجه بگیرید که در چه وضعیتی هستید

نظر شخصی من اینه که
    بکارتی که فقط قسمتیش آسیب دیده نیازی به ترمیم نداره
    هر مدل ترمیمی که انجام بدید توسط متخصص مجرب و بخصوص پزشکی قانونی قابل تشخیص هست
    و از این جهت که در عرف جامعه ما ترمیم بکارت مساوی هست با روابط متعدد نامشروع پیش از ازدواج !
    توصیه من اینه که بکارت کمی آسیب دیده خودتون رو حفظ کنید و بدونید که برای آسیب جزئی به بکارت هزار و یک راه مختلف وجود داره از جمله بی احتیاطی در شستشو و ... اما بکارت ترمیم شده در عرف ما فقط یک معنی می ده که متاسفانه خوشایند نیست
    این نظر شخصی منه البته

تشکر شده توسط : 16 کاربر
  12. سلام.واقعا از شما تشکر می کنم.منو از سر در گمی نجات دادین.ولی یه سوال .
    آقای دکتر آیا من باز هم خونریزی دارم؟اگر ساعت 7 پاره شده باشه.پزشک متخصص زنان گفتن با توجه به آلت تناسلی مرد باز هم امکان خونریزی هست.میخواستم نظر شمارو بدونم اگه یه پارگی جزئی باشه بازهم خونریزی دارم؟من شنیدم که میگن اگر پارگی از بین  ساعت سه تا 9 باشه یعنی بر اثر نزدیکی این پارگی ایجاد شده . و پارگی من در ساعت هفته.ولی من هیچ رابطه ای نداشتم و وقتی این اتفاق افتاد مادرم پشت در حمام ایستاده بود. آیا به من برگه سلامت میدن؟

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  13. shohre نوشته است: سلام.واقعا از شما تشکر می کنم.منو از سر در گمی نجات دادین.ولی یه سوال .
    آقای دکتر آیا من باز هم خونریزی دارم؟اگر ساعت 7 پاره شده باشه.پزشک متخصص زنان گفتن با توجه به آلت تناسلی مرد باز هم امکان خونریزی هست.میخواستم نظر شمارو بدونم اگه یه پارگی جزئی باشه بازهم خونریزی دارم؟من شنیدم که میگن اگر پارگی از بین  ساعت سه تا 9 باشه یعنی بر اثر نزدیکی این پارگی ایجاد شده . و پارگی من در ساعت هفته.ولی من هیچ رابطه ای نداشتم و وقتی این اتفاق افتاد مادرم پشت در حمام ایستاده بود. آیا به من برگه سلامت میدن؟

سلام

ببین دوست عزیز در بدترین حالتش برای شما گواهی سلامت صادر نمیشه و پزشک می گه که در ساعت 7 پارگی جزئی مشاهده شده . بنظر من این تفسیر رو می تونین یکجوری توجیهش کنید . صدمه رسیدن به بکارت به دلایل مختلفی ممکنه
    اما اگر ترمیم کنید
    پزشک می گه ، بکارت ترمیمی هست و گواهی صادر نمی کنه . بنظر من  اینو توی فرهنگ ما دیگه هیچ جوری نمیشه توجیه کرد !

این از این

اما در مورد خون آمدن
    بدون معاینه هیچکس به شما نمی تونه بگی در آینده چه اتفاقی می افته
    اغلب بکارتهای این مدلی که پارگی جزئی دارند بعدا موقع نزدیکی کامل دچار خونریزی هم می شوند ( بشرط آنکه کلا بکارت نوعی باشد که با نزدیکی دچار خونریزی شود ) و این به ساعتش ربط نداره و به شکل و اندازه پارگی و نوع بکارت مربوطه
    ولی بازهم فقط پزشکی که شما رو معاینه کرده می تونه نظر بده
    باید از پزشک بپرسید که آیا موقع نزدیکی کامل دچار خونریزی خواهم شد ؟
    پزشک به این سوال حتما پاسخ میده

تشکر شده توسط : 14 کاربر
  14. سلام آقای دکتر صادقی       
    از سایت بسیار خوبتان کمال تشکر و قدردانی را دارم واقعا ممنونم که به ما دخترا اجازه دادید سوالاتی را که براحتی نمی تونیم از کسی بپرسیم را از شما بپرسیم و پاسخ بگیریم آقای دکتر من تا به امروز از جایگاه پرده بکارت اطلاعی نداشتم و متاسفانه دچار خود ارضایی هستم 18 سالمه ودر سن 12-13 سالگی چند بار انگشت خودم رو داخل واژونم کردم ولی از آن سالها تا به امروز دیگه چیزی وارد نکردم ولی هنوز خود ارضایی خارج از واژون را دارم و الان می ترسم و فکر می کنم بکارتم رو از دست دادم و از این بابت خیلی ناامید هستم البته من تا به امروز شاهد هیچ خونریزی غیر عادی نبودم و در ضمن هیچ رابطه رابطه جنسیی نیز نداشتم حالا از شما می خوام یعنی خواهش میکنم بهم کمک کنید و بگید چطور میتونم خودم رو چک کنم و از وجود و یا عدم وجود بکارتم مطمعن شوم البته طبق روشی که گفتید یک بار سعی کردم خودم رو برسی کنم ولی چیزی سر در نیاوردم شروع از این قرار بود آینه بزرگی رو به دیوار تکیه دادم در مقابلش نشستم پاهام رو تا جایی که راحت بودم باز کردم و سعی کردم واژونم رو برسی کنم راحت بگم تنها تصویری که تونستم ببینم مانند تصویرهایی بود که برای معرفی انواع بکارتها نشان داده بودید همین البته داخل سوراخ واژونم رو اصلا نتونستم ببینم خیلی تنگ بود و اصلا نمی شد بازش کرد البته زیاد سعی نکردم و فقط تونستم همون تصویری رو که گفتم ببینم وچیزی شبه پرده ندیدم امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید که حتما همینطوره ولی وقتی پاهام رو جمع کردم واژونم یکم درد داشت اصلا باز کردن لبه های کوچک نیز یکم درد داشت واژونم آنقدر تنگ و خشک است که حتی با انگشت نیز با یکم درد میشه سوراخ واژونم رو لمس کرد البته طی خود ارضایی وقتی واژونم خیس میشه لمس کردن واژونم خیلی راحت و بدون درد است طبق آنچه ها که گفتم آقای دکتر ایرادهای کارم رو بگید وهمینطور بگید پرده رو باید داخل سوراخ واژونم جستجو کنم؟ و در صورت منفی بودن آیا ندیدن پرده به علت عدم تشخیص است یا عدم وجود؟در صورت لزوم یک بار دیگه مراحل تشخیص رو تو سایتتون بنویسید یا برام ایمیل کنید خواهش میکنم بهم جواب بدید فقط نگید باید به پزشک مراجعه کنی که اصلا برام میسر نیست ازتون خواهش میکنم کمکم کنید که واقعا تو شرایطی هستم که به راهنمایی هایتان احتیاج دارم جای همچین صحبتی نیست ولی ای کاش هیچوقت دچار خودارضایی نمیشدم واقعا چرا دخترا باید حتما بکارت داشته باشن مگه ما دخترا دل نداریم اگه از ترس پاره شدن بکارتمون خود ارضایی نکنیم و شرایط ازدواج را هم نداشته باشیم بنظرشما باید چی کار کنیم ؟

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  15. setara_2 نوشته است: سلام آقای دکتر صادقی       
    از سایت بسیار خوبتان کمال تشکر و قدردانی را دارم واقعا ممنونم که به ما دخترا اجازه دادید سوالاتی را که براحتی نمی تونیم از کسی بپرسیم را از شما بپرسیم و پاسخ بگیریم آقای دکتر من تا به امروز از جایگاه پرده بکارت اطلاعی نداشتم و متاسفانه دچار خود ارضایی هستم 18 سالمه ودر سن 12-13 سالگی چند بار انگشت خودم رو داخل واژونم کردم ولی از آن سالها تا به امروز دیگه چیزی وارد نکردم ولی هنوز خود ارضایی خارج از واژون را دارم و الان می ترسم و فکر می کنم بکارتم رو از دست دادم و از این بابت خیلی ناامید هستم البته من تا به امروز شاهد هیچ خونریزی غیر عادی نبودم و در ضمن هیچ رابطه رابطه جنسیی نیز نداشتم حالا از شما می خوام یعنی خواهش میکنم بهم کمک کنید و بگید چطور میتونم خودم رو چک کنم و از وجود و یا عدم وجود بکارتم مطمعن شوم البته طبق روشی که گفتید یک بار سعی کردم خودم رو برسی کنم ولی چیزی سر در نیاوردم شروع از این قرار بود آینه بزرگی رو به دیوار تکیه دادم در مقابلش نشستم پاهام رو تا جایی که راحت بودم باز کردم و سعی کردم واژونم رو برسی کنم راحت بگم تنها تصویری که تونستم ببینم مانند تصویرهایی بود که برای معرفی انواع بکارتها نشان داده بودید همین البته داخل سوراخ واژونم رو اصلا نتونستم ببینم خیلی تنگ بود و اصلا نمی شد بازش کرد البته زیاد سعی نکردم و فقط تونستم همون تصویری رو که گفتم ببینم وچیزی شبه پرده ندیدم امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید که حتما همینطوره ولی وقتی پاهام رو جمع کردم واژونم یکم درد داشت اصلا باز کردن لبه های کوچک نیز یکم درد داشت واژونم آنقدر تنگ و خشک است که حتی با انگشت نیز با یکم درد میشه سوراخ واژونم رو لمس کرد البته طی خود ارضایی وقتی واژونم خیس میشه لمس کردن واژونم خیلی راحت و بدون درد است طبق آنچه ها که گفتم آقای دکتر ایرادهای کارم رو بگید وهمینطور بگید پرده رو باید داخل سوراخ واژونم جستجو کنم؟ و در صورت منفی بودن آیا ندیدن پرده به علت عدم تشخیص است یا عدم وجود؟در صورت لزوم یک بار دیگه مراحل تشخیص رو تو سایتتون بنویسید یا برام ایمیل کنید خواهش میکنم بهم جواب بدید فقط نگید باید به پزشک مراجعه کنی که اصلا برام میسر نیست ازتون خواهش میکنم کمکم کنید که واقعا تو شرایطی هستم که به راهنمایی هایتان احتیاج دارم جای همچین صحبتی نیست ولی ای کاش هیچوقت دچار خودارضایی نمیشدم واقعا چرا دخترا باید حتما بکارت داشته باشن مگه ما دخترا دل نداریم اگه از ترس پاره شدن بکارتمون خود ارضایی نکنیم و شرایط ازدواج را هم نداشته باشیم بنظرشما باید چی کار کنیم ؟

سلام
    در هیچ حالتی فکر نمیکنم امکان تشخیص داشتن یا نداشتن پرده بکارت توسط خود شخص امکان پذیر باشد(احتمال تشخیص در حد صفر است).برای تشخیص باید به متخصص زنان مراجعه کنید.خانمهااز راه کلیتوریس نیز میتوانند ارضا شوند. در مورد خود ارضایی هم مطالب بسیاری در سایت موجود است که میتوانید با سرچ کلمه خودارضایی و ... از نوار بالا به نتایج دلخواه برسید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 15 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید