شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دانه های سفید روی آلت

1. با سلام و خسته نباشید.حدود 6 ماه است که بر روی آلت من چند نقطه سفید کوچک بوجود آمده که با فشار دادن آنها مایع خمیری سفیدی خارج شده ولی پس از مدتی دوباره پر میشود.در ضمن من فاقد هر گونه رابطه جنسی هستم.آیا برای این مشکل حتما باید یه پزشک مراجعه کرد.  

با نشکر

2. kazem_fekri نوشته است: با سلام و خسته نباشید.حدود 6 ماه است که بر روی آلت من چند نقطه سفید کوچک بوجود آمده که با فشار دادن آنها مایع خمیری سفیدی خارج شده ولی پس از مدتی دوباره پر میشود.در ضمن من فاقد هر گونه رابطه جنسی هستم.آیا برای این مشکل حتما باید یه پزشک مراجعه کرد.  

با نشکر

سلام

معمولا این دانه ها مطلب مهمی نیستند و چربی انتهای ریشه مو هستند اما بازهم جهت اطمینان بیشتر بهتره به متخصص پوست مراجعه کنید

توضیحات بیشتر در لینک زیر

دانه های سفید روی آلت

3. sbag

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    sami28 نوشته است:
    kazem_fekri نوشته است: با سلام و خسته نباشید.حدود 6 ماه است که بر روی آلت من چند نقطه سفید کوچک بوجود آمده که با فشار دادن آنها مایع خمیری سفیدی خارج شده ولی پس از مدتی دوباره پر میشود.در ضمن من فاقد هر گونه رابطه جنسی هستم.آیا برای این مشکل حتما باید یه پزشک مراجعه کرد.  

با نشکر

سلام

معمولا این دانه ها مطلب مهمی نیستند و چربی انتهای ریشه مو هستند اما بازهم جهت اطمینان بیشتر بهتره به متخصص پوست مراجعه کنید

توضیحات بیشتر در لینک زیر

دانه های سفید روی آلت

دکتر جان میشه یکم بیشتر توضیح بدین ...

آیا این چربی ها روی آلت همه هست ...

شما جایی دیگه گفته بودین که روی آلت اصلا نباید مو داشته باشه پس این ریشه های مو چی هستند ؟؟؟

متشکر !

4. سلام

من دکتر نیستم . این هزار و یکمین بار

چربی کدومه ؟
    اگر منظورتون نقاط سفید رنگ هست
    خیر روی آلت همه نیست ولی بعضی ها دچار این مورد میشن .

من کجا گفتم روی آلت نباید مو باشه ؟
    البته واقعا نباید هم باشه اما این نباید به معنی اون نیست که واقعا موئی هم نیست !
    نباید باشه اما بعضی ها روی تنه آلتشون هم مو دارند که در انتهای ریشه این موها ممکنه همین تجمع چربی بوجود بیاد
    البته اغلب این گرفتاری روی کیسه بیضه اتفاق می افته

و در نهایت
    شما یه نگاهی بنداز ، خوشبختانه جای صعب المعاینه ای که نیست !
    ببین انتهای ریشه مو هست یا نه
    اگر نقاط سفید رنگ به این مسائل ربطی ندارد بهتره به متخصص اورولوژیست مراجعه کنی

لینکی که در پاسخ بالایی گذاشتمم مطالعه کنی بد نیست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید