شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جوش هاي سفيد

1. دور الت من جوش زده است كه درد ندارد و فقط دور بيضه ها و التم زده است و مرا نگران كرده و ميخواستم ببينم كه چه كنم و درمانش چيه و با دومين رابطه اي كه با همسرم داشتم بعد از ان اينطوري شد.درمانش چيست.ممنون

2. ebrahimmmm نوشته است: دور الت من جوش زده است كه درد ندارد و فقط دور بيضه ها و التم زده است و مرا نگران كرده و ميخواستم ببينم كه چه كنم و درمانش چيه و با دومين رابطه اي كه با همسرم داشتم بعد از ان اينطوري شد.درمانش چيست.ممنون

سلام
    به نظر نميرسد موضوع نگران كننده اي باشد ولي بدون معاينه نميتوان نظر داد
    بهتر است به يك متخصص اورولوژي مراجعه كنيد .

3. ebrahimmmm نوشته است: دور الت من جوش زده است كه درد ندارد و فقط دور بيضه ها و التم زده است و مرا نگران كرده و ميخواستم ببينم كه چه كنم و درمانش چيه و با دومين رابطه اي كه با همسرم داشتم بعد از ان اينطوري شد.درمانش چيست.ممنون

سالم به شما کاربر عزیز
    شما در عین حال که خودتون به پزشک مراجعه میکنید همسرتان هم باید به پزشک مراجعه کند و اگر این جوشها چرکی و با خارش شد تا مراجعه به پزشک نزدیکی نکنید
    نگران نباشید
    با آرزوی سلامتی برای شما و همسرتان

4. با سلام خدمت دست اندركاران اين سايت مفيد.
    پسري 20 ساله هستم و در روي التم تعدادي جوش سفيد كوچك وجود دارد كه تا به حال هيچ دردي نداشته اند حتي در هنگام لمس جوش ها نيز هيچ احساس دردي ندارم.
    به خاطر اين جوش ها خيلي ناراحتم... كمكم كنيد
    لطفا ميشه بگين اين جوشا چيه و چجوري از بين ميره و يا نشونه چيه؟!
    Rolling Eyes

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. KING نوشته است: با سلام خدمت دست اندركاران اين سايت مفيد.
    پسري 20 ساله هستم و در روي التم تعدادي جوش سفيد كوچك وجود دارد كه تا به حال هيچ دردي نداشته اند حتي در هنگام لمس جوش ها نيز هيچ احساس دردي ندارم.
    Rolling Eyes

سلام
    احتمالاً منظور شما از جوش دانه هاي كم رنگ سفيدي هستند كه روي پوست آلت تناسلي ديده ميشوند
    نگران نباشيد آن ها جوش نيستند در تمام افراد وجود دارد
    ولي اگر غير از اين است براي معاينه به پزشك متخصص اورولوژي مراجعه كنيد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  6. خيلي ممنون دوست محترم و عزيز.
    البته اين دانه هاي كمرنگ سفيد در حالت نعوظ بيشتر به چشم مي آيند و ديگه يه خورده هم زيادن!
    پس من از بابت اينا نگران نباشم؟

7. سلام.روی سر آلتم تعداد زیادی دانه ی ریز زیر پوستم وجود داره که تعدادشان تا پایین آلت کمتر میشه.این دانه ها اصلا درد نداره ومدت 4 سالی میشه که این مسئله را دارم به دکتر هم نمیتونم مراجعه کنم 25 سالمه و از نظر جنسی غیر فعال هستم.ممنون میشم برای رفع این مشکل کمکم کنید

8. سلام،
    بدون معاینه بالینی نمی توان نظر دقیقی داد، اگر از نظر جنسی فعال نیستید به نظر نمی رسد جای نگرانی باشد. برای ارزیابی بیشتر می توانید جهت معاینه به پزشک مراجعه کنید.

9. دكتر جان پس سوال من چي شد؟

10. KING نوشته است: دكتر جان پس سوال من چي شد؟

سلام،
    لطفا مطالب قبلی و قوانین سایت را به دقت مطالعه کنید؛ برای اینکه پستها شلوغ نشوند در مواردی که سایر کاربران پاسخی صحیح به مطلبی می دهند من از پاسخ گویی اجتناب کرده و عموما با ارسال تشکر از آن مطلب موافقت خود را با مطلب ارسالی اعلام می کنم، پس اگر در تاپیکی به سوالی از طرف من پاسخ داده نمی شود یا به این معنی که با پاسخ قبلی موافقم و یا اینکه کلا تاپیک از نظر قوانین مشکلی دارد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام دوست عزیز
    اگر همسر شما هم همچین جوش هایی رو داره سریعا به پزشک مراجعه کنید چون اگه خدای ناکرده بیماری باشه برای نوزادتون در آینده هم مشکل ساز میشه

12. kaveh000kaveh نوشته است:
    KING نوشته است: با سلام خدمت دست اندركاران اين سايت مفيد.
    Rolling Eyes

سلام
    احتمالاً منظور شما از جوش دانه هاي كم رنگ سفيدي هستند كه روي پوست آلت تناسلي ديده ميشوند

درود و خسته نباشید به تمام اعضای فروم به خصوص دکتر رهام عزیز
    سوالی داشتم در مورد همن جوشهای کم رنگ سفید که روی نیمی از تنه آلتم وجود داره و به نظر میرسه ریشه مو باشه
    چرا که در بعضی از اونها موقعی که دقت میکنم موهای بیرنگ و نازک رو میبینم که روییده.
    این مساله خیلی منو نگران کرده و بیشتر تو قسمت زیرین آلتم وجود داره.
    ممنون میشم در این مورد کمکم کنید

13. Semak نوشته است:
    kaveh000kaveh نوشته است:
    KING نوشته است: با سلام خدمت دست اندركاران اين سايت مفيد.
    Rolling Eyes

سلام

درود و خسته نباشید به تمام اعضای فروم به خصوص دکتر رهام عزیز
    سوالی داشتم در مورد همن جوشهای کم رنگ سفید که روی نیمی از تنه آلتم وجود داره و به نظر میرسه ریشه مو باشه
    چرا که در بعضی از اونها موقعی که دقت میکنم موهای بیرنگ و نازک رو میبینم که روییده.
    این مساله خیلی منو نگران کرده و بیشتر تو قسمت زیرین آلتم وجود داره.
    ممنون میشم در این مورد کمکم کنید

سلام
    لینک زیر رو ببینید . بنظر نمی رسه دکتر پاسخ جدیدی برای شما داشته باشند

http://www.roham.ws/web/ftopicp-8379.html#8379

14. با سلام وتشکراز جناب دکتر
    من 29 سال دارم و مجرد هستم ، شش ماه پیش دانه های سفید بسیار ریزی زیر پوست آلت تناسلیم بوجود اومده که هیچ گونه دردی ندارند ، فکر می کردم که بعد از مدتی از بین می روند ، ولی مدت زیادی است که بی تغییر و به همان اندازه و بدون تکثیر باقی موندن ، این مسئله خیلی منو آزار می ده ،  آدم خجالتی ای هستم و نمی تونم دکتر برم ، لطفا منو راهنمایی کنید .
    آیا کرمی یا دارویی وجود داره که این دانه های سفید رو از بین ببره ؟
    با سپاس فراوان

15. سلام و خسته نباشيد
    مدتي است كه بيضه هايم خارش مي كند و شبها اين خارش بيشتر مي شود
    بعضي مواقع از درد خرش  زخم مي شود
    بضي مواقع با لمس كردن  احساس مي كنم اين مو هاي ريز روي بيضهام باعث اين خارش  است.
    ولي روز به روز اين خارش بيشتر مي شود
    بخصوص در شب ها
    حتي يعضي مواقع روي آلتم خارش شديد مي كند

لطفا مرا ياري فرماييد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید