شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مصرف قرص ال-دی هم در زمان حج و هم برای جلوگیری از بارداری

1. اگر در ماه اول استفاده از قرص ال-دي به علت سفر حج نخواهيم بعد از تمام شدن بسته اول 7 روز آن را قطع کنيم وبخواهيم قرص را ادامه دهيم،آيابايد بعد از قطع قرص 7روز صبر کنم يا اينکه دوباره از روز 5ام قاعدگي شروع کنم؟(ميخواهم احتمال حاملگي صفر شود.)

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. fz61 نوشته است: اگر در ماه اول استفاده از قرص ال-دی به علت سفر حج نخواهیم بعد از تمام شدن بسته اول 7 روز آن را قطع کنیم وبخواهیم قرص را ادامه دهیم،آیاباید بعد از قطع قرص 7روز صبر کنم یا اینکه دوباره از روز 5ام قاعدگی شروع کنم؟(میخواهم احتمال حاملگی صفر شود.)

سلام ،
    تا زمانیکه قرص را مصرف می کنید قاعدگی در شما رخ نخواهد داد و نیز احتمال حاملگی وجود ندارد. هر زمان تصمیم گرفتید که سیکلهای قاعدگی تان را شروع کنید ، با قطع دارو پس از 2-3 روز قاعدگی در شما شروع می شود و شما طبق روال قبلی (پس از خاتمه خونریزی (معمولا روز 7)) قرصها را مصرف کنید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام
    من 28 اسفند ماه عازم سفر حج هستم
    میخواستم برنامه قاعدگی ام رو طوری تنظیم بکنم که اونجا به مشکل بر نخورم
    میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم، قصدم اینه که اینجا تمام بشه بعد عازم سفر بشم، فقط از تنها موردی که میترسم به لک افتادن هست ( چون سابقه این مورد در مصرف قرص ای دی برام خیلی زیاد بوده)
    میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم؟ قرص اچ دی که قوی تر از ال دی هست را توصیه کردند که مصرف کنم و واسه این قرص چند تا سوال داشتم
    1- اول اینکه از کی شروع به خوردن بکنم؟ ( روز اول یا روز پنجم ؟)
    2- اگر من قرص را زودتر از 21 روز قطع بکنم که عادت انجام بشه تا 28 ام تمام بشه، باید بعد مجددا بعد از یک هفته استراحت مجددا قرص را مصرف کنم؟ اگر خیر ایا احتمال لک بینی وجود داره

با تشکر

4. banoohelen نوشته است: سلام
    من 28 اسفند ماه عازم سفر حج هستم
    میخواستم برنامه قاعدگی ام رو طوری تنظیم بکنم که اونجا به مشکل بر نخورم
    میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم، قصدم اینه که اینجا تمام بشه بعد عازم سفر بشم، فقط از تنها موردی که میترسم به لک افتادن هست ( چون سابقه این مورد در مصرف قرص ای دی برام خیلی زیاد بوده)
    میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم؟ قرص اچ دی که قوی تر از ال دی هست را توصیه کردند که مصرف کنم و واسه این قرص چند تا سوال داشتم
    1- اول اینکه از کی شروع به خوردن بکنم؟ ( روز اول یا روز پنجم ؟)
    2- اگر من قرص را زودتر از 21 روز قطع بکنم که عادت انجام بشه تا 28 ام تمام بشه، باید بعد مجددا بعد از یک هفته استراحت مجددا قرص را مصرف کنم؟ اگر خیر ایا احتمال لک بینی وجود داره

با تشکر

سلام،
    مطالب بالا و همچنین تاپیک زیر را مطالعه نمایید:

به تاخیر انداختن پریود

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید