.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات زنان » مشکلات قاعدگی

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
17 پاسخ • 24587 بازديد •  رفتن به صفحه 1   
به تاخیر انداختن پریود

نویسنده پیام
nina_tabasom

کاربر جدید
کاربر جدید

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: جمعه 10 اسفند 1386 - 23:04    عنوان:  به تاخیر انداختن پریود آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام
من میخواهم پریود بعدیم را به مدت 15 روز عقب بیندازم. لطفا من را راهنمائی کنید که چه کار کنم؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 10 اسفند 1386 - 23:04    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: شنبه 11 اسفند 1386 - 01:49    عنوان:  Re: به تاخیر انداختن پریود آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
nina_tabasom نوشته است: سلام
من میخواهم پریود بعدیم را به مدت 15 روز عقب بیندازم. لطفا من را راهنمائی کنید که چه کار کنم؟

سلام،
برای این کار می توانید از قرص های ضد بارداری خوراکی استفاده کنید، به این صورت که این قرص ها (قرص LD) را از روز 5 تا 7 دوره خود شروع می کنید - در حالت عادی بعد از مصرف 21 قرص مصرف قطع شده و به دنبال آن خونریزی شروع می شود - و تا زمانی که می خواهید خونریزی به تعویق بیافتد ادامه می دهید، زمانی که مصرف را قطع کنید طی یک تا دو روز خونریزی در شما شروع خواهد شد.
اگر در روزهای ابتدایی دوره قاعدگی هستید، با یک قرص شروع کنید و اگر لکه بینی پیدا کردید دوقرص مصرف کنید تا لکه بینی تمام شود، پس از پایان لکه بینی دوباره یک قرص تا زمانی که می خواهید خونریزی رخ ندهد. اگر در روزهای پایانی دوره قاعدگی هستید، چون امکان لکه بینی بالاتر می شود بهتر است از اول روزی 2 قرص مصرف کنید و پس از اتمام لکه بینی به روزی یک قرص کاهش دهید . تا زمانی که می خواهید خونریزی رخ ندهد ادامه دهید.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sanaz30, mary58
pardis8

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: سه‌شنبه 14 اسفند 1386 - 02:35    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام آقای دکتر خسته نباشید
ببخشید من یک سووال داشتم در مورد تاخیر انداختن پریود توسط ال دی که می خواستم بدونم آیا باعث برهم خوردن هورمونها نمی شه یعنی اگه بخواهیم از ماه بعد برای بارداری اقدام کنيم مساله ای ايجاد نمی شود و باعث نامنظمی آندومتر نمی شه ؟؟
البته من چون هیستروسکوپی انجام دادم و باید روز 12 سونوی واژینال انجام بدم و روز 12 به عید می خوره می خواستم پریودم به تاخیر بیافته تا روز 12 پریودم بعد از عید باشه ..خیلی خیلی ممنونم آقای دکتر از راهنمایی هاتون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: پنج‌شنبه 16 اسفند 1386 - 00:49    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
pardis8 نوشته است: سلام آقای دکتر خسته نباشید
ببخشید من یک سووال داشتم در مورد تاخیر انداختن پریود توسط ال دی که می خواستم بدونم آیا باعث برهم خوردن هورمونها نمی شه یعنی اگه بخواهیم از ماه بعد برای بارداری اقدام کنيم مساله ای ايجاد نمی شود و باعث نامنظمی آندومتر نمی شه ؟؟
البته من چون هیستروسکوپی انجام دادم و باید روز 12 سونوی واژینال انجام بدم و روز 12 به عید می خوره می خواستم پریودم به تاخیر بیافته تا روز 12 پریودم بعد از عید باشه ..خیلی خیلی ممنونم آقای دکتر از راهنمایی هاتون

سلام،
استفاده از قرص به این صورت باعث پایداری آندومتر می شود و در شما ممکن است در جواب سونو اختلال ایجاد کند، بهتر است در این مورد با پزشکتان مشورت نمایید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
pardis8

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: پنج‌شنبه 16 اسفند 1386 - 02:28    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سلام ممنونم که جوابم رو دادید
یادم رفت بهتون بگم آقای دکتر من از زمانی که از ال دی استفاده می کنم (28/11 هیستروسکوپی انجام دادم و ال دی رو شروع کردم  تاريخ شروع پریودم هم باید 9/12 می بود ) درست در زمانی که باید پریود می شدم یعنی 9/12 پریود شدم البته خونریزیم خیلی کمه ..چه کار کنم ؟ Sad  به خوردن قرص که 5 عدد ديگه باقی مانده ادامه بدم  در ضمن نگرانم نکنه که اين خونریزی قطع نشه خیلی نگرانم....آیا بعد ا اتمام قرص خونریزیم قطع می شه ؟بعد ا قطع قرص کی پریود می شم ؟؟ممنون آقای دکتر امیدوارم همیشه موفق باشید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 16 اسفند 1386 - 02:28    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

pardis8

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: پنج‌شنبه 16 اسفند 1386 - 03:00    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
آقای دکتر ببخشید من یه سووال ديگه هم دارم مربوط به قبل از هیستروسکوپیی..
من قبل از هیستروسکوپی زمانی که کلومیفن متفورمین استفاده می کردم روز 14 سونوی واژینال انجام دادم و نتیجه سه فوليکول به اندازه های 22و23و24 بود و ضخامت آندومتر 4 میلیمنر بود و ماه بعد 13و13و17و17و15 اندازه های فوليکول و ضخامت آندومتر5میلیمتر به نظرتون ضخامت آندومتر برای باروری کم نبوده ؟ و اگه کم بوده با هیستروسکوپی درست شده؟(من توی سووال هیستروسکوپی هم مزاحمتون شدم و گفتم که با ابن سینا رفتم و گفتند بین رحم و آندومتر لایه تشکبل شده و مانع لانه گزینی جنین می شه و در ضمن آندومتر همم نامنظم بوده) بازهم ممنونم  Embarassed  Embarassed  Embarassed

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: جمعه 17 اسفند 1386 - 04:28    عنوان: icon_funny  آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
pardis8 نوشته است: سلام ممنونم که جوابم رو دادید
یادم رفت بهتون بگم آقای دکتر من از زمانی که از ال دی استفاده می کنم (28/11 هیستروسکوپی انجام دادم و ال دی رو شروع کردم  تاريخ شروع پریودم هم باید 9/12 می بود ) درست در زمانی که باید پریود می شدم یعنی 9/12 پریود شدم البته خونریزیم خیلی کمه ..چه کار کنم ؟ Sad  به خوردن قرص که 5 عدد ديگه باقی مانده ادامه بدم  در ضمن نگرانم نکنه که اين خونریزی قطع نشه خیلی نگرانم....آیا بعد ا اتمام قرص خونریزیم قطع می شه ؟بعد ا قطع قرص کی پریود می شم ؟؟ممنون آقای دکتر امیدوارم همیشه موفق باشید

سلام،
با توجه به تاریخ هایی که ذکر کردید، به نظر می رسد که مشکلی در روند قاعدگی شما ایجاد نشده و در زمان مشخص می توانید سونو را انجام دهید. در مورد ضخامت آندومتر و اندازه فولیکول به اینجا مراجعه کنید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
dinagolo

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: یکشنبه 23 تیر 1387 - 01:12    عنوان:  سوالات زنانه آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
با سلام خدمت شما من دختری 18 ساله هستم که میخاستم برای مدت 3 روزه که مراسم اعتکاف انجام میشه زمان پریودمو عقب بندازم دقیقا هم نمیدونم که با هم یکی بشه اما برای اطمینان بیشتر باید چیکار کنم؟ممنون میشم اگه کمکم کنید. Embarassed

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: جمعه 28 تیر 1387 - 22:49    عنوان:  Re: سوالات زنانه آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
dinagolo نوشته است:
با سلام خدمت شما من دختری 18 ساله هستم که میخاستم برای مدت 3 روزه که مراسم اعتکاف انجام میشه زمان پریودمو عقب بندازم دقیقا هم نمیدونم که با هم یکی بشه اما برای اطمینان بیشتر باید چیکار کنم؟ممنون میشم اگه کمکم کنید. Embarassed

سلام،
نحوه این کار در بالا شرح داده شده است، شما باید از ابتدای این دوره قاعدگی برای این کار اقدام می نمودید، اگر از پایان خونریزی این ماه گذشته است می توانید مصرف منظم را شروع کنید ولی ممکن است دچار لکه بینی شوید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 28 تیر 1387 - 22:49    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

avishan30

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 15 مرداد 1387 - 20:55    عنوان:  استفاده از قرص هاي ال دي آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
سلام
من پنج شنبه 17/5/87 بايد به مشهد مقدس سفر كنم ولي اين زمان با زمان عادت ماهيانه من مطابقت مي كند من از تاريخ 14/5/87 شروع به خوردن قرص ال دي كرده ام تا در زمان مسافرت پاك باشم و مي خواهم اين كار را تا تاريخ 22/5/87 ادامه دهم
مي خواستم ببينم به غير از بهم ريختن زمان عادت ماهيانه هاي بعد اتفاق ديگري هم مي افتد؟
و وقتي قرص را قطع كنم چه زمان دوباره عادت ماهيانه مي شوم
من مجرد هستم واولين باري است كه از اين قرصها استفاده مي كنم
خواهش مي كنم سريع جواب بدهيد چون من پنج شنبه مسافر هستم و نمي توانم مسافرتم را كنسل كنم
ممنونم از لطف شما

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
parisaa2

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: پنج‌شنبه 17 مرداد 1387 - 18:33    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
avishan30 نوشته است: سلام
من پنج شنبه 17/5/87 بايد به مشهد مقدس سفر كنم ولي اين زمان با زمان عادت ماهيانه من مطابقت مي كند من از تاريخ 14/5/87 شروع به خوردن قرص ال دي كرده ام تا در زمان مسافرت پاك باشم و مي خواهم اين كار را تا تاريخ 22/5/87 ادامه دهم
مي خواستم ببينم به غير از بهم ريختن زمان عادت ماهيانه هاي بعد اتفاق ديگري هم مي افتد؟
و وقتي قرص را قطع كنم چه زمان دوباره عادت ماهيانه مي شوم
من مجرد هستم واولين باري است كه از اين قرصها استفاده مي كنم
خواهش مي كنم سريع جواب بدهيد چون من پنج شنبه مسافر هستم و نمي توانم مسافرتم را كنسل كنم
ممنونم از لطف شما
سلام.
خیر دچار عوارض شدیدی نخواهید شد. مقداری درد در ناحیه کمر و احیانا زیر شکم. اما سعی کنید این کار رو زیاد انجام ندید. بعد از قطع قرص از 2 تا 10 روز طول میکشه تا پریود بشید.
التماس دعا دارم.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
azin9

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: پنج‌شنبه 22 اسفند 1387 - 16:08    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
با سلام در زمان استفاده از قرص ld لکه بینی دارم ایا می توانم از قرص hd استفاده کنم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
DrPourghorban

جراح و متخصص زنان و زایمان
جراح و متخصص زنان و زایمان

تاریخ: پنج‌شنبه 22 اسفند 1387 - 21:20    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
با سلام
در صورت وجود لکه بینی حتی در صورت استفاده از قرص ال دی باید علت این امر مورد بررسی قرار گیرد و تبدیل به اچ دی راه حل مناسبی نمی باشد.

امضادکتر رویا پورقربان
جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی
بورد تخصصی از دانشگاه تهران

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 22 اسفند 1387 - 21:20    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: پنج‌شنبه 22 اسفند 1387 - 21:25    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 13 پست # 13
azin9 نوشته است: با سلام در زمان استفاده از قرص ld لکه بینی دارم ایا می توانم از قرص hd استفاده کنم

سلام

1- شما از داروی دیگری همزمان استفاده نمی کنید ؟
2- قرصها رو منظم استفاده می کنید ؟
در ماه و گاهی ماههای اول استفاده از قرص ld لکه بینی رخ می دهد و لی اگر بیش از 3 ماه از قرص استفاده کردید و هنوزم لکه بینی دارید بهتره جهت بررسی بیشتر به پزشک زنان مراجعه کنید
دو راه حل هم وجود داره
الف ) گاهی در ماههای اول توصیه می شه در یک دوره زمانی که لکه بینی دارید و تا 2 روز بعد از قطع لکه بینی هر شب بجای یک قرص از دو قرص استفاده کنید ولی اگر در دوره های بعد بازهم لکه بینی رخ داد باید به پزشک مراجعه کنید
ب ) برخی مواقع هم با تعویض نوع قرص مشکل حل می شود ( همون فرمایش خودتون )

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
farahjoon

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: دوشنبه 16 شهریور 1388 - 22:18    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 14 پست # 14
با سلام
من یه چند روزی برای تاخیرم از اچ دی استنفاده کردم ولی بخاطر عوارض زیادش میخام از ال دی استفاده کنم. میخاستم بدونم با تغییر قرصها مشکلی پیش نمیاد؟ و اینکه من مشکل لکه بیینی دارم آیا با ال دی دچار لکه بینیی خواهم شد

ممنون میشوم پاسخ دهید
با تشکر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه 1   
صفحه 1 از 2

توجه: آخرين پست در اين صفحه 1904 روز قبل (16 شهریور 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: پریود نامنظم.. 159 bahareh14 104215 چهار‌شنبه 29 مهر 1388 - 17:27
msety مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چه مدت بعد از کورتاز پریو منظم می شود؟ 2 yassepid 4698 دوشنبه 18 خرداد 1388 - 23:49
yassepid مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد افزایش مدت زمان پریود 1 negar1 4126 یکشنبه 29 دی 1387 - 12:15
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد کم شدن مدت پریود 6 yy_yya 17625 یکشنبه 7 مهر 1387 - 21:44
ircoral مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد تعيين مدت زمان سيكل ماهانه 1 sinoheh 4748 چهار‌شنبه 18 مهر 1386 - 09:49
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید