شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4   

ترشح واژینال

1. از شما متشكرم.اما اگه اين ترشحات خيلي زود شروع بشه چي؟

2. ALOONAK نوشته است: از شما متشكرم.اما اگه اين ترشحات خيلي زود شروع بشه چي؟

سلام
    همانطور كه آقاي دكتر گفتند اين ترشحات طبيعي هستند و نشان دهنده تحريك پذيري خوب همسر شما در زمان رابطه جنسی ميباشد  
    يكي از مشكلات خانم ها براي رسيدن به اورگاسم عدم تحريك پذيري مناسب  و نبود و يا كمبود اين ترشحات است حال اگر شخصي راحت تر تحريك شود و اين ترشحات لزج   در موقع تحريك بيشتر شود زود تر و بهتر به اورگاسم ميرسد و اين يك حسن است نه عيب .
    ( خانم هاي زيادي براي نداشتن ترشحات كافي در زمان رابطه جنسی به پزشك مراجعه ميكنند كه اگر درست ريشه يابي شود به عدم تحريك پذيري قبل از نزديكي بر ميگردد )

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام
    دختري هستم 21 ساله كه يك هفته است دچار ترشحات بي رنگ و بي بو شدم كه نه غليظ است نه رقيق...بدون خارش و سوزش ...
    نميدونم چكار كنم...الان نزديك 2 روزه كه زير شكمم هم درد ميكند...امروز هم داخل سينه چپم احساس سوزش و درد دارم و بالاي پاي سمت چپم هم كمي درد ميكند....و درد زير شكمم كمي بيشتر شد....خيلي ميترسم نميدونم چكار كنم....
    در ضمن امكان رفتن به دكتر را هم ندارم چون متاسفانه احتمال ميدهم كه پرده بكارتم را از دست داده باشم و چون بايد با مادرم به دكتر بروم از اين كار اجتناب ميكنم چون ميترسم بفهمد...(در ضمن منشكل من به مقاربت جنسي نيست چون من مجردم...و مشكل پرده بكارتم بخ خود ارضاعي كه داشتم بر ميگردد...البته الان ترك كردم..)اگر ميشود نام دارويي را بگوييد  تا مصرف كنم...
    راستي در صورتم هم چند جوش هاي چركي زد كه فكر ميكنم همان عفونت باعثش است...
    واقعا ممنونم....

4. خب من فکر می کنم ترشحات وقتی ناشی از عفونت هستند که بی رنگ و بی بو و بدون خارش و سوزش نباشند . اینی که شما گفتی میشه جزو ترشحات طبیعیه زنانه
    در نهایت بدون معاینه و از پشت اینترنت هرگونه تجویزی مسئولانه نخواهد بود
    توصیه کلی رعایت بهداشت و تعویض زود به زود لباس زیر و استفاده از پد های روزانه ست

5. سلام

من دقیقاً بعد از پریودم کمی احساس درد در ناحیه زیر شکم دارم و ترشحات مایعی نیز از بدنم خارج می شود. از آنجاییکه من در حال اقدام برای بارداری می باشم ممکن است که این ترشحات مانعی بوجود آورد. باید چکار کنم؟

در ضمن الان چند ماهه که گهگاهی واژنم جوش چرکی می زند علت آن چیست؟

6. با سلام اگر ترشحات طبیعی باشد بدون سوزش وخارش و فقط بوی تندی داشته باشد با وجود این بو ایا ترشحات طبیعی است یا احتمال عفونت وجود دارد؟؟؟؟؟؟؟(بدون سوزش و خارش)

7. sepideh12 نوشته است: سلام

من دقیقاً بعد از پریودم کمی احساس درد در ناحیه زیر شکم دارم و ترشحات مایعی نیز از بدنم خارج می شود. از آنجاییکه من در حال اقدام برای بارداری می باشم ممکن است که این ترشحات مانعی بوجود آورد. باید چکار کنم؟

در ضمن الان چند ماهه که گهگاهی واژنم جوش چرکی می زند علت آن چیست؟

سلام،
    در مورد ترشحات به نظر می رسد که این ترشحات طبیعی باشد و مانعی برای بارداری شما نیست. در مورد ضایعات پوستی هم بهتر است معاینه توسط پزشک انجام شود.

8. maryam68 نوشته است: با سلام اگر ترشحات طبیعی باشد بدون سوزش وخارش و فقط بوی تندی داشته باشد با وجود این بو ایا ترشحات طبیعی است یا احتمال عفونت وجود دارد؟؟؟؟؟؟؟(بدون سوزش و خارش)

سلام،
    بو تند و زننده می تواند نشاندهنده عفونت باشد.

9. سلام

من دختری هستم 18 ساله... حدود 4 ساله که ترشحات سفید ، گاهی وقتا بی رنگ ، گاهی هم کرمی و متمایل به سبز میشه. این ترشحات غلیظ هستند. گهگاهی باعث احساس خارش هم میشه. گاهی هم احساس درد در زیر ناحیه ی شکم دارم. به ندرت رگه هایی از خون رو در این ترشحات می بینم. از یک طرف حدود 2 - 3 ماهی میشه که بعضی اوقات ( یکی دو بار ) همراه با مدفوع خون از بدنم خارج شده ( خون همراه با سوزش از مخرج خارج شده ) آیا این موردِ دوم میتونه به اولی ربط داشته باشه ؟ اگر تحت درمان قرار نگیرم چه عواقبی خواهد داشت؟

ممنون از سایت مفیدتون

10. mina_18 نوشته است: سلام

من دختری هستم 18 ساله... حدود 4 ساله که ترشحات سفید ، گاهی وقتا بی رنگ ، گاهی هم کرمی و متمایل به سبز میشه. این ترشحات غلیظ هستند. گهگاهی باعث احساس خارش هم میشه. گاهی هم احساس درد در زیر ناحیه ی شکم دارم. به ندرت رگه هایی از خون رو در این ترشحات می بینم. از یک طرف حدود 2 - 3 ماهی میشه که بعضی اوقات ( یکی دو بار ) همراه با مدفوع خون از بدنم خارج شده ( خون همراه با سوزش از مخرج خارج شده ) آیا این موردِ دوم میتونه به اولی ربط داشته باشه ؟ اگر تحت درمان قرار نگیرم چه عواقبی خواهد داشت؟

ممنون از سایت مفیدتون

سلام
    نه خیر این دو موردی که فرمودید به هم ربطی ندارد ولی هرکدام رو باید حتما بررسی کنید

مورد اول از علایم عفونت واژن هست
    مورد دوم هم می تواند شقاق مقعد ، هموروئید و ... باشد

در هر دو مورد اگر زودتر اقدام کنید خیلی خیلی بهتر است . بخصوص مورد دوم که اگر هموروئید باشد به مرور وخیم تر شده و کار به جراحی می کشد . البته جراحی سنگینی نیست ولی بهرحال وقتی با دارو میشه درمان کرد چرا کار به اونجا برسه ؟

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  11. سلام. من چهارماهه ازدواج کردم از دو ماه پیش ترشحاتم قهوه ای شد به دکتر مراجعه کردم گفتند زخم رحم دارم داروهایی رو که دادند مصرف کردم ولی خوب نشدم بعد از آن فریز کردم. 10 روز بعد از فریز خونریزی داشتم وبعد پریود شدم . بعد از پریودی همه چیز عادی شد ولی دوباره بعد از 15 روز ترشحاتم شروع شد(بدون بو و سوزش و یا خارش در هر دو بار) من قرص LD میخورم امایک شب فراموش کردم این ترشحات بعداز 5 روز شروع شد. دکترم علت رو فراموش کردن قرص میدونه. می شه خواهش کنم جوابمو بدین. درضمن در این دو ماه اصلا نزدیکی نداشتم.واقعا ممنونم .آیا فراموش کردن یک قرص در یک دوره میتواند باعث بارداری شود؟

12. سلام به آقای دکتر
    من مدت سه سال هست که به یه بیماری مبتلا شدم که پیش هر دکتری رفتم هنوز درمان نشدم.
    اول بگم که از سه سال پیش قصد بارداری داشتم ولی به دلیل داشتن علایم لکه بینی رفتم دکتر و بعد از سونو گرافی مشخص شد که کیست تخمدان هست سه ماه قرص ال دی خوردم و هنوز لکه بینی داشتم که اینبار دکتر گفت کیستت خوب شده و اختلال هورمونی داری. بعد از اون ترشحات سفید بد بو گاها سبز رنگ پیدا کردم که یکسری مترونیدازول خوردم فایده نداشت و بعد سفکسیم پی دی + تریپل سولفا پی دی رو مصرف کردم بهتر شد ولی از بین نرفت در عین اینکه هنوز لکه بینی داشتم وهنوز کیست تخمدان وجود داشت. بعد از 7 ماه قرص خوردن بالاخره کیستم از بین رفت ولی کماکان لکه بینی و ترشح وجود داشت آزمایش پاپ اسمیر هم هر سال میدم و هیچ مشکلی نداشت. دوباره دکتر برام داکسی سایکلین نوشت + فلوکونازول + پماد کلوتریمازول که خودم و همسرم همزمان مصرف کردیم همچنان بی نتیجه و بعد دوباره مترو نیدازول و باز هم بی نتیجه. تا اینکه سال پیش باردار شدم ولی به 1 ماه نرسیده سقط شد و هیچ دارویی هم برای سقطم استفاده نکردم. تا 2 ماه بعد از سقط ترشح نداشتم به توصیه دکتر برای پیشگیری از عفونتهای احتمالی پماد کلوتریمازول + یه قرص که اسمش یادم نیست استفاده کردم و باعث شد از ماه سوم مجددا ترشح + لکه بینی شروع بشه .آخرین سونوگرافیم مربوط به ماه پیش هیچ کیستی رو نشون نداده و قرصهای کلیمیک + داکسی سایکلین + فلوکونازول رو همزمان مصرف کردم و هنوز همونطوریه + اینکه آخرین بار هم بهم گفتن لکه بینیم مربوط به اختلال هورمونی هست و با باردار شدنم رفع میشه. البته این رو هم بگم که ترشحاتم غلیظ و کرم رنگ هست که همراه با خون و بدون بو و معمولا هر دو ( ترشح و خون) تا روز 14 قاعدگیم ادامه داره و بعد قطع میشه البته خون هم که میگم به صورت لکه هست و جریان هم به اون صورت نداره یه جور حالت خون مرده.
    دیگه عاجز شدم تروخدا بگید چیکار کنم سه ساله میخوام باردار بشم اما نشده و از این هم میترسم که عفونتی باشه که باعث سقط یا ناقص شدن جنین بشه.
    ممنون که توجه میکنید.

13. با سلام
    من يه مشكلي داشتم ممنون ميشم سريع جواب بديد.
    من الان حدود يك هفته است خارش و سوزش شديد كرفتم.بعد از يكي 2 روز خودم و با اب و سركه در روز جند بار شستم كه خارشم تقريبا خوب شد اول ترشحاتم سفيد رنك بود ولي بعد از اينكه خودم و ميشستم ترشحاتم زرد كم رنك شد تا الان كه دوباره خارش كرفتم شديد. ترشحاتم بوي بديم نميده مثل بوي ماهي يا جيزايي كه تو علائم عفونت هست.تا امروز كه الان يه دفعه لبه ي سمت جب مهبلم ورم كرد بعد از كلي خارش حالا نميدونم مشكل جيه؟؟؟؟؟؟؟؟ببخشيد اكه كلمات و غلط مي نويسم جون حروفي كه تو عربي بكار نميره رو ندارم.
    منم ميدونم همه ميكيد بايد برم بيش دكتر ولي اكر اطلاعي داريد ميخوام مشكلم و بكيد و راه حلش.من از دكتر ترسي ندارم ميدونم ولي شرايتش و ندارم ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

14. 11643 نوشته است: سلام. من چهارماهه ازدواج کردم از دو ماه پیش ترشحاتم قهوه ای شد به دکتر مراجعه کردم گفتند زخم رحم دارم داروهایی رو که دادند مصرف کردم ولی خوب نشدم بعد از آن فریز کردم. 10 روز بعد از فریز خونریزی داشتم وبعد پریود شدم . بعد از پریودی همه چیز عادی شد ولی دوباره بعد از 15 روز ترشحاتم شروع شد(بدون بو و سوزش و یا خارش در هر دو بار) من قرص LD میخورم امایک شب فراموش کردم این ترشحات بعداز 5 روز شروع شد. دکترم علت رو فراموش کردن قرص میدونه. می شه خواهش کنم جوابمو بدین. درضمن در این دو ماه اصلا نزدیکی نداشتم.واقعا ممنونم .آیا فراموش کردن یک قرص در یک دوره میتواند باعث بارداری شود؟

سلام،
    بله، استفاده نامنظم از قرصهای ضد بارداری می توان باعث لکه بینی شود.

15. ghazal86 نوشته است: سلام به آقای دکتر
    من مدت سه سال هست که به یه بیماری مبتلا شدم که پیش هر دکتری رفتم هنوز درمان نشدم.
    اول بگم که از سه سال پیش قصد بارداری داشتم ولی به دلیل داشتن علایم لکه بینی رفتم دکتر و بعد از سونو گرافی مشخص شد که کیست تخمدان هست سه ماه قرص ال دی خوردم و هنوز لکه بینی داشتم که اینبار دکتر گفت کیستت خوب شده و اختلال هورمونی داری. بعد از اون ترشحات سفید بد بو گاها سبز رنگ پیدا کردم که یکسری مترونیدازول خوردم فایده نداشت و بعد سفکسیم پی دی + تریپل سولفا پی دی رو مصرف کردم بهتر شد ولی از بین نرفت در عین اینکه هنوز لکه بینی داشتم وهنوز کیست تخمدان وجود داشت. بعد از 7 ماه قرص خوردن بالاخره کیستم از بین رفت ولی کماکان لکه بینی و ترشح وجود داشت آزمایش پاپ اسمیر هم هر سال میدم و هیچ مشکلی نداشت. دوباره دکتر برام داکسی سایکلین نوشت + فلوکونازول + پماد کلوتریمازول که خودم و همسرم همزمان مصرف کردیم همچنان بی نتیجه و بعد دوباره مترو نیدازول و باز هم بی نتیجه. تا اینکه سال پیش باردار شدم ولی به 1 ماه نرسیده سقط شد و هیچ دارویی هم برای سقطم استفاده نکردم. تا 2 ماه بعد از سقط ترشح نداشتم به توصیه دکتر برای پیشگیری از عفونتهای احتمالی پماد کلوتریمازول + یه قرص که اسمش یادم نیست استفاده کردم و باعث شد از ماه سوم مجددا ترشح + لکه بینی شروع بشه .آخرین سونوگرافیم مربوط به ماه پیش هیچ کیستی رو نشون نداده و قرصهای کلیمیک + داکسی سایکلین + فلوکونازول رو همزمان مصرف کردم و هنوز همونطوریه + اینکه آخرین بار هم بهم گفتن لکه بینیم مربوط به اختلال هورمونی هست و با باردار شدنم رفع میشه. البته این رو هم بگم که ترشحاتم غلیظ و کرم رنگ هست که همراه با خون و بدون بو و معمولا هر دو ( ترشح و خون) تا روز 14 قاعدگیم ادامه داره و بعد قطع میشه البته خون هم که میگم به صورت لکه هست و جریان هم به اون صورت نداره یه جور حالت خون مرده.
    دیگه عاجز شدم تروخدا بگید چیکار کنم سه ساله میخوام باردار بشم اما نشده و از این هم میترسم که عفونتی باشه که باعث سقط یا ناقص شدن جنین بشه.
    ممنون که توجه میکنید.

سلام،
    وجود اختلال هورمونی در شما قطعی است و می بایست زیر نظر پزشکتان درمان را ادامه دهید، بدون معاینه و ارزیابی های پاراکلینیک اظهارنظر مشکل است.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 6
رفتن به صفحه :    4   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید