شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ریختن آب منی داخل مقعد زن

1. [آیا ریختن منی مرد در داخل مقعد زن موجب حاملگی می شود ؟ اگر هنگام ریختن منی در مقعد به علت فشار آب منی به بیرون و اطراف واژن و واژن زن بپاشد آیا احتمال حاماگی برای دختر باکره وجود دارد یا خیر ؟
    آیا ریختن آب منی در مقعد و آمیزش مقعدی احتمال حاملگی یا مشکل خاصی برای طرفین ( با توجه به نداشتن بیماری های خاص و عفونت ها ) دارد یا خیر ؟ Question
    با سپاس  Smile

تشکر شده توسط : 12 کاربر
  2. red_venus نوشته است: [آیا ریختن منی مرد در داخل مقعد زن موجب حاملگی می شود ؟
    اگر هنگام ریختن منی در مقعد به علت فشار آب منی به بیرون و اطراف واژن و واژن زن بپاشد آیا احتمال حاماگی برای دختر باکره وجود دارد یا خیر ؟
    آیا ریختن آب منی در مقعد و آمیزش مقعدی احتمال حاملگی یا مشکل خاصی برای طرفین ( با توجه به نداشتن بیماری های خاص و عفونت ها ) دارد یا خیر ؟ Question
    با سپاس  Smile

سلام
    خير ريختن مني در داخل مقعد موجب حاملگي نميشود و در صورتي رختن مني موجب حاملگي ميشود كه اسپرم ها بتوانند از ديواره پرده بكارت عبور كرده و خود را به تخمك ها برسانند  ( در صورتي كه نزديكي در زمان تخمک گذاری بوده باشد)
    در ضمن در مورد  خطرات   نزديكي از راه مقعد  در سايت مطالب زيادي وجود دارد جستجو كنيد .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 19 کاربر ديگر
  3. از اه مقعد تا حالا كسي حامله نشده  حالا چرا مقعد ؟
    نزديكي از راه مقعد خوب نيست، محلي كه براي خروج  به عنوان ورودي استفاده نكن  هر سخن جائي و هر نكته مكاني دارد

تشکر شده توسط : 12 کاربر
  4. hp_p-27

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    میخواستم بدونم در رابطه جنسی مقعدی ریختن منی داخل باسن چه عوارضی میتونه داشته باشه؟

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  5. hp_p-27 نوشته است: میخواستم بدونم در رابطه جنسی مقعدی ریختن منی داخل باسن چه عوارضی میتونه داشته باشه؟

سلام
    خود رابطه مقعدی اگر بدون رعایت اصول باشد عوارض خاص خودش را دارد که به سوال شما مربوط نیست ولی ریختن منی در باسن در صورت بیمار بودن اون آقا احتمال بروز عفونت و بیماری های جنسی مثل هپاتیت و ایدز رو بوجود میاره
    و بسیار دقت کنید هنگام خروج آلت از مقعد که معمولا توام با خروج مقداری منی از مقعد هم می باشد ، به هیچ عنوان اجازه ندید جریان منی به سمت واژن سرازیر شود چون در اینصورت علاوه بر احتمال بارداری احتمال بروز عفونت های واژنی نیز زیاد خواهد بود .

تشکر شده توسط : ROHAM و 15 کاربر ديگر
  6. مي خواستم بدونم  ايا اگر مايع مني داخل باسن يه دختر باكره ريخته بشه  و  چيزي از مني بيرون نياد كه رو واژن ريخته بشه  و مقعد هم با دستمال تميز كنيم و  زود بره دستشويي  واژن و مقعد رو شسته بشه بازم احتمال بارداري هست  اگه زود قرص hd رو بخوره چي  ممنون ميشم يكي زود جوابمو بده دارم از استرس ميميرم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. ayoot نوشته است: مي خواستم بدونم ايا اگر مايع مني داخل باسن يه دختر باكره ريخته بشه و چيزي از مني بيرون نياد كه رو واژن ريخته بشه و مقعد هم با دستمال تميز كنيم و زود بره دستشويي واژن و مقعد رو شسته بشه بازم احتمال بارداري هست اگه زود قرص hd رو بخوره چي ممنون ميشم يكي زود جوابمو بده دارم از استرس ميميرم

به هیچ عنوان احتمال حاملگی وجود نداره احتمال بارداری 0% است
    خوب بود این موضوع رو در سایت جستجو می کردید به جوابتون میرسیدید چون به دفعات پاسخ داده شده
    موفق باشید

8. سلام آیا با ریختن پیش آب(آب قبل از منی)به اطراف وازن دختر باکره احتمال حاملگی وجود داره؟
    واینکه من از سلامتی شوهرم(نامزدم) مطمئنم و میدو نم هیچ بیماری نداره(ایدز و هپاتیت و....) در اثر وارد شدن آلت به معقدچه مشکلاتی میتونه واسه من ایجاد کنه؟

9. solonex_2020 نوشته است: سلام آیا با ریختن پیش آب(آب قبل از منی)به اطراف وازن دختر باکره احتمال حاملگی وجود داره؟
    واینکه من از سلامتی شوهرم(نامزدم) مطمئنم و میدو نم هیچ بیماری نداره(ایدز و هپاتیت و....) در اثر وارد شدن آلت به معقدچه مشکلاتی میتونه واسه من ایجاد کنه؟

در پیش آب اسپرمی وجود نداره و احتمال بارداری نیست یا اگرم هم باشه کمه اما اگر در دوران تخمک گذاری باشید و منی به اطراف واژن بریزد امکان بارداری هست
    در مورد رابطه مقعدی بارها مورد بحث شده و چون مقعد جای تمیزی نیست امکان بیماری مقاربتی هست که آن هم با توجه به رعایت کامل اصول بهداشت و پیشگیری قابل حله و این بستگی به خودتون داره که میتونید این رابطه رو تحمل کنید و لذت ببرید وگرنه مشکل خاصی برای شما ندارد ولی توصیه میشه انجام نشه بهتره
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  10. بچه ها لطفا به من امتیاز بدید یه کم.  ثواب داره
    در خصوص سوالات این دوست عزیز هم که جواب به طور کامل داده شد.
    اما سوال دوم برای من یه کم جوابش واضح بود.آخه در مقعد رحمی وجود نداره که بخواد یک خانوم از این طریق حامله بشه که.

تشکر شده توسط : 31 کاربر
  11. solonex_2020 نوشته است: سلام آیا با ریختن پیش آب(آب قبل از منی)به اطراف وازن دختر باکره احتمال حاملگی وجود داره؟

سلام

تمام احتیاطهایی که در مورد مایع منی باید در نظر بگیرید باید در مورد مایع پیش از انزال هم در نظر بگیرد چون می تونه حاوی اسپرم باشه و بهتره روی درصد کمش حساب باز نکنید چون اتفاق یکبار رخ می ده . باکره و غیرباکره هم نداره ...

اگر مرد هیچ مشکلی نداشته باشه اونوقت رابطه مقعدی بدون محافظ
    می تونه عفونت های جدی برای مرد ایجاد کنه و از طرفی مشکلاتی مثل شقاق هم برای خانم ایجاد بشه
    در سلامت کامل هم رابطه مقعدی رابطه توصیه شده ای نیست ولی اگر قرار باشه انجام بشه باید از کاندوم استفاده کنید که در این حالت انتقال عفونت به مرد از بین میره اما همچنان مشکلات فیزیکی ناحیه مقعد برای خانم محتمل هست .

تشکر شده توسط : ROHAM و 13 کاربر ديگر
  12. من رابطه مقعدی داشتم. 23 اردیبهشت ماه  روز پریودش بود من 14 خرداد باهاش رابطه داشتم هنگام بیرون اوردم کاندوم نمیدونستم که باید دو طرف کاندم رو بگیرم (بعدا تو راهنمای کاندوم خوندم که باید میگرفتم دو طفش رو بعد درش میاوردم ) هنگام خروج منی ریخته بود روی چیزش  بعد من با دستمال تمیز کرد البته یکم دیرتر . الانم نگرانم 20 خرداد فهمیدم که اگه قرص میخورده مشکلی پیش نمیاومد بنابرین صبح 2 تا شب هم 2 تا فردا هم 2 تا خورد  اما پریود نشد 22 خرداد هم خودش 5 تا خورد اما پریود هنوز نشده الان که 6 تیر هست هنوز پریود نشده باید چیکار کنم راستی 25 خرداد هم ازمایش خون داد و منفی بود اما دوستام میگن چون زیر ده روز بوده ازمایش نشون نمیده ایا الان اون حامله شده اگه شده باشه چیکار کنم ایا امپول میشه زد اگه امپول بزنه چقدر تاثیر داره ؟تورو خدا دقیق جمله به جمله راهنمایی کنید

13. Amirjun نوشته است: من رابطه مقعدی داشتم. 23 اردیبهشت ماه  روز پریودش بود من 14 خرداد باهاش رابطه داشتم هنگام بیرون اوردم کاندوم نمیدونستم که باید دو طرف کاندم رو بگیرم (بعدا تو راهنمای کاندوم خوندم که باید میگرفتم دو طفش رو بعد درش میاوردم ) هنگام خروج منی ریخته بود روی چیزش  بعد من با دستمال تمیز کرد البته یکم دیرتر . الانم نگرانم 20 خرداد فهمیدم که اگه قرص میخورده مشکلی پیش نمیاومد بنابرین صبح 2 تا شب هم 2 تا فردا هم 2 تا خورد  اما پریود نشد 22 خرداد هم خودش 5 تا خورد اما پریود هنوز نشده الان که 6 تیر هست هنوز پریود نشده باید چیکار کنم راستی 25 خرداد هم ازمایش خون داد و منفی بود اما دوستام میگن چون زیر ده روز بوده ازمایش نشون نمیده ایا الان اون حامله شده اگه شده باشه چیکار کنم ایا امپول میشه زد اگه امپول بزنه چقدر تاثیر داره ؟تورو خدا دقیق جمله به جمله راهنمایی کنید

سلام
    دوست عزیز نگران نباشید بارداری رخ نداده است و علت تاخیر در خونریزی بر هم خوردن توازن هورمونی به دلیل استفاده نادرست از قرص هاست و دلیل دیگر آن هم نگرانی و ترس از بارداری است
    اگر تا چند روز دیگر پریود نشدند  برای حل  این مشکل  به پزشک زنان مراجعه کنند تا با تجویز دارو خونریزی صورت پذیرد

تشکر شده توسط : ROHAM و 8 کاربر ديگر
  14. جای نگرانی نیست علت به هم خوردن پریودی فقط خوردن قرص های جلوگیری هست که مصرف شده ضمنا" استرس ایشان موجب بیشتر عقب افتادن زمان پریودی بوده.شما می تونید برای رفع نگرانی به پزشک مراجعه کنید تا با تجویز دارو پریودی دوستتون رو تنظیم کنه

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  15. احتمال ایجتد شقاق چقدره؟ یا اینکه بعد از چند بار  یا چند سال این مشکل پیش میاد؟
    آخه یکی از بستگان 7_8ساله ازدواج کرده رابطه معقدی هم دارن اما هیچ مشکلی(شقاق و....) براش پیش نیومده؟!!!!!!!

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید