شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

پرده بکارت ..

1. miumiu نوشته است: با سپاس از جواب شما.
    البته این را فراموش کردم بگویم که اندازه دهانه واژن مثل گذشته است. اما نمی دانم آیا دهانه واژه خاصیت برگشت پذیری به حالت اولیه را دارد یا خیر ؟

متوجه منظورتون نشدم
    اندازه دهانه واژن چه ربطی به بکارت دارد ؟ خب معلومه که اگر 2000 بار هم فقط تا نصف سر آلت ( همون کلاهک ) وارد بشود اندازه دهانه واژن تغییر نمی کند

2. آیا با داخل کردن زبان پرده آسیب می بیند

3. miumiu نوشته است: آیا با داخل کردن زبان پرده آسیب می بیند

سلام
    نمیشه با قاطعیت گفت نه یا بله
    اغلب موارد با رابطه دهانی بکارت مشکلی پیدا نمی کند اما اگر ورود خیلی عمیق و با فشار باشد درست مثل ورود هرجسم خارجی می تواند به بکارت صدمه بزند

4. با سلام
    من چند ماه قبل ازدواج کردم و برای اولين بار دخول داشتم اما از اون به بعد بعلت ترس از درد دفعه اول اجازه اينکار رو ندادم
    قبل از ازدواج دکتر به من گفت نوع پردم حلقويه به تازگی تو اين سايت خوندم که حلقوی ارتجاعی وغیر ارتجاعيم هست
    من دفعه اول فقط دو , سه قطره خونريزی داشتم يعنی ممکنه پرده من ارتجاعی باشه و هنوز از بين نرفته باشه و دفعات بعد هم درد داشته باشم در ضمن آيا خودم ميتونم با کمک  آينه  بکارتمو ببينم

5. mansy نوشته است: با سلام
    من چند ماه قبل ازدواج کردم و برای اولين بار دخول داشتم اما از اون به بعد بعلت ترس از درد دفعه اول اجازه اينکار رو ندادم
    قبل از ازدواج دکتر به من گفت نوع پردم حلقويه به تازگی تو اين سايت خوندم که حلقوی ارتجاعی وغیر ارتجاعيم هست
    من دفعه اول فقط دو , سه قطره خونريزی داشتم يعنی ممکنه پرده من ارتجاعی باشه و هنوز از بين نرفته باشه و دفعات بعد هم درد داشته باشم در ضمن آيا خودم ميتونم با کمک  آينه  بکارتمو ببينم

سلام
    دوست عزیز هیچکس نمی تونه از اینجا به شما بگه که بکارت شما ارتجاعی هست یا نه . و از بین رفته یا نه
    بله با آیینه می تونید با دقت و تجربه بکارت خودتونو معاینه کنید . شما دیگه مشکل اینکه خدایی نکرده به بکارت صدمه بزنید رو هم ندارید . چون در صورت ناآشنایی می توانید حین معاینه به بکارت هم صدمه بزنید .
    روش معاینه
    براي معاينه پرده بكارت بايد لب هاي خارجي فرج را كاملا با انگشت شست و اشاره باز كنيد و با استفاده از آينه پرده را معاينه كنيد.اگر دوست يا آشنايي باشد راحتتر مي شود پرده را معاينه كرد ( از همسرتون کمک بگیرید ) بدين ترتيب كه شما با استفاده از انگشت هاي مياني و اشاره يك دست و انگشت شست و اشاره دست ديگرتان دو لب فرج را كاملا باز مي كنيد و همسرتون با استفاده از يك چراغ قوه نور را به آينه مي تاباند تا نور به داخل مهبل منعكس شود.(عواقب ناشي از اين معاينه شخصي توسط خود افراد - بخصوص افراد باکره - متوجه ما نخواهد بود )
    و از همه مهمتر
    می خوام به شما بگم فکر اینکه " اولین مقاربتها حتما باید توام با درد باشد " رو از سرتون بیرون کنید . همین فکر و اعتقاد خود بخود به انقباض غیرارادی عضلات واژن می انجامد و درد را تولید و تشدید می کند . در صورت رعایت برخی اصول که در لینکهای زیر آمده می توانید از درد احتمالی بکاهید

فکر کنم خوندن مطلب زیر هم برای شما مفید باشه

بکارت ارتجاعی
    http://www.roham.ws/web/ftopict-975.html

درد پاره شدن بکارت
    http://www.roham.ws/web/ftopict-971.html

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. راهنمايی تون عالی بود ممنونم
    من از اين مساله خودم هم تعجب میکنم با اين که ازدواج کردم اما هنوز به اين مساله عادت نکردم وفراريم  که چطور بعضی ها حتی با سن کم اينقدر راحت با اين مسئله برخورد میکنن و اصلا درد براشون معنا نداره اميدوارم اين دوستان هم اگه ميتونن منو راهنمايی کنن

7. با سلام
    من دكتر زنان رفتم گفت كه پرده ارتجاعي دارم
    وقتي حمام بودم دستم به بدنم خورد مي خواستم بدونم با وجود اين كه پرده من ارتجاعي هستش ايا پرده من پاره شده يا نه
    ممنون ميشم جواب بديد زودتر

8. asli نوشته است: با سلام
    من دكتر زنان رفتم گفت كه پرده ارتجاعي دارم
    وقتي حمام بودم دستم به بدنم خورد مي خواستم بدونم با وجود اين كه پرده من ارتجاعي هستش ايا پرده من پاره شده يا نه
    ممنون ميشم جواب بديد زودتر

سلام
    توصیه می کنم از روی کنجکاوی هم شده چیزی وارد واژنتون نکنید که به دردسرهای بعدیش نمی ارزه
    ولی اینکه دستتون به بدنتون خورد !! خیلی مبهمه
    اگر صرفا دستتون به بدنتون خورده یا به آلت تناسلیتون خورده که هیچ اتفاقی رخ نمی داده
    ولی اگر منظورتون اینه که فرضا انگشتتون وارد واژن شده اونوقت نمی شه خیلی مطمئن نظر داد
    بطور کلی
    اگر نه درد داشتید نه خونریزی و مقدار زیادی هم داخل نکردید نگران نباشید . مشکلی نیست

9. سلام
    من دختري هستم 20 ساله كه در روز 5 يا 6 هيچ خونريزي نديدم ولي روز بعدبا نامزدم نزديكي داشتم كه اب مني وارد معقد شد و مقداري هم به خارج ريخت و بعد از 20 دقيقه من احساس كردم كه خون از من خارج شده در صورتي كه هيچ دخولي از جلو صورت نگرفته و تنها با حركت دست از روي لباس زير من از جلو بوده قبل از 20 دقيقه. و من ديگه توي همون روز خوني نديدم ولي روز بعد مقداري دوباره خون ديدم حالا نگران اينم كه نكنه به پرده من اسيبي رسيده باشه؟ و اين خون خون پريود بوده يا پارگي پرده؟  با اينكه من هيچ دردي نداشته بودم و
    حالا امكان اسيب به پرده و پارگي پرده با حركت از روي لباس زير هست يا خير بدون هيچ وارد كردني
    احتمال بارداري هست يا خير
    خون پريود با خون پارگي چه تفاوتي داره
    و عوارض ريختن اب مني در معقد چيست
    ممنون ميشم از نگراني در بياريد من و

10. myblackroz نوشته است: سلام
    من دختري هستم 20 ساله كه در روز 5 يا 6 هيچ خونريزي نديدم ولي روز بعدبا نامزدم نزديكي داشتم كه اب مني وارد معقد شد و مقداري هم به خارج ريخت و بعد از 20 دقيقه من احساس كردم كه خون از من خارج شده در صورتي كه هيچ دخولي از جلو صورت نگرفته و تنها با حركت دست از روي لباس زير من از جلو بوده قبل از 20 دقيقه. و من ديگه توي همون روز خوني نديدم ولي روز بعد مقداري دوباره خون ديدم حالا نگران اينم كه نكنه به پرده من اسيبي رسيده باشه؟ و اين خون خون پريود بوده يا پارگي پرده؟  با اينكه من هيچ دردي نداشته بودم و
    حالا امكان اسيب به پرده و پارگي پرده با حركت از روي لباس زير هست يا خير بدون هيچ وارد كردني
    احتمال بارداري هست يا خير
    خون پريود با خون پارگي چه تفاوتي داره
    و عوارض ريختن اب مني در معقد چيست
    ممنون ميشم از نگراني در بياريد من و

سلام

1- ارتباط مقعدی هیچ مشکلی برای بکارت پیش نمی آورد
    2- صرف اینکه انزال داخل مقعد صورت گرفته نمی تواند باعث بارداری شود اما اگر مایع منی هنگام خروج از مقعد روی آلت تناسلیتون ریخته شده باشد حتی در صورت وجود بکارت بازهم درصد کمی احتمال بارداری هست پس مراقب باشید به هیچوجه منی روی آلت شما نریزد
    3- از روی لباس زیر و بدون داخل کردن جسمی سخت نمی شه به بکارت صدمه زد . اون خون احتمالا ادامه پریود شما بوده یا آسیب به مخاط مقعد و خلاصه هرچیزی غیراز ازاله بکارت
    4- عوارض رابطه مقعدی که مشخصه ( درد و گاهی خونریزی و شقاق و ... ) . احتمال انتقال عفونت و بیماری جنسی نیز از این طریق بسیار بالاست ولی صرف ریختن منی در مقعد عوارض خاصی ندارد . البته یکسری عوارض روحی برایش می تراشند اما بنظر من اگر زوجین هردو واقعا مایل هستند و اصول بهداشتی رو رعایت می کنند عارضه ای جز درد و شقاق و کلا عوارض فیزیکی ندارد که آنها هم با دقت و رعایت طرفین و با تمهیداتی قابل کنترل هست
    5- توصیه می کنم اگر مایل به ارتباط مقعدی نیستید بی دلیل دردش رو تحمل نکنید و زیر بار نروید و در هرصورت استفاده از کاندوم را فراموش نکنید بخصوص آلت تناسلی مرد بعد از رابطه مقعدی بشدت آلوده است و از هرگونه ارتباط دهانی و واژنی حتی در حد تماس سطحی پیش از شستشو جداخودداری کنید

11. سلام يه دنيا ممنون از جوابتون
    يه سوال ديگه تو زمان پريود احتمال بارداري هست
    من از اين نگرانم كه من پريود بودم و اب مني روي الت تناسلي من ريخته شده حالا احتمال بارداي هست با اينكه روز بعد من خون پريود ديدم

12. myblackroz نوشته است: سلام يه دنيا ممنون از جوابتون
    يه سوال ديگه تو زمان پريود احتمال بارداري هست
    من از اين نگرانم كه من پريود بودم و اب مني روي الت تناسلي من ريخته شده حالا احتمال بارداي هست با اينكه روز بعد من خون پريود ديدم

ببین بهتره بهت بگم نه احتمالش نیست و نگران نباش
    اما بهتره بدونی گاهی وقتا خونریزی ، خونریزی پریود نیست و اشتباه گرفته می شه و در این حالت احتمال بارداری هم هست
    ولی شما نگران نباش فقط حواست جمع باشه

13. با سلام...
    اگر خانومی که پرده حلقوی داره و با نزدیکی خونی خارج نشه و نز دیکی دوبار انجام بشه آیا 4سال بعد توسط پزشک قابل تشخیصه؟
    2.آیا مرد هنگامی که اولین دخول رو انجام می ده حتی اگه خون نیاد متوجه میشه که پرده ای وجود داره؟و آیا اون رو پاره کرده یا نه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. raha250 نوشته است: با سلام...
    اگر خانومی که پرده حلقوی داره و با نزدیکی خونی خارج نشه و نز دیکی دوبار انجام بشه آیا 4سال بعد توسط پزشک قابل تشخیصه؟
    2.آیا مرد هنگامی که اولین دخول رو انجام می ده حتی اگه خون نیاد متوجه میشه که پرده ای وجود داره؟و آیا اون رو پاره کرده یا نه؟

سلام

1- بله احتمالش هست . بخصوص توسط متخصص باتجربه یا پزشک قانونی
    2- ممکنه متوجه بشه ممکنه نشه . این بستگی به تجربه و فرهنگ مرد داره . خیلی از آقایون تا عروس از درد کبود نشه و خون تخت رو برنداره قبول نمی کنن طرف باکره بوده !

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 11 از 36
رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید