.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات زنان » پرده بکارت

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
12 پاسخ • 131855 بازديد •  
درد بعد از پارگي پرده بكارت

نویسنده پیام
venos

کاربر جدید
کاربر جدید

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: چهار‌شنبه 18 بهمن 1385 - 21:06    عنوان:  درد بعد از پارگي پرده بكارت آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام
اگر ممكنه اطلاعاتي در رابطه با درد بعد از پاره شدن پرده بكارت و اينكه اين درد چه مدت خواهد بود به من بدهيد ؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 18 بهمن 1385 - 21:06    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

Shahab

کاربر عالي
کاربر عالي

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: پنج‌شنبه 19 بهمن 1385 - 05:19    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
آيا بعد از پارگي بايد نزديكي رو متوقف كرد؟
اگر جواب مثبت است براي چه مدت؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : ras30625
ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: جمعه 20 بهمن 1385 - 04:41    عنوان:  Re: درد بعد از پارگي پرده بكارت آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
venos نوشته است: با سلام
اگر ممكنه اطلاعاتي در رابطه با درد بعد از پاره شدن پرده بكارت و اينكه اين درد چه مدت خواهد بود به من بدهيد ؟

سلام،
درد در هنگامی که برای «اولین بار» نزدیکی انجام می شود به دو دلیل می تواند باشد:
1 - همانند سایر نقاط بدن که وقتی زخم می شوند، درد ایجاد می شود؛ با ایجاد جراحت در پرده بکارت درد به وجود می آید و شاید شدت آن به دلیل وجود پایانه های عصبی بیشتر در این ناحیه بیشتر احساس شود.
2 - دردی که به دلیل باز شدن دیواره های واژن به واسطه ورود آلت مرد ایجاد می شود.

البته می توان تا اندازه ای این دردها را کم نمود:
مرد ابتدا همسر خود را از لحاظ روحی برای این عمل آماده نماید
مراحل یک عملکرد جنسی صحیح را طی کند تا دستگاه تناسلی زن آمادگی دخول را داشته باشد و به واسطه تحریک و درنهایت ارگاسم و به دنبال آن بالا رفتن آستانه تحمل درد، تحمل درد ناشی از آن آسان تر خواهد بود.
اگر درد به حد غیر قابل تحمل رسید، نزدیکی متوقف شود
می توان در برخی موارد در صورت نیاز از مواد بی حس کننده استفاده نمود تا درد اولین نزدیکی احساس نشود.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : kambiz, HAMID55, invisible, sepanta6762, yeganeh72
BARAN

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: یکشنبه 16 اردیبهشت 1386 - 18:51    عنوان:  شب زفاف آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
با سلام و خسته نباشید.
من برای شب زفاف یک سری اطلاعات کامل میخواهم. از حالت ها یی که برای عمل جنسی مناسب تر است تا راههای جلوگیری  از بارداری.
وحتی من بعضی جاها خوندم که از خوردن بعضی از غذاها باید خود داری کرد.در این مورد هم توضیح دهید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : baharrezvani, najme65, baran555
BARAN

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: یکشنبه 16 اردیبهشت 1386 - 19:13    عنوان:  بکارت آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
آیا پس از پاره شدن پرده بکارت خون ریزی تا یه هفته ادامه داره؟

اگر فاصله دخول مدتها بعد عمل دخول اول باشد باز هم امکان خون ریزی هست؟

احتمال برگشت پرده بکارت هست؟ یا حتی وجود درد در دخول های بعدی ؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 16 اردیبهشت 1386 - 19:13    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: چهار‌شنبه 19 اردیبهشت 1386 - 09:19    عنوان:  Re: شب زفاف آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
BARAN نوشته است: با سلام و خسته نباشید.
من برای شب زفاف یک سری اطلاعات کامل میخواهم. از حالت ها یی که برای عمل جنسی مناسب تر است تا راههای جلوگیری  از بارداری.
وحتی من بعضی جاها خوندم که از خوردن بعضی از غذاها باید خود داری کرد.در این مورد هم توضیح دهید.

سلام،
منظور از شب زفاف اولین تجربه رابطه جنسی از راه واژن در یک دختر است که در طی آن پرده بکارت وی پاره می شود. این عمل احتمالا با درد همراه است که علل و روشهای کم کردن آن در بالا توضیح داده شده است.
در مورد روشهای جلوگیری از بارداری در همین سایت اگر جستجو کنید مطالب متنوعی قاز قبل وجود دارد و در ضمن یک مقاله کامل در مورد روشهای جلوگیری از بارداری در قسمت دریافت فایل سایت موجود می شود.
در مورد حالتهای مقاربت، هدف اصلی این سایت پاسخگویی به سوالات کاربران در زمینه پزشکی و مسایل مرتبط با بیماریها است، و چنین مباحثی خارج از اهداف سایت می باشد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : m1989, invisible
ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: چهار‌شنبه 19 اردیبهشت 1386 - 09:28    عنوان:  Re: بکارت آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
BARAN نوشته است: آیا پس از پاره شدن پرده بکارت خون ریزی تا یه هفته ادامه داره؟

سلام،
معمولا مقدار خونریزی به دنبال پارگی پرده بکارت کم و جزیی است. ولی این مقدار با توجه به خصوصیات فیزیکی فرد و نوع پرده ممکن است بیشتر باشد و شاید هم اصلا قابل تشخیص نباشد.
BARAN نوشته است: اگر فاصله دخول مدتها بعد عمل دخول اول باشد باز هم امکان خون ریزی هست؟

اگر منظورتان این است که فرد برای بار چندم (بعد از اولین بار) خونریزی دارد یا خیر، احتمال آن خیلی کم است و معمولا این خونریزی برای اولین بار به وجود می آید و بعد از آن مدخل ورودی واژن با توجه به اندازه آلت مرد تطبیق پیدا می کند.
BARAN نوشته است: احتمال برگشت پرده بکارت هست؟ یا حتی وجود درد در دخول های بعدی ؟

خیر، پرده بکارت ترمیم پذیر نمی باشد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : invisible
sayna

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: شنبه 16 تیر 1386 - 23:08    عنوان:  درد شدید در هنگام نزدیکی بار اول آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
با سلام و تشکر
من تازه عروسی کردم . بار اول نزدیکی ، با ورود 1 سانت از آلت همسرم به داخل واژن درد شدیدی احساس کردم و مانع از ورود بقیه آلتش شدم ، خونریزی نداشتم . انگشتش را کامل وارد واژن من کرد ، درد داشتم ولی خونریزی نداشتم . ولی وقتی می خواهد آلتش را وارد واژن من کند ، تا 1 سانت که وارد می شود از شدت درد پاهایم را جمع می کنم . می خواستم ببینم آیا ممکن است پرده از نوع حلقوی باشد ؟ برای وارد کردن آلت چه کار کنم که درد کمتری داشته باشم؟ چه حالتی برای بار اول مناسب تر است؟ ممنون می شوم راهنمایی کنید .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
siroosazad

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: یکشنبه 17 تیر 1386 - 01:49    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
سلام
به نظر من موقییت مناسب برای روابط جنسی اولیه اینه  که زن به پشت روی لبه تخت خواب بخوابه به طوری که پاهاش روی زمین باشه  و مرد از وسط پاهای باز شده اون دخول کنه ( درد کمتر ی داره و دستگاه تناسلی زن در وضعیت بهتری برای ورود االت مرده  ) و تمام موقعیتهای نزدیکی که پاهای  زن زیاد از هم باز و دور میشه مناسبه . و مرد هم باید زیاد با زن عشق بازی کنه  تا هم واژن اون خیلی خیس بشه  و  هم  اینکه  زن تحریک جنسی شدید بشه ( در تحریک جنسی زیاد استانه تحمل درد بالا میره ) . ولی عمده مشکلی که در دختران باکره ایرانی پیش میاد اینه که ماهیچه های لگن و واژن حالت شرطی پیدا میکنه ( به علت اضطراب و ترس  از زمان دختری از این کار و منقبض کردن ماهیچه های مربوطه جهت عدم دخول چیزی )  که  با مختصر لمس دستگاه تناسلی زن توسط مرد بصورت خودکار این ماهیچه ها منقبض شده و واژن را خیلی تنگ میکنن  وحتی اثرشون به پاها هم میرسه . عفونتهای دستگاه تناسلی زن هم این دردها را باعث میشه .  در مورد شما احتمال شرطی شدن زیاده چون معمولا نباید با ورود انگشت  درد شدیدی داشته باشی ( در دختران باکره واژن به اندازه 1.5  تا 2 سانت معمولا باز است  )  . این حالتدرد وناراحتی  هم  به مرور از بین میره . اگه عجله داری باید با یک روانکاو   مشورت کنی  تا کمکت کنه .  مطالب من جنبه پزشکی نداره  امید وارم  اقای  دکتر صادقی  راهنمایی  کاملی بکنه .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : FARHBAALAH, HAMID55

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 17 تیر 1386 - 01:49    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

phosil

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: پنج‌شنبه 20 تیر 1387 - 03:47    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
سلام آقای دکتر
آیا وقتی پرده بکارت پاره میشه بوی بدی میگیره ؟ دلیل چی میتونه باشه؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
kaveh000kaveh

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: پنج‌شنبه 20 تیر 1387 - 06:34    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
phosil نوشته است: سلام آقای دکتر
آیا وقتی پرده بکارت پاره میشه بوی بدی میگیره ؟ دلیل چی میتونه باشه؟

سلام
خیر  
ولی احتمالاً به دلیل پاره شدن پرده بکارت و تکرار نزدیکی قبل از بهبودی کامل عفونت واژینال صورت گرفته است به پزشک متخصص زنان مراجعه شود

امضاتا خدا بنده نواز است به خلقم چه نیاز میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
phosil

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 25 تیر 1387 - 18:54    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
سلام خسته نباشید
میخاستم ببینم اگه یک دختر قبل از ازدواج یک یا دو بار رابطه جنسی داشته باشه آیا احتمال اینکه بعد از ازدواج رابطه جنسی انجام بشه و خون کمی ازش دیده بشه هست ؟
یک سوال دیگه
آلت مقدار کمی داخل میشه و بعد از دیدن کمی خون الت را در می آورند . خانم به پزشک مراجعه میکنه و پزشک میگن که مقدار کمی از پرده خراشیده شده اگر رابطه جنسی بعدی را کامل انجام بدهید پرده کامل پاره شده و دوباره خون دیده میشه. رابطه جنسی بار دوم انجام شده ولی هیچ اتفاقی یا دردی یا خونی دیده نشده علت چیست
متشکر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
kaveh000kaveh

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: سه‌شنبه 25 تیر 1387 - 22:37    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
phosil نوشته است: سلام خسته نباشید
میخاستم ببینم اگه یک دختر قبل از ازدواج یک یا دو بار رابطه جنسی داشته باشه آیا احتمال اینکه بعد از ازدواج رابطه جنسی انجام بشه و خون کمی ازش دیده بشه هست ؟
یک سوال دیگه
آلت مقدار کمی داخل میشه و بعد از دیدن کمی خون الت را در می آورند . خانم به پزشک مراجعه میکنه و پزشک میگن که مقدار کمی از پرده خراشیده شده اگر رابطه جنسی بعدی را کامل انجام بدهید پرده کامل پاره شده و دوباره خون دیده میشه. رابطه جنسی بار دوم انجام شده ولی هیچ اتفاقی یا دردی یا خونی دیده نشده علت چیست
متشکر

سلام
اگر بعد از رابطه جنسی خونریزی داشته اند نشانه از بین رفتن پرده بکارت میباشد
خونریزی و درد بعد از پاره شدن بکارت در افراد مختلف فرق دارد و اگر آلت داخل شده و خونریزی انجام نشده دیگر بکارتی وجود ندارد در واقع در همان مرتبه اول از بین رفته است
بعد از ازدواج هیچ نوع خونریزی صورت نمیگیرد و با معاینه هم مشخص میشود قبلاً رابطه جنسی داشته اند

امضاتا خدا بنده نواز است به خلقم چه نیاز میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : phosil, farzaj, invisible

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 25 تیر 1387 - 22:37    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2320 روز قبل (25 تیر 1387) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد ترمیم پرده بکارت آسیب دیده بعد از 2 سال 5 niloofar1360 27544 سه‌شنبه 28 مهر 1388 - 21:02
msety مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد پرده بکارت ارتجاعی و تشخیص پزشک بعد نزدیکی ! 12 marilyn_manson 37696 پنج‌شنبه 2 مهر 1388 - 21:03
arash1982m مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد سوالاتی پیرامون درد بعد از رابطه واژینال با پرده ارتجاعی 2 marilyn_manson 7264 پنج‌شنبه 31 اردیبهشت 1388 - 17:22
maepc مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد ترس از رابطه جنسی بعد از برداشتن پرده 3 shahrzadjoon 13678 یکشنبه 30 فروردین 1388 - 23:03
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد وجود و يا عدم وجود پرده بكارت بعد از سقط جنين 3هفته اي 2 mamad_pt6 5385 سه‌شنبه 15 مرداد 1387 - 11:02
aryana1 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید