شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لذت نبردن

1. سلام
    من مدتی که نامزد کردم طی عشقبازی کوتاهی که با هم داشتیم از لمس کردن سینه ها توسط اون یا از بوسیدن ولیسیدن سینه هام توسط اون هیچ لذتی نمی برم یعنی هیچی و حس نمی کنم . وقتی که خودم هم دست می کشم بهش هیچ حسی نداره نمی دونم چرا؟ از این موضوع خیلی ناراحتم کمکم کنید وبهم بگید علتش چیه ؟ چرا باید اینطوری باشه؟ دلیل خاصی داره؟ یا اینکه اون بلدنیست؟ راهنمایی ام کنید توروخدا .

2. سلام دوست عزیز
    این مشکل میتونه به هر دوی شما مربوط باشه.
    شما که ابتدای شروع یک مرحله زیبا از زندگی هستید اینو بدونید که لذت جنسی خیلی به روحیه مربوط میشود.
    وبعد هم نکته اساسی ومهم این هست که لذت باید دوطرفه باشد تا هردو به ارگاسم برید.
    چون اگر یکطرفه باشد حتما عذاب وجدان نمی گذارد شریک جنسیه مقابل هم نفعی ببرد.
    من فکر میکنم مشکل شما دو حالت دارد که شما میتوانید تشخیص دهید.
    1- عدم آگاهیه شما و شریک جنسیتون که شما میتوانید با مراجعه به همین سایت وجستجو به جواب برسید.
    2-ذهن خودتون حتما مشغوله ویا موقع نزدیکی نگران چیزی هستید.
    البته نکته مهمتر هم این هست نحوه ارگاسم ولذت در همه یکجور نمی باشد وشاید شما از روش دیگری لذت ببرید واین روش برای شما سودمند نیست.
    در کل جای نگرانی ندارد.
    شما روش خاص خودتون را بیابید، همه از یک قانون تبعیت نمی کننددر لذت بردن.

3. با سلام خدمت دوستان

و تشکر از عزیزانی که پاسخ ها رو متقبل می شن

نامزد من که الان 4 ماهه با هم رابطه جنسی داریم به مرحله ارگاسم نمیرسد

الیته وارد مرحله لذت می شود و لحظاتی هم در اوج لذت هست ولی از یک سطحی به بعد به جای ارگاسم دچار خستگی میشود.( از تلاش زیاد برای ارگاسم خسته میشود) یا بقول خودش دچار بی حسی میشه.

من خود را حتی تا آخرین لحظات که خستگی را ببینم نگه میدارم تا مطمئن شوم مشکل از زود انزالی من نیست.

مهمترین نکته ای که در مورد ایشون وجود داره اینه که چند سال پیش دچار فیبرو آدنوم در سینه چپ شد که عمل کرد و غده روو درآورد و مدتی بعد هم در سینه راست ظهور کرد که اون رو همین یک ماه پیش عمل کرد و دآورد.
    تا همین هفته قبل که اولین مقاربت بعد از عمل بود فکر میکردیم که به خاطر ترشحات غده است چون کلا اینطور که من فهمیدم تاثیرات هرمونی زیادی داره. اما  باز هم مشکل باقی بود.
    لازمه بگم که اولین تجربه ایشون هست و توی حدودا ده بار مقاربت یک بار هم به ارگاسم نرسیده.

سه نکته مهم هست که به من اطمینان میده مشکل بیشتر میتونه فیزیکی باشه تا روحی.
    یکی اینکه دچار بی تفاوتی نیست و مرحله انگیزشی رو به خوبی شروع می کنه و ادامه میده و از این نظر مقاربت خوب و کاملیه
    دوم اینکه تا حالا یک بار هم با وجود شرایط مختلف به ارگاسم نرسیده
    سوم اینکه وارد مرحله لذت میشه و در اون مرحله برای ارگاسم تلاش میکنه

از دکتر عزیز و دیگر دوستان در این مورد کمک می خواستم.

حق یارتان

4. gharibe_ashena نوشته است: با سلام خدمت دوستان

الیته وارد مرحله لذت می شود و لحظاتی هم در اوج لذت هست ولی از یک سطحی به بعد به جای ارگاسم دچار خستگی میشود.( از تلاش زیاد برای ارگاسم خسته میشود) یا بقول خودش دچار بی حسی میشه.

من خود را حتی تا آخرین لحظات که خستگی را ببینم نگه میدارم تا مطمئن شوم مشکل از زود انزالی من نیست.

مهمترین نکته ای که در مورد ایشون وجود داره اینه که چند سال پیش دچار فیبرو آدنوم در سینه چپ شد که عمل کرد و غده روو درآورد و مدتی بعد هم در سینه راست ظهور کرد که اون رو همین یک ماه پیش عمل کرد و دآورد.
    تا همین هفته قبل که اولین مقاربت بعد از عمل بود فکر میکردیم که به خاطر ترشحات غده است چون کلا اینطور که من فهمیدم تاثیرات هرمونی زیادی داره. اما  باز هم مشکل باقی بود.
    لازمه بگم که اولین تجربه ایشون هست و توی حدودا ده بار مقاربت یک بار هم به ارگاسم نرسیده.

یکی اینکه دچار بی تفاوتی نیست و مرحله انگیزشی رو به خوبی شروع می کنه و ادامه میده و از این نظر مقاربت خوب و کاملیه

حق یارتان

دوست عزیز سلام
    تجربه میگه خانمهایی که در موقع رابطه جنسی شروع خوبی دارند ولی به ارگاسم نمیرسند حتما ذهنشون مشغول و نگران هست.
    و با توضیحاتی  که از  خانومت  دادی  ایشون حق دارند که  فکرشون مشغول باشه.
    اینو بدون در رابطه جنسی روحیه از جسم مهمتر است و درصد بیشتری از ارضا و ارگاسم به روحیه مربوطه تا جسم.
    اما بهترین کار این هست که ذهن خانومت را پاک کنی وبیاری تو رابطه جنسی.
    برای این کار هم معاشقه و پیش نوازی را بیشتر کن یعنی زمانشو بالا ببر اونقدر که خودش به التماس بیافته که نزدیکی صورت بگیره.
    ببخشید اینو میگم اما حق بده که حتی وقتی شما دست به سینه های ایشون میزنید ایشون هراس بیاد سراغش ویاد مریضی اش بیافته پس سعی کن با صحبت تسلی بخش بهشون بفهمونی که تو همه جورشو میخواهی نه فقط سینه سالمش را.
    خیلی تاثیر داره از این صحبتها کمک بگیری.
    ولی بدون تنها راه همین گفتگو و معاشقه طولانی هست و بعد نزدیکی.
    حرفهای خوب ومنطقی میتونه کمکش کنه دروغ نگو میفهمه. راستشو بگو اما زیبا.
    موفق باشی وشاد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. فکر می کنم توی همین سایت مقالاتی در مورد نقطه G باشه! اون مقالات رو بخونید و سعی کنید که اون رو از نقطه G تحریک کنید
    البته مساله بوسیدن و معاشقه رو به هیچ وجه فراموش نکنید چون تاثیر خیلی زیادی روی این مساله داره

6. bluesea2008 نوشته است:
    gharibe_ashena نوشته است: با سلام خدمت دوستان

حق یارتان

دوست عزیز سلام
    تجربه میگه خانمهایی که در موقع رابطه جنسی شروع خوبی دارند ولی به ارگاسم نمیرسند حتما ذهنشون مشغول و نگران هست.
    و با توضیحاتی  که از  خانومت  دادی  ایشون حق دارند که  فکرشون مشغول باشه.
    اینو بدون در رابطه جنسی روحیه از جسم مهمتر است و درصد بیشتری از ارضا و ارگاسم به روحیه مربوطه تا جسم.
    اما بهترین کار این هست که ذهن خانومت را پاک کنی وبیاری تو رابطه جنسی.
    برای این کار هم معاشقه و پیش نوازی را بیشتر کن یعنی زمانشو بالا ببر اونقدر که خودش به التماس بیافته که نزدیکی صورت بگیره.
    ببخشید اینو میگم اما حق بده که حتی وقتی شما دست به سینه های ایشون میزنید ایشون هراس بیاد سراغش ویاد مریضی اش بیافته پس سعی کن با صحبت تسلی بخش بهشون بفهمونی که تو همه جورشو میخواهی نه فقط سینه سالمش را.
    خیلی تاثیر داره از این صحبتها کمک بگیری.
    ولی بدون تنها راه همین گفتگو و معاشقه طولانی هست و بعد نزدیکی.
    حرفهای خوب ومنطقی میتونه کمکش کنه دروغ نگو میفهمه. راستشو بگو اما زیبا.
    موفق باشی وشاد.

باسلام .اگر خانومتون حرف خودتون  رو قبول نکردن از یه پزشک کمک بگیرید . چون شاید گفتن توسط پزشک مناسبتر باشه.
    بهتر سایر عوامل تاثیر گذار رو هم بررسی کنید .

7. از پاسخ عزیزانی که زحمت کشیدن ممنونم

یک پیام برای آقای دکتر فرستادم که اون رو توی پست بعد قرار میدم تا دوستان در جریان باشن.

8. با سلام خدمت  شما
    و تشکر از زحمات فراوان و گرانقدرتون در سایت
    مشکلی پیش اومده که از شما کمک میخواستم البته دوستان در فروم جوابهایی دادن ولی فکر کنم بخوبی مسئله رو درک نکردن.علتش رو بعد از توضیح خدمتتون عرض می کنم.

مهمترین نکته ای که در مورد ایشون وجود داره اینه که چند سال پیش دچار فیبرو آدنوم در سینه چپ شد که عمل کرد و غده رو درآورد و مدتی بعد هم در سینه راست ظهور کرد که اون رو همین یک ماه پیش عمل کرد و درآورد.

سوم اینکه وارد مرحله لذت میشه و در اون مرحله برای ارگاسم تلاش میکنه.

علت اینکه میگم دوستان درک نکردن چون احساس کردم به مسئله بیماری اشراف ندارن و اون رو به روحیه ربط میدن در صورتی که روحیه رابطه جنسی ایشون کاملا خوبه و اشتغال ذهنی خاصی نداره ، برای رسیدن به ارگاسم هم تلاش زیادی می کنه ولی اتفاق نمیفته .
    چون پزشک جراح و معالج آشنا هست در رابطه با مسئله جنسی نمی تونیم بهشون بگیم. فقط در مورد قاعدگی نا منظم ایشون توی ماه ها و سالهای قبل گفت که به خاطر غده هست.

چیزی که من  میخوام بدونم و به خاطرش مزاحم شما شدم اینه که آیا امکان داره هنوز مسئله ارگاسم به خاطر ترشحات غده باشه و اگر هست راه درمانش چیست؟

پیشاپیش سپاسگزارم

این مطلب رو توی فروم هم عرض میکنم تا اگر دوستان دیگری این مشکل رو داشتن استفاده کنن.
    یا علی

9. با سلام..به نظر من نه مشکل از اینه که شما هنوز نامزد هستید و مطمین باشید بعد از ازدواج بهتر خواهد شد....اکثر دختران وقتی در دوران نامزدی آمیزش جنسی میکنند به اورگاسم نمیرسند و اون دلیل های مختلف داره از جمله اینکه 1-فکر شان نگران هست و تمرکز لازم را ندلرند...از جمله راه هایی که باعث میشه یه زن به اوج لذت برسه اینه که هم آرامش داشته باشه هم در ذهنش به خودش تلقین کنه که لذت ببره
    2- ممکنه به خاطر دوران نامزدی یک سری خجالت ها بین زن و مرد باشه و زن از اینکه از شوهرش بخواهد کمی بیشتر نوازشش کند دوری کنه!

به نظر من شما بهتره قبل از رابطه با هم صحبت کنید و در حین حرف های عاشقانه از خانوم تون راجع به احساسش از نوازش نقاط مختلف بدنش چیه؟؟ حتما هم قبل از دخول نوازش و محبت فراموش نشه!!!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. از همه دوستانی که قبول زحمت کردن ممنونم
    نکته ای که من احساس می کنم اینه که
    دوستان بیشتر به مسئله روحی ربطش میدن ولی من رابطه جنسی رو حدودا 20 دقیقه بعد از شروع معاشقه و لمس انجام میدم که در این زمان ایشون در اوج لذت هستن
    اینم بگم که دخول انجام نمیشه
    مسئله ای که بنظرم دوستان نمی بینن بحث غده هایی هست که توی بدنش بود(فیبرو آدنوم) و خوب این غده ها در رابطه عادت ماهانه مشکل ایجاد کرده بود که الان بهتر شده
    بنابراین یا مشکل از غده هاست که نمی دونم راه درمانش رو باید از کی بپرسم چون پزشک جراحش آشناست و با اون نمی تونیم حرف بزنیم آقای دکترم هنوز جواب من رو ندادن
    یا واقعا مشکل روحی هست که در اونصورت هم فقط یک چیز به عنوان راه حل به ذهنم میرسه اونم قرص شهوته
    البته من تا حالا فقط اسمش رو شنیدم و نمیدونم نام پزشکیش چیه و چطور باید تهیه کرد ولی می دونم اگر واقعا مشکل از افکار باشه میتونه شهوت رو به حدی برسونه تا افکار از بین برن
    ان شاءا...
    می خواستم نظرتون رو بدونم؟  
    اگر در مورد این قرص یا دارو های دیگه اطلاع دارید ممنون میشم که عنایت کنین.
    با تشکر

11. gharibe_ashena نوشته است: با سلام خدمت  شما
    و تشکر از زحمات فراوان و گرانقدرتون در سایت
    مشکلی پیش اومده که از شما کمک میخواستم البته دوستان در فروم جوابهایی دادن ولی فکر کنم بخوبی مسئله رو درک نکردن.علتش رو بعد از توضیح خدمتتون عرض می کنم.

مهمترین نکته ای که در مورد ایشون وجود داره اینه که چند سال پیش دچار فیبرو آدنوم در سینه چپ شد که عمل کرد و غده رو درآورد و مدتی بعد هم در سینه راست ظهور کرد که اون رو همین یک ماه پیش عمل کرد و درآورد.

سوم اینکه وارد مرحله لذت میشه و در اون مرحله برای ارگاسم تلاش میکنه.

علت اینکه میگم دوستان درک نکردن چون احساس کردم به مسئله بیماری اشراف ندارن و اون رو به روحیه ربط میدن در صورتی که روحیه رابطه جنسی ایشون کاملا خوبه و اشتغال ذهنی خاصی نداره ، برای رسیدن به ارگاسم هم تلاش زیادی می کنه ولی اتفاق نمیفته .
    چون پزشک جراح و معالج آشنا هست در رابطه با مسئله جنسی نمی تونیم بهشون بگیم. فقط در مورد قاعدگی نا منظم ایشون توی ماه ها و سالهای قبل گفت که به خاطر غده هست.

چیزی که من  میخوام بدونم و به خاطرش مزاحم شما شدم اینه که آیا امکان داره هنوز مسئله ارگاسم به خاطر ترشحات غده باشه و اگر هست راه درمانش چیست؟

پیشاپیش سپاسگزارم

این مطلب رو توی فروم هم عرض میکنم تا اگر دوستان دیگری این مشکل رو داشتن استفاده کنن.
    یا علی

سلام،
    با توجه به شرح حالی که دادید، به نظر من بعید است که مشکل از فیبروادنوم باشد و احتمالا جنبه روانی بیشتر مطرح است.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. gharibe_ashena نوشته است: سپاسگزارم جناب دکتر

اگر شما هم روی این مطلب صحه می گذارید پس من مطمئمن می شوم که فیزیکی نیست

اما راه حل چیست من تمام جنبه های روانی مقاربت رو رعایت می کنم طوری که دقیقا احساس

می کنم که ایشون از شروع و ادامه لذت میبرن.

اگر واقعا مشکل روانی است آیا شما  راه حلی که در بالا گفتم رو تایید می کنید؟ اگر مثبت

هست لطفا نام پزشکی این دارو و دارو های مشابه رو بفرمایید چون یقینا اگر این دارو مصرف

پزشکی داشته باشه فقط در این موارد خاص هست.

دوست  عزیز  جای  این  نگرانی ها  حتما  یک  مشاوره  برو  اول  هم  نتونستی  مستقیم  به  خانومت  بگی  خودت  برو  مشاوره  میتونه کمک  خوبی  برات  باشه.
    حتما  امتحان  کن  حالا  که  اینقدر به  فکری.  مشاوره  راهنمای  خوبیه  چون  چشمه  نگرانی  را  برات  پیدا  مکینه
    با علی

13. سپاسگزارم جناب دکتر

اگر شما هم روی این مطلب صحه می گذارید پس من مطمئمن می شوم که فیزیکی نیست

اما راه حل چیست من تمام جنبه های روانی مقاربت رو رعایت می کنم طوری که دقیقا احساس

می کنم که ایشون از شروع و ادامه لذت میبرن.

اگر واقعا مشکل روانی است آیا شما  راه حلی که در بالا گفتم رو تایید می کنید؟ اگر مثبت

هست لطفا نام پزشکی این دارو و دارو های مشابه رو بفرمایید چون یقینا اگر این دارو مصرف

پزشکی داشته باشه فقط در این موارد خاص هست.

14. امیدوارم خنده تون نگیره نمی خواستم بگم

ولی من خودم مشاورم

باید بدونیم که در نهایت مسئو لیت اصلی روی دوش خود اشخاص هست و این رو همه مشاوران و روانشناسها بهش اذعان دارند.

چیزی که اینجا مهمه اینه که در بسیاری از موارد به علت بغرنجی قضیه امکان داره انسان دست به دامن طبیعت و تجربیاتش بشه. مانند علم روانپزشکی که البته نواقص زیادی داره.

در مورد این مشکل هم شکی ندارم  شروع درمان دیگر نمی تواند از جنبه های روانی و متافیزیکی باشه که البته همونطور که گفتم این مسئله اصلا عجیب نیست و در بسیاری از موارد حتی برای رفع مشکلات روحی مجبوریم از روش های طبیعی و پزشکی بهره بگیریم.

اما متاسفانه من مشخصات داروهای فوق رو نمی دونم و ازین بابت کمک می خواستم.

با تشکر

15. امیدوارم خنده تون نگیره نمی خواستم بگم

ولی من خودم مشاورم

باید بدونیم که در نهایت مسئو لیت اصلی روی دوش خود اشخاص هست و این رو همه مشاوران و روانشناسها بهش اذعان دارند.

چیزی که اینجا مهمه اینه که در بسیاری از موارد به علت بغرنجی قضیه امکان داره انسان دست به دامن طبیعت و تجربیاتش بشه. مانند علم روانپزشکی که البته نواقص زیادی داره.

در مورد این مشکل هم شکی ندارم  شروع درمان دیگر نمی تواند از جنبه های روانی و متافیزیکی باشه که البته همونطور که گفتم این مسئله اصلا عجیب نیست و در بسیاری از موارد حتی برای رفع مشکلات روحی مجبوریم از روش های طبیعی و پزشکی بهره بگیریم.

اما متاسفانه من مشخصات داروهای فوق رو نمی دونم و ازین بابت کمک می خواستم.

با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید