شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لذت نبردن

1. gharibe_ashena نوشته است: سپاسگزارم جناب دکتر

اگر شما هم روی این مطلب صحه می گذارید پس من مطمئمن می شوم که فیزیکی نیست

اما راه حل چیست من تمام جنبه های روانی مقاربت رو رعایت می کنم طوری که دقیقا احساس

می کنم که ایشون از شروع و ادامه لذت میبرن.

اگر واقعا مشکل روانی است آیا شما  راه حلی که در بالا گفتم رو تایید می کنید؟ اگر مثبت

هست لطفا نام پزشکی این دارو و دارو های مشابه رو بفرمایید چون یقینا اگر این دارو مصرف

پزشکی داشته باشه فقط در این موارد خاص هست.

دوست  عزیز  حالا که  اینقدر  نگرانی  حتما  با  یک  مشاوره  گفتگو  کن  کمک  خوبی  میتونه  برات  باشه
    اگر  نمیتونی مستقیما  با  خانومت  بری  اول  تنها  برو  اتفاقا  ابتدا  تنها  بری  بهتر  که خانومتو  نگران  نکنی
    مطمئن  باش  مشاور خوب  میتونه  سرچشمه  ناراحتی  خانومتو  بدست  بیاره  و  رفع کنه.
    یا علی

2. سلام خدمت دوستان عزیز من پسری 17 ساله هستم.
    من یه مشکلیداشتم,هنگام رابطه جنسی زیاد شهوتی نمیشم. فقط مابع سفید رنگ خارج میشه. البتهبخاطر اینکه طرف مقابل باکره هستش عمل دخول انجام نمیدم و فقط در حد متوسطرابطه جنسی میکنم.
    ایا برای ارضا شدن حتما باید عمل دخول رو انجام ؟
    در ضمن من بیشتر اوقات در خواب احتلام میشم!
    ممکنه برای بیشتر لذت بردن هنگام رابطه جنسی راهنماییم کنید؟

3. امکان داره اون بلد نیست که چطور با بدن شما بازی کنه . ممکن هست که مثلا با خشونت یا فشار یا حتی دستپاچگی اینکار رو انجام بده

4. با سلام
    دوست گرامی بنظرم در این موارد باید خجالت رو کنار بزاری و به یک دکتر غدد مراجعه و با تست ترشح هورمونی ،خیال خودت و ایشونو راحت کنی و از طرفی دیگه به یک مشاور خانواده ترجیحاً خانم ، هم سری بزنید خالی از سود نخواهد بود.
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید