شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ایجاد میل برای رابطه مقعدی در همسر

1. من یک مرد هستم و دوست دارم گاهی با همسرم رابطه جنسی مقعدی داشته باشم اما او تمایلی به این کار ندارد . لطفا بفرمایید چکار کنم تا مایل به این کار شود ؟ آیا واقعا زنها از این کار لذت نمیبرند؟<xml><o></o>

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. xmesal نوشته است: من یک مرد هستم و دوست دارم گاهی با همسرم رابطه جنسی مقعدی داشته باشم اما او تمایلی به این کار ندارد . لطفا بفرمایید چکار کنم تا مایل به این کار شود ؟ آیا واقعا زنها از این کار لذت نمیبرند؟<xml><o></o>

توصیه من اینه که اینکار رو نکنید
    نه خیر خانمها هیچ لذتی از راه مقعد نمی برند و اون عده ای هم که لذت می برند صرفا از یک عمل جنسی لذت برده اند و در مخاط مقعد هیچ نقطه ای که لذتی از دخول ببرد وجود ندارد
    وقتی ایشون موافق نیستند اینکار رو نکنید چون اصرار شما خدای نکرده انجام این عمل بدون رضایت ایشون تنها به درد کشیدن ایشون و سردمزاجی احتمالیشون منجر خواهد شد
    صرفا به لذت بردن خودتون فکر نکنید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. xmesal نوشته است: من یک مرد هستم و دوست دارم گاهی با همسرم رابطه جنسی مقعدی داشته باشم اما او تمایلی به این کار ندارد . لطفا بفرمایید چکار کنم تا مایل به این کار شود ؟ آیا واقعا زنها از این کار لذت نمیبرند؟<xml><o></o>

دوست عزیز
    متاسفانه  اسم رابطه مقعدی  چنان  مطرح شده که افراد بدون هیچ اطلاعی تصمیم به تجربه آن میکنند.
    اما بدونید این رابطه اگر هم برای شما لذتی داشته باشه برای خانمها:
    1- لذتی هرگز ندارد و چون همراه درد است حتما ایشون را چنان پریشان خاطر میکند که نسبت به شما ممکن است سرد شود.
    2- این نوع رابطه باعث ایجاد خیلی از بیماریها برای خانم می شود از جمله بیماری های روده ا یی و  حتی دفعی.
    3- دیده شده که در آقایان هم باعث بیماری های مقاربتی میشود.
    اما در دین هم کاملا منع شده و گناه دارد.
    ولی یک نکته اگر در فیلمها دیدی که این رابطه با استقبال خانمها هم صورت گرفته خدومتتون میگم که جدیدا مقاله ای را خواندم که در آن ذکر شده بود فیلم های رابطه جنسی از جمله پورنو یک شغل برای بازیگران شده آنها دنبال لذت نیستند یعنی ان چیزی که بیننده میبیند واقعی نیست یک نقش است. فقط مثل حرفه خود دنبال درامدند پس پیروی نکنید.
    و در آخر یک نصیحت خواهرانه دوست عزیز راههای زیباتر بهتر و لذت بخش تری است که میتواند میل واشثیاق وعشق را در شماها بیشتر کند راههایی را که میگویند نروی بهتر است  هیچ گاه تجربه نکنید.

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  4. لذت بردن فقط دخول در مقعد نيست راه هاي بسياري نيز هست که نه تنها شما بلکه خانمتان هم حتما راضي مي شويد . همانطور که دوستمان در بالا گفت فيلم هاي پرونو فقط فيلم هستند دقت کرده باشي در اين فيلمها هم در انتها زن فقط درد مي کشد و اصلا لذت نميبرد .
    پيشنهاد ميکنم بجاي اين کارها از روشهاي جديد بهره بگير . اين روشها را رو اگه امکانات سايت اجازه بده از دوستان مي خوام  روي سايت بگذارند .
    بيشترين مشکلات امروزه جنسي  بيشتر در زمينه عدم اگاهي از روابط صحيحي است که در جامعه ما تبديل به فقط دخول شده است .

5. d
    xmesal نوشته است: من یک مرد هستم و دوست دارم گاهی با همسرم رابطه جنسی مقعدی داشته باشم اما او تمایلی به این کار ندارد . لطفا بفرمایید چکار کنم تا مایل به این کار شود ؟ آیا واقعا زنها از این کار لذت نمیبرند؟<xml><o></o>

با سلام. این کار حرام نیست بلکه مکروهه .

برای اینکار حتما از کاندوم استفاده کنید و مواد لغزنده کننده ولی یادتون باشه زن یه گل هست که خدا بهتون امانت داده ، اینکار ایجاد بیماری هایی در زنان رو داره و دوستان دیگه هم به ضرر هاش اشاره کردن .

6. مسلما هر زنی  اصلا دلش نمیخواد همسرش به خاطر لذت بردن خودش حاضر باشه اون درد بکشه از اونجا که پایانه های عصبی در ناحیه مقعد زیاده هر گونه فشاری در این ناحیه منجر به درده شدید میشه وشایدباعث زخم وناراحتی در این ناحیه بشه من روایتی از امام رضا (ع) خوندم که در جواب مردی می فرمایند زن تو عشق زندگیه توست با این کار اون رو آزار نده اگر زن راضی نباشه این کار حرامه واگر راضی باشه مکروه اگه رضی بود با رعایت همه اصول بهداشتی باشه واز مواد لیز کننده باید استفاده بشه

7. به نظر من مرد ها خود ها هستند وبه خودشون فکر میکنند واگر کمی ایمان یه علاقه  خود نسبت به همسرشان داشتند هرگز چنین خواسته ای نداشتند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام :
    من هم نظرم اینه که این کارو انجام ندین خصوصا وقتی شریک جنسیتون راضی به این کار نیست .اصلا  این خواسته شما چه دلیلی براش وجود داره ؟ اگر حاصل  شدن دخوله که از واژن باید انجام شه ولی اگه قصدتون پیروی از این جور فیلمهاست باید بگم که  در اشتباه هستید .این جور حرکتها  در شان یک زندگی مشترک وسالم نیست .
    عذر خواهی میکنم اگه تند رفتم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. سلام عزیزم منم مثل بقیه ی دوستان شمت رو منع می کنم البته قست دخالت نیست ولی با این کار اعتماد همسرتون به شما از بین میره

10. با سلام
    من بر خلاف همه این دوست عزیزمون رو شماتت نمیکنم (البته با شرمندگی)اما زیاد تند رفتن در این مورد و جوابهای منع کننده فکر نکنم در این دوست خوبمون تاثیر داشته باشه چون فکر کنم ایشون هم جون هستند و چیزی که ازش بدشون میاد نصیحته اما خدمت همه بخصوص این دوست عزیزمون باید بگم که باید دید علت اینکه این دوست خوبمون دنبال چنین کاری هست چیه اگه فقط لذت بردنه که لذت باید دو طرفه باشه اما اگه مشکل اینه که خدای نکرده از رابطه واژن ایشون لذت نمیبرند باید دنبال مشکل اصلی گشت تا این دوست خوبمون اونو فقط خودش با کمک همسرش میتونه حلش کنه
    و نکته دیگه اینکه بعضی از زوجهای جوان در دوران نامزدی از ترس پاره شدن بکارت به این کار روی میاورند که آن هم در نوع خود بعد ها مشکل ساز خواهد شد و از این دوست عزیزم خواهش میکنم که حتی برای تجربه این کار رو نکنند چون بخدا اصلا ارزششو نداره

11. سلام دوستان .
    من مدتی هست که مقالات خوب شما رو توی سایت مطالعه میکنم و بسیاری از مواقع هم واقعا به دردم خورده .
    و این اولین پستی هست که میزنم.
    آیا رابطه مقعدی حتی به دفعات کم و با فاصله ی مثلآ 2-1 هفته در میان هم لطمه به سیستم بدنی دختر میزنه !؟
    چون ما در دوران نامزدی هستیم و مشکل پرده ی بکارت رو داریم و بر خلاف دوستانی که تجربیاتشون رو گفتند , نامزدم اسرار به این رابطه داره و من تا امروز به دلیل آگاهی که از مضرات این رابطه داشتم ممانعت کردم . و نمیخوام که به هیچ عنوان از این رابطه آسیبی ببینه نامزدم . و همینطور نمیخوام هم فکر کنه که به خواستش اهمیتی نمیدم .
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

12. سلام دوست عزیز
    بد نیست نامزدتان را دعوت به مطالعه مطالبی که راجع به این موضوع در سایت مطرح شده بفرمایید تا ایشان هم آگاهی کاملی مثل شما پیدا کنند.
    به وسیله جستجو عبارت رابطه مقعدی را جستجو بفرمایید.
    موفق باشید.

13. با سلام
    اگر حین رابطه از روان کننده ها استفاده بشه و با آرامش و حوصله این کار انجام بشه نه اینکه ضرری نداشته باشه اما آسیب کمتر میشه.
    به نظر من که تا قبل از عقد اگراین رابطه با فواصل زمانی زیاد انجام بشه مشکلی پیش نمی یاد.

14. LT79 نوشته است: سلام دوستان .
    من مدتی هست که مقالات خوب شما رو توی سایت مطالعه میکنم و بسیاری از مواقع هم واقعا به دردم خورده .
    و این اولین پستی هست که میزنم.
    آیا رابطه مقعدی حتی به دفعات کم و با فاصله ی مثلآ 2-1 هفته در میان هم لطمه به سیستم بدنی دختر میزنه !؟
    چون ما در دوران نامزدی هستیم و مشکل پرده ی بکارت رو داریم و بر خلاف دوستانی که تجربیاتشون رو گفتند , نامزدم اسرار به این رابطه داره و من تا امروز به دلیل آگاهی که از مضرات این رابطه داشتم ممانعت کردم . و نمیخوام که به هیچ عنوان از این رابطه آسیبی ببینه نامزدم . و همینطور نمیخوام هم فکر کنه که به خواستش اهمیتی نمیدم .
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

سلام

با کمی جستجو در سایت متوجه خواهید شد که رابطه مقعدی رابطه مفیدی نیست و اهمیت دادن به خواسته های نامزدتون نباید باعث بشه که عذاب و درد و عوارض این رابطه رو تحمل کنید . البته اگر در این زمینه توافق دارید بحثش جداست و باید آداب چنین رابطه ای رو بجا بیارید تا کمتر به عوارضش دچار بشید ( در واقع اصلا چنین رابطه ای توصیه نمی شود )

در این مورد و در کل زندگی ، همه چیز دو طرفه هست
    شما باید به همسرتون و خواسته هاش احترام بگذارید
    همسرتون هم باید به شما و خواسته ها و سلامتتون احترام بگذاره

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  15. با سلام

به نظر من لذتی که از این نوع رابطه نصیب مرد میشه زیاده به خاطر همینه که به سختی میشه از این کار صرف نظر کرد بهتره که با خودتون یه جوری کنار بیاین

در اینجا از کسانی که راههای بهتر و شیوه های زیباتری از برقراری رابطه جنسی میدانند خواهش میکنم این اطلاعات را در سایت وارد کنند تا دیگران از نظر فکری روشن تر شوند

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید