شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 26 ...   

احتمال بارداری ..

1. اگر دوروز بعد از یک رابطه ی جنسی (رابطه ای که در روز 16 پریود بوده و از ریختن منی به داخل واژن جلوگیری شده) نگران باشیم که حامله شده ایم یا نه چه کاری می توان کرد؟آیا خوردن قرص های بارداری(3 عدد ) می تواند مانع از وقوع حاملگی شود؟

2. saba1363 نوشته است: اگر دوروز بعد از یک رابطه ی جنسی (رابطه ای که در روز 16 پریود بوده و از ریختن منی به داخل واژن جلوگیری شده) نگران باشیم که حامله شده ایم یا نه چه کاری می توان کرد؟آیا خوردن قرص های بارداری(3 عدد ) می تواند مانع از وقوع حاملگی شود؟

سلام به نظر من که احتمال حاملگی کمه.ولی برای جلوگیری میتونید از روش اورژانسی استفاده کنید.یعنی تا 3 روز اینده بعد از رابطه ی جنسی (هرچه زودتر بهتر)2 قرص اچ دی یا 4 قرص ال دی و 12 ساعت بعد دوباره 2 قرص اچ دی یا 4 قرص ال دی باید مصرف بشه.

3. با سلام

من در هر ماه دارای ذوره های قاعدگی منظمی هستم . تاریخ اخرین نزدیکی من به 15/6 بر می گردد. ولی به ریخته شدن منی به داخل شک دارم و پس از نزدیکی هم از روش اورژانسی استفاده نکردم . و 22/6 مثل هر ماه روز شروع قاعدگی من بوده است با توجه به اینکه خونریزی من در این ماه کمی کمتر از دوره های قبل بوده است ودرد کمتری داشتم ایا امکان بارداری من وجود دارد؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با سلام
    من سه ماه است که زایمان کرده ام و در روز هفتم پریودم نزدیکی کامل داشتم آیا احتمال حاملگی وجود دارد؟
    در ضمن آیا درست است که زنی که زایمان کرده تا 6 ماه به جلوگیری نیازی ندارد؟

5. من سه ماه است که زایمان کرده ام و نوزادم را با شیر خودم تغذیه می کنم. الان حدود 2 هفته است که دچار ریزش موی شدید شده ام و خیلی نگرانم و احساس میکنم که دارم کچل می شوم.موهایم را کوتاه کرده ام از تقویت کننده موی اسکالا هم استفاده کرده ام و قرص های مکمل رژیم غذایی مثل آلگومد و نیز قرص کلسیم را هر روز میخورم ولی تاثیری ندارد. آیا لازم است به دکتر پوست و مو مراجعه کنم ؟یا این ریزش مو طبیعی بوده و مربوط به شیردهی است؟
    لطفا مرا راهنمایی کنید خیلی نگرانم.
    با تشکر

6. melodimeha نوشته است: من سه ماه است که زایمان کرده ام و نوزادم را با شیر خودم تغذیه می کنم. الان حدود 2 هفته است که دچار ریزش موی شدید شده ام و خیلی نگرانم و احساس میکنم که دارم کچل می شوم.موهایم را کوتاه کرده ام از تقویت کننده موی اسکالا هم استفاده کرده ام و قرص های مکمل رژیم غذایی مثل آلگومد و نیز قرص کلسیم را هر روز میخورم ولی تاثیری ندارد. آیا لازم است به دکتر پوست و مو مراجعه کنم ؟یا این ریزش مو طبیعی بوده و مربوط به شیردهی است؟
    با تشکر

سلام
    کاش تاپیک مرتبط تری رو برای طرح سوالتون انتخاب می کردید
    اما نگران نباشید ریزش مو بعد از جراحی و زایمان خیلی شایع هست و دلایلی مثل استرس و کم خونی و .. داره
    درمان خاصی هم نداره و فقط باید دوره اش طی بشه
    طی این مدت با ماساژپوست سر و استفاده از مکملها میشه تا حدی مشکل رو تخفیف داد
    اما شما که بچه ی شیرخوار دارید بهتره بجای خود درمانی و عمل کردن به توصیه دوست و آشنا . اگر ریزش مو خیلی آزارتون میده به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید
    نگران نباشید طی چند ماه ریزش متوقف میشه و اغلب موهایی که از دست دادید مجددا رشد می کنند

7. melodimeha نوشته است: من سه ماه است که زایمان کرده ام و نوزادم را با شیر خودم تغذیه می کنم. الان حدود 2 هفته است که دچار ریزش موی شدید شده ام و خیلی نگرانم و احساس میکنم که دارم کچل می شوم.موهایم را کوتاه کرده ام از تقویت کننده موی اسکالا هم استفاده کرده ام و قرص های مکمل رژیم غذایی مثل آلگومد و نیز قرص کلسیم را هر روز میخورم ولی تاثیری ندارد. آیا لازم است به دکتر پوست و مو مراجعه کنم ؟یا این ریزش مو طبیعی بوده و مربوط به شیردهی است؟
    با تشکر

سلام
    کاش تاپیک مرتبط تری رو برای طرح سوالتون انتخاب می کردید
    اما نگران نباشید ریزش مو بعد از جراحی و زایمان خیلی شایع هست و دلایلی مثل استرس و کم خونی و .. داره
    درمان خاصی هم نداره و فقط باید دوره اش طی بشه
    طی این مدت با ماساژپوست سر و استفاده از مکملها میشه تا حدی مشکل رو تخفیف داد
    اما شما که بچه ی شیرخوار دارید بهتره بجای خود درمانی و عمل کردن به توصیه دوست و آشنا . اگر ریزش مو خیلی آزارتون میده به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید
    نگران نباشید طی چند ماه ریزش متوقف میشه و اغلب موهایی که از دست دادید مجددا رشد می کنند

8. باز هم سلام...
    خب من همون روزی که این پستمو نوشتم(دو روز بعد از نزدیکی) 3 تا قرص HD و فرداش (تقریبا 12 ساعت بعدش) هم دو تا قرص HD دیگه خوردم....با توجه به این که همسر من عقیده داره که چیزی توی واژن ریخته نشده و همونطور که گفتم از ریختن منی هم به داخل واژن جلوگیری شده، احتمال حاملگی من هست؟
    با تشکر

9. saba1363 نوشته است: باز هم سلام...
    خب من همون روزی که این پستمو نوشتم(دو روز بعد از نزدیکی) 3 تا قرص HD و فرداش (تقریبا 12 ساعت بعدش) هم دو تا قرص HD دیگه خوردم....با توجه به این که همسر من عقیده داره که چیزی توی واژن ریخته نشده و همونطور که گفتم از ریختن منی هم به داخل واژن جلوگیری شده، احتمال حاملگی من هست؟
    با تشکر

سلام.
    احتمالش واقعا کمه چون تقریبا از روش اورژانسی استفاده کردید.
    گفتم تقریبا چون نوبت اول هم باید از دو قرص استفاده میکردید.
    به نظر من که جای نگرانی نیست خودتون و ناراحت نکنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. من در روز 12ام پریود نزدیکی داشتم به طوری که آب منی من به روی آلتمریخته شد و سپس بعد از شستن آن با صابون و مایع ظرفشویی و ادرار کردندوباره نزدیکی داشتم با توجه به اینکه دوران پریود شریکم 30 روزه میباشدآیا احتمال بارداری وجود دارد؟

11. alferedooo نوشته است: من در روز 12ام پریود نزدیکی داشتم به طوری که آب منی من به روی آلتمریخته شد و سپس بعد از شستن آن با صابون و مایع ظرفشویی و ادرار کردندوباره نزدیکی داشتم با توجه به اینکه دوران پریود شریکم 30 روزه میباشدآیا احتمال بارداری وجود دارد؟

سلام،
    با توجه به زمان نزدیکی احتمال بارداری وجود دارد، اگر بیش از 72 ساعت از نزدیکی نگذشته، بهتر است از روش اورژانسی استفاده کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. فکر کنم 1 مساله رو جا انداختم. منی من به روی آلتم قبل از اینکه داخل کنم ریخت و بعد از شستن آن و ادرار کردن دخول انجام شد .. . .  با این فرض بازهم احتمال هست؟
    همچنین از کاندوم نیز استفاده کردیم
    اما از ترس اینکه منی به انتهای آلتم نچسبیده باشه و چون کاندوم تا انتهای آلت پایین نمیاد این پست رو دادم

13. alferedooo نوشته است: فکر کنم 1 مساله رو جا انداختم. منی من به روی آلتم قبل از اینکه داخل کنم ریخت و بعد از شستن آن و ادرار کردن دخول انجام شد .. . .  با این فرض بازهم احتمال هست؟
    همچنین از کاندوم نیز استفاده کردیم

سلام،
    اگر درست متوجه شده باشم: شما یک بار انزال داشتید که منی روی آلت تان ریخته، بعد از آن آلت را شستشو دادید و ادرار کردید و سپس با کاندوم نزدیکی واژینال داشته اید؛
    با فرض بالا و این فرض که از کاندوم به درستی استفاده کرده باشید، امکان بارداری وجود ندارد.

14. سلام خسته نباشین <xml><o></o>
    من 2 سال هست که ازدواج کرده ام و برنامه پریودی من از 4 ماه پیش به این صورت بوده 29 / 25 / 21/ 14 من تا قبل از شهریور پریود منظمی داشتم در اواخر مرداد ماه به پزشک زنان مراجعه کردم برای چکاو که به من گفت که عفونت  نداری یعنی مشکلی نداری ولی در عین حال 3 نمونه قرص برا من نوشتن که یکی برای لاغری  که اسم اون متفورتکس 500 بود که چند روز اول  روزی 1 عدد و مابقی 2 عدد خوردم حدوداً 15 الی 20 روز و به قرص مترونیدازول 250 حساسیت داشتم باعث عطسه  می شد من بعد از مصرف این قرصها پریودم زودتر شد حدودا 4 روز  بعد از پریودی من و همسرم نزدیکی داشتیم و در حال حاظر دردی شبیه روز اول پریودی دارم به متخصص مراجعه کردم گفتن که زخم داری و باید از قرص افلوکساسین 200 و ناپروکسین 250 استفاده کنید که من با مصرف اون دل دردم بیشتر شد و به پزشک دیگری مراجعه کردم که به من  توصیه کردند که این قرصها را مصرف نکنم چون احتمالاً باردار هستم  من از شما این سوال را داشتم که آیا امکان دارد من در تاریخ یک هفته بعد از پریودی نزدیکی داشتم باردار شده باشم یا این دل دردم مربوط به عفونت هست . و من چطور می توانم مطمئن  شوم ( از طریق آزمایش که باردارم ) آزمایش خون چند روز بعد از بارداری جواب می دهد و بی بی چک چند روز  با تشکر از شما

15. golenarges99 نوشته است: سلام خسته نباشین <xml><o></o>
    من 2 سال هست که ازدواج کرده ام و برنامه پریودی من از 4 ماه پیش به این صورت بوده 29 / 25 / 21/ 14 من تا قبل از شهریور پریود منظمی داشتم در اواخر مرداد ماه به پزشک زنان مراجعه کردم برای چکاو که به من گفت که عفونت  نداری یعنی مشکلی نداری ولی در عین حال 3 نمونه قرص برا من نوشتن که یکی برای لاغری  که اسم اون متفورتکس 500 بود که چند روز اول  روزی 1 عدد و مابقی 2 عدد خوردم حدوداً 15 الی 20 روز و به قرص مترونیدازول 250 حساسیت داشتم باعث عطسه  می شد من بعد از مصرف این قرصها پریودم زودتر شد حدودا 4 روز  بعد از پریودی من و همسرم نزدیکی داشتیم و در حال حاظر دردی شبیه روز اول پریودی دارم به متخصص مراجعه کردم گفتن که زخم داری و باید از قرص افلوکساسین 200 و ناپروکسین 250 استفاده کنید که من با مصرف اون دل دردم بیشتر شد و به پزشک دیگری مراجعه کردم که به من  توصیه کردند که این قرصها را مصرف نکنم چون احتمالاً باردار هستم  من از شما این سوال را داشتم که آیا امکان دارد من در تاریخ یک هفته بعد از پریودی نزدیکی داشتم باردار شده باشم یا این دل دردم مربوط به عفونت هست . و من چطور می توانم مطمئن  شوم ( از طریق آزمایش که باردارم ) آزمایش خون چند روز بعد از بارداری جواب می دهد و بی بی چک چند روز  با تشکر از شما

در مورد چگونگی و زمان مشخص شدن تست بتا اچ سی جی می تونید به لینک زیر مراجعه کنید

کلیک کنید

در مورد نوار بی بی چک هم سه هفته بعد از رابطه می تونید از تست بی بی چک استفاده کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 26 از 57
رفتن به صفحه :    ... 26 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید