.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » آزمایشگاه

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
8 پاسخ • 15037 بازديد •  
ازمایش بتای خون

نویسنده پیام
rahaa

کاربر جدید
کاربر جدید

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: پنج‌شنبه 23 خرداد 1387 - 16:09    عنوان: icon_winner ازمایش بتای خون آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام. من در روز 18 این ماه باید پریود می شدم ولی نشدم . رفتم دکتر ازم تست ادرار گرفت منفی بود.ازمایش بتای خون گفت بگیرم . روز 21 ازمایش دادم منفی بود .یعنی 4 روز بعد از تاخیر پریود.الان یعنی حامله نیستم؟یا باید دوباره ازمایش بدم؟زمان ازمایش اشتباه بوده؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : avaye-aram

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 23 خرداد 1387 - 16:09    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

kaveh000kaveh

کاربر ارشد
کاربر ارشد

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: پنج‌شنبه 23 خرداد 1387 - 16:11    عنوان: icon_winner Re: ازمایش بتای خون آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
rahaa نوشته است: سلام. من در روز 18 این ماه باید پریود می شدم ولی نشدم . رفتم دکتر ازم تست ادرار گرفت منفی بود.ازمایش بتای خون گفت بگیرم . روز 21 ازمایش دادم منفی بود .یعنی 4 روز بعد از تاخیر پریود.الان یعنی حامله نیستم؟یا باید دوباره ازمایش بدم؟زمان ازمایش اشتباه بوده؟

معمولاً بهترين زمان براي آزمايش بتاي خون 2 هفته بعد از تاخير در خونريزي است

امضاتا خدا بنده نواز است به خلقم چه نیاز میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
rahaa

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: پنج‌شنبه 23 خرداد 1387 - 18:23    عنوان: icon_winner Re: ازمایش بتای خون آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
پس چرا دکتر به من گفت که 4 روز بعد از عمل لقاح ازمایش خون بارداری را مشخص می کنه؟ حتی توی یکی از جوابها نوشته شده که 48 ساعت بعد از عمل لقاح بارداری مشخص می شه...ولی جای دیگه جواب داده شده 7 تا 10 روز بعد از تاخیر پریود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
aryana1

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: جمعه 24 خرداد 1387 - 04:20    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
سلام منم دوست دارم جواب سوال آخریتونو بدونم چ.ن منم فکر میکنم 1هفته بعد از لقاح در آزمایش خون،  بارداری مشخص میشه. اگر جواب ندادن  اگر ممکنه یک بار دیگه در انجمن پستش کنید تا جواب بدن.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
labnews

مدیر آزمایشگاه
مدیر آزمایشگاه

تاریخ: جمعه 24 خرداد 1387 - 11:25    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
این سوال بار ها تکرار شده پس از"" لقاح اسپرم وتخمک""افزایش بتا در خون پس از 48 ساعت قابل رد یابی است

امضاhttp://www.labnews.ir/
تشخیص پزشکی  و مشاوره آزمایشات تخصصی بیماریها09334455616

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 24 خرداد 1387 - 11:25    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

rahaa

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: جمعه 24 خرداد 1387 - 12:22    عنوان: icon_winner Re: ازمایش بتای خون آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
با تشکر از شما. ببخشید سوالم را دوباره تکرار می کنم .می شه جواب این ازمایش منفی کاذب باشه .من جائی خوندم که بتا 23 روز بعد از اخرین روز قاعدگی به سطح بالای خودش می رسه .و ممکن نتیجه قبل از ان منفی کاذب باشه.من 27 روز بعد از اخرین روز پریودم ازمایش دادم منفی بود...ولی توی این سایت خوندم که 10 روز بعد از اخرین پریود تست دقیقتر .و حتی دکتری که رفتم پیشش گفت 48 ساعت بعد از عمل لقاح می شه رد بتا رو گرفت همانطور که شما گفتین . استاد دانشگاهمون  هم به من گفت سلول تخم جنین از زمان تشکیل تا عبور از دیواره رحم 3 الی 6 روز طول می کشه تا به جداره رحم بچسبه 14 روز این اتصال محکم شده و به سطح قابل توجه خود می رسه و هورمون b.cgh توی خون به فراوانی یافت میشه.و با ازمایش بتا مشخص می شه.چرا اتفاق نظری نیست؟؟؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: شنبه 25 خرداد 1387 - 16:02    عنوان: icon_winner Re: ازمایش بتای خون آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
rahaa نوشته است: با تشکر از شما. ببخشید سوالم را دوباره تکرار می کنم .می شه جواب این ازمایش منفی کاذب باشه .من جائی خوندم که بتا 23 روز بعد از اخرین روز قاعدگی به سطح بالای خودش می رسه .و ممکن نتیجه قبل از ان منفی کاذب باشه.من 27 روز بعد از اخرین روز پریودم ازمایش دادم منفی بود...ولی توی این سایت خوندم که 10 روز بعد از اخرین پریود تست دقیقتر .و حتی دکتری که رفتم پیشش گفت 48 ساعت بعد از عمل لقاح می شه رد بتا رو گرفت همانطور که شما گفتین . استاد دانشگاهمون  هم به من گفت سلول تخم جنین از زمان تشکیل تا عبور از دیواره رحم 3 الی 6 روز طول می کشه تا به جداره رحم بچسبه 14 روز این اتصال محکم شده و به سطح قابل توجه خود می رسه و هورمون b.cgh توی خون به فراوانی یافت میشه.و با ازمایش بتا مشخص می شه.چرا اتفاق نظری نیست؟؟؟

سلام،
تقریبا تمام اطلاعاتی که از جاهای مختلف کسب کردیده درست است. قابل ردیابی بودن با آزمایشهای روتین متفاوت است و در زمانهای نزدیک به لقاح احتیاج به تکنیکهای دقیقتر و در نتیجه گرانتر است،
دیگر اینکه معمولا نشانه بارداری در کسانی که نزدیکی را به این دلیل انجام میدهند، به تاخیر افتادن خونریزی است پس این زمان (تاخیر در خونریزی) معیار خوبی برای وجود احتمال بارداری است،
دیگر اینکه ممکن است به دلایل مختلف (به غیر از بارداری) خونریزی در زنان چند روزی به عقب بیافتد در حالی که بارداری رخ نداده است (نکته: در استفاده از روشها تشخیص بار مالی آزمایش مهم است و ابتدا از آزمونهای رایج و ارزانتر برای تشخیص استفاده می شود و در صورت عدم تشخیص به سراغ تکنیکها گرانتر می روند) حال انجام آزمایش در موارد غیر ضرور باعث بار مالی بیشتر خواهد شد،
با توجه به مطالب بالا توصیه شده 7 تا 10 روز پس از تاخیر در خونریزی آزمایش انجام شود تا موارد کاذب به حداقل رسیده و در صورت وجود بارداری سطوح هورمون به مقدار قابل ملاحظه تری برسد.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : rahaa, Khoshbakht, kebrahimi, marzih21
helga

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 19 خرداد 1388 - 21:18    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
سلام من هم سوال دارم آیا بتا خون در هته اول اندازه معینی دارد یا بهتر بگم بتا خون 6 احتمال بارداری هست یا نه ؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : momomo
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: سه‌شنبه 19 خرداد 1388 - 23:30    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
helga نوشته است: سلام من هم سوال دارم آیا بتا خون در هته اول اندازه معینی دارد یا بهتر بگم بتا خون 6 احتمال بارداری هست یا نه ؟

سلام

اگر هفت روز بعد از رابطه عدد تیتر 6 باشد یعنی باردار نیستید

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : helga, ROHAM, avaye-aram, marzih21, hale_goodarzi

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 19 خرداد 1388 - 23:30    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1991 روز قبل (19 خرداد 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد حاملگی خارج از رحم بعد از 7 ماه 1 barad65 1510 جمعه 15 خرداد 1388 - 17:51
momena مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد آزمایش بتا بعد از 17 روز از رابطه 8 setareye_shargh 22569 شنبه 5 اردیبهشت 1388 - 20:54
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد برای آزمایش پرولاکتین در زمان خاصی باید مراجعه کرد؟ 2 goleyas 5341 دوشنبه 14 مرداد 1387 - 11:04
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد زمان تشخيصhiv 9 12345abcdefgh 6370 دوشنبه 13 خرداد 1387 - 18:43
labnews مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد آیا آزمایش خون جهت تعیین بارداری باید در زمان مشخصی انجام شه 1 reza7 24670 جمعه 8 دی 1385 - 18:39
labnews مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید