شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد بعد از پارگي پرده بكارت

1. با سلام
    اگر ممكنه اطلاعاتي در رابطه با درد بعد از پاره شدن پرده بكارت و اينكه اين درد چه مدت خواهد بود به من بدهيد ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. آيا بعد از پارگي بايد نزديكي رو متوقف كرد؟
    اگر جواب مثبت است براي چه مدت؟

3. venos نوشته است: با سلام
    اگر ممكنه اطلاعاتي در رابطه با درد بعد از پاره شدن پرده بكارت و اينكه اين درد چه مدت خواهد بود به من بدهيد ؟

سلام،
    درد در هنگامی که برای «اولین بار» نزدیکی انجام می شود به دو دلیل می تواند باشد:
    1 - همانند سایر نقاط بدن که وقتی زخم می شوند، درد ایجاد می شود؛ با ایجاد جراحت در پرده بکارت درد به وجود می آید و شاید شدت آن به دلیل وجود پایانه های عصبی بیشتر در این ناحیه بیشتر احساس شود.
    2 - دردی که به دلیل باز شدن دیواره های واژن به واسطه ورود آلت مرد ایجاد می شود.

البته می توان تا اندازه ای این دردها را کم نمود:
    مرد ابتدا همسر خود را از لحاظ روحی برای این عمل آماده نماید
    مراحل یک عملکرد جنسی صحیح را طی کند تا دستگاه تناسلی زن آمادگی دخول را داشته باشد و به واسطه تحریک و درنهایت ارگاسم و به دنبال آن بالا رفتن آستانه تحمل درد، تحمل درد ناشی از آن آسان تر خواهد بود.
    اگر درد به حد غیر قابل تحمل رسید، نزدیکی متوقف شود
    می توان در برخی موارد در صورت نیاز از مواد بی حس کننده استفاده نمود تا درد اولین نزدیکی احساس نشود.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. BARAN

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشید.
    من برای شب زفاف یک سری اطلاعات کامل میخواهم. از حالت ها یی که برای عمل جنسی مناسب تر است تا راههای جلوگیری  از بارداری.
    وحتی من بعضی جاها خوندم که از خوردن بعضی از غذاها باید خود داری کرد.در این مورد هم توضیح دهید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. BARAN

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آیا پس از پاره شدن پرده بکارت خون ریزی تا یه هفته ادامه داره؟

اگر فاصله دخول مدتها بعد عمل دخول اول باشد باز هم امکان خون ریزی هست؟

احتمال برگشت پرده بکارت هست؟ یا حتی وجود درد در دخول های بعدی ؟

6. BARAN نوشته است: با سلام و خسته نباشید.
    من برای شب زفاف یک سری اطلاعات کامل میخواهم. از حالت ها یی که برای عمل جنسی مناسب تر است تا راههای جلوگیری  از بارداری.
    وحتی من بعضی جاها خوندم که از خوردن بعضی از غذاها باید خود داری کرد.در این مورد هم توضیح دهید.

سلام،
    منظور از شب زفاف اولین تجربه رابطه جنسی از راه واژن در یک دختر است که در طی آن پرده بکارت وی پاره می شود. این عمل احتمالا با درد همراه است که علل و روشهای کم کردن آن در بالا توضیح داده شده است.
    در مورد روشهای جلوگیری از بارداری در همین سایت اگر جستجو کنید مطالب متنوعی قاز قبل وجود دارد و در ضمن یک مقاله کامل در مورد روشهای جلوگیری از بارداری در قسمت دریافت فایل سایت موجود می شود.
    در مورد حالتهای مقاربت، هدف اصلی این سایت پاسخگویی به سوالات کاربران در زمینه پزشکی و مسایل مرتبط با بیماریها است، و چنین مباحثی خارج از اهداف سایت می باشد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. BARAN نوشته است: آیا پس از پاره شدن پرده بکارت خون ریزی تا یه هفته ادامه داره؟

سلام،
    معمولا مقدار خونریزی به دنبال پارگی پرده بکارت کم و جزیی است. ولی این مقدار با توجه به خصوصیات فیزیکی فرد و نوع پرده ممکن است بیشتر باشد و شاید هم اصلا قابل تشخیص نباشد.
    BARAN نوشته است: اگر فاصله دخول مدتها بعد عمل دخول اول باشد باز هم امکان خون ریزی هست؟

اگر منظورتان این است که فرد برای بار چندم (بعد از اولین بار) خونریزی دارد یا خیر، احتمال آن خیلی کم است و معمولا این خونریزی برای اولین بار به وجود می آید و بعد از آن مدخل ورودی واژن با توجه به اندازه آلت مرد تطبیق پیدا می کند.
    BARAN نوشته است: احتمال برگشت پرده بکارت هست؟ یا حتی وجود درد در دخول های بعدی ؟

خیر، پرده بکارت ترمیم پذیر نمی باشد.

8. با سلام و تشکر
    من تازه عروسی کردم . بار اول نزدیکی ، با ورود 1 سانت از آلت همسرم به داخل واژن درد شدیدی احساس کردم و مانع از ورود بقیه آلتش شدم ، خونریزی نداشتم . انگشتش را کامل وارد واژن من کرد ، درد داشتم ولی خونریزی نداشتم . ولی وقتی می خواهد آلتش را وارد واژن من کند ، تا 1 سانت که وارد می شود از شدت درد پاهایم را جمع می کنم . می خواستم ببینم آیا ممکن است پرده از نوع حلقوی باشد ؟ برای وارد کردن آلت چه کار کنم که درد کمتری داشته باشم؟ چه حالتی برای بار اول مناسب تر است؟ ممنون می شوم راهنمایی کنید .

9. سلام
    به نظر من موقییت مناسب برای روابط جنسی اولیه اینه  که زن به پشت روی لبه تخت خواب بخوابه به طوری که پاهاش روی زمین باشه  و مرد از وسط پاهای باز شده اون دخول کنه ( درد کمتر ی داره و دستگاه تناسلی زن در وضعیت بهتری برای ورود االت مرده  ) و تمام موقعیتهای نزدیکی که پاهای  زن زیاد از هم باز و دور میشه مناسبه . و مرد هم باید زیاد با زن عشق بازی کنه  تا هم واژن اون خیلی خیس بشه  و  هم  اینکه  زن تحریک جنسی شدید بشه ( در تحریک جنسی زیاد استانه تحمل درد بالا میره ) . ولی عمده مشکلی که در دختران باکره ایرانی پیش میاد اینه که ماهیچه های لگن و واژن حالت شرطی پیدا میکنه ( به علت اضطراب و ترس  از زمان دختری از این کار و منقبض کردن ماهیچه های مربوطه جهت عدم دخول چیزی )  که  با مختصر لمس دستگاه تناسلی زن توسط مرد بصورت خودکار این ماهیچه ها منقبض شده و واژن را خیلی تنگ میکنن  وحتی اثرشون به پاها هم میرسه . عفونتهای دستگاه تناسلی زن هم این دردها را باعث میشه .  در مورد شما احتمال شرطی شدن زیاده چون معمولا نباید با ورود انگشت  درد شدیدی داشته باشی ( در دختران باکره واژن به اندازه 1.5  تا 2 سانت معمولا باز است  )  . این حالتدرد وناراحتی  هم  به مرور از بین میره . اگه عجله داری باید با یک روانکاو   مشورت کنی  تا کمکت کنه .  مطالب من جنبه پزشکی نداره  امید وارم  اقای  دکتر صادقی  راهنمایی  کاملی بکنه .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. سلام آقای دکتر
    آیا وقتی پرده بکارت پاره میشه بوی بدی میگیره ؟ دلیل چی میتونه باشه؟

11. phosil نوشته است: سلام آقای دکتر
    آیا وقتی پرده بکارت پاره میشه بوی بدی میگیره ؟ دلیل چی میتونه باشه؟

سلام
    خیر  
    ولی احتمالاً به دلیل پاره شدن پرده بکارت و تکرار نزدیکی قبل از بهبودی کامل عفونت واژینال صورت گرفته است به پزشک متخصص زنان مراجعه شود

12. سلام خسته نباشید
    میخاستم ببینم اگه یک دختر قبل از ازدواج یک یا دو بار رابطه جنسی داشته باشه آیا احتمال اینکه بعد از ازدواج رابطه جنسی انجام بشه و خون کمی ازش دیده بشه هست ؟
    یک سوال دیگه
    آلت مقدار کمی داخل میشه و بعد از دیدن کمی خون الت را در می آورند . خانم به پزشک مراجعه میکنه و پزشک میگن که مقدار کمی از پرده خراشیده شده اگر رابطه جنسی بعدی را کامل انجام بدهید پرده کامل پاره شده و دوباره خون دیده میشه. رابطه جنسی بار دوم انجام شده ولی هیچ اتفاقی یا دردی یا خونی دیده نشده علت چیست
    متشکر

13. phosil نوشته است: سلام خسته نباشید
    میخاستم ببینم اگه یک دختر قبل از ازدواج یک یا دو بار رابطه جنسی داشته باشه آیا احتمال اینکه بعد از ازدواج رابطه جنسی انجام بشه و خون کمی ازش دیده بشه هست ؟
    یک سوال دیگه
    آلت مقدار کمی داخل میشه و بعد از دیدن کمی خون الت را در می آورند . خانم به پزشک مراجعه میکنه و پزشک میگن که مقدار کمی از پرده خراشیده شده اگر رابطه جنسی بعدی را کامل انجام بدهید پرده کامل پاره شده و دوباره خون دیده میشه. رابطه جنسی بار دوم انجام شده ولی هیچ اتفاقی یا دردی یا خونی دیده نشده علت چیست
    متشکر

سلام
    اگر بعد از رابطه جنسی خونریزی داشته اند نشانه از بین رفتن پرده بکارت میباشد
    خونریزی و درد بعد از پاره شدن بکارت در افراد مختلف فرق دارد و اگر آلت داخل شده و خونریزی انجام نشده دیگر بکارتی وجود ندارد در واقع در همان مرتبه اول از بین رفته است
    بعد از ازدواج هیچ نوع خونریزی صورت نمیگیرد و با معاینه هم مشخص میشود قبلاً رابطه جنسی داشته اند

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید