.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
3 پاسخ • 6293 بازديد •  
حرفهای عاشقانه

نویسنده پیام
sayebaran
اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: پنج‌شنبه 22 مرداد 1388 - 18:32    عنوان:  حرفهای عاشقانه آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام .میخواستم بدونم حرفهایی که هنگام نزدیکی باید بزنیم چیه.همسرم همیشه از سکوت من گله داره.من نمیدونم درون مایه این حرفها چیه.تنها مشکل ماتاحالا همینه که هردو ساکتیم.چی بگیم و چگونهوچه کسی شروع کننده باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 22 مرداد 1388 - 18:32    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

saye_a

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: جمعه 23 مرداد 1388 - 20:13    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
سلام دوست عزیز

این قضیه یک مساله روانشناسی هست که به تفاوت دیدگاه زن و مرد در این رابطه مربوط میشه. و لازمه هر دونفر اطلاعاتشون رو در این زمینه بالا ببرن تا خدای نکرده از طرف شخص مقابل دلیل بر بی توجهی نشه.

اگر رابطه جنسی رو سه بخش کنیم . قبل ، حین نزدیکی و بعد از اون .هر کدوم مهارت خاص خودش رو لازم داره.

قبل از رابطه که یک معاشقه ی خوب رو با حرفهای عاشقانه میتونید بهتر کنید. جملاتی که علاوه بر نشون دادن علاقه به طرفتون موجب تحریک جنسی اون هم بشه . مهم نیست که چه کسی شروع کننده باشه...

در حین رابطه معمولا مرد به دلیل تمرکز بیشتری که نیاز داره علاقه ای به حرف زدن نداره و حتی ممکنه حرف زدن همسرش هم براش ناخوشایند باشه. ( این مساله به این برمیگرده که از نظر روانشناسی یک مرد نمیتونه در یک لحظه روی چند مطلب تمرکز کنه در صورتیکه خلقت زن طوری هست که میتونه در یک لحظه حتی چند موضوعی که اطرافش داره اتفاق میفته رو رهبری کنه و همین مساله است که باعث شده از آغاز خلقت یک زن مسئولیتهای بیشتری به عهدش قرار بگیره...همسری...مادری...کارهای داخل و خارج منزل و....)
حالا از این مسائل بگذریم ، در حین نزدیکی پس نه شما مقصرید نه ایشون . شما دوست داریدسکوت کنید و ایشون نیاز داره شما با جملاتی مثل دوست دارم تاییدش کنید(تا از نظر ذهنی هم بهتر ارگاسم رو تجربه کنه).فقط کافیه دوطرف همدیگه رو درک کنید تا رابطه ی خیلی بهتری رو تجربه کنید. شما میتونید این مساله رو با ایشون در میون بذارید که دقیقا در حین رابطه جنسی دوست دارید سکوت برقرار باشه تا شما بهتر از عهده ی انجام این کار بربیاید...ایشون حتما این قضیه رو درک میکنن فقط کافیه دلیلتون رو بگید اینکه کلا این ذات مردهاست و... . اما به شرطیکه قبل رابطه جنسی با حرفهاتون به اندازه کافی اون رو آماده باشید. اگر مدت کافی واسه معاشقه زمان گذاشته باشید مطمئن باشید ایشون در حین عمل خودشون هم دیگه فقط به فکر ارضا خودشون وشما هستن نه منتظر شنیدن حرفهای شما...

اما بعد از نزدیکی معمولا مرد ها سکوت میکنن و خودشون رو زود عقب میکشن در حالیکه در این موقع زن دوست داره دوباره در آغوش همسرش باشه و از جملات زیبایی مثل تو بهترینی ..خیلی دوستت دارم ....هیچکس به اندازه ی تو نمیتونه آرومم کنه... تو واقعا در رابطه جنسی عالی هستی و.... استفاده کنید و کمی هم به نوازش و بوسیدن ادامه بدید....
با این کار مطمئن باشید همسرتون در ذهنش شما رو یک قهرمان میدونه!
شاد باشید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : SAMANEH_U, roya26
JNASERI

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: شنبه 24 مرداد 1388 - 01:40    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام دوست عزیز
من چند سال اول ازدواجم مشکلی مشابه شما داشتم و همسرم از این قضیه خیلی ناراحت بود.راستش برای من خیلی سخت بود که شروع کنم به گفتن یک سری حرفهای تکراری ، هر چقدر هم سعی میکردم که تم حرفهایم با حرفهای سری گذشته  یکسان نباشند اما نمیشد. اما کم کم با مطالعه کتب و مقالات مرتبط در این زمینه ( در خصوص تحریک جنسی اولیه زن )  توانستم به این مشکلم غلبه کنم. البته خونسردی و شکیبایی مرد در این زمینه حرف اول را میزند. الان ما به جایی رسیده ایم که قبل از هر همبستری لا اقل بین 20 تا 30 دقیقه بدون انجام هیچ گونه عملی فقط و فقط با هم صحبت میکنیم. رفتار جنسی همسرم نیز بهبود یافته و تقریباً به نفع من تمام شده است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sayare
tanaz_2

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: شنبه 24 مرداد 1388 - 03:06    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
سلام

به نظر من اگر شما شروع به صحبت کنید برای همسرتان خیلی لذت بخش تر میشه لازم نیست سخنرانی کنید فقط چندجمله را هر از گاهی بگید مثل دوست دارم یا چه(اسم اعضای جنسی)قشنگی داری و  ..........
همسرتان را از این لذت محروم نکنید و نگران نباشید چون  صحبت کردن دراین مواقع خیلی زود عادی میشه با ارزوی موفقیت و خوشبختی برای شما

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sayare
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1955 روز قبل (24 مرداد 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: آمیزش دردناک 32 aida 131712 چهار‌شنبه 25 شهریور 1388 - 14:05
hamidsenat مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد زمان شروع قرص کلسیم 1 Asal13 3586 چهار‌شنبه 15 مهر 1388 - 08:13
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد از بین بردن درد در شب زفاف (شب اول عروسی) 9 najva_2 37678 شنبه 4 مهر 1388 - 14:58
aliyan مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چند روز دیگه باید پریود بشم؟ (فوری) 1 rashyatruth 9148 یکشنبه 28 تیر 1388 - 08:13
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد زمان شروع ضربان قلب جنین 4 nima87 23042 چهار‌شنبه 25 اردیبهشت 1387 - 00:12
golbargRose مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید