شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حرفهای عاشقانه

1. با سلام .میخواستم بدونم حرفهایی که هنگام نزدیکی باید بزنیم چیه.همسرم همیشه از سکوت من گله داره.من نمیدونم درون مایه این حرفها چیه.تنها مشکل ماتاحالا همینه که هردو ساکتیم.چی بگیم و چگونهوچه کسی شروع کننده باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

2. سلام دوست عزیز

این قضیه یک مساله روانشناسی هست که به تفاوت دیدگاه زن و مرد در این رابطه مربوط میشه. و لازمه هر دونفر اطلاعاتشون رو در این زمینه بالا ببرن تا خدای نکرده از طرف شخص مقابل دلیل بر بی توجهی نشه.

اگر رابطه جنسی رو سه بخش کنیم . قبل ، حین نزدیکی و بعد از اون .هر کدوم مهارت خاص خودش رو لازم داره.

قبل از رابطه که یک معاشقه ی خوب رو با حرفهای عاشقانه میتونید بهتر کنید. جملاتی که علاوه بر نشون دادن علاقه به طرفتون موجب تحریک جنسی اون هم بشه . مهم نیست که چه کسی شروع کننده باشه...

در حین رابطه معمولا مرد به دلیل تمرکز بیشتری که نیاز داره علاقه ای به حرف زدن نداره و حتی ممکنه حرف زدن همسرش هم براش ناخوشایند باشه. ( این مساله به این برمیگرده که از نظر روانشناسی یک مرد نمیتونه در یک لحظه روی چند مطلب تمرکز کنه در صورتیکه خلقت زن طوری هست که میتونه در یک لحظه حتی چند موضوعی که اطرافش داره اتفاق میفته رو رهبری کنه و همین مساله است که باعث شده از آغاز خلقت یک زن مسئولیتهای بیشتری به عهدش قرار بگیره...همسری...مادری...کارهای داخل و خارج منزل و....)
    حالا از این مسائل بگذریم ، در حین نزدیکی پس نه شما مقصرید نه ایشون . شما دوست داریدسکوت کنید و ایشون نیاز داره شما با جملاتی مثل دوست دارم تاییدش کنید(تا از نظر ذهنی هم بهتر ارگاسم رو تجربه کنه).فقط کافیه دوطرف همدیگه رو درک کنید تا رابطه ی خیلی بهتری رو تجربه کنید. شما میتونید این مساله رو با ایشون در میون بذارید که دقیقا در حین رابطه جنسی دوست دارید سکوت برقرار باشه تا شما بهتر از عهده ی انجام این کار بربیاید...ایشون حتما این قضیه رو درک میکنن فقط کافیه دلیلتون رو بگید اینکه کلا این ذات مردهاست و... . اما به شرطیکه قبل رابطه جنسی با حرفهاتون به اندازه کافی اون رو آماده باشید. اگر مدت کافی واسه معاشقه زمان گذاشته باشید مطمئن باشید ایشون در حین عمل خودشون هم دیگه فقط به فکر ارضا خودشون وشما هستن نه منتظر شنیدن حرفهای شما...

اما بعد از نزدیکی معمولا مرد ها سکوت میکنن و خودشون رو زود عقب میکشن در حالیکه در این موقع زن دوست داره دوباره در آغوش همسرش باشه و از جملات زیبایی مثل تو بهترینی ..خیلی دوستت دارم ....هیچکس به اندازه ی تو نمیتونه آرومم کنه... تو واقعا در رابطه جنسی عالی هستی و.... استفاده کنید و کمی هم به نوازش و بوسیدن ادامه بدید....
    با این کار مطمئن باشید همسرتون در ذهنش شما رو یک قهرمان میدونه!
    شاد باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. JNASERI

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزیز
    من چند سال اول ازدواجم مشکلی مشابه شما داشتم و همسرم از این قضیه خیلی ناراحت بود.راستش برای من خیلی سخت بود که شروع کنم به گفتن یک سری حرفهای تکراری ، هر چقدر هم سعی میکردم که تم حرفهایم با حرفهای سری گذشته  یکسان نباشند اما نمیشد. اما کم کم با مطالعه کتب و مقالات مرتبط در این زمینه ( در خصوص تحریک جنسی اولیه زن )  توانستم به این مشکلم غلبه کنم. البته خونسردی و شکیبایی مرد در این زمینه حرف اول را میزند. الان ما به جایی رسیده ایم که قبل از هر همبستری لا اقل بین 20 تا 30 دقیقه بدون انجام هیچ گونه عملی فقط و فقط با هم صحبت میکنیم. رفتار جنسی همسرم نیز بهبود یافته و تقریباً به نفع من تمام شده است.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. tanaz_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

به نظر من اگر شما شروع به صحبت کنید برای همسرتان خیلی لذت بخش تر میشه لازم نیست سخنرانی کنید فقط چندجمله را هر از گاهی بگید مثل دوست دارم یا چه(اسم اعضای جنسی)قشنگی داری و  ..........
    همسرتان را از این لذت محروم نکنید و نگران نباشید چون  صحبت کردن دراین مواقع خیلی زود عادی میشه با ارزوی موفقیت و خوشبختی برای شما

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید