شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

lمشكل خود ارضائي همسرم!

1. 4 سال از ازدواجم ميگذره و بچه اي 1 ساله دارم....همسرم به وفور با خودش پاي سايت يا ماهواره ور ميره و گاهي هم خود ارضائي ميكنه و من اتفاقي فهميدم و خودش هم ميدونه كه فهميدم! سر اين موضوع اختلاف پيدا كرديم و من هروقت ميفهمم اينكارو كرده شديدا بهم ميريزم ..نميدونم چرا! هر وقت ميگم من مشكل يا كمبودي دارم كاملا از رابطه جنسی با من و رفتارهاي جنسيم ابراز رضايت ميكنه و ميگه مربوط به عادت نوجوونيمه و به شوخي حرف زشتي ميزنه كه هميشه نميشه چلوكباب گاهي آدم هوس نون و پنير هم ميكنه! البته اين مثال رو كاملا از خيانت جدا و اون رو كلا غير قابل دفاع ميدونه...من نميخوام اينجا نصايحي مثل بيشتر بهش برس و ....اينهارو بشنوم فقط برام سواله كه اگه كسي از رابطه جنسی با زنش راضي باشه به چه دلايل ديگهاي ميتونه خودش رو عمدا تحريك كنه با ديدن فيلم و .... و خودارضائي كنه؟.....لطفا اقايون جواب بدن و خانومها اگه تجربه مشابه اي دارن مطرح كنن.........ما واقعا داريم سر اين مسئله اختلاف شديد پيدا ميكنيم و ناراحت شدن من سر اين موضوع هم دست خودم نيست و تا مدتها بعد از لو رفتن اينكارش از رابطه جنسی باهاش گريزون و ناراضي ميشم و خود اين مسئله به اختلاف دامن ميزنه!.....لطفا كمكم كنيد..........ممنون
    در ضمن ايا تو اين سايت ميتونم با مشاوري هم در اين زمينه صحبت كنم؟.من تازه عضو شدم

2. سلام رفیق
    دوستی داشتم که همسرش اینکارو میکرد
    و شبی که همسرش اینکارو پای کامپیوتر انجام میداد فردا دوست من تو دانشگاه با چشمای سرخ و بینی اویزون حاضر میشد.........
    کارش داشت به جنون میکشید..........نقص رو از خودش میدید......
    بهترین لباسهای زیر
    بهترین ارایش.......
    بهترین پوشش.........بهترین عطر
    هر هفته ارایشگاه بود
    وسواس گرفته بود........
    داشت خودشو میکشت..........که جلوی این عادت همسرشو بگیره.......
    ولی بدتر شد........کم کم بینشون همه چیز سرد شد.......
    وقتی با مشاور صحبت کردن .........مرد گفته بود حساسیت زنش اعصابشو تحریک میکنه و طبق عادت به خود ارضایی پناه میبره.......در حالیکه قصدش ازار دادن زن نیست.....و در ضمن از رابطه جنسی با همسرش هم لذت میبره........
    ولی ...........راستشو بخوای.......دوست من مشکلی داشت .....و خودشم اینو میدونست..
    در رابطه جنسی وسواسی بود......به شدت
    و خودش همیشه میگفت دلیل اینکار هسرش همینه........درمان کرد......البته خیلی تلاش کرد چون عاشقانه همسرشو دوست داشت......
    مرد هم ظاهرا ترک کرد...........
    در هر صورت اونا الان صاحب یک کوچولو جذاب هستن.......و دارن ادامه میدن........ولی چیزی که مهمه دوستم فعلا راضیه....
    ========================
    بدون تعارف میگم..........مشکلی این وسط وجود داره........
    مشکلو پیدا کن
    تو اخلاقت..........رفتار رابطه جنسییت.....
    لباس........
    حل زندگی......
    دوستان همسرت......
    و البته فیلمای پور نو که همسرت میبینه.......
    بهتره با یک مشاور صحبت کنی.........
    ولی خودتو نباز........تو در هر صورت زن فوق العاده هستی.....
    اینو فراموش نکن.........
    هر انسانی ممکنه نواقصی داشته باشه...........همسر تو هم مستثنی نیست......
    بهش کمک کن.......

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. asal_as

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببین دوست عزیز ناراحتیه شما قابل درکه ولی از راه درستی برای حل مشکل وارد نشدین.
    اینکه شوهر شما خودارضایی می کنه معنیش این نیست که شما مشکلی دارین و من کاملا حرف شوهرتون که اینو مربوط به عادت گذشته می دونن قبول دارم.
    شما نبایدبا عصبانیت با این قضیه برخورد کنی چون فرقی تو اصل قضیه نمی کنه.همه ما شنیدیم که میگن خود ارضایی کار بدیه تا اونجا که من می دونم تنها دلیل علمیش اعتیاد اور بودن این کاره.
    این کار ایشون نه درسته و نه طبیعی که با داشتن همسر خودارضایی می کنن ولی چون به خاطر اعتیاد به این کاره با سرزنش کاری از پیش نمی برین.
    باید کمکشون کنید تا این عادتو کنار بذارن. یه همسر خوب فقط یه همبستر خوب نیست باید دوستانه در کنارشون باشید و تنهاشون نذارین.
    1.باهاشون صحبت کنید و ازشون بخواید برای بهتر شدن رابطتون و حتی ارامش خودشون سعی کنن این عادتو کنار بذارن.(فقط کاملا دوستانه وبا صبر برخورد کنید اگه از کوره دربرید فقط فاصلتون بیشتر می شه.)
    2.ایشون نباید فیلمای پورنو یا هر چیز تحریک امیز دیگه ای ببینن.
    3.اوقات فراقتشون را با  برنامه ریزی درست پر کنید تنهایی و بیکاری یعنی تشدید این مسئله.
    4.ازشون بخواید تو برنامه روزانشون ورزشا بزارن حتی اگه تمایلی به باشگاه رفتن ندارن یک ساعت پیادروی مشترک هم شما را بهم نزدیک میکنه و هم زودتر به نتیجه می رسین.
    5.ارامشو برقرار کنید سعی کنید تا جایی که می تونین استرس را ازشون دور کنین اضطراب ایشون را به سمت خودارضایی می بره درست مثل یه معتاد که زمانی که بهش فشار روحی وارد میشه به سمت مواد میره.
    6.به خودتون برسین نه فقط از نظر ظاهری بلکه با گردش وکوه یا کلاسای ورزشی  و یا هر چیزیکه بهتون ارامش میده به خودتون نشاط بدین .مسلما شما تو این مدت تحت فشار روحی زیادی هستین پس با قوی کردن خودتون بهتر میتونین به نتیجه برسین.
    7.تو رابطه جنسی باهاشون همکاری کنید ممکنه ایشون از صحبتها و افکار فانتزی لذت ببره باهاش همراه بشین فقط مواظب باشین تا جایی پیش برین که براتون ازار دهنده نیست اگه این فانتزیا براتون ناخوشایند بود اجازه ندین ادامه بده چون این می تونه بعدا براتون یه مشکل بزرگتر بشه.
    8. در ضمن سعی کنین پیش یه مشاور برید البته نرید بگین "تو مشکل روانی داری بیا بریم پیش مشاور "یا با عصبانیت بخواید راضیش کنید این موضوع حتما برا خودشونم ناراحت کنندس و براشون راحت نیست پیش کسی ازش حرف بزنن پس وقتی بهش نزدیک شدین و راضیشون کردین این کار به رابطتون صدمه میزنه با ارامش بخواید بره پیش مشاور.
    9.مواظب باشید غرورشو نشکنید چون اوضاع خیلی بد میشه.
    10.فقط امیدوارم صبر و حوصله داشته باشین ترک اعتیاد جنسی چه از نوع خود ارضایی وچه از انواع دیگش برای کسایی که شریک جنسی دارن راحتر و سریعتره پس تا اخرش کنارشون باشین.

موفق باشین.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. eamm

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام می خواستم بدونم مردی که متأهل است و خودارضایی می کنه این یعنی چی؟

5. اين يعني مصيبت وارده بر همسرتون.

http://www.roham.ws/web/ftopict-7674.html#22768
    به اين پست مراجعه كنين شايد كمكتون كنه تا بفهمين ايراد كجاست.در پستهاي قبل تر هم جواب داده شده.

6. با سلام
    دوست گرامی  چند نکته هست که امکان داره  از دید شما دور افتاده باشه.
    1- آیا همسر شما تک پسر خانواده اش است؟ اگر اینطوره به تجربه ثابت شده اغلب این آقایون چون در کوچکی تمام امورشان(مانند حمام و دستشوئی رفتن و...) توسط مادر،خواهر،و کلاً بیشتر با خانمهای خانواده و فامیل بوده ،زود به بلوغ رسیده و این زود رسی در بلوغ ،بصورت عادت در خود ارضائی به ظهور رسیده و نقش اساسی رادر آن داشته و دارد.
    2-آیا در زندگی مشکلی از نظر اقتصادی ،احساسی،خانوادگی و... که منجر به جر و بحث در محیط خانه شود، ندارید؟ و یا (ببخشید) شما زیاد ایراد گیر نیستید؟ زیرا آقایون برای فرار از غر زدنهای خانمشان ، در وهله اول گوشه گیری رو بهترین عامل آسایش دانسته ، و به طبع ، در این عزلت نشینی ،آن کاری را میکنند که .....پس بهتره اگه این موضوع اتفاق افتاده و میافته حتماً ترکش کنید.
    3-آیا در امور جنسی بی تفاوت نیستید؟ همه میدونیم این مورد بسیار محرک خوبی برای اینکار مردهاست.به عقیده حقیر حتی بانوان در زمان پریودشون هم میتوانند مرد رو ارضا کنند البته نه صرفاًبا دخول!!(اگر لازم شد حتماً مردشونو  به روشهای مرسوم ارضا کنند)
    4-آیا همسر شما تند مزاج(در رابطه جنسی) نیستند؟ شاید این امر موجب به قول معروف سیر نشدنه ایشونه.اگر اینطوره ،بهتره در جدول غذائی ایشون کمی از مواد سرد استفاده شده و از غذاهای تند حذر شود.
    5-آیا تعداد وفواصل نزدیکی شما زیاد نیست؟ اگر جواب مثبته ، بهتر تعداد بیشتر و فاصله کمتر شه.چون بر طبق خاصیت فیزیکی آقایون ، اگه به تعداد دفعات زیاد انزال شوند تحقیقاً کمتر به سمت و سوی فیلم،خانمهای دیگه!،و... وکلاً خودارضائی میرن!(شک نکنید)
    6-آیا موردی بوده که همسرتون از شما تمنای جنسی داشته باشه(حتی یک مورد)و شما  به هر دلیلی ،به اون پاسخ نداده باشید؟متاسفانه این مورد خیلی در ذهن مردها تاثیر بدی داره!
    و مدتها در اعماق فکر و ذهنشون میمونه.لذا در این مورد هم ضمن ترک اون ، پیشنهاد بند 5 را در نظر داشته باشید.
    7-آیا در حین آمیزش ، مسئله ای پیش اومده که موجب قطع اون بشه و هم شما وهم ایشون ارضا نشید؟ اگه شده  چون اثری مخربی در مرد داره باید کم کم و با حوصله ضمن اجتناب از تکرار اون ، از ذهن همسرتون پاک کنید.
    در آخر چون قوانین سایت بدرستی بیش از این اجازه توضیح نمیده اگه خواستید طی پیام خصوص بیشتر مطلبو باز کنم.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. ببينيد دوستان ما زندگي نسبتا ارومي داريم بجز اين مورد البته همسرم آدم بد عصباني هم هست ....باهاش صحبت هم كردم ميگه مشكلي نميبينه و من خودخواهم كه همچين خواسته اي ازش دارم!اين اتفاق در شرايط مختلف زندگيم پيش اومده چه قبلا كه كارشون راحت بود و بيشتر مدت تو خونه بود چه الان كه صبح تا شب سركاره چه موقعي كه حتي قبلش با هم رابطه جنسی خوبي داشتيم و فكر ميكرده من خوابيدم و چه بعد مشاجراتمون چه اوايل ازدواج چه الان كه بچه داريم چه در خوشي چه در ناراحتي!!!!!!تك پسر نيست اما حاكم مطلق خونشونه در ضمن اغلب به عمد خودشو تحريك ميكنه يعني ميره دنبال كانال يا سايت خاص و جديدا كه در اين موارد كمتر موفق بوده از دوستاش فيلم گرفته بوده

8. با سلام خدمت دوست عزیز فرق رابطه جنسی با خود ارضائی اینکه در خود ارضائی اختیار کامل دست خودته و هر جور که بخای با هر فکری لذت ببری در صورتی که در رابطه جنسی نیمی از لذت دست طرف مقابلته و مشکل ما اینکه از ابتدای ازدواج با هم سر مسائل ج ن س ی صحبت نمیکنیم بدونه تعارف که هر کدوم از چی خوشمون میاد از چه قسمتی لذت میبریم بعد از مدتی برامون تکراری میشه و دنبال تنوع میگردیم شما سعی کنید در رابطه جنسی تحرک بیشتری داشته باشید صحبت کنید و سعی کنید برای مدتی طبق میل اون رفتار کنید هر وقت که میبینید خودارضائی میکنه شما نزدیکش بشید و بقیه کار رو شما به عهده بگیرید تا کم کم عادت از سرش بیفته تمرین کنید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. دوست عزیز بهترین کار اینه که اصلا سرزنشش نکنی چون این باعث میشه رابطتون بدتر بشه.

هر وقت داره فیلمهای پرونو میبینه کنارش بشین و تو هم همراهیش کن. اگه شروع به تحریک خودش کرد دستش رو بردار و خودت شروع به تحریکش کن . ممکنه دفعه های اول تو تنها بادستت اونو ارضا کنی ( یعنی مشابه همون کاری که خودش میکنه) ولی بعد از مدتی با تحریک تو دیگه اینطور ارضا شدن رو نمی خواد و خودش خواهان رابطه میشه.شنیده بودم که یکی با این روش تونسته این عادت رو از سر شوهرش بندازه.

عزیزم تنها زنها نیستن که فانتزیهای جنسی دارن.
    زمانهایی که داری اینکارو براش میکنی(خود ارضایی اونو خودت به عهده میگیری) در مورد فانتزیهای دوره ی نوجوونیش که باعث میشده با اون تفکرات خود ارضایی کنه ازش بپرس و خودت هم در مورد فانتزیهای دوره نوجوونیت و نحوه ی تحریک و خود ارضایی هایی که داشتی براش بگو.  اینطور همفکری باعث میشه که احساس کنه تو واقعا زنی هستی که از نظر جنسی به خوبی می تونی درکش کنی.و دیگه تو رو خودخواه نمی دونه ....چون دوستی می بینه که میتونه راجع به تخیلات جنسیش براحتی براش صحبت کنه .

وقتی فانتزی های جنسی همدیگه رو بدونید ارتباطهای جنسی خیلی خوب و موفقی میتونید باهم برقرار کنید.

شاد باشی.

10. با سلام
    با عرض پوزش از تمامی دوستان ،دوست گرامی با آنکه از امر به منکر  بشدت متنفرم ولی میتونید علاوه بر راهکارهای دوستان ،شما هم فقط یکبار تظاهر (تکرار میکنم تظاهر)به این عمل(خودارضائی) در مکانی که ایشون هم دید داشته باشه ،ٍبکنید.احتمالاً با دیدنه این وضع  ایشون هم معترض خواهد شد اون وقته که شما میتونید با استدلال و آرامش با برشمردن مضرات این عمل ، ایشونو آگاه کنید.(البته این در حد یک  پیشنهاده)
    موفق باشید.

11. با سلام
    یکی از دوستان من بعد از ازدواج به همین مشکل بر خورد
    ولی یک راه انتخاب کرد به طرفش مجال خود ارضایی نداد منظورم اینه که هر موقع که میدید طرفش میخواد دنبال این کار بره خودشو می انداخت جلو بطوری که اون مسائله را کاملاً فراموش کرد شما هم سعی خودتونو بکنید
    مطمئاً موفق خواهید شد

هر انسان میتواند به تنهایی دنیا را تغییر دهد اگر تلاش پشتکار وامید به آینده داشته باشد

12. سلام .
    متاسفانه همسر شما از نوجوانی به این کار عادت کرده و همانطور که می دانید ترک عادت موجب مرض است و واقعاً سخت است . ولی کار نشد ندارد باید ایشان را ترک بدهید .اجازه بدهید چند سوال مطرح کنم  آیا همسر شما نمازش را می خواند ؟ آیا ایشان به اصول دین اعتقاد و پایبند هستند ؟ شما چطور ؟ معذرت می خواهم که این مسائل را مطرح می کنم چون اصل بر این است که همه پایبند به دین هستند . در صورت آری از راه دینی وارد شوید یعنی استفاده  از احادیث و روایات ونذر و... و در صورت خیر به ایشان از مضررات عمل خود ارضایی بگوید و
    تجربه ها چه بسیارند و تجربه پذیرها چه کم . امام علی (ع)

13. دوستان خوبم...ممنون كه وقت ميذاريد و جواب ميديد بايد بگم اولا جلو من اينكارو انجام نميده و خيلي هم سعي ميكنه مخفي باشه اما خوب چندبارش رو اتفاقي فهميدم بنابراين نميتونم همراهيش كنم و دوما اگه من تو همچين موقعيتي ببينمش دست پاچه و عصبي ميشه و من خودم هم ناراحت ميشم و حتي يكبار ازش خواستم همراهيش كنم يا با هم پاي فيلم و سايت بشينيم رد كرده و ميگه دوست نداره من تو اين موقعيت كنارش باشم ولي بعد از رفتن اون ميتونم همون سايت يا فيلمو ببينم و اصلا ناراحت نميشه سوما از خودارضائي من ناراحت نميشه(اينطوري گفته اقلا وچند بار بهش گفتم منهم همين كارو كردم يا ميكنم ناراحت نشده شايد چون دنبال درست جلوه دادن كار خودشه يا ميدونه من مثل اون نميتونم)چهارما آدم خشكه مذهب يا بي اعتقادي هم نيست اما اين موارد رو هم كار زشتي  نميدونه و تنها ضرري كه ميتونم براي اينكارش بهش بگم بهم خوردن آرامش و لذت زندگيمونه كه درصدد توجيه برمياد يا ميگه تو خودخواهي كه ميخواي همه چي رو مطابق خواسته خودت عوض كني و چون چيز مهمي نيست و تعدادش كم و دوره ايه باهاش كنار بيا اما من نميتونم و واقعا بهم ميريزم ...باز هم ممنون كه منو تنها نميذاريد و كمكهاتونو ادامه ميديد اخه ديشب من بعد اون رسيدم خونه و ديدم بر خلاف هميشه ديرتر اومد استقبالمون چون پاي كامپيوتر بود و وقتي اومد با وجود تلاشي كه برا مخفي كردن انجام داده بود ولي از رو  لباس هم معلوم بود چيكار ميكرده و بعد ديدم كه سايت رابطه جنسی ي هم باز كرده بوده و وقت نكرده پاكش كنه و سر اين موضوع باهاش قهر كردم و الان هم تلفني بحث شديدي داشتيم( چون شب قبلش گفته بود معتاد به اين كار نيست و راحت ميتونه بذاره كنار فقط دليلي نميبينه و بعد هم رابطه جنسی خيلي خوبي داشتيم و من اصلا دليلي نميديدم كه به 1 روز نكشيده دوباره كارشو از سر بگيره!!)

آيا واقعا مرد متاهلي تو سايت نيست كه با وجود رضايت كامل از همسرش خودارضائي داشته باشه يا علاقه زياد به فيلمها و مطالب پورن داشته باشه؟ اگه هست ميتونيد دليلش رو برام توضيح بديد تا من از زاويه ديد همسرم بتونم به اينكار نگاه كنم

14. سلام
    دوست گرامی
    بنده دوستی داشتم که به دیدن فیلم و صحنه های پورونو خیلی علاقه داشت و داره ولی خودارضائی نمیکنه خودش میگه در حین دیدن شاید بصورت خودکار با توجه به جمع کردن پاهاش انزال بشه ولی با دست و مخصوصاً اینکار رو نمیکنه در صورتیکه ازدواج هم کرده ،شرح حال این موضوع رو ازش پرسیدم گفت:
    -ببین من چون در بچگی در حمام بدن برهنه خانمها و دخترهای فامیلو زیاد دیدم در سن بلوغ ،این موضوع باعث شد تا با افکار اون خودمو ارضا کنم.کم کم دیگه با دیدن صحنه ها ی محرک بیشتر لذت میبردم و میبرم  تا نزدیکی فیزیکی!  و این عادتم شده در صورتیکه اصلاً و ابداً به همسرم خیانت نکردم و هر گاه خواسته منهم اجابت کردم ولی این عادت در من هست و نمیتونم ترکش کنم ولی وقتی سرم به کار مشغوله خیلی کمتر به این موضوع فکر میکنم.
    ----------------
    استنتاج:
    اگر همسرتونو بیشتر در گیر کار و تفریح و مسافرت کنید کمتر به سراغ این مورد خواهد رفت.ضمناً با مشاوره خانواده توسط یک متخصص هم امکان حل معضل بیشتر میشه.از طرفی دیگه پیشنهاد میکنم شما هم یه کم افکارتونو کمتر به این موضوع مشغول کنید تا مشکل حل شه.
    موفق باشید.

15. سلام دوست عزیز من نظرم اینه که شما تا اونجایی که امکان داره وسایلی که باعث شده شوهرتون از اونا به عنوان عاملی برای تحریک خودش استفاده کنه از سر راهش برداری و در اولین فرصت با یه مشاور مجرب در این مورد صحبت کنی لازم نیست همون ابتدا به ساکن همسرت خبردار بشه میتونی جند جلسه بدون ایشون بری و بعد با راهنماییهای مشاور ایشون را هم متقاعد کنی که همراهتون بشن پس هر چه زودتر اقدام کن به نظر من مشکل همسر شما وسایل تحریک آمیزه دورو برش هست نه خود خود ارضایی موفق باشی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید