.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
5 پاسخ • 10046 بازديد •  
خارش بیضه

نویسنده پیام
perserking

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: شنبه 13 تیر 1388 - 03:18    عنوان:  خارش بیضه آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
آلت و بیضه های من وقتی موهای روی آن بلند میشه خیلی خارش پیدا میکنه!! می خواستم بدونم راهی هست که بشه خارش آنها رو کم کرد؟ وقتی با ژیلت اصلاح میکنم اصلا خارش ندارم اما بعد از یک روز و تا یکم موهای روی آلت و بیضم بلند میشه شروع به خارش میکنه!و چون من دوست ندارم زیاد اصلاح کنم می خوام بدونم چه کار کنم که مشکلم حل شه؟؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 13 تیر 1388 - 03:18    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

maepc

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: شنبه 13 تیر 1388 - 03:34    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
سلام دوست عزیز
زمانی که موهای آلت تناسلی شما بلند میشود با لباس زیرتان برخورد میکند و ون پوست بیضه بسیار نازک و تحریک پذیر  است باعث خارش میشود.
لباسهای زیر تنگ هم بی تاثیر در این مشکل شما نیستند سعی کنید لباس زیرهای گشادتر بپوشید هم برای سلامتی دستگاه تناسلی تان بسیار موثر میباشد هم احتمالا این مشکل شما برطرف خواهد شد.
در ضمن در زمانی بیضه تان شروع به خارش میکند نگاهی به بیضه تان بیندازید ببینید لکه های سفید همراه باپوسته شدن پوست بیضه تان را شاهد نیستید.اگر وجودداشت احتمال قارچ های پوستی زیاد است.
در ضمن استفاده از کرم های مرطوب کننده و افتر شیو ها بعد از تراشیدن توصیه میشود.تعریق زیاد پس از تراشیدن باعث تحریک شدن محلی که تراشیده شده و خارش آن محل میشود.
سعی کنید با استفاده از ماشین های تراش اطراف آلت تناسلی تان را تمیز کنید و از تراشیدن موهای آلت تناسلی تان مخصوصا در فصل تابستان که تعریق بدن زیاد است با تیغ یا از ته خودداری کنید.
موفق باشید.

امضامن زمین و آسمان را به خاطر عشق به تو تقدیس میکنم!!!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : perserking
rezasd
اخطارها : 1 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: شنبه 13 تیر 1388 - 06:24    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
اگه از ماشین تراش استفاده میکنید قبلش از تمیز بودن اون ناحیه با مواد بهداشتی مطمئن باشید.
اینجوری هیچ وقت هیچ حساسیتی نخواهید داشت.
ضمنا به نظرم هیچ وقت دیگه با تیغ نزنید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
perserking

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: شنبه 31 مرداد 1388 - 23:50    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
تازگی ها موقع خارش بیضه هام پوست پوست میشه و بعد از خاروندن پوسته ها میریزه!!!
یعنی قارچ پوستی دارم؟ اگه دارم راه درمانش چیه؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: یکشنبه 1 شهریور 1388 - 05:12    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
perserking نوشته است: تازگی ها موقع خارش بیضه هام پوست پوست میشه و بعد از خاروندن پوسته ها میریزه!!!
یعنی قارچ پوستی دارم؟ اگه دارم راه درمانش چیه؟

در بهترین حالتش دچار خشکی پوست در اون نواحی شدید ولی احتمال مشکلات جدی تر پوستی اصلا منتفی نیست . از اینجا هم ندیده و نشناخته ! نمیشه گفت دچار چه مشکلی شدید .
2-3 روز با پماد چشمی ویتامین آ ، یا E  اون ناحیه رو چرب نگه دارید و بهداشت رو هم رعایت کنید و لباس زیر نخی و آزاد بپوشید ، اگر مشکل حل نشد باید به پزشک پوست مراجعه کنید . شاید نیاز باشه از لوسیون بتامتازون و یا درمانهای دیگر استفاده کنید که استفاده خودسرانه از اینها جایز نیست

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 1 شهریور 1388 - 05:12    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: یکشنبه 1 شهریور 1388 - 07:03    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
تاپیکهای مرتبط:
http://www.roham.ws/web/ftopict-13077.html

http://www.roham.ws/web/ftopict-5072.html

http://www.roham.ws/web/ftopict-3314.html

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1947 روز قبل (1 شهریور 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد زخم های دایره ای و خشک رو کیسه بیضه 3 view 483 جمعه 13 دی 1392 - 21:55
view مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. درد بیضه بعد از استمنا 34 m_dokhanian 8807 چهار‌شنبه 10 خرداد 1391 - 19:58
m1989 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد کوچک شدن بیضه بعد از رابطه جنسی 5 tabestun 13105 شنبه 2 آبان 1388 - 09:08
tnt67 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد آویزان شدن بیضه ها بعد از عمل 1 sara1363 3484 چهار‌شنبه 11 شهریور 1388 - 09:46
dxb050 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد جوش هاي سفيد 15 KING 13780 دوشنبه 25 خرداد 1388 - 19:53
sami28 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید