شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لکه ای با خارش و التهاب زیاد روی آلت تناسلی

1. باسلام.
    مدتیه روی آلت تناسلیم و قسمتی از پوست بیضه ام لکه ای زده که شروع به خارش میکنه واین لکه ملتهب میشه وبعد ازمدتی خوب میشه وپوست میندازه همراه بادرد و خارش وبهد ازمدتی کاملا خوب میشه اما جای لکه باقی میمونه و کدر رنگ هستش.این موضوع تا به الان 5 بار رخ داده .اولین حدسم این بود که شاید حشره ای گزیده باشه بعد ازمدتی فکر میکردم مربوط به لباس زیرمه که با عوض کردن اون بهتر شد . اما بعد از مدتی باز دوباره تکرار شد که حدس زدم از صابونیه که استفاده کردم بعد از استفاده نکردن از صابون و تعویض لباس زیر این قضیه تکرار شد.بعد از بار اول و دوم هر دفعه که اتفاق افتاد من روی لکه پماد چشمی (ویتامین A) میمالیدم که روند بهبودی بسیار خوب بود،خارش کمتر والتهاب نیز کاهش می یافت اما باز دوباره این اتفاق افتاد ونگرانی من بیشتر شد .
    من رابطه جنسی نداشتم .
    منتظر نظر شما هستم .با تشکر.

2. Mohsen1364 نوشته است: باسلام.
    مدتیه روی آلت تناسلیم و قسمتی از پوست بیضه ام لکه ای زده که شروع به خارش میکنه واین لکه ملتهب میشه وبعد ازمدتی خوب میشه وپوست میندازه همراه بادرد و خارش وبهد ازمدتی کاملا خوب میشه اما جای لکه باقی میمونه و کدر رنگ هستش.این موضوع تا به الان 5 بار رخ داده .اولین حدسم این بود که شاید حشره ای گزیده باشه بعد ازمدتی فکر میکردم مربوط به لباس زیرمه که با عوض کردن اون بهتر شد . اما بعد از مدتی باز دوباره تکرار شد که حدس زدم از صابونیه که استفاده کردم بعد از استفاده نکردن از صابون و تعویض لباس زیر این قضیه تکرار شد.بعد از بار اول و دوم هر دفعه که اتفاق افتاد من روی لکه پماد چشمی (ویتامین A) میمالیدم که روند بهبودی بسیار خوب بود،خارش کمتر والتهاب نیز کاهش می یافت اما باز دوباره این اتفاق افتاد ونگرانی من بیشتر شد .
    من رابطه جنسی نداشتم .

جهت پیگیری بهتره به متخصص مراجعه کنید و دلیل این التهاب رو بفهمید
    در محیط سایت دقیق نمیشه راهنمایی کرد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. Mohsen1364 نوشته است: باسلام.
    من رابطه جنسی نداشتم .

اکثر این التهابات به دلیل لباس زیر است شما که اینقدر پوستتون حساس شده باید مرتب لباس زیرتان را عوض کنید
    بعد از ادرار حتمی از دستمال استفاده کنید
    ph بعضی از مواد شوینده مناسب پوستهای مناطق حساس بدن نیست
    سعی کنید همیشه لباس زیرتان پاکیزه و خشک باشد
    وخیلی بهتره که به یه متخصص پوست نیز مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. ممنون از راهنماییتون .
    دارویی هست که در بهبودش موثر باشه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. Mohsen1364 نوشته است: ممنون از راهنماییتون .

شما باید به یک پزشک مراجعه کنید تا بتوانند شمارو معاینه و موثرترین دارو را برای شما تجویز کند

6. سلام من 19سالمه بعضی توی هر ماه من چندروز این مشکل برام پیش میادوخیلی اذیتم میکنه باهیچکسم نمیتونم درمیانبزارم!خارشای خیلی شدیدی دارم به طوری که اگربعد از خارش برم دستشویی خیلی اذیت میشم!انگار که واژنم باتیغ بریده شده باشه درد میگیره و سوزش داره بعضی وقتا انقدر میارونم که خودم خسته میشم!بعضی وقتا از شدت خارش یه مقدارخیلی خیلی کمی خون میاد!انگارکه زخم شده باشه!وقتیم میرم دستشویی بخاطرکاهش خارشش با اب بسیارجوش خودمو میشورم تاخارشش بیفته!اگه میشه پمادی دارویی به من معرفی کنید که بدون نیاز به نسخه دارو بتونم تهیه کنم ممنون!

7. سلام.
    شما حتمآ باید به پزشک زنان مراجعه کنید،احتمالآ دچار عفونت شدید.
    بهتره فقط با دستور پزشک از دارو استفاده کنید..مشکلتون چیزی نیست که خودتون یواشکی بتونید برطرفش کنید یا هر کسی بهتون دارو معرفی کنه،یه چیز عادیه که برای هر دختری پیش میاد و بدون معاینه نمیشه تشخیصش داد.
    زودتر اقدام کنید.

تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  8. من اگه بخوام دکتر برم به چه متخصصی مراجعه کنم؟

9. Mohsen1364 نوشته است: من اگه بخوام دکتر برم به چه متخصصی مراجعه کنم؟

شما باید به متخصص پوست مراجعه کنید

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  10. سلام دوستان این اولین پست منه

من یک پسر 15 ساله هستم

پوست بدنه آلت من بنظرم داره عوض میشه یعنی الان رنگ نصفش تیره تره و نصف دیگش سفیده

دلیلش چیه؟ طبیعیه ؟
    باتشکر از دوستان

11. boy0 نوشته است: سلام دوستان این اولین پست منه

من یک پسر 15 ساله هستم

پوست بدنه آلت من بنظرم داره عوض میشه یعنی الان رنگ نصفش تیره تره و نصف دیگش سفیده

دلیلش چیه؟ طبیعیه ؟
    باتشکر از دوستان

تا زمانی که برات مشکلی پیش نیاوورده و بعید هم هست مشکلی پیش بیاره طبیعی هستش
    نوع تغذیه یا مصرف دارو کم و بیش میتونه روی تغییر رنگ پوست تاثیر بذاره
    اما مشکلی نداری و طبیعی هستش

12. فکر کنم شما خوب منظورم رو منوجه نشدید
    قسمت زیر کلاهک و نزدیک کلاهک منظورم نصف دوم آلته بطور فرضی رنگ پوستش سفید تره و نزدیکه شکم تیره تره
    حالا با توجه به این مشکلم چیه؟

طبیعیه

من قبلا اسمنا می کردم ولی الان نه

13. Mohsen1364 نوشته است: ممنون از راهنماییتون .

دوست عزيز التهاب وخارش ميتونه از حساسيت پوستي يا عفونت قارچي باشه وحتما از تماس جنسي نيست در هر دو مورد پمادهاي موضعي داره كه جاي صحبت ان در سايت نيست چون تشخيص بايد حتمي باشه وويتامين چشمي درمان اين دو مورد نيست حتي اگر به يك پزشك عمومي مراجعه كنيد ميتوانيد دارو دريافت كنيد
    موفق باشيد

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  14. VORUJAKjoon نوشته است: سلام من 19سالمه بعضی توی هر ماه من چندروز این مشکل برام پیش میادوخیلی اذیتم میکنه باهیچکسم نمیتونم درمیانبزارم!خارشای خیلی شدیدی دارم به طوری که اگربعد از خارش برم دستشویی خیلی اذیت میشم!انگار که واژنم باتیغ بریده شده باشه درد میگیره و سوزش داره بعضی وقتا انقدر میارونم که خودم خسته میشم!بعضی وقتا از شدت خارش یه مقدارخیلی خیلی کمی خون میاد!انگارکه زخم شده باشه!وقتیم میرم دستشویی بخاطرکاهش خارشش با اب بسیارجوش خودمو میشورم تاخارشش بیفته!اگه میشه پمادی دارویی به من معرفی کنید که بدون نیاز به نسخه دارو بتونم تهیه کنم ممنون!

دوست خوب مشكل شما با دارو كامل بر طرف ميشه ونميدونم منظورتون چيه كه نميتونيد با كسي در ميون بزاريد؟ممكنه شما دچار عفونت قارچي شده باشيد كه معمولا در دستگاه تناسلي خانمها نوعي قارچ به نام كانديدا مسئول اونه ودرمان ان پمادهاي ضد قارچه كه بدون نسخه داده نميشه اگر ازدواج كرديد واين خارش داخل واژن هم هست علاوه بر پمادهاي موضعي داروهاي داخلي هم لازمه وخارش اون واقعا ازار دهنده است.فعلاتا به پزشك مراجعه كنيد جدا از خاروندن اون قسمت جلوگيري كنيد چون بعد از خاروندن با صدمه زدن به پوست اون قسمت باعث ايجاد التهاب وسوزش هم علاوه بر خارش خواهيد شد .لباس زير گشاد ونخي بپوشيد وحتي لباستون نبايد زياد به بدنتون كشيده بشه يا نايلوني باشه. بعضي معتقدند نپوشيدن لباس زير حتي بهتره.از لبنيات بيشتري استفاده كنيدومواد قندي كمتري بخوريد
    مورد بعدي ممكنه حساسيت پوستي باشه كه باعث قرمزي التهاب خارش و..پوست ميشه وميتونه از لباس زير جديدي كه استفاده كرديد يا نواري كه زمان پريود استفاده ميكنيد يا رطوبت محل (لباس چسب)باشه
    در هر دو صورت احتياج به دارو داريد

15. به نظرخودتون اگه غیر طبیعیه حتما به پزشک مراجعه کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید