.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
2 پاسخ • 29496 بازديد •  
استفاده صحیح از کیت های تشخیص حاملگی خانگی

نویسنده پیام
تاریخ: جمعه 28 مهر 1385 - 22:01    عنوان:  استفاده صحیح از کیت های تشخیص حاملگی خانگی آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
کیتهای خانگی تشخیص بارداری (با استفاده از ادرار) نسبتا قابل اطمینان هستند ولی صحت آنها در صورت استفاده نادرست از کیت ممکن است بالا نباشد.

علل مثبت کاذب (آزمون وجود بارداری را نشان می دهد در صورتیکه واقعا فرد باردار نیست):
- ظرف جمع آوری ادرار تمیز نباشد.
- استفاده از کیتهای آسیب دیده یا قدیمی
- استفاده از ادرار نا خالص (وجود خون یا پروتئین در ادرار)
- مصرف داروهای دیورتیک (ادرارآور) یا ضد تشنجها

علل منفی کاذب (آزمون وجود بارداری را نشان نمی دهد در صورتیکه فرد باردار است):
- استفاده خیلی زود از تست
- زود خواندن جواب پس از انجام تست
- استفاده از ادرار رقیق شده

در صورتی که جواب تست حاملگی خانگی شما سوال برانگیز بود، یا آزمایش را دوباره انجام دهید یا از روشهای مطمئن تر (آزمایش خون) استفاده نمایید.

منبع :

این مطلب آخرین بار توسط ROHAM در دوشنبه 1 تیر 1388 - 06:33 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : lida722, _love_, Khoshbakht, mahsa_333, farnazn, sunny_irani, HAMID55, fakhar, Homeyra_2, mohammadjoon26, 136413581391, saye000, deniz_r68

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 28 مهر 1385 - 22:01    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

helga

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: چهار‌شنبه 20 خرداد 1388 - 21:09    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
من سوالم را درمورد بتا خون که روی 6 بود از آقای سامی دریات کردم اما تست چک بیبی در روز 7 و8 و9 + بود ودر روز 10 منفی شما فکر می کنید استرس من برای بارداری این اعلائم را نشان میدهد یا مطلب دیگری است در ضمن من در این ماه از روز 4 قرص و روز 14 آمپول زدم امکان دارد تاثیرات دارو در ادرارم باقی مانده باشد و نتایج مختلف نشان میدهد. ((من تحت نظر دکتر حمید مظاهری هستم )

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: دوشنبه 1 تیر 1388 - 06:36    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
helga نوشته است: من سوالم را درمورد بتا خون که روی 6 بود از آقای سامی دریات کردم اما تست چک بیبی در روز 7 و8 و9 + بود ودر روز 10 منفی شما فکر می کنید استرس من برای بارداری این اعلائم را نشان میدهد یا مطلب دیگری است در ضمن من در این ماه از روز 4 قرص و روز 14 آمپول زدم امکان دارد تاثیرات دارو در ادرارم باقی مانده باشد و نتایج مختلف نشان میدهد. ((من تحت نظر دکتر حمید مظاهری هستم )

سلام،
کیتهای خانگی همانطور که در بالا هم گفته شده ممکن است دقت بالا نداشته باشد، اما بتا نتیجه قطعی را داده است.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : _love_, juzarira, sunny_irani, Homeyra_2
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2006 روز قبل (1 تیر 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد آناتومي ناخن 6 engineer60 3347 چهار‌شنبه 3 مرداد 1386 - 23:50
sayo مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد انجام یک ازمایش مهم خون 0 siroosazad 4563 سه‌شنبه 26 تیر 1386 - 01:36
siroosazad مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چگونه پرفشاري خون خود را كنترل كنيم؟ 2 ROHAM 3340 پنج‌شنبه 23 آذر 1385 - 02:05
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد خواب کم فشار خون بالا ! 0 sayo 1541 یکشنبه 23 مهر 1385 - 02:37
sayo مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد انواع پوست و طرز مراقبت از آنها 0 ROHAM 2512 چهار‌شنبه 30 شهریور 1384 - 23:39
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید