شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استفاده صحیح از کیت های تشخیص حاملگی خانگی

1. کیتهای خانگی تشخیص بارداری (با استفاده از ادرار) نسبتا قابل اطمینان هستند ولی صحت آنها در صورت استفاده نادرست از کیت ممکن است بالا نباشد.

علل مثبت کاذب (آزمون وجود بارداری را نشان می دهد در صورتیکه واقعا فرد باردار نیست):
    - ظرف جمع آوری ادرار تمیز نباشد.
    - استفاده از کیتهای آسیب دیده یا قدیمی
    - استفاده از ادرار نا خالص (وجود خون یا پروتئین در ادرار)
    - مصرف داروهای دیورتیک (ادرارآور) یا ضد تشنجها

علل منفی کاذب (آزمون وجود بارداری را نشان نمی دهد در صورتیکه فرد باردار است):
    - استفاده خیلی زود از تست
    - زود خواندن جواب پس از انجام تست
    - استفاده از ادرار رقیق شده

در صورتی که جواب تست حاملگی خانگی شما سوال برانگیز بود، یا آزمایش را دوباره انجام دهید یا از روشهای مطمئن تر (آزمایش خون) استفاده نمایید.

منبع :

تشکر شده توسط : 14 کاربر
  2. من سوالم را درمورد بتا خون که روی 6 بود از آقای سامی دریات کردم اما تست چک بیبی در روز 7 و8 و9 + بود ودر روز 10 منفی شما فکر می کنید استرس من برای بارداری این اعلائم را نشان میدهد یا مطلب دیگری است در ضمن من در این ماه از روز 4 قرص و روز 14 آمپول زدم امکان دارد تاثیرات دارو در ادرارم باقی مانده باشد و نتایج مختلف نشان میدهد. ((من تحت نظر دکتر حمید مظاهری هستم )

3. helga نوشته است: من سوالم را درمورد بتا خون که روی 6 بود از آقای سامی دریات کردم اما تست چک بیبی در روز 7 و8 و9 + بود ودر روز 10 منفی شما فکر می کنید استرس من برای بارداری این اعلائم را نشان میدهد یا مطلب دیگری است در ضمن من در این ماه از روز 4 قرص و روز 14 آمپول زدم امکان دارد تاثیرات دارو در ادرارم باقی مانده باشد و نتایج مختلف نشان میدهد. ((من تحت نظر دکتر حمید مظاهری هستم )

سلام،
    کیتهای خانگی همانطور که در بالا هم گفته شده ممکن است دقت بالا نداشته باشد، اما بتا نتیجه قطعی را داده است.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید