شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ریزش موی صورت

1. با سلام
    حدود 2 ماه پیش قسمتی از موهای صورتم (خیلی کم)ریخت!
    اهمیتی به موضوع ندادم و الان این محدوده به اندازه یک 5تومانی شده و روحیه ام را تحت تاثیر قرار داده
    که یکبار هم به پزشک مراجعه کردم وجوابش عصبی بودنم بود.ولی جوابی ازش ندیدم وصورتم فرقی نکرد!
    البته ریزش موی سر به صورت ارثی و عصبی هم دارم

2. با سلام و با اجازه آقای دکتر
    دوست عزیز به نظر من آزمایش تیروید بدید بد نیست ، چون من مشکل شما رو در فرد دیگه‌ای هم دیدم که در موهای ابرو هم ریزش داشت و به شدت نگران بود و البته بعد از آزمایش تیروید و متوجه شدن اینکه مشکل تیرویدی داره درمان رو شروع کرد و موهای صورتش دوباره درومدند .
    نگران نباشید ، به پزشک معتبر و تایید شده برید ، حتما مشکلتون حل می‌شه
    موفق باشید

3. pouriajoon نوشته است: با سلام
    حدود 2 ماه پیش قسمتی از موهای صورتم (خیلی کم)ریخت!
    اهمیتی به موضوع ندادم و الان این محدوده به اندازه یک 5تومانی شده و روحیه ام را تحت تاثیر قرار داده
    که یکبار هم به پزشک مراجعه کردم وجوابش عصبی بودنم بود.ولی جوابی ازش ندیدم وصورتم فرقی نکرد!
    البته ریزش موی سر به صورت ارثی و عصبی هم دارم

سلام
    پزشک درست تشخیص داده
    و علت اغلب اینگونه ریزش های سکه ای در صورت و حتی موی سر
    زمینه عصبی و استرس هست
    معمولا درمان خاصی در این مورد در نظر گرفته نمی شود و به مرور مشکل حل می شود اما جهت تسریع در بهبود تجویزهایی هم گاهی صورت می گیرد که بنده در موردش اظهار نظر نمی کنم و زیر نظر متخصص باید انجام شود . فقط اینو بگم که دم دست ترینش استفاده از ماینوکسیدیل 2% روی ضایعه هست .

4. با عرض سلام خدمت دوستان
    از راهنماییتون ممنونم.
    roxana: باید بگم که این ازمایشو قبلا دادم ولی مشکلی نداشتم!
    sami:از این دارو نمیتونم استفاد کنم چون که پوستم به این دارو حساسیت داره!!!
    لطفا اگر راه حل دیگه ای به نظرتون میاد راهنمایی کنید.

5. گفتم که یکسری داروهای موضعی محرک رویش مو مثل ماینوکسیدیل ( که نمی دونم امتحان کردید یا همینجوری حدس می زنید حساسیت داشته باشید ) بعلاوه داروهای کورتونی موضعی که گاهی در محل تزریق هم می شوند برای تسریع در پروسه درمان توصیه می شه اما چیزی که من می تونستم از راه دور توصیه کنم همون ماینوکسیدیل 2% بود و الباقی رو باید متخصص پوست درصورت لزوم براتون تجویز کنه
    از راه دور نمیشه طبابت کرد دوست من

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  6. teceng5

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    از یک هفته پیش موهای صورتم در نقاط مختلف به اندازه یک دایره به قطر یک الی دو و در بعضی جاها به قطر سه میلی متر شروع به ریختن نمودند و تا به حال هم رشد نکردن ،خیلی نگرانم ممنون میشم جواب منو بدید              با سپاس

7. teceng5 نوشته است: با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    از یک هفته پیش موهای صورتم در نقاط مختلف به اندازه یک دایره به قطر یک الی دو و در بعضی جاها به قطر سه میلی متر شروع به ریختن نمودند و تا به حال هم رشد نکردن ،خیلی نگرانم ممنون میشم جواب منو بدید              با سپاس

سلام،
    مطالب بالا و دو تاپیک زیر را مطالعه نمایید:

ریزش موی ناگهانی

ریزش مو اتفاقی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید