شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

موخره

1. با سلام و خسته نباشید .اینجانب 32 سال سن دارم و 2ماه پیش متوجه شدم که از چند جای صورتم موهاش ریخته بیشتر زیر چونه و کلا" مو نداره این موضوع اتفاقی و یه دفه بود یعنی صبح که از خواب بلند شدم متوجه شدم.خیلی ترسیدم و همان روز به پزشک عمومی مراجعه کردم که پزشک عمومی به من گفت از اعصابته من که خیلی این موضوع باعث ترسم شد تصمیم گرفتم به شیراز و یک متخصص پوست مراجعه کنم که پس از مراجعه ایشان گفت مو خره است و خوب میشه یه امپول زیر پوستی در نقاط ریخته شده تزریق کرد و یه پماد و یک مایع رویش مو و دوسری دارو داد که استفاده کردم والان که داروها تمام شده نتنها خوب نشده بلکه بیشتر از جاهای دیگر هم شرو به ریختن کرده .شمارو به خدا کمکم کنید من از شهرستان طبسم واینجا دکتر متخصص پوست نداره .در ضمن من مجبورم هر روز ریشم رو به خاطر این موضوع بزنم .اقای دکتر شمارو به خداکمکم کنید .

2. starsat_x550d نوشته است: با سلام و خسته نباشید .اینجانب 32 سال سن دارم و 2ماه پیش متوجه شدم که از چند جای صورتم موهاش ریخته بیشتر زیر چونه و کلا" مو نداره این موضوع اتفاقی و یه دفه بود یعنی صبح که از خواب بلند شدم متوجه شدم.خیلی ترسیدم و همان روز به پزشک عمومی مراجعه کردم که پزشک عمومی به من گفت از اعصابته من که خیلی این موضوع باعث ترسم شد تصمیم گرفتم به شیراز و یک متخصص پوست مراجعه کنم که پس از مراجعه ایشان گفت مو خره است و خوب میشه یه امپول زیر پوستی در نقاط ریخته شده تزریق کرد و یه پماد و یک مایع رویش مو و دوسری دارو داد که استفاده کردم والان که داروها تمام شده نتنها خوب نشده بلکه بیشتر از جاهای دیگر هم شرو به ریختن کرده .شمارو به خدا کمکم کنید من از شهرستان طبسم واینجا دکتر متخصص پوست نداره .در ضمن من مجبورم هر روز ریشم رو به خاطر این موضوع بزنم .اقای دکتر شمارو به خداکمکم کنید .

دوست عزیز
    اولا توکلتون بخدا باشه اینقدر هیجانی برخورد نکیند خدمت شما عرض کنم که این حالت یک شبه پیش میاد و همه اش از استرس است البته لازم نیست همون شب استرس داشته باشید اسرتس خیلی بزرگی که اینمدت داشتید باعث میشه و از علایمش زنگ پریدیگی در دور چشمان لب و دست ها است که پوست سفیدتر از رنگ اصلیش میشه
    و نیز ریزش مو به صورت تکه ای و نامنظم در ریش اقایون اما این روش درمان اگر پیش متخخص بوده درست ولی همیشه کار ساز نیست
    و من خودم هم زمانی این مشکل برام پیش امد و درمانم را کامل انجام ندادم چون با متخصصی قدر صحبت کردم گفت این داروهات عوارض داره البته داروی من که اسمشو یاد ندارم یک محلول بود که به چونم مبزدم و توی افتاب میوندم اما بعدش با اینکه خانم بودم و خانمهای روی زیبایشون حساس ترند من با بی خیالی کامل صط دو سال درمانش کردم
    و حالا گاهی پیش میاد اما باز محل نمیدم تا زود خوب شه
    برای هر کسی پیش میاد من نمیگم دکتر نروید اما با حوصله صبر و بی خیالی درمون میشه باید سیکل خودش را طی کنه و بعد خود بخود خوب میشه البته نه کامل اما خیلی خیلی بهتر میشه
    منتظر پاسخ اقای دکتر هم باشید

3. starsat_x550d نوشته است: با سلام و خسته نباشید .اینجانب 32 سال سن دارم و 2ماه پیش متوجه شدم که از چند جای صورتم موهاش ریخته بیشتر زیر چونه و کلا" مو نداره این موضوع اتفاقی و یه دفه بود یعنی صبح که از خواب بلند شدم متوجه شدم.خیلی ترسیدم و همان روز به پزشک عمومی مراجعه کردم که پزشک عمومی به من گفت از اعصابته من که خیلی این موضوع باعث ترسم شد تصمیم گرفتم به شیراز و یک متخصص پوست مراجعه کنم که پس از مراجعه ایشان گفت مو خره است و خوب میشه یه امپول زیر پوستی در نقاط ریخته شده تزریق کرد و یه پماد و یک مایع رویش مو و دوسری دارو داد که استفاده کردم والان که داروها تمام شده نتنها خوب نشده بلکه بیشتر از جاهای دیگر هم شرو به ریختن کرده .شمارو به خدا کمکم کنید من از شهرستان طبسم واینجا دکتر متخصص پوست نداره .در ضمن من مجبورم هر روز ریشم رو به خاطر این موضوع بزنم .اقای دکتر شمارو به خداکمکم کنید .

سلام
    بیماری شما آلوپسی آرتا نام دارد . علت اصلیم دقیقا معلوم نیست ولی واکنش سیستم دفاعی بدن معمولا عامل این بیماری شناخته میشه . نقش استرس در این زمینه اصلا قابل انکار نیست و در نهایت درمانهایی مثل داروهایی استروئیدی موضعی یا تزریقی + ماینوکسیدیل جهت تحریک رشد مو و ... تجویز می شود . توجه داشته باشید که تزریق دارو توسط افراد بی تجربه و فاقد تخصص نتیجه جالبی نخواهد داشت و حتی در مواردی با تخریب بافت چربی زیر پوست باعث فرورفتگی در ناحیه تزریقی می شود . معمولا عواملی که به عنوان درمان درنظر گرفته می شوند در حقیقت روند بهبودی را تسریع می کنند و بدون این موارد هم بیماری به مرور برطرف می شود .
    بهرحال دوست عزیز شما چاره ای جز پرهیز از استرس و نگرانی و مراجعه به متخصص پوست ندارید .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  4. آقای دکتر از اینکه اینقدر سریع به سوالم جواب دادید بی نهایت تشکر میکنم من واقعا" ازاین موضوع خیلی نگران بودم . اقای دکتر پاسخ شما باعث شد که نگرانیم بر طرف بشه .همانطر که گفتم من ساکن شهرستان طبسم و اینجا متخصص پوست نداره . من به گفته شما صبر می کنم....اقای دکتر حقیقت امر اینه که من چند ماهی است که از نظرروحی خیلی خرابم و به گفته شما شاید همین استرس باعث این مسئله شده باشه.من 32 سال سن دارم و مشکلات مالی و خانوادگی و از دست دادن برادر 35 ساله و قضیه شهریه دانشگاه و چک و اجاره مغازه و خونه ... در ضمن من تنها زندگی میکنم (به دلیل مالی هنوز نامزدم)و خرج دانشگاه و زندگیم و هزاران بدبختی.. .باور کنید اقای دکتر از زندگی ناامیدم 25 نامه برای رئس جمهور نوشتم تاشاید مشکلاتم ...ولی همش بی نتیجه بو .اقای دکتر باور کنید چون شما از استرس گفتید که شاید دلیل بیماریم باشه ،خواستم باهاتون درده دل کنم. به خدا از زندگی خسته شدم.نمدونم چرا باید این حرفارو به شما بزنم ولی به خدا دلم خیلی پره. می بخشید .بازم از جوابتون نهایت تشکر رو دارم .پیشاپیش سال 88 رو به شما و خانواده محترم تبریک میگم.کاش

5. starsat_x550d نوشته است: آقای دکتر از اینکه اینقدر سریع به سوالم جواب دادید بی نهایت تشکر میکنم من واقعا" ازاین موضوع خیلی نگران بودم . اقای دکتر پاسخ شما باعث شد که نگرانیم بر طرف بشه .همانطر که گفتم من ساکن شهرستان طبسم و اینجا متخصص پوست نداره . من به گفته شما صبر می کنم....اقای دکتر حقیقت امر اینه که من چند ماهی است که از نظرروحی خیلی خرابم و به گفته شما شاید همین استرس باعث این مسئله شده باشه.من 32 سال سن دارم و مشکلات مالی و خانوادگی و از دست دادن برادر 35 ساله و قضیه شهریه دانشگاه و چک و اجاره مغازه و خونه ... در ضمن من تنها زندگی میکنم (به دلیل مالی هنوز نامزدم)و خرج دانشگاه و زندگیم و هزاران بدبختی.. .باور کنید اقای دکتر از زندگی ناامیدم 25 نامه برای رئس جمهور نوشتم تاشاید مشکلاتم ...ولی همش بی نتیجه بو .اقای دکتر باور کنید چون شما از استرس گفتید که شاید دلیل بیماریم باشه ،خواستم باهاتون درده دل کنم. به خدا از زندگی خسته شدم.نمدونم چرا باید این حرفارو به شما بزنم ولی به خدا دلم خیلی پره. می بخشید .بازم از جوابتون نهایت تشکر رو دارم .پیشاپیش سال 88 رو به شما و خانواده محترم تبریک میگم.کاش

سلام
    دوست عزیز امیدت به خدا باشه
    تووی این دوره زمونه کی زندگیش راحت می گذره ؟ از کجا می دونی همین آدمی که پاسخ سوالاتت رو میده شبهاش چجوری می گذره ؟ دوست من ، مشکلات مالی و روحی همیشه هست . مطمئن باش یکروزی همه چیز درست میشه . این وسط شاید تنها مطلبی که جبران شدنی نیست فقدان برادرته که بهت تسلیت می گم ولی یکبارم یک نامه واسه خدا بنویس ، شک نکن خیلی زود جوابت رو میده . به خدا ایمان داشته باش همه چیز درست میشه ...
    گاهی به آسمان نگاه کن / مطمئن باش پشیمون نمی شی / برات دعا می کنم ...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید