شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

غدد لنفاوی و ads

1. با سلام

بابا یکی جواب مارو بده!!!

یه سوال بازم میپرسم؟

اگه میشه لطف کنید بگید که غدد لنفاوی اگر ویروس hiv وارد بدن بشه حتما ورم میکنه؟؟ و بیشتر کدوم یکی از جاهایی که غدد لنفاوی هستن ورم میکنن و اگر ورم کنن بعد از چند مدته؟؟

ممنون میشم جوب منو بدین

2. علایم ایدز عموما بین 6 ماه تا 16 سال بعد ظاهر میشود که از علایم ان می توان تب متناوب بیشتر از یک ماه ,اسهال مزمن بیشتر از یک ماه , بزرگ شدن غدد لنفاوی و .... را نام برد
    البته این را هم بدانید که بزرگ شدن غدد لنفاوی الزاما به دلیل بیماری ایدز نیست و ممکن بیماری دیگری هم باشد بهترین را مراجعه به پزشک است

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام

ممنون که پاسخ دادین

ببینید من بازم سوالمو میپرسم همونی که تو اون تایپیک بدون جواب مونده

من الان یک ماه مریضم یکی دو هفته سرما خوردگی داشتم که خوب شد ولی هنوز اب ریزش بینی دارم پاهام یکم درد میکنه بعضی مواقع یه درد تو عصبای دست و پام میزنه الان حدودا یک هفتس که دلم درد میکنه اسهال نیستم ولی خوب روزی دو بار  دفع مدفوع دارم که اونم حالت روان داره و آیا بعد ار ورود ویروس به بدن رنگ ناخنا  عوض میشه چون من یکم سر ناحنام تیره شده ؟ من پیش دکتر متخصص بیماریهای عفونی رفتم و بهش همه چیرو توضیح دادم اون گفت که اگار کسی بدونه که طرف مقابلش الودس با هر بار نزدیکی باهاش احتمال 3 هزارم درصد داره که الوده بشه!!!! بهر حال زیاد قانع نشدم یکم دارو برای رودم نوشت که هنوز بعد از یه هفته خوب نشدم

من الان غدد لنفاویم ورم نداره البته ظاهرا چون نمیدون ورم کنن چه شکلی میشن درد داره یه نداره یا اصلا دقیقا کجان؟؟ و آیا ترس از بیماری باعث میشه که آدم اینجوری این بیماریهارو بگیره؟؟ چون من باید 4 ماه دیگه منتظر بمونم که برم آزمایش یعنی بشه 6 ماه من الان انقد عصبیم که روزی تقریبا دو پاکت سیگار میکشم

اگه میشه یه توضیحات دقیقتری بمن بدین ممنون میشم

در ضمن تا الان نه تب داشتم نه تعریق شبانه

4. sibil نوشته است: با سلام

ممنون که پاسخ دادین

ببینید من بازم سوالمو میپرسم همونی که تو اون تایپیک بدون جواب مونده

من الان یک ماه مریضم یکی دو هفته سرما خوردگی داشتم که خوب شد ولی هنوز اب ریزش بینی دارم پاهام یکم درد میکنه بعضی مواقع یه درد تو عصبای دست و پام میزنه الان حدودا یک هفتس که دلم درد میکنه اسهال نیستم ولی خوب روزی دو بار  دفع مدفوع دارم که اونم حالت روان داره و آیا بعد ار ورود ویروس به بدن رنگ ناخنا  عوض میشه چون من یکم سر ناحنام تیره شده ؟ من پیش دکتر متخصص بیماریهای عفونی رفتم و بهش همه چیرو توضیح دادم اون گفت که اگار کسی بدونه که طرف مقابلش الودس با هر بار نزدیکی باهاش احتمال 3 هزارم درصد داره که الوده بشه!!!! بهر حال زیاد قانع نشدم یکم دارو برای رودم نوشت که هنوز بعد از یه هفته خوب نشدم

من الان غدد لنفاویم ورم نداره البته ظاهرا چون نمیدون ورم کنن چه شکلی میشن درد داره یه نداره یا اصلا دقیقا کجان؟؟ و آیا ترس از بیماری باعث میشه که آدم اینجوری این بیماریهارو بگیره؟؟ چون من باید 4 ماه دیگه منتظر بمونم که برم آزمایش یعنی بشه 6 ماه من الان انقد عصبیم که روزی تقریبا دو پاکت سیگار میکشم

اگه میشه یه توضیحات دقیقتری بمن بدین ممنون میشم

در ضمن تا الان نه تب داشتم نه تعریق شبانه

سلام،
    با توجه به شرح حالی که دادید بعید است که با ویروس HIV آلوده شده باشید و احتمالا ذهنتان رویدادهای جداگانه را به این موضوع مرتبط می کند. با این حال در این زمان به جز آزمایش هیچ راهی برای تایید تشخیص وجود ندارد.

5. با سلام خدمت شما دکتر عزیز

خیلی ممنون که جواب منو دادین باور کنید 70 درصد از فشار عصبی که روم بودو کم کردین

من دو سه روز پیش آزمایش دادم و امروز جوابشو میدن  یهنی بعد از گذشت 2 ماه و 10 روز اگرم ویروس تو بدن باشه نشون میده؟

فقط امیدوارم که این علائم مربوط به ویروس نباشه و فقط به خاطر ترس باشه

6. سلام
    منم حالتي شبيه تو دارم من روز 30ام ازمايش دادم و منفي بود ولي اينقدراعصابمو تحريك كرده كه تمام مفاصلم درد دارند در هفته دوم شكم درد داشتمو....به احتمال زياد هر دو به بيماري استرس و خودبيماربيني مبتلا هستيم آزمايش pcr تنها راه مطمئن شدن از اين قضيه هست.من مي خوام برم همون آزمايش رو بدم

7. خیلی ممنون دوست عزیز
    من امروز رفتم جواب آزمایشو گرفتم خودم نفهمیدم چی میگه

اونی که اونجا بود بهم گفت که منفیه!! نتونستم برم پیش دکتر خودم ولی جواب آزمایشه این بود امیدوارم که امشب یه جواب بیبینم:

test
        hiv ab(i+ii)&(p24ag)1    result       normal range
    0.1               positiv >1
    ngative  < 0.9

8. این آزمایش میگه که شما قطعا حوالی آذرماه پارسال مبتلا نبوده اید .

شما یکبار اگر تاپیک های مربوط رو با دقت بخونی به جواب می رسی
    برای اینکه مشخص بشه کسی مبتلا هست یا نه
    یکبار 3 ماه بعد  از رابطه ( نه دوماه ) آزمایش میده و اگر منفی بود سه ماه بعد ( 6 ماه از رابطه ) دوباره آزمایش میده و اگر اونهم منفی بود یعنی تا 6 ماه قبل ( نه تا روز آزمایش دوم ) مبتلا نبوده

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  9. خیلی ممنون از راهنماییتون پس من تا تقریبا 4 ماه دیگه باید از این بد تر روانی بشم  ولی امروز زفتم دکتر از بالا تا پایین معاینه کرد بهم گفت که من کارمه هزار جور آدم مثبت اومده پیشم کامل از چهره مشخص که کسی اچ ای وی مثبت باشه!!؟؟  بهم گفت که تو بعلت استرس شدید اینجوری شدی یه مقدار دارو برای دلو رودم نوشت گفت که نگران نباش!  که البته این آقای دکتر متخصص بیماریهای عفونیه  منم امیدوارم که واقعا استرس شدید منو به این روز انداخته باشه گفت که استرس باعث درد در بدن اسهال دل درد سر درد میگرنی همه نوع دردی میشه!

بهر حال ممنون از اینکه پاسخ پستهای منو دادین

10. سلام sibil جان
    من 3 روز پيش رفتم آزمايشگاه نور و آزمايش pcr دادم پولشم شد 127 هزار تومان.
    دو سه روز ديگه جوابشو مي دن و به هر حال تكليف معلوم مي شه
    تو هم برو همين كار رو بكن.

11. h_rti2002 نوشته است: سلام sibil جان
    من 3 روز پيش رفتم آزمايشگاه نور و آزمايش pcr دادم پولشم شد 127 هزار تومان.
    دو سه روز ديگه جوابشو مي دن و به هر حال تكليف معلوم مي شه
    تو هم برو همين كار رو بكن.

سلام دوست عزیز

انشالله که جواب منفی میبینی

من که خودم شکم خیلی بالاس به خاطر آلوده شدن چون علائمش خیلی نزدیک به اون چیزائیه که تو این سلیت و سایتای دیگه خوندم البته غیر از عرق کردن زیاد شبانه و تب  که برای دل و رودم که دکتر دارو نوشت برام خوب شد الان از اون نظر مشکلی تدارم
    ولی یه چند روزی هست که غدد لنفاوی سمت چپ زیر سینم بعضی مواقع تیر میکشه

الان با گذشت 2 ماه و 17 روز از اون تماس  که من بعد از 7 هفته اولین علامتش که سرما خوردگی بود و تا الان خوب نشدم

جواب آزمایش اول بعد از 2 ماه 10 روز منفی بود

حالا باید بمونم ت 4 ماه دیگه نمیخوام 127 هزار تومن ضرر کنم بعد جواب مثبت ببینم زور داره

راستی اگه مثبت باشه باید چیکار کنم؟؟؟!1

12. ايشااله كه مال هردومون منفيه اگر مثبت شد هيچي مي ريم تو باشگاه ياران مثبت عضو مي شيم
    تازه امروز خوندم كه داروي ساخت روسها احتمالا تا سال ديگه يعني 2010 وارد بازار مي شه و روسيه مي ره كه اولين كشور باشه توي پيدا كردن داروي ايدز .

13. انشالله که منفی باشه

یعنی داروی نابود کردن ویروسو یا همون داروهای قبلی که فقط انتشار ویروسو کند میکنه؟

14. با سلام خدمت  دوستان

میخواستم بدونم که علائم اولیه ورود ویروس به بدن معمولان چند روز طول میکشه یعنی دیگه خیلی طول بکشه؟! که دیگه اون علائم تموم بشن یعنی سرما خوردگی دل درد اسهال یا هر چیزی؟!

و اینکه بعد از 2 الی 4 هفتهای که طول میکشه  علائم ظاهر بشن همون موقع سریع غدد لنفاوی ورم میکنه؟! یا بعد از دو ماه ورم میکنه!!؟

و اینکه دکتر گفت  که 2 الی 12 هفته طول میکشه که جواب مثبت نشون بده و من تو 10 هفته و نیم آزمایش دادم و منفی بود  آیا بازم احتمال آلوده بودن هست؟؟!  

من الان زیر گردنم یه احساسی دارم انگار یه چیزی قسمت زیر گوشمو فشار میده  آیا اونجا غدد لنفاوی وجود داره؟؟

دقیقا زیر گوش سمت چپ؟!!

ممنون میشم جواب بدبن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید