.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
9 پاسخ • 18351 بازديد •  
نزديكي و عقب افتادن پريود

نویسنده پیام
تاریخ: دوشنبه 4 خرداد 1388 - 18:20    عنوان:  نزديكي و عقب افتادن پريود آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
باسلام و خسته نباشيد
من نزديكه دو ساله كه ازدواج كردم و هيچ مشكل خاصي ندارم  ولي
سه يا چهار روز قبل از پريودي اگر نزديكي داشته باشم زمان پريوديم به اندازه 6الي 8 روز و گاهي بيشتر عقب ميافته و اين موضوع خيلي نگرانم كرده اگه راهنماييم كنيد چه كار كنم ممنون ميشم در ضمن بايد حداقل 10 روز قبل از پريودي نزديكي نداشته باشم و تا بعد از پريودي هم صبر كنم.مگه يك ماه چند روزه ؟
واسه بچه دار شدنم مشكلي پيش نمياد؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 4 خرداد 1388 - 18:20    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

momena

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: سه‌شنبه 5 خرداد 1388 - 18:30    عنوان:  Re: نزديكي و عقب افتادن پريود آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
1775 نوشته است: باسلام و خسته نباشيد
من نزديكه دو ساله كه ازدواج كردم و هيچ مشكل خاصي ندارم  ولي
سه يا چهار روز قبل از پريودي اگر نزديكي داشته باشم زمان پريوديم به اندازه 6الي 8 روز و گاهي بيشتر عقب ميافته و اين موضوع خيلي نگرانم كرده اگه راهنماييم كنيد چه كار كنم ممنون ميشم در ضمن بايد حداقل 10 روز قبل از پريودي نزديكي نداشته باشم و تا بعد از پريودي هم صبر كنم.مگه يك ماه چند روزه ؟
واسه بچه دار شدنم مشكلي پيش نمياد؟

با سلام!
دوست عزیز با توجه به این که تخمک گذاری در دوره های منظم حوالی نیمه ی دوره انجام میشه ، پس شما با نزدیکی در همین دوره می تونین شانس بارداری داشته باشین و 3-4 روز قبل و بعد از پریود احتمال باروری خیلی پایینه!
پس نگران نباشین. مشکلی برای شما پیش نمیاد!
موفق باشی!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : 1775
تاریخ: سه‌شنبه 5 خرداد 1388 - 19:23    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام دوست عزيز
نميدونم شايد منظورم رو درست نرسونده باشم،من نگران اينم كه اولا" چرا بعد نزديكي پريودم عقب ميافته و دوما"اينكه با اين عقب افتادنها مدام تاريخ پريودم عقب يا جلو ميافته وبا اين اوصاف اصلا"ميشه زماني رو واسه تخمك گذاريم تعيين كنم ؟اگر جواب بله است،چطوري؟
ازتون ممنونم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
ARTA1388
اخطارها : 1 بار

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: سه‌شنبه 5 خرداد 1388 - 20:45    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
سلام
فكر نمي‌كنم تأخير در قاعدگي ربطي به نزديكي چند روز قبل از آن داشته باشد. معمولاً از عواملي كه مي‌توانند سبب تأخير در قاعدگي شوند شامل عدم تخمك‌گذاري،اختلالات هورموني،كيست‌هاي تخمدان،در بعضي موارد عفونت‌ها، ناهنجاري در رحم،يا بارداري در فردمي‌باشند.
اما در مورد بارداري يكي از اصلي‌ترين شرط‌ها در بارداري منظم بودن سيكل قاعدگي و تخمين زمان تخمك گذاري است.در يك سيكل منظم در روزهاي 11تا17 بعد از قاعدگي احتمال تخمك گذاري و بنابراين بارداري زياد است مگر مواردي كه فرد سيكل نامنظم داشته و زمان تخمك گذاري كاملاً مشخص نباشد يا اينكه تخمك گذاري با تأخير رخ دهد و فرد در زماني پيش از انتظار باردار گردد.
معمولاً در زمان تخمك گذاري به دليل تغييرات هورموني در فرد نشانه‌هايي مثل افزايش درجه حرارت پايه بدن، افزايش ترشحات كه معمولاً رقيق و بدون بو هستند و افزايش ميل جنسي اتفاق ميفته (در ميانه سيكل) كه اگر قاعدگي منظم داشته باشيد معمولاً قابل درك توسط خود فرد هست.
گاهي اوقات براي برقراري يك سيكل منظم از قرص‌هاي ضد بارداري استفاده ميشه بنابراين:
نامنظمي در قاعدگي شما مي‌تواند بچه‌دارشدن شمارو با مشكل مواجه كنه پس اگر نگران اين موضوع هستيد حتماً با يك متخصص زنان مشاوره كنيد.
موفق باشيد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : 1775, ROHAM, bahar80
vahabm2006

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: پنج‌شنبه 11 تیر 1388 - 04:06    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
با سلام .من ماه پيش 12 روز پريودم به تاخير افتاد(من قرص اشتها اورمصرف ميكنم(گياهي)سوال اولم اينهكه ميتونه تاخير پريود از اون باشه؟؟؟(دكترش ميگه قرصا گرمه))
سوال دوم اينه كه ماهاي قبل معمولا 27 تا 1 ام پريود ميشدم اما ماه پيش 10 ام پريود شدم اما اين ماه الان 10 ام هست و من پريود نشدم تا چندم بايد صبر كنم و اگه نشدم تست بارداري بايد بدم؟؟؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 11 تیر 1388 - 04:06    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: پنج‌شنبه 11 تیر 1388 - 07:15    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
vahabm2006 نوشته است: با سلام .من ماه پيش 12 روز پريودم به تاخير افتاد(من قرص اشتها اورمصرف ميكنم(گياهي)سوال اولم اينهكه ميتونه تاخير پريود از اون باشه؟؟؟(دكترش ميگه قرصا گرمه))
سوال دوم اينه كه ماهاي قبل معمولا 27 تا 1 ام پريود ميشدم اما ماه پيش 10 ام پريود شدم اما اين ماه الان 10 ام هست و من پريود نشدم تا چندم بايد صبر كنم و اگه نشدم تست بارداري بايد بدم؟؟؟

سلام

بهم خوردن نظم پریود عمدتا به مسائل روحی و هورمونی مربوطه و هرچند در مورد اون داوری گیاهی چیزی نمی دونم اما بعیده ربطی به ماجرا داشته باشه
ضرر نمی کنید اگر تست بارداری بدید بخصوص اگر رابطه ای هم داشته اید
ولی حتی اگر پریود شدید بازهم باید به متخصص زنان مراجعه کنید تا چک بشید و علت این اختلالات مشخص بشه

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : ROHAM
aramesh_mn

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: پنج‌شنبه 11 تیر 1388 - 10:03    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
باسلام آقای دکتر من از قرص اچ دی جهت پیشگیری استفاده میکنم در بسته اول که ماه اول بود بعد از اتمام بسته 4  5 روز بعد پریود شدم گاهی اوقات در یک ماه پریودی شدید که 7 روز طول میکشد و در ماه بعدش پریودم خیلی کم که گاها تا 4 روز بیشتر به میزان اندک است حال برای بسته دوم من بعد از 5 روز دوره استراحت و سپس باز 5 روز بعد یعنی در روز 5 پریود شروع به خوردن بسته جدید کردم که جزو آن ماهی بود که پریودم کم بود یعنی من روزی که قرص را خوردم دیگه خونریزی نداشتم .حال میخواستم بدونم با این شرایط قرص ها ایمن هست یا روش دیگری هم در این ماه جهت پیشگیری داشته باشم؟  ممنون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: یکشنبه 28 تیر 1388 - 07:30    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
aramesh_mn نوشته است: باسلام آقای دکتر من از قرص اچ دی جهت پیشگیری استفاده میکنم در بسته اول که ماه اول بود بعد از اتمام بسته 4  5 روز بعد پریود شدم گاهی اوقات در یک ماه پریودی شدید که 7 روز طول میکشد و در ماه بعدش پریودم خیلی کم که گاها تا 4 روز بیشتر به میزان اندک است حال برای بسته دوم من بعد از 5 روز دوره استراحت و سپس باز 5 روز بعد یعنی در روز 5 پریود شروع به خوردن بسته جدید کردم که جزو آن ماهی بود که پریودم کم بود یعنی من روزی که قرص را خوردم دیگه خونریزی نداشتم .حال میخواستم بدونم با این شرایط قرص ها ایمن هست یا روش دیگری هم در این ماه جهت پیشگیری داشته باشم؟  ممنون

سلام،
مصرف منظم داروهای ضد بارداری روش مطمئنی برای جلوگیری از بارداری و بجز ماه اول لازم نیست از روش دیگری استفاده نمایید.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

این مطلب آخرین بار توسط ROHAM در یکشنبه 22 شهریور 1388 - 06:33 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: جمعه 9 مرداد 1388 - 10:31    عنوان:  عقب افتادن قاعدگی آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
سلام،
من 30ام خرداد ماه آخرین پریودم بوده،20ام تیر آخرین نزدیکی رو داشتم،22 سالمه،باکره هم هستم، یعنی دخول نداشتم و تا امروز که 8ام مرداد ماهه پریود نشدم. به شدت نگرانم. امکان حاملگی هست؟؟؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 9 مرداد 1388 - 10:31    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: جمعه 9 مرداد 1388 - 16:48    عنوان:  Re: عقب افتادن قاعدگی آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
faez نوشته است: سلام،
من 30ام خرداد ماه آخرین پریودم بوده،20ام تیر آخرین نزدیکی رو داشتم،22 سالمه،باکره هم هستم، یعنی دخول نداشتم و تا امروز که 8ام مرداد ماهه پریود نشدم. به شدت نگرانم. امکان حاملگی هست؟؟؟

سلام

نمی تونم کمکتون کنم چون مشخص نیست
شما پریودتون منظم بوده یا نه ؟
منظورتون از آخرین نزدیکی چیه ؟ آیا بین 30 خرداد و 20 تیر بازهم رابطه داشته اید ؟
اصلا کیفیت رابطه چگونه بوده ؟ منی به دهانه واژن ریخته شده ؟

فقط می تونم بگم یکی از علل تعویق پریود ؛ بارداریست اما همه اش این نیست

بهم خوردن بالانس هورمونی
کیست
استرس که از همه رایج تره
و ...

از سایر عوامل هستند

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : ROHAM
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1977 روز قبل (9 مرداد 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. موضوع مهم: آیا احتمال حاملگی هست؟ (راهنمای دقیق قدم به قدم) 572 ROHAM 226333 دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 00:13
iman_prs مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: احتمال بارداری .. 842 sadr 437956 چهار‌شنبه 6 آبان 1388 - 01:09
ehsas مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد درد زیر شکم بعد از نزدیکی و بتا منفی 3 saeideh 20557 پنج‌شنبه 23 خرداد 1387 - 13:58
kaveh000kaveh مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احتمال بارداری در 3و4 روز بعد از پریودی 1 liiiiiiiizzzaaa 14627 دوشنبه 2 اردیبهشت 1387 - 05:28
kaveh000kaveh مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد حاملگی بعد از خونریزی 1 qw1234 4499 چهار‌شنبه 31 مرداد 1386 - 09:03
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید