شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

" دوری از همسرم و خودارضایی "

1. با سلام
    من حدود 2 ساله ازدواج کردم و به دلیل تحصیل خانومم هر چند هفته 2 یا3 هقته چند روز میتونیم همدیگرو ملاقات کنیم چون شهر تحصیل و زندگی خانوممشهر دیگه ایه و ما هم تو عقدیم مشکلاتی دارم که خواستم از شما استاتید عزیزکمک بگیرم.
    1-من نمیتونم دوری رو تحمل کنم و ازونجا که ناچارم بعد ازدو هفته تحمل دوری برام سخت میشه و نمیدونم چیکار کنم به نظر شماخودارضایی برای آرامش گرفتن تو این دوران مفیده یا ضرر داره؟(من انزال زودرس داشتم که با کرم های تاخیری حلش کردم)
    2-خانوم من موقع نزدیکی درد زیادی رو تحمل میکنه با گذشت این همه مدتهنوز هم درد داره با بکارتش حلقویه و با لمس آروم به وارژن درد شدیدیاحساس میکنه به نظر شما این درد از چیه و با چه دارویی یا کاری حل میشه؟
    3-من تو دوران مجردی اهل هیچ کاری نبودم حتی خود ارضایی رو هم هرچند ماه یه بار انجام میدادم با فیلم هایی که دیده بودم فکر میکردم زنها بادخول ارضا میشن روزهای اول زندگی متوجه شدم که خانوم من به هیچ عنوان ازطریق وارژن ارضاء نمیشه و من فقط به وسیله لمس  کلیتریس ارضاشمیکنم آیا این کار من درسته؟؟ و آیا همه خانوما اینطورین؟؟من همه کارا رورعایت میکنم اول لمس و عشقبازی و وقتی وارژن کاملا خیس شد شروع به نزدیکیمیکنم .خواهش میکنم جواب سئوالامو بدین که خیلی نیاز به جوابش دارم. درضمن اگه دارویی هست بفرمایید تا تهیه و استفاده کنم تا از در کنار هم بودنلذت ببریم. با تشکر

2. سلام به روی ماهت
    1-من میگم تا جایی که میتونی دور خود ارضایی رو خط بکش چون ادم بدبخت میکنه.تو اینترنت در مورد خودارضایی سرچ کن میفهمی
    2-به این لینک مراجعه کنید
    امیزش دردناک
    http://www.roham.ws/web/ftopict-923.html

3-شاید این لینک کمکتون کنه
    http://www.roham.ws/web/ftopicp-7170.html

همچنین با سرچ کلیدواژه هایی مثل کلیتوریس،واژن و... به نتایج بهتری خواهید رسید
    به سلامت

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. Elah نوشته است: با سلام
    من حدود 2 ساله ازدواج کردم و به دلیل تحصیل خانومم هر چند هفته 2 یا3 هقته چند روز میتونیم همدیگرو ملاقات کنیم چون شهر تحصیل و زندگی خانوممشهر دیگه ایه و ما هم تو عقدیم مشکلاتی دارم که خواستم از شما استاتید عزیزکمک بگیرم.
    1-من نمیتونم دوری رو تحمل کنم و ازونجا که ناچارم بعد ازدو هفته تحمل دوری برام سخت میشه و نمیدونم چیکار کنم به نظر شماخودارضایی برای آرامش گرفتن تو این دوران مفیده یا ضرر داره؟(من انزال زودرس داشتم که با کرم های تاخیری حلش کردم)
    2-خانوم من موقع نزدیکی درد زیادی رو تحمل میکنه با گذشت این همه مدتهنوز هم درد داره با بکارتش حلقویه و با لمس آروم به وارژن درد شدیدیاحساس میکنه به نظر شما این درد از چیه و با چه دارویی یا کاری حل میشه؟
    3-من تو دوران مجردی اهل هیچ کاری نبودم حتی خود ارضایی رو هم هرچند ماه یه بار انجام میدادم با فیلم هایی که دیده بودم فکر میکردم زنها بادخول ارضا میشن روزهای اول زندگی متوجه شدم که خانوم من به هیچ عنوان ازطریق وارژن ارضاء نمیشه و من فقط به وسیله لمس  کلیتریس ارضاشمیکنم آیا این کار من درسته؟؟ و آیا همه خانوما اینطورین؟؟من همه کارا رورعایت میکنم اول لمس و عشقبازی و وقتی وارژن کاملا خیس شد شروع به نزدیکیمیکنم .خواهش میکنم جواب سئوالامو بدین که خیلی نیاز به جوابش دارم. درضمن اگه دارویی هست بفرمایید تا تهیه و استفاده کنم تا از در کنار هم بودنلذت ببریم. با تشکر

با سلام!
    دوست عزیز این که آرامش با خودارضایی به وجود بیاد یا نه بستگی به خودتون و دید خودتون نسبت به این روش داره! و اگر واقعا با هیچ روشی نمی توانید ذهن خودتون رو از این قضیه دور کنین شاید این روش از روش های دیگه بهتر باشه!
    احساس درد هنگام نزدیکی در خانم ها به چند دلیل می تونه باشه. تحریک نشدن زن به اندازه ی کافی هنگام نزدیکی ، سد شدن پرده ی بکارت به علت پاره نشدن یا تنگ بودن سوراخ یا هر علتی که گاهی نیاز است توسط پزشک متخصص در مطب باز شود و با دخول باز نشود! ، اکثر بیماری های عفونی یا قارچی یا کیستیک در خانم ها که همراه با علایم دیگه ای می باشد و ... که باید خانم شما از این نظر بررسی و معاینه شن توسط یک متخصص زنان تا علت معلوم شود. گاهی حتی احساس نکردن آمادگی در زن یا ترس از نزدیکی می تواند باعث بروز دردهای شدیدی شود.
    این که هر کدام از طرفین از چه طریقی ارضا شده و به ارگاسم برسد چیز تعریف شده ای نیست و علی رغم چیزهایی که به خصوص در فیلم های تبلیغاتی دیده می شود برای مثال نزدیکی از مقعد ممکنه هر فرد ویژگی های خاصی در بدن داشته باشه و با روش های متفاوتی ارضا بشه!
    پس اگر واقعا خانمتون هنگام نزدیکی درد دارن ایشون رو پیش یک متخصص زنان ببرید تا بررسی بشن و راهنماییتون کنن.
    موفق باشی!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید