.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات پزشکي شما » سایر سوالات

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
6 پاسخ • 7762 بازديد •  
درد و گرفتگی شدید رگ های پا

نویسنده پیام
DOOSI

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: شنبه 19 اردیبهشت 1388 - 19:28    عنوان:  درد و گرفتگی شدید رگ های پا آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام و احترام

نامزد من 36 سالشه و مدتیه که از درد پا نمی تونه بخوابه. ساق پا تا قسمت مچ یه دفعه یخ می زنه، می گیره و درد بسیار شدیدی داره. دیشب من وقتی سعی کردم که پاهاشو ماساژ بدم  احساس کردم که رگی از پایین تا بالا هست که در قسمت هایی که درد بیشتری احساس می کنه حالت برجسته و قلنبگی دارد و جالب اینه که در دو طرف عضله و پشت پاش این درد بیشتر می شه. بعد از ماساژ من هم احساس کرد که پاش گرم شده و هم کمی گرفتگی پاش باز شد طوری که گفت مدتی بود پام این راحتی رو نداشته اما بعد از مدتی دوباره همون حالت شد. نمی دونم تونستم درست بگم که مشکل چیه . حالا از شما می خوام که راهنمایی بفرمایید که به نظر شما مشکل کجاست و باید به چه دکتری مراجعه کرد.

با تشکر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 19 اردیبهشت 1388 - 19:28    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: شنبه 19 اردیبهشت 1388 - 22:19    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
سلام

ما قبلا در این رابطه صحبت کردیم
بهتره ایشون توسط متخصص داخلی مورد معاینه قرار بگیرند چون علل این درد و تورمی که گفتید متفاوته

دردساق پا
http://www.roham.ws/web/ftopict-6023.html

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
DOOSI

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: یکشنبه 20 اردیبهشت 1388 - 21:50    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
با تشکر از شما

آیا یک متخصص عروق مجرب می تونید به من پیشنهاد کنید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : saeid6300
yalda68

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: جمعه 19 تیر 1388 - 23:03    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
با سلام.مدتی است حدود 1 سال که وقتی کمی راه میرم یا سر پا می ایستم رگ کف پام به شدت میگیره،در ضمن اینم بگم که وقتی کف پام رو خم میکنم مثلا میخوام روی نوک انگشتم بایستم زود میگیره.اما این مدت شدید شده. می خواستم ببینم به خاطر کم تحرکیه ،یعنی با ورزش درست میشه یا اینکه باید پیگیری کنم؟ با تشکر.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: شنبه 20 تیر 1388 - 17:39    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
yalda68 نوشته است: با سلام.مدتی است حدود 1 سال که وقتی کمی راه میرم یا سر پا می ایستم رگ کف پام به شدت میگیره،در ضمن اینم بگم که وقتی کف پام رو خم میکنم مثلا میخوام روی نوک انگشتم بایستم زود میگیره.اما این مدت شدید شده. می خواستم ببینم به خاطر کم تحرکیه ،یعنی با ورزش درست میشه یا اینکه باید پیگیری کنم؟ با تشکر.

سلام

اضافه وزن ، کم خونی ، مشکل قلب و عروق ندارید ؟

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 20 تیر 1388 - 17:39    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

yalda68

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: شنبه 20 تیر 1388 - 23:20    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
سلام.مرسی داداش سامی.نه مشکل خاصی ندارم فقط دست و پام به شدت عرق میکنه ازمایش دادم تیروئید هم نداشتم.اکثر اوقات هم پاهام یخ میکنه.در ضمن اضافه وزن داشتم اما نه به طور چشمگیر  فقط کمی پرتر شدم و توی این چند ماهه اخیر بوده.اما قبلا هم میگرفت رگ پام.مرسی از پاسختون.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
saide

پزشک همکار
پزشک همکار
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: دوشنبه 22 تیر 1388 - 02:19    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
خانم دوستdoostبا سلام من از شما خواهش میکنم که شوهرتون حتما حتما به پزشک مراجعه کنند. چرا که این مواردی که در ورید های عمقی ساق پا می باشد میتواند بسیار خطرناک باشد

ما در ساق پا مطلبی داریم تحت عنوان ترمبوز که به عللت رسوبات مختلف لیپو پروتئین در پا ایجاد میشود. این ترومبوز میتواند کنده شود و ایجاد ترمبو امبولی کند که این ترومبو امبولی میتواند منجر به امبولی ریه گردد.که میدانیم امبولی ریه یک علت مرگ و میر در جهان است.

انشالله ایشون به پزشک مراجعه کنند و با تشخیص ایشون مورد درمان قرار بگیرند.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1962 روز قبل (22 تیر 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد محیط بسیار الوده فرودگاهی 7 majid_startalk 922 جمعه 31 شهریور 1391 - 13:02
elham90m مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد جمع شدن رك دور بيضه بعد از استمناء 1 zandi_j 2560 جمعه 24 مهر 1388 - 18:52
Ali_ghasemian مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد برای کمر درد باید به چه دکتری مراجعه کنم؟ 2 mehran258 3063 پنج‌شنبه 12 شهریور 1388 - 04:39
erfan1360 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چرا بعد از افطار خیلی خسته میشم ؟؟ 1 nooosh 992 دوشنبه 19 مرداد 1388 - 05:56
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد الکل تا چند وقت بعد مصرف در خون قابل پیگیری است ؟ 2 marilyn_manson 4800 سه‌شنبه 5 شهریور 1387 - 06:37
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید