شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد و گرفتگی شدید رگ های پا

1. با سلام و احترام

نامزد من 36 سالشه و مدتیه که از درد پا نمی تونه بخوابه. ساق پا تا قسمت مچ یه دفعه یخ می زنه، می گیره و درد بسیار شدیدی داره. دیشب من وقتی سعی کردم که پاهاشو ماساژ بدم  احساس کردم که رگی از پایین تا بالا هست که در قسمت هایی که درد بیشتری احساس می کنه حالت برجسته و قلنبگی دارد و جالب اینه که در دو طرف عضله و پشت پاش این درد بیشتر می شه. بعد از ماساژ من هم احساس کرد که پاش گرم شده و هم کمی گرفتگی پاش باز شد طوری که گفت مدتی بود پام این راحتی رو نداشته اما بعد از مدتی دوباره همون حالت شد. نمی دونم تونستم درست بگم که مشکل چیه . حالا از شما می خوام که راهنمایی بفرمایید که به نظر شما مشکل کجاست و باید به چه دکتری مراجعه کرد.

با تشکر

2. سلام

ما قبلا در این رابطه صحبت کردیم
    بهتره ایشون توسط متخصص داخلی مورد معاینه قرار بگیرند چون علل این درد و تورمی که گفتید متفاوته

دردساق پا
    http://www.roham.ws/web/ftopict-6023.html

3. با تشکر از شما

آیا یک متخصص عروق مجرب می تونید به من پیشنهاد کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با سلام.مدتی است حدود 1 سال که وقتی کمی راه میرم یا سر پا می ایستم رگ کف پام به شدت میگیره،در ضمن اینم بگم که وقتی کف پام رو خم میکنم مثلا میخوام روی نوک انگشتم بایستم زود میگیره.اما این مدت شدید شده. می خواستم ببینم به خاطر کم تحرکیه ،یعنی با ورزش درست میشه یا اینکه باید پیگیری کنم؟ با تشکر.

5. yalda68 نوشته است: با سلام.مدتی است حدود 1 سال که وقتی کمی راه میرم یا سر پا می ایستم رگ کف پام به شدت میگیره،در ضمن اینم بگم که وقتی کف پام رو خم میکنم مثلا میخوام روی نوک انگشتم بایستم زود میگیره.اما این مدت شدید شده. می خواستم ببینم به خاطر کم تحرکیه ،یعنی با ورزش درست میشه یا اینکه باید پیگیری کنم؟ با تشکر.

سلام

اضافه وزن ، کم خونی ، مشکل قلب و عروق ندارید ؟

6. سلام.مرسی داداش سامی.نه مشکل خاصی ندارم فقط دست و پام به شدت عرق میکنه ازمایش دادم تیروئید هم نداشتم.اکثر اوقات هم پاهام یخ میکنه.در ضمن اضافه وزن داشتم اما نه به طور چشمگیر  فقط کمی پرتر شدم و توی این چند ماهه اخیر بوده.اما قبلا هم میگرفت رگ پام.مرسی از پاسختون.

7. خانم دوستdoostبا سلام من از شما خواهش میکنم که شوهرتون حتما حتما به پزشک مراجعه کنند. چرا که این مواردی که در ورید های عمقی ساق پا می باشد میتواند بسیار خطرناک باشد

ما در ساق پا مطلبی داریم تحت عنوان ترمبوز که به عللت رسوبات مختلف لیپو پروتئین در پا ایجاد میشود. این ترومبوز میتواند کنده شود و ایجاد ترمبو امبولی کند که این ترومبو امبولی میتواند منجر به امبولی ریه گردد.که میدانیم امبولی ریه یک علت مرگ و میر در جهان است.

انشالله ایشون به پزشک مراجعه کنند و با تشخیص ایشون مورد درمان قرار بگیرند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید