شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم ارگاسم

1. سلام.
    من 24 سالمه 1 ساله که ازدواج کردم. من در این 1 سال در طی نزدیکی اصلا ارضا نشدم و این موضوع رو به همسرم نگفتم( که ناراحت نشه).قبلا هم خودارضایی داشتم.آیا این موضوع میتونه باعث عدم حاملگی بشه.البته هنوز تصمیم حاملگی ندارم.
    ممنون میشم اگر که پاسخم رو بدین خیلی نگرانم خیلی.البته خیلی لذت میبرم اما حالت ارگاسم بهم دست نمیده.و بعد از نزدیکی ترشح سفید رنگ هم دارم.
    ممنونم.
    غزال.

2. سلام
    از نوار جستجو عبارت ارگاسم و سرد مزاجی راجهت اطلاع بیشتر جستجو بفرمایید.
    حتما به پزشک زنان مراجعه بفرمایید و این مسئله را با همسرتان در میان بگذارید.
    ریشه یابی این مسئله فقط با کمک همسرتان امکان پذیر است.اینجور شما خودتان را اذیت میکنید.احتمال این وجود دارد که همسر شما اصول روابط جنسی را به دلیل عدم آگاهی جنسی به نحو احسن انجام نمیدهد.
    حتما این موضوع را با همسرتان در میان بگذارید و سعی کنیدآگاهی جنسی خودتان و همسرتان را افزایش دهید.بعد از تحقیقاتی که بر روی همسرانی که سرد مزاجی داشتند به این نتیجه رسیده اند که سرد مزاجی و عدم ارگاسم در این زوجین بر گرفته از عدم آشنایی با اصول و روابط جنسی میباشد.
    تاپیک های زیر را مطالعه بفرمایید:

http://www.roham.ws/web/ftopict-3949.html
    http://www.roham.ws/web/ftopict-4846.html

نگران نباشید 100% قابل درمان است.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    ممنون از پاسختون.اما همسر من به نیازها و خواسته های من از هر لحاظ اهمیت میده و هیچ مشکلی در این زمینه ندارم و همیشه قبل از ارضا شدن خودش ازم میخواد که من ارضا بشم.فقط میخواستم بدونم آیا این موضوع(عدم ارگاسم) باعث میشه که من در آینده ی نه زیاد دور حامله نشم(2 سال بعد)؟ یه سوال دیگه ای هم داشتم اگه تا 2 سال یا شاید هم بیشتر از حاملگی پیشگیری کنیم احتمال حاملگی کم و یا حتی به صفر میرسه؟و ترشحات سفید رنگ بعد از نزدیکی طبیعی هست؟(البته در طول روز من ترشح یا علایمی از عفونت ندارم).

بازهم از لطفتون نهایت سپاس رو دارم.

4. سلام دوست عزیز
    شما باید کمال تشکر را از همسرتان داشته باشید که به نیازهای شما بیشتر از نیازهای جنسی خودش اهمیت میدهد.همانطور که گفتم این موضوع را با همسرتان در جریان بگذارید تا در درمان این مساله شما را یاری دهد.
    عدم ارگاسم هیچ تاثیری بر روی بارداری شما نخواهد گذاشت اما بهتر است درمان شود.بعضی از روش های بارداری سبب تنبل شدن تخمدان ها میشود که به مرور زمان پس از قطع روش بارداری این مشکل رفع خواهد شد اما بارداری به صفر نمیرسد.ترشحات سفید رنگ در هنگام نزدیکی از واژن ترشح میشوند طبیعی است و وظیفه لزج کردن واژن را دارند در صورتیکه دارای بوی بد و رنگ زرد یا قهوهای یا به صورت پنیری شکل باشند و مقاربت همراه با درد،سوزش و خارش باشد امکان عفونت وجود دارد.

لذت جنسی یکی از نعمت هایی است که خداوند به انسان داده است و این حق شماست که از آن بهره ببرید.در پی درمان باشید اگر این مساله به این صورت ادامه پیدا کند اجتمال اینکه شما دچار افسردگی شوید زیاد است.ضمنا با توجه به گفته های شما،شما ترشح سفید رنگ دارید به این نتیجه میرسیم که شما تحریک میشود اما ارگاسم نمیشوید که این خود جای امید دارد.
    پیشنهاد من به شما تمرکز بیشتر بر روی ارگاسم تان و طولانی تر کردن نزدیکی میباشد.
    روش های نزدیکی تان را عوض کنید از همسران بخواهید در هنگام نزدیکی با دست کلیتروس شما را تحریک کند.
    شما هم سعی بر این داشته باشید با تمرکز ببینید کدام روش نزدیکی برای شما لذت بخش تر خواهد بود.
    باز هم تاکید میکنم به همسرتان این موضوع را درمیان بگذارید.
    موفق باشید.

5. icenight نوشته است: سلام
    ممنون از پاسختون.اما همسر من به نیازها و خواسته های من از هر لحاظ اهمیت میده و هیچ مشکلی در این زمینه ندارم و همیشه قبل از ارضا شدن خودش ازم میخواد که من ارضا بشم.فقط میخواستم بدونم آیا این موضوع(عدم ارگاسم) باعث میشه که من در آینده ی نه زیاد دور حامله نشم(2 سال بعد)؟ یه سوال دیگه ای هم داشتم اگه تا 2 سال یا شاید هم بیشتر از حاملگی پیشگیری کنیم احتمال حاملگی کم و یا حتی به صفر میرسه؟و ترشحات سفید رنگ بعد از نزدیکی طبیعی هست؟(البته در طول روز من ترشح یا علایمی از عفونت ندارم).

بازهم از لطفتون نهایت سپاس رو دارم.

با سلام
    عدم ارگاسم روی بارداری تاثیری نداره البته من در مقاله ایی خواندم که ارگاسم روی جنسیت تاثیر داره البته الان یادم نیست که ارگاسم چه جنسیتی رو باعث میشه و عدم ارگاسم هم کدوم جنسیت رو
    ترشحات هم در حین نردیکی امری نرمال و لازم هست و حتی نشان دهنده سلامت جسم شما هست اما اگر با بوی بود همراه باشه تغییر رنگی دیده بشه یا دایمی باشه نشان دهنده عفونت هست
    هر چند جلوگیری از بارداری در ظاهر امر طی 2 سال خیلی عیب نداره اما اصلا نمیشه خودسرانه ما تجویزی براتون بکنیم باید با متخصص مشورت کنید تا با اطلاع از نوع جلوگیری شما و کنترل تخمک  گذاریتون بهتون بگه مجار هستید یا نه ممکنه مثلا تنبلی تخمدان وجود داشته باشه که برای همین توصیه نمیشه خیلی جلوگیری طولانی بشه در کل باید اینو از متخصص زنان بپرسید اما عدم ارگاسم مانع بارداری نمیشه ولی باعث افسردگی ناراحتی کشمکش قهر و اتفاقت بدتری در زمانهای بعدی خواهد شد
    یک سال زمان خیلی کمی هست که فکر کنید از عدم ارگاسم مشکلی در اینده نخواهید داشت
    حتما سایت رو کامل مطالعه کنید
    در رابطه جنسی باید خودخواهانه عمل کرد تا نیاز هر دو تامین بشه فقط خواست همسر مهم نیست که بگه من دوست دارم تو لذت ببری توان هم مهم هست که بگه باید لذت ببری
    خلاصه این امر نه شوخی هست نه بی اهمیت
    دقت کنید تا روی زندگیتون تاثیر منفی نگذاره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام
    آیا واقعا ارگاسم به جنسیت فرزند ربطی داره؟

7. من شنیدم اگر زن به ارگاسم نرسه و البته نزدیکی 2 یا 3 روز قبل از تخمک گذاری انجام بشه بنابر این احتمال دختردار شدن زیاده چون محیط اسیدی میشه و در محیط اسیدی شانس دختردار شدن زیاده.
    آیا صحت داره؟

8. icenight نوشته است: من شنیدم اگر زن به ارگاسم نرسه و البته نزدیکی 2 یا 3 روز قبل از تخمک گذاری انجام بشه بنابر این احتمال دختردار شدن زیاده چون محیط اسیدی میشه و در محیط اسیدی شانس دختردار شدن زیاده.
    آیا صحت داره؟

درمورد تعیین جنسیت فرزند قبلا بطور مفصل صحبت کردیم و پاسخ شما هم در اون تاپیک هست . روی لینک زیر کلیک کنید .

تعیین جنسیت جنین

و لطفا پیش از مطرح کردن سوال لااقل یکبار از طریق نواز جستجو ( تقریبا بالای صفحه ) موضوع رو جستجو کنید و از پرسیدن سوالات تکراری خودداری فرمایید .

9. ممنون از جوابتون.
    من چیزی در مورد اینکه چطور امکان داره فرزند دوقلو بشه پیدا نکردم( در این سایت).
    اگر امکان داره میخواستم بدونم چطور میشه قبل از نزدیکی کاری کرد که بچه دوقلو بشه؟آیا زمان نزدیکی در تعیین دوقلو زایی تاثیر داره؟
    ممنون.

10. icenight نوشته است: ممنون از جوابتون.
    من چیزی در مورد اینکه چطور امکان داره فرزند دوقلو بشه پیدا نکردم( در این سایت).
    اگر امکان داره میخواستم بدونم چطور میشه قبل از نزدیکی کاری کرد که بچه دوقلو بشه؟آیا زمان نزدیکی در تعیین دوقلو زایی تاثیر داره؟
    ممنون.

در این مورد هم قبلا صحبت کردیم

داروهای محرک تخمدان و دوقلو زایی
    http://www.roham.ws/web/ftopict-3777.html

البته معنیش این نیست که خودسرانه این داروها رو مصرف کنید .

و لطفا پیش از مطرح کردن سوال لااقل یکبار از طریق نواز جستجو ( تقریبا بالای صفحه ) موضوع رو جستجو کنید و از پرسیدن سوالات تکراری خودداری فرمایید .
    این آخرین باری بود که به سوال تکراری تون پاسخ دادم .
    ممنون از همکاری تون

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید