شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بارداري دوقلو!

1. fazli

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    مي خواستم بدونم آيا روشي وجود داره كه احتمال بارداري بصورت دوقلو را افزايش بده؟
    باتشكر

2. fazli نوشته است: سلام
    مي خواستم بدونم آيا روشي وجود داره كه احتمال بارداري بصورت دوقلو را افزايش بده؟
    باتشكر

سلام،
    بارداریهای دوقلو تک تخمی (یکسان) یک روند شانسی است و البته برخی ژنتیک را هم در آن موثر دانشته اند. در بارداریهای دو قلو دو تخمی (غیر یکسان) استفاده از برخی داروهای محرک تخمک گذاری علاوه بر شانس موثر است.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. آیا با مصرف قرص لتروفم احتمال دو قلو زایی وجود دارد؟

4. nilson

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام و خسته‌ نباشید و ضمن تشکر از سایت خوبتون . من اسم قرصی را میخواستم که‌ منجر به‌ چند قلو زایی میشه‌؟ من مطمێن نیستم ایا اسم ان قرص کلوموفین است؟؟؟؟؟؟؟    اگر نه‌؟  پس اسمش رآ ڵطفا برام بنویسید؟  ممنون.

5. susu نوشته است: آیا با مصرف قرص لتروفم احتمال دو قلو زایی وجود دارد؟

سلام،
    این دارو یک القا کننده تخمک گذاری است و می تواند باعث دوقلو زایی شود.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. nilson نوشته است: سلام و خسته‌ نباشید و ضمن تشکر از سایت خوبتون . من اسم قرصی را میخواستم که‌ منجر به‌ چند قلو زایی میشه‌؟ من مطمێن نیستم ایا اسم ان قرص کلوموفین است؟؟؟؟؟؟؟    اگر نه‌؟  پس اسمش رآ ڵطفا برام بنویسید؟  ممنون.

سلام،
    کلومیفن با تحریک تخمک گذاری می تواند باعث رها سازی چند تخمک و بالا رفتن احتمال چند قلو زایی شود ولی حتما باید زیر نظر پزشک و در موارد خاص مصرف شود و اصولا برای ایجاد دو قلویی از آن اسفاده نمی شود.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. nilson

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام . میخوام لطف کنید راهنمایم کنید ، من 4 ماهه‌ برای بارداری اقدام کردم . در این مدت پریودم 1  یا 2 روز عقب یا جلو افتاده‌ . این ماه 28 پریودم شدم با یک روز تاخیر  الان مدت 4  ،5 روزه‌ که‌ قسمت زیر شکمم درد داره‌ درد خفیفی گاهی هم که‌ دست میزنم درد خفیفی دارم  سرم درد میکنه‌ گاه گاهی ، تکرر ادرار دارم که‌ اصلا قبلا اینطور نبودم . سوزش سر دل دارم گهی وقت ، الان میخوام بدونم ایا امکان داره‌ حامله‌ باشم یا نه‌ عفونت دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ لطف کنید پاسخ من را بدهید  ممنون

8. nilson نوشته است: با سلام . میخوام لطف کنید راهنمایم کنید ، من 4 ماهه‌ برای بارداری اقدام کردم . در این مدت پریودم 1  یا 2 روز عقب یا جلو افتاده‌ . این ماه 28 پریودم شدم با یک روز تاخیر  الان مدت 4  ،5 روزه‌ که‌ قسمت زیر شکمم درد داره‌ درد خفیفی گاهی هم که‌ دست میزنم درد خفیفی دارم  سرم درد میکنه‌ گاه گاهی ، تکرر ادرار دارم که‌ اصلا قبلا اینطور نبودم . سوزش سر دل دارم گهی وقت ، الان میخوام بدونم ایا امکان داره‌ حامله‌ باشم یا نه‌ عفونت دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ لطف کنید پاسخ من را بدهید  ممنون

سلام
    گاهی اوغات  به دلیل داشتن ذهنیت از یک سری علائم  امکان دارد آدم از چیزهایی دیپر غافل شود
    اگر پریودتان عقب افتاده  چون که چند تا از علائم بارداری هم در شما وجود دارد بهتر است آزمایش beta  hcg انجام دهید تا به سوالات خود پاسخ دهید
    امیدوارم که باردار باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید