.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
7 پاسخ • 18244 بازديد •  
بارداري دوقلو!

نویسنده پیام
fazli

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: دوشنبه 10 تیر 1387 - 10:52    عنوان:  بارداري دوقلو! آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام
مي خواستم بدونم آيا روشي وجود داره كه احتمال بارداري بصورت دوقلو را افزايش بده؟
باتشكر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 10 تیر 1387 - 10:52    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: دوشنبه 10 تیر 1387 - 16:39    عنوان:  Re: بارداري دوقلو! آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
fazli نوشته است: سلام
مي خواستم بدونم آيا روشي وجود داره كه احتمال بارداري بصورت دوقلو را افزايش بده؟
باتشكر

سلام،
بارداریهای دوقلو تک تخمی (یکسان) یک روند شانسی است و البته برخی ژنتیک را هم در آن موثر دانشته اند. در بارداریهای دو قلو دو تخمی (غیر یکسان) استفاده از برخی داروهای محرک تخمک گذاری علاوه بر شانس موثر است.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sima23
تاریخ: چهار‌شنبه 12 تیر 1387 - 11:26    عنوان:  درباره لتروفم آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
آیا با مصرف قرص لتروفم احتمال دو قلو زایی وجود دارد؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sharife
nilson

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: چهار‌شنبه 12 تیر 1387 - 13:16    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
سلام و خسته‌ نباشید و ضمن تشکر از سایت خوبتون . من اسم قرصی را میخواستم که‌ منجر به‌ چند قلو زایی میشه‌؟ من مطمێن نیستم ایا اسم ان قرص کلوموفین است؟؟؟؟؟؟؟    اگر نه‌؟  پس اسمش رآ ڵطفا برام بنویسید؟  ممنون.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sima23
تاریخ: جمعه 14 تیر 1387 - 20:36    عنوان:  Re: درباره لتروفم آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
susu نوشته است: آیا با مصرف قرص لتروفم احتمال دو قلو زایی وجود دارد؟

سلام،
این دارو یک القا کننده تخمک گذاری است و می تواند باعث دوقلو زایی شود.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : nilson, Manam, sima23

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 14 تیر 1387 - 20:36    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: جمعه 14 تیر 1387 - 20:58    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
nilson نوشته است: سلام و خسته‌ نباشید و ضمن تشکر از سایت خوبتون . من اسم قرصی را میخواستم که‌ منجر به‌ چند قلو زایی میشه‌؟ من مطمێن نیستم ایا اسم ان قرص کلوموفین است؟؟؟؟؟؟؟    اگر نه‌؟  پس اسمش رآ ڵطفا برام بنویسید؟  ممنون.

سلام،
کلومیفن با تحریک تخمک گذاری می تواند باعث رها سازی چند تخمک و بالا رفتن احتمال چند قلو زایی شود ولی حتما باید زیر نظر پزشک و در موارد خاص مصرف شود و اصولا برای ایجاد دو قلویی از آن اسفاده نمی شود.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : nilson, sima23
nilson

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: دوشنبه 17 تیر 1387 - 22:19    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
با سلام . میخوام لطف کنید راهنمایم کنید ، من 4 ماهه‌ برای بارداری اقدام کردم . در این مدت پریودم 1  یا 2 روز عقب یا جلو افتاده‌ . این ماه 28 پریودم شدم با یک روز تاخیر  الان مدت 4  ،5 روزه‌ که‌ قسمت زیر شکمم درد داره‌ درد خفیفی گاهی هم که‌ دست میزنم درد خفیفی دارم  سرم درد میکنه‌ گاه گاهی ، تکرر ادرار دارم که‌ اصلا قبلا اینطور نبودم . سوزش سر دل دارم گهی وقت ، الان میخوام بدونم ایا امکان داره‌ حامله‌ باشم یا نه‌ عفونت دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ لطف کنید پاسخ من را بدهید  ممنون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
kaveh000kaveh

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: سه‌شنبه 18 تیر 1387 - 07:02    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
nilson نوشته است: با سلام . میخوام لطف کنید راهنمایم کنید ، من 4 ماهه‌ برای بارداری اقدام کردم . در این مدت پریودم 1  یا 2 روز عقب یا جلو افتاده‌ . این ماه 28 پریودم شدم با یک روز تاخیر  الان مدت 4  ،5 روزه‌ که‌ قسمت زیر شکمم درد داره‌ درد خفیفی گاهی هم که‌ دست میزنم درد خفیفی دارم  سرم درد میکنه‌ گاه گاهی ، تکرر ادرار دارم که‌ اصلا قبلا اینطور نبودم . سوزش سر دل دارم گهی وقت ، الان میخوام بدونم ایا امکان داره‌ حامله‌ باشم یا نه‌ عفونت دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ لطف کنید پاسخ من را بدهید  ممنون

سلام
گاهی اوغات  به دلیل داشتن ذهنیت از یک سری علائم  امکان دارد آدم از چیزهایی دیپر غافل شود
اگر پریودتان عقب افتاده  چون که چند تا از علائم بارداری هم در شما وجود دارد بهتر است آزمایش beta  hcg انجام دهید تا به سوالات خود پاسخ دهید
امیدوارم که باردار باشید

امضاتا خدا بنده نواز است به خلقم چه نیاز میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : ARTA1388, sima23
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2356 روز قبل (18 تیر 1387) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد آیا می توان قاعدگی را به تاخیر انداخت ؟ 0 doktor 1818 شنبه 7 آذر 1388 - 05:31
doktor مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چگونه زنان ميل جنسي شان را از دست مي دهند؟ 7 member61 5924 یکشنبه 3 آبان 1388 - 03:29
nasim1368 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد تناقض در احتمال دختر یا پسر شدن جنین (حدس زدن جنسیت جنین) 7 sharsa 13514 شنبه 18 مهر 1388 - 22:57
afife مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد درد دوران پریود را کم کنید !!!! 1 rezat 8789 پنج‌شنبه 12 شهریور 1388 - 19:40
jiji مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد غذاهايي که شکم شما را آب مي کنند 0 gajet7 4365 سه‌شنبه 4 فروردین 1388 - 16:10
gajet7 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید