.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
6 پاسخ • 6734 بازديد •  
برجستگی روی لب بزرگ

نویسنده پیام
golijoon77
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: دوشنبه 10 فروردین 1388 - 22:59    عنوان: icon_angry برجستگی روی لب بزرگ آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام عید همه دوستان مبارک.من امروز متوجه شدم که روی لب بزرگ سمت راستم یه برجستگی بوجود اومده مثه یه جوش زیر پوستی اندازه یه نخود.نمیدونم چیه؟یعنی دوباره باید برم دکتر زنان! باور کنید برا یه دختر سخته. باز یه نگرانیه دیگه که اینبار ربطی به وسواسی نداره.راهنمایی کنید ممنون میشم.

امضاهیچ انسانی بیشتراز آن موقع خود را گول نمیزند که فکر میکند..دیگران را فریب داده است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : farvahar

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 10 فروردین 1388 - 22:59    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: سه‌شنبه 11 فروردین 1388 - 00:22    عنوان: icon_angry Re: برجستگی روی لب بزرگ آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
golijoon77 نوشته است: با سلام عید همه دوستان مبارک.من امروز متوجه شدم که روی لب بزرگ سمت راستم یه برجستگی بوجود اومده مثه یه جوش زیر پوستی اندازه یه نخود.نمیدونم چیه؟یعنی دوباره باید برم دکتر زنان! باور کنید برا یه دختر سخته. باز یه نگرانیه دیگه که اینبار ربطی به وسواسی نداره.راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام

عید شما هم مبارک
در اینکه باید به متخصص مراجعه کنید که اصلا شکی نیست . متخصص ممکنه با یک نگاه متوجه بشه مشکل چیه و ممکنه برای تشخیص نیاز به بررسی بیشتر ( آزمایش و نمونه برداری و ... ) داشته باشه . این پدیده ای که شما فرمودید می تونه علل خوش خیم مثل کیست چربی و ... داشته باشه و می تونه بدخیم باشه . البته در اغلب موارد در سن شما علت خوش خیم داره ولی باید و باید و یکبار دیگه باید به متخصص مراجعه کنید

در ادامه نوشته ی زیر هم مفیده و توصیه می کنم کل لینک منبع رو مطالعه کنید . هم شما هم بقیه دوستان
..............

از آنجائیکه پوشش آلت تناسلی مانند پوست سایر قسمت های بدن است ، عفونت های پوستی و بیماریهای کیستیک مانند نقاط دیگر در این ناحیه نیز مشاهده می شود  . از جمله

ضایعات التهابی : مانند درماتیت ها ، اینترتریگو ، پسوریازیس ، کچلی ها ، کاندیدیازیس ، عفونت   غدد موضعی     
بیماری های ویروسی : مانند هرپس سیمپلکس( تب خال ) ، کوندیلوما آکومیناتا ، مولوسکوم کنتارایوزوم     
ضایعات زخمی شونده : مانند سیفلیس ، لنفو گرانولوم ، کلامیدیا ، گرانولوم مغبنی ، بیماری بهجت ، بیماری گاردنلا و ...  
ضایعات بدنبال ضربه : مانند هماتوما ، پارگی  
ضایعات سفید : مانند لوکودرما ، ویتیلیگو  
هیپرکراتوز و دیستروفی     
تومورهای خوش خیم : مانند لیپوما ، فیبروما ، همانژیوما ، هیدرآدنوما ، خال ، کوندیلوما ، اندومتریوما ، کیست بارتولن ... در مورد بدخيمي در بخش سرطان رحمي توضيح داده شده است

منبع : سایت بیمارستان فوق تخصصی زنان ، صارم

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : ROHAM
golijoon77

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: سه‌شنبه 11 فروردین 1388 - 09:38    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
من خیلی نگران شدم دارم از ترس میمیرم................<xml><o></o>

امضاهیچ انسانی بیشتراز آن موقع خود را گول نمیزند که فکر میکند..دیگران را فریب داده است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: سه‌شنبه 11 فروردین 1388 - 11:29    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
golijoon77 نوشته است: من خیلی نگران شدم دارم از ترس میمیرم................<xml><o></o>

سلام

نگرانی نداره . تشریف ببرید پیش متخصص ، به احتمال زیاد کیست چربی هست و اگر یک در ده هزار هم نبود وقتی زود مراجعه  کنید مشکلی نیست
تازه ممکنه واقعا جوش باشه و هنوز باصطلاح سر باز نکرده
اینجا وقتی سوالی مطرح میشه چون امکان تشخیص طبی نیست همه احتمالات رو مطرح می کنیم ولی دلیل نداره شما دچار بدترین احتمال شده باشید .
بجای نگرانی به متخصص مراجعه کنید .

به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
golijoon77

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: چهار‌شنبه 12 فروردین 1388 - 10:28    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سلام مرسی آقا سامی.اگه غده چربی باشه باید عمل کنم؟؟؟من از عمل شدن وحشت دارم اسم بیهوشی رو میارن فشار خونم شدید بالا میره!غیر از اون از نظر ظاهری و زیبایی هم برام مشکل ساز میشه نمیخوام تو این سن ناقص بشم اونم از چه ناحیه ای!!!دارم دیوونه میشم دکترم فعلا نشد برم مرخصی هستن.<xml><o></o>

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 12 فروردین 1388 - 10:28    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: چهار‌شنبه 12 فروردین 1388 - 12:23    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
golijoon77 نوشته است: سلام مرسی آقا سامی.اگه غده چربی باشه باید عمل کنم؟؟؟من از عمل شدن وحشت دارم اسم بیهوشی رو میارن فشار خونم شدید بالا میره!غیر از اون از نظر ظاهری و زیبایی هم برام مشکل ساز میشه نمیخوام تو این سن ناقص بشم اونم از چه ناحیه ای!!!دارم دیوونه میشم دکترم فعلا نشد برم مرخصی هستن.<xml><o></o>

سلام
الان شما چرا عزا گرفتید آخه ؟
چه می دونید مشکلتون چیه اصلا ؟ شاید مشکل کیستی بود که با چهار قلم داروی خوراکی حل شد !
بعدشم گلی خانم همچین می گید از جراحی می تریم انگار قراره دور از وجود مبارکتون استخوان جمجمه رو بشکافند
اگر اون کیست چربی باشه و اگر نیازی به جراحی باشه فکر می کنم حتی نیازی به بیهوشی عمومی نخواهید داشت و با یک بی حسی موضعی و شکاف چند میلیمتری مشکل حل میشه ، 4 روز بعد خودتونم نمی تونید جای شکاف رو پیدا کنید .

خیلی به خودتون سخت می گیرید

به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
aliyan

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: پنج‌شنبه 17 اردیبهشت 1388 - 01:35    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
با سلام
برای بنده هم چند باری  این موضوع  اتفاق افتاده ،وقتی ریشه یابی کردم دیدم در مواقعی که بیش از حد شیرینی مصرف میکنم جوش های بزرگی در بعضی از نواحی بدنم ازجمله آلت تناسلی ،بوجود آمده و خودبه خود هم از بین میره البته گاهی اوقات در زمان اجابت مزاج ،درد زیادی هم داره ولی در بیشتر مواقع اصلاً دردی هم احساس نمیشه لذا پیشنهاد میکنم ضمن اینکه به دکتر متخصص مراجعه میکنی نسبت به خورد و خوراک و لباس زیر هم کمی دقت کنید انشالله معضل بر طرف میشه.
موفق باشی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2055 روز قبل (17 اردیبهشت 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. آیا میشه آلت مرد برای زن بزرگ باشه؟ 9 s_a_123456 14663 پنج‌شنبه 7 آبان 1388 - 20:59
Arashmidos_2009 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد استفاده از مواد بزرگ کننده آلت 6 titil 13664 دوشنبه 2 شهریور 1388 - 01:21
boyromantic مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چطور می توان از بزرگ شدن باسن جلوگیری کرد؟ 3 jaberimotlagh 5810 شنبه 27 تیر 1388 - 16:59
yourmani مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد قرص هاي افزايش شهوت يا بزرگ كننده موقتي سينه 1 ssaammiirraa 7478 دوشنبه 1 تیر 1388 - 23:39
Clooney مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد سرد مزالجی زنان در اثر استفاده از داروهای ضد افسردگی 5 ehsanne 5207 چهار‌شنبه 21 فروردین 1387 - 02:50
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید