شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

برجستگی روی لب بزرگ

1. با سلام عید همه دوستان مبارک.من امروز متوجه شدم که روی لب بزرگ سمت راستم یه برجستگی بوجود اومده مثه یه جوش زیر پوستی اندازه یه نخود.نمیدونم چیه؟یعنی دوباره باید برم دکتر زنان! باور کنید برا یه دختر سخته. باز یه نگرانیه دیگه که اینبار ربطی به وسواسی نداره.راهنمایی کنید ممنون میشم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. golijoon77 نوشته است: با سلام عید همه دوستان مبارک.من امروز متوجه شدم که روی لب بزرگ سمت راستم یه برجستگی بوجود اومده مثه یه جوش زیر پوستی اندازه یه نخود.نمیدونم چیه؟یعنی دوباره باید برم دکتر زنان! باور کنید برا یه دختر سخته. باز یه نگرانیه دیگه که اینبار ربطی به وسواسی نداره.راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام

عید شما هم مبارک
    در اینکه باید به متخصص مراجعه کنید که اصلا شکی نیست . متخصص ممکنه با یک نگاه متوجه بشه مشکل چیه و ممکنه برای تشخیص نیاز به بررسی بیشتر ( آزمایش و نمونه برداری و ... ) داشته باشه . این پدیده ای که شما فرمودید می تونه علل خوش خیم مثل کیست چربی و ... داشته باشه و می تونه بدخیم باشه . البته در اغلب موارد در سن شما علت خوش خیم داره ولی باید و باید و یکبار دیگه باید به متخصص مراجعه کنید

در ادامه نوشته ی زیر هم مفیده و توصیه می کنم کل لینک منبع رو مطالعه کنید . هم شما هم بقیه دوستان
    ..............

از آنجائیکه پوشش آلت تناسلی مانند پوست سایر قسمت های بدن است ، عفونت های پوستی و بیماریهای کیستیک مانند نقاط دیگر در این ناحیه نیز مشاهده می شود  . از جمله

ضایعات التهابی : مانند درماتیت ها ، اینترتریگو ، پسوریازیس ، کچلی ها ، کاندیدیازیس ، عفونت   غدد موضعی     
    بیماری های ویروسی : مانند هرپس سیمپلکس( تب خال ) ، کوندیلوما آکومیناتا ، مولوسکوم کنتارایوزوم     
    ضایعات زخمی شونده : مانند سیفلیس ، لنفو گرانولوم ، کلامیدیا ، گرانولوم مغبنی ، بیماری بهجت ، بیماری گاردنلا و ...  
    ضایعات بدنبال ضربه : مانند هماتوما ، پارگی  
    ضایعات سفید : مانند لوکودرما ، ویتیلیگو  
    هیپرکراتوز و دیستروفی     
    تومورهای خوش خیم : مانند لیپوما ، فیبروما ، همانژیوما ، هیدرآدنوما ، خال ، کوندیلوما ، اندومتریوما ، کیست بارتولن ... در مورد بدخيمي در بخش سرطان رحمي توضيح داده شده است

منبع : سایت بیمارستان فوق تخصصی زنان ، صارم

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. من خیلی نگران شدم دارم از ترس میمیرم................<xml><o></o>

4. golijoon77 نوشته است: من خیلی نگران شدم دارم از ترس میمیرم................<xml><o></o>

سلام

نگرانی نداره . تشریف ببرید پیش متخصص ، به احتمال زیاد کیست چربی هست و اگر یک در ده هزار هم نبود وقتی زود مراجعه  کنید مشکلی نیست
    تازه ممکنه واقعا جوش باشه و هنوز باصطلاح سر باز نکرده
    اینجا وقتی سوالی مطرح میشه چون امکان تشخیص طبی نیست همه احتمالات رو مطرح می کنیم ولی دلیل نداره شما دچار بدترین احتمال شده باشید .
    بجای نگرانی به متخصص مراجعه کنید .

5. سلام مرسی آقا سامی.اگه غده چربی باشه باید عمل کنم؟؟؟من از عمل شدن وحشت دارم اسم بیهوشی رو میارن فشار خونم شدید بالا میره!غیر از اون از نظر ظاهری و زیبایی هم برام مشکل ساز میشه نمیخوام تو این سن ناقص بشم اونم از چه ناحیه ای!!!دارم دیوونه میشم دکترم فعلا نشد برم مرخصی هستن.<xml><o></o>

6. golijoon77 نوشته است: سلام مرسی آقا سامی.اگه غده چربی باشه باید عمل کنم؟؟؟من از عمل شدن وحشت دارم اسم بیهوشی رو میارن فشار خونم شدید بالا میره!غیر از اون از نظر ظاهری و زیبایی هم برام مشکل ساز میشه نمیخوام تو این سن ناقص بشم اونم از چه ناحیه ای!!!دارم دیوونه میشم دکترم فعلا نشد برم مرخصی هستن.<xml><o></o>

سلام
    الان شما چرا عزا گرفتید آخه ؟
    چه می دونید مشکلتون چیه اصلا ؟ شاید مشکل کیستی بود که با چهار قلم داروی خوراکی حل شد !
    بعدشم گلی خانم همچین می گید از جراحی می تریم انگار قراره دور از وجود مبارکتون استخوان جمجمه رو بشکافند
    اگر اون کیست چربی باشه و اگر نیازی به جراحی باشه فکر می کنم حتی نیازی به بیهوشی عمومی نخواهید داشت و با یک بی حسی موضعی و شکاف چند میلیمتری مشکل حل میشه ، 4 روز بعد خودتونم نمی تونید جای شکاف رو پیدا کنید .

خیلی به خودتون سخت می گیرید

7. با سلام
    برای بنده هم چند باری  این موضوع  اتفاق افتاده ،وقتی ریشه یابی کردم دیدم در مواقعی که بیش از حد شیرینی مصرف میکنم جوش های بزرگی در بعضی از نواحی بدنم ازجمله آلت تناسلی ،بوجود آمده و خودبه خود هم از بین میره البته گاهی اوقات در زمان اجابت مزاج ،درد زیادی هم داره ولی در بیشتر مواقع اصلاً دردی هم احساس نمیشه لذا پیشنهاد میکنم ضمن اینکه به دکتر متخصص مراجعه میکنی نسبت به خورد و خوراک و لباس زیر هم کمی دقت کنید انشالله معضل بر طرف میشه.
    موفق باشی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید