شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آزمایش بتا بعد از 17 روز از رابطه

1. سلام دوستان:
    می خواستم بدونم آیا آزمایش بتای خون بعد از گذشت 17 روز از رابطه منفی باشه احتمال حاملگی منتفی است؟
    در تاریخ 6 اسفند با نامزدم رابطه داشتم و در تاریخ 24 اسفند آزمایش خون دادم که 5> بود.
    لطفا زود جواب بدید.
    با تشکر

2. setareye_shargh نوشته است: سلام دوستان:
    می خواستم بدونم آیا آزمایش بتای خون بعد از گذشت 17 روز از رابطه منفی باشه احتمال حاملگی منتفی است؟
    در تاریخ 6 اسفند با نامزدم رابطه داشتم و در تاریخ 24 اسفند آزمایش خون دادم که 5> بود.
    لطفا زود جواب بدید.
    با تشکر

سلام
    بله منتفی است

تاپیک زیر را هم مطالعه کنید:
    احتمال بارداری ..

3. سلام می خواستم بدونم جند روز بعد از نزدیکی میشه آزمایش خون داد

4. khatoon_moon نوشته است: سلام می خواستم بدونم جند روز بعد از نزدیکی میشه آزمایش خون داد

سلام

تست خون بتا 48 ساعت بعد از لقاح می تواند جواب درستی به ما بدهد و شما باید بدونید که زمان لقاح دقیقا همون زمان رابطه نیست و می تواند حتی 48 ساعت بعد از رابطه لقاح صورت بگیرد
    در نهایت تجربه می گه 7 الی 10 روز بعد از رابطه میشه روی تست خون حساب کرد .

و بقولی دیگر اگر 23 روز از آخرین روز پریود قبلیتون بگذره میشه تست خون بدید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. malikeh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    آخرین پریود من 28 اسفند بوده و بعد از این که این  ماه با تاخیر در پریود مواجهه شدم 31 فروردین  آزمایش بتا دادم که عدد تیتر 25 بود و در برگه آزمایش نتیجه از 25 به بالا مثبت گزارش شده بود.این عدد آزمایش من از نظر کارشناس آزمایشگاه به معنای مثبت قطعی نبود و اصطلاحا مشکوک بود!!
    اول اردیبهشت سونو گرافی دادم که دکتر کفت کیسه آب قابل مشاهده است اما عدد بتا پایین است!!
    سوال من اینه که تیتر بتا در مرحله ای که کیسه آب در رحم قابل تشخیص باشه و مدت بارداری هفته چهارم باشه ،باید چند باشه تا من خیالم راحت باشه که یک بارداری طبیعی داره سیر خودش را ادامه میده؟؟
    خیلی نگرانم.لطفا فوری راهنمایی کنید

6. malikeh نوشته است: سلام
    آخرین پریود من 28 اسفند بوده و بعد از این که این  ماه با تاخیر در پریود مواجهه شدم 31 فروردین  آزمایش بتا دادم که عدد تیتر 25 بود و در برگه آزمایش نتیجه از 25 به بالا مثبت گزارش شده بود.این عدد آزمایش من از نظر کارشناس آزمایشگاه به معنای مثبت قطعی نبود و اصطلاحا مشکوک بود!!
    اول اردیبهشت سونو گرافی دادم که دکتر کفت کیسه آب قابل مشاهده است اما عدد بتا پایین است!!
    سوال من اینه که تیتر بتا در مرحله ای که کیسه آب در رحم قابل تشخیص باشه و مدت بارداری هفته چهارم باشه ،باید چند باشه تا من خیالم راحت باشه که یک بارداری طبیعی داره سیر خودش را ادامه میده؟؟
    خیلی نگرانم.لطفا فوری راهنمایی کنید

سلام
    مطمئنید هفته بارداری رو درست محاسبه کردید ؟
    بهرحال عدد 25 برای هفته چهارم ( اگر هفته چهارم باشه ) پایینه
    چون عدد تیتر هر 48 ساعت دوبرابر میشه

معمولا رسمه که وقتی عدد مشکوکه 48 ساعت بعد آزمایش رو تکرار می کنند که از روند بالارفتن عدد تیتر باخبر بشن و همچنین سونوگرافی می کنن که احتمال بارداریهای غیرعادی که یکیش بارداری خارج رحمی هست رو بررسی کرده باشن

شما هم بهتره زیر نظر متخصص زنان این پروسه رو طی کنید
    اگر واقعا در هفته چهارم بارداری باشید این عدد خیلی مشکوکه

7. malikeh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان
    در ادامه سوالی که در پست قبلی نوشتم : من سه شنبه رفتم سونو شکمی انجام دادم و ساک حاملگی مشاهده شد . تیتر بتا هم در آزمایش جدیدم 16 است که جواب مثبت در برگه آزمایش  بالای 5 است.فکر میکنم باید منتظر یه حاملگی پوچ باشم.
    لطفا راهنمایی کنید.

8. malikeh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    همان طور که از ظااهر شرایط  انتظار می رفت با یک بارداری غیر طبیعی روبرو بودم و 2 روز پیش با شروع خونریزی بقایای حاملگی دفع شد که فعلا منتظر نتیجه پاتولوزی هستم.احتمالا یک حاملگی پوچ بوده است.
    اما شما چرا جواب سوالات ما را نمی دید؟؟

9. سلام
    طبق قوانین سایت هیچکس در این سایت وظیفه ای جهت پاسخگویی ندارد و شما موقع ثبتنام این قوانین رو پذیرفتید

و اما
    به سوال شما کامل پاسخ داده شده
    چه چیز دیگری باید گفته می شد ؟
    توضیح داده شد که عدد تیتر شما نشان از یک بارداری مشکوک بود و نیاز به بررسی های بیشتری توسط متخصص زنان داشت .
    دیگه از دست ما کاری بیش از این ساخته نبود . شرمنده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید