.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات جنسی - تناسلی » رابطه مقعدی

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
13 پاسخ • 74974 بازديد •  
از چه روان کننده ای برای رابطه جنسی مقعدی استفاده کنیم ؟

نویسنده پیام
mr_star

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: پنج‌شنبه 17 بهمن 1387 - 07:22    عنوان:  از چه روان کننده ای برای رابطه جنسی مقعدی استفاده کنیم ؟ آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام و تشکر خدمت دکتر صادقی محترم

آیا میشود از نرم کننده موی لطیفه (شامپوی صورتی رنگ) به عنوان روان کننده در هنگام رابطه جنسی مقعدی استفاده کرد؟ آیا وارد شدن این نرم کننده به مقعد و روده بزرگ ایجاد حساسیت یا مشکل خاصی میکند یا نه؟ به داخل واژن چطور؟ یادآوری میکنم که این شامپو فقط خاصیت نرم کنندگی دارد و برای شستشوی موی سر استفاده نمیشود. در صورتیکه پاسخ سوال اول منفی میباشد لطفا یک روان کننده مناسب به غیر از ژل لوبریکنت برای رابطه جنسی معرفی کنید. ژل لوبریکنت دارای بوی مطبوعی نیست و باعث کم شدن تحریک پذیری آلت مرد میشود.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : hosein742, jikan

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 17 بهمن 1387 - 07:22    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: جمعه 18 بهمن 1387 - 15:07    عنوان:  Re: از چه روان کننده ای برای رابطه جنسی مقعدی استفاده کنیم ؟ آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
mr_star نوشته است: با سلام و تشکر خدمت دکتر صادقی محترم

آیا میشود از نرم کننده موی لطیفه (شامپوی صورتی رنگ) به عنوان روان کننده در هنگام رابطه جنسی مقعدی استفاده کرد؟ آیا وارد شدن این نرم کننده به مقعد و روده بزرگ ایجاد حساسیت یا مشکل خاصی میکند یا نه؟ به داخل واژن چطور؟ یادآوری میکنم که این شامپو فقط خاصیت نرم کنندگی دارد و برای شستشوی موی سر استفاده نمیشود. در صورتیکه پاسخ سوال اول منفی میباشد لطفا یک روان کننده مناسب به غیر از ژل لوبریکنت برای رابطه جنسی معرفی کنید. ژل لوبریکنت دارای بوی مطبوعی نیست و باعث کم شدن تحریک پذیری آلت مرد میشود.

سلام

نخیر به هیچوجه توصیه نمیشه از نرم کننده مو بعنوان روان کننده جنسی استفاده کنید !
اساسا رابطه مقعدی خیلی رابطه توصیه شده ای نیست
تا جایی که من می دونم روان کننده های معطر هم در داروخانه ها وجود دارد اما اگر اینقدر با لوبریکانت مشکل دارید می تونید از روغن زیتون استفاده کنید .

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Alre, bluesky_23, meisamlogo, hiva66, oriental, jikan, IR_mori
kaveh000kaveh

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: دوشنبه 21 بهمن 1387 - 15:22    عنوان:  Re: از چه روان کننده ای برای رابطه جنسی مقعدی استفاده کنیم ؟ آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
sami28 نوشته است:

سلام

نخیر به هیچوجه توصیه نمیشه از نرم کننده مو بعنوان روان کننده جنسی استفاده کنید !
اساسا رابطه مقعدی خیلی رابطه توصیه شده ای نیست
تا جایی که من می دونم روان کننده های معطر هم در داروخانه ها وجود دارد اما اگر اینقدر با لوبریکانت مشکل دارید می تونید از روغن زیتون استفاده کنید .

سلام
ابتدا همانطور که دوستمان گفت رابطه مقعدی به دلیلی خطراتی که دارد ( انتقال بیماری های مقاربتی و یا آسیب رساندن به رکتوم و خونریزی ) کاملاٌ رد میشود ولی اگر خطرات آن را به جان میخرید با استفاده از کاندوم باشد و هیچ روان کننده ای را به غیر از لوبریکانت استفاده نکنید .

امضاتا خدا بنده نواز است به خلقم چه نیاز میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : ROHAM, sanaz30, Redmars, NXIOMXA2LOVE, jikan, sportman, fatemehhaffar
hamzeh

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: چهار‌شنبه 13 خرداد 1388 - 18:23    عنوان: icon_great  آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
سلام دوست جون ها
ممنون از اینهمه اطلاعات که همینجوری در اختیار دیگران میزارید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Khoshbakht, jikan
ali_apolo

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: چهار‌شنبه 13 خرداد 1388 - 18:58    عنوان:  Re: از چه روان کننده ای برای رابطه جنسی مقعدی استفاده کنیم ؟ آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4

با سلام. استفاده از کاندوم مناسبترین راه حل شماست . کاندوم های همراه مایع روان کننده بهترین نتیجه رو بهتون میدن.
موفق باشی.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : 12345az, jikan

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 13 خرداد 1388 - 18:58    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

5908
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: یکشنبه 17 خرداد 1388 - 18:52    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
من پيشنهاد ميكنم اين كار را كنار بزاري چون براي همسرت در اينده مشكلات زيادي ايجاد ميكنه بهتر از همان واژن فقط استفاده ببري چون بهترين جا براي رابطه زناشوي است

امضامهدی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : hiva66, jikan, jigar1000, IR_pooria
zahra1322
اخطارها : 1 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: پنج‌شنبه 4 تیر 1388 - 19:40    عنوان:  Re: از چه روان کننده ای برای رابطه جنسی مقعدی استفاده کنیم ؟ آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
quote="mr_star"  عزيز سلام/
من يك خانوم هستم و هيچ چيز برام مهتر از اين نيست كه همسرم رو از هر لحاظ راضي نگهدارم. البته ايشون هم خيلي نسبت به من همين نظر رو دارن.
ولي متأسفانه تنها چيزي كه من بعد از 3 سال ازدواجمون موفق نشدم براي همسرم اجابت كنم همين رابطه مقعدي هستش.
البته چندين و چند بار با انواع نرم كننده ها چندين ساعت تلاش كرديم ولي فايده اي نداشت. و روزهاي بعدش با مشكلاتي از قبيل درد هنگام رفع مزاج، نشتن و حتي راه رفتن برايم پيش آمد كه شكر خدا جدي نبود و رفع شد. همسرم هم كه تلاش من را ديد و فهميد كه من واقعاً توانائي اين كار را ندارم . ديگه اصلاً اين مدل رابطه رو بهم پيشنهاد نكرد.
راههاي بهتر براي لذت بردن از رابطه وجود داره .
همين كه موقع برقراري ارتباط مدام با هم با كلمات محبت آميز صحبت كردن (البته انقدر نباشه كه تمركز جفتتون بهم بخوره!!!)
خوردن آلت شما توسط همسرتون كه خيلي بهتره چون براي خانوما نه دردي به همراه داره نه عارضه اي (البته اگه مشكل مقاربتي نداشته باشيد و خانوم هم رقبت كنه...)

خيلي صحبت كردم
در پايان بايد بگم كه اگه رابطه جنسي وقتي به ادم لذت مي ده كه نيازها ، علاقه هاي همديگه رو مد نظر داشته باشيم و نخوايم يه طرفه به خواسته مون برسيم.

همين...! - ياحق

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mari_65, kiss, scanme, bluesky_23, pouria_br, oriental, jahed, sardar1391, jikan, jigar1000, sepehr67, MaMaDagho, fatemehhaffar
zm_rshayan
اخطارها : 1 بار

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: یکشنبه 25 مرداد 1388 - 18:10    عنوان: icon_winner سلام آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
باعرض سلام خدمت دکتر صادقی محترم

من درباره ر رابطه جنسی از طریق مقعد سوالی داشتم
من در گذشته فقط یکبار رابطه از طریق مقعد رابطه داشتم و چون  اون از کرم استفاده کردم: بعد از داشتن معاشقه حدود 15 دقیقه تونست الت تناسلیش رو کاملا در مقعد من فرو رو ببره بدون تحریک مقعد با انگشت که این در حالت عادی غیر ممکنه که بدون درد باشه . اما من اصلا درد حس نکردم و در طول رابطه هم کاملا لذت بردم و کاملا ارضی شدم  چون از لحظه اول کاملا غضله های باسن شل شده بوده و کامل باز شده بود .اما هر چقدر ازش پرسیدم که اسم کرم چی بود نگ
فت. بعدا گفت از سر کننده دندان با لوبریکنت استفاده کرده و من هم این رو برای دوستم تجویز کردم اما  دوستم بهم گفت که تو رابطش خیلی درد کشیده و اونجا فهمیدم طرف مقابل اسم کرم رو به من دروغ گفته بود.من مطمعنم که اون از یه کرم دیگه استفاده کرده
می خواستم بدون از چه کرمی برای رابطه جنسی بدون درد از طریق مقعد میشه استفاده کرد ؟
البته منظورم کرمی غیر لوبری کنت و سر کننده هست چون اطلا اثری نداشته.
با تشکر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mosafere, jikan, jigar1000, ambalkhan
تاریخ: دوشنبه 26 مرداد 1388 - 01:18    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
سلام
دوست عزیز تو سایت در مورد رابطه مقعدی زیاد بحث شده است و با سرچ از نوار بالا میتونید به این مباحث دست پیدا کنید.رابطه مقعدی به خاطر ضررها و زیانهایی که داره اصلا توصیه نمیشه!!!اگه همین صفحه رو  هم  مطالعه کنید مفیده
موفق باشید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : jikan, IR_mori, fatemehhaffar

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 26 مرداد 1388 - 01:18    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

laleh88

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: جمعه 6 شهریور 1388 - 11:57    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
سلام
راجع به انال رابطه جنسی زیاد گفته شد.ولی اگر این کار باعث متلاشی شدن لگن شود چه باید کرد؟؟؟؟؟/

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : jikan, jafarz
marilyn_manson
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: جمعه 6 شهریور 1388 - 20:05    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
اگر بر انجام اینکار اصرار دارید ؛ فقط از روان کننده لوبریکانت (قابل تهیه از داروخانه ها)  استفاده کنید چون استفاده از هر روان کننده سلیقه ای یه دیگری باعث پلاریزه شدن کاندوم میشود . احتمال بروز عفونت های قارچی هم وجود دارد !!!
این کرم داخل جعبه 12 تایی کاندوم تاخیر انداز TANGO هم وجود دارد !!!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : scanme, NXIOMXA2LOVE, rojadda, fatemehhaffar
rsmery

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: پنج‌شنبه 16 مهر 1388 - 20:51    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
سلام ، میشه بیشتر توضیح بدید که منظور از ایجادمشکلات زیاد در آینده برای همسر در رابطه مقعدی چیه؟ همه میگن خوب نیست و توصیه نمیشه ، ولی همسر من خیلی به این کار علاقه داره و بجز دو مورد آخری طی این شش سال همیشه برام عذاب آور بوده . چطور میتونم قانعش کنم که دیگه چنین چیزی از من نخواد؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mnopq, jigar1000
Clooney

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: پنج‌شنبه 16 مهر 1388 - 21:08    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
rsmery نوشته است: سلام ، میشه بیشتر توضیح بدید که منظور از ایجادمشکلات زیاد در آینده برای همسر در رابطه مقعدی چیه؟ همه میگن خوب نیست و توصیه نمیشه ، ولی همسر من خیلی به این کار علاقه داره و بجز دو مورد آخری طی این شش سال همیشه برام عذاب آور بوده . چطور میتونم قانعش کنم که دیگه چنین چیزی از من نخواد؟

با گفتگو و درخواست میتونید ازشون بخواهید که بی خیال این رابطه بشن
سایت رو مطالعه کنید و از مضرات این رابطه براشون بگید
مطمئنا ایشون هم دوست ندارن شما عذاب بکشید
کمترین بیماری که از این رابطه گریبان گیرتون میشه شقاق هستش یا مشکل در دفع پیدا میکنید
حتما با ایشون صحبت کنید و 100% مضرات این رابطه رو بدونن قانع خواهد شد
الکی خودتون رو عذاب ندید برای این رابطه

امضاشرم از خویش عالی ترین اوج خود آگاهی ست .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : hiva66, 12345az, oriental, fatemehhaffar

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 16 مهر 1388 - 21:08    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

yalda86

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 5 آبان 1388 - 08:20    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 13 پست # 13
عالی بود

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1857 روز قبل (5 آبان 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. بهترین روان کننده(یا بی حس کننده) برای مقعد؟ 50 arman100 10303 جمعه 1 شهریور 1392 - 15:36
aliyan مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. آزمایش برای فمیدن رابطه مقعد دختران هست ؟ کمکم کنید ؟؟؟؟؟؟ 2 jrsoft 18038 پنج‌شنبه 14 بهمن 1389 - 16:17
zohret مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. ایجاد میل برای رابطه مقعدی در همسر 19 xmesal 28044 یکشنبه 10 خرداد 1388 - 17:51
aliyan مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد رابطه نزدیکی معقدی با بزرگ شدن باسن 5 nice_devil 22319 جمعه 16 اسفند 1387 - 03:47
Pini مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد آیا دخول از مقعد برای دکتر قابل تشخیصه؟ 4 Irani 9418 دوشنبه 18 شهریور 1387 - 21:55
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید