شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

از چه روان کننده ای برای رابطه جنسی مقعدی استفاده کنیم ؟

1. با سلام و تشکر خدمت دکتر صادقی محترم

آیا میشود از نرم کننده موی لطیفه (شامپوی صورتی رنگ) به عنوان روان کننده در هنگام رابطه جنسی مقعدی استفاده کرد؟ آیا وارد شدن این نرم کننده به مقعد و روده بزرگ ایجاد حساسیت یا مشکل خاصی میکند یا نه؟ به داخل واژن چطور؟ یادآوری میکنم که این شامپو فقط خاصیت نرم کنندگی دارد و برای شستشوی موی سر استفاده نمیشود. در صورتیکه پاسخ سوال اول منفی میباشد لطفا یک روان کننده مناسب به غیر از ژل لوبریکنت برای رابطه جنسی معرفی کنید. ژل لوبریکنت دارای بوی مطبوعی نیست و باعث کم شدن تحریک پذیری آلت مرد میشود.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. mr_star نوشته است: با سلام و تشکر خدمت دکتر صادقی محترم

آیا میشود از نرم کننده موی لطیفه (شامپوی صورتی رنگ) به عنوان روان کننده در هنگام رابطه جنسی مقعدی استفاده کرد؟ آیا وارد شدن این نرم کننده به مقعد و روده بزرگ ایجاد حساسیت یا مشکل خاصی میکند یا نه؟ به داخل واژن چطور؟ یادآوری میکنم که این شامپو فقط خاصیت نرم کنندگی دارد و برای شستشوی موی سر استفاده نمیشود. در صورتیکه پاسخ سوال اول منفی میباشد لطفا یک روان کننده مناسب به غیر از ژل لوبریکنت برای رابطه جنسی معرفی کنید. ژل لوبریکنت دارای بوی مطبوعی نیست و باعث کم شدن تحریک پذیری آلت مرد میشود.

سلام

نخیر به هیچوجه توصیه نمیشه از نرم کننده مو بعنوان روان کننده جنسی استفاده کنید !
    اساسا رابطه مقعدی خیلی رابطه توصیه شده ای نیست
    تا جایی که من می دونم روان کننده های معطر هم در داروخانه ها وجود دارد اما اگر اینقدر با لوبریکانت مشکل دارید می تونید از روغن زیتون استفاده کنید .

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  3. sami28 نوشته است:
    mr_star نوشته است: با سلام و تشکر خدمت دکتر صادقی محترم

سلام

نخیر به هیچوجه توصیه نمیشه از نرم کننده مو بعنوان روان کننده جنسی استفاده کنید !
    اساسا رابطه مقعدی خیلی رابطه توصیه شده ای نیست
    تا جایی که من می دونم روان کننده های معطر هم در داروخانه ها وجود دارد اما اگر اینقدر با لوبریکانت مشکل دارید می تونید از روغن زیتون استفاده کنید .

سلام
    ابتدا همانطور که دوستمان گفت رابطه مقعدی به دلیلی خطراتی که دارد ( انتقال بیماری های مقاربتی و یا آسیب رساندن به رکتوم و خونریزی ) کاملاٌ رد میشود ولی اگر خطرات آن را به جان میخرید با استفاده از کاندوم باشد و هیچ روان کننده ای را به غیر از لوبریکانت استفاده نکنید .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  4. سلام دوست جون ها
    ممنون از اینهمه اطلاعات که همینجوری در اختیار دیگران میزارید

5. mr_star نوشته است: با سلام و تشکر خدمت دکتر صادقی محترم

با سلام. استفاده از کاندوم مناسبترین راه حل شماست . کاندوم های همراه مایع روان کننده بهترین نتیجه رو بهتون میدن.
    موفق باشی.

6. من پيشنهاد ميكنم اين كار را كنار بزاري چون براي همسرت در اينده مشكلات زيادي ايجاد ميكنه بهتر از همان واژن فقط استفاده ببري چون بهترين جا براي رابطه زناشوي است

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  7. quote="mr_star"  عزيز سلام/
    من يك خانوم هستم و هيچ چيز برام مهتر از اين نيست كه همسرم رو از هر لحاظ راضي نگهدارم. البته ايشون هم خيلي نسبت به من همين نظر رو دارن.
    ولي متأسفانه تنها چيزي كه من بعد از 3 سال ازدواجمون موفق نشدم براي همسرم اجابت كنم همين رابطه مقعدي هستش.
    البته چندين و چند بار با انواع نرم كننده ها چندين ساعت تلاش كرديم ولي فايده اي نداشت. و روزهاي بعدش با مشكلاتي از قبيل درد هنگام رفع مزاج، نشتن و حتي راه رفتن برايم پيش آمد كه شكر خدا جدي نبود و رفع شد. همسرم هم كه تلاش من را ديد و فهميد كه من واقعاً توانائي اين كار را ندارم . ديگه اصلاً اين مدل رابطه رو بهم پيشنهاد نكرد.
    راههاي بهتر براي لذت بردن از رابطه وجود داره .
    همين كه موقع برقراري ارتباط مدام با هم با كلمات محبت آميز صحبت كردن (البته انقدر نباشه كه تمركز جفتتون بهم بخوره!!!)
    خوردن آلت شما توسط همسرتون كه خيلي بهتره چون براي خانوما نه دردي به همراه داره نه عارضه اي (البته اگه مشكل مقاربتي نداشته باشيد و خانوم هم رقبت كنه...)

خيلي صحبت كردم
    در پايان بايد بگم كه اگه رابطه جنسي وقتي به ادم لذت مي ده كه نيازها ، علاقه هاي همديگه رو مد نظر داشته باشيم و نخوايم يه طرفه به خواسته مون برسيم.

همين...! - ياحق

تشکر شده توسط : 13 کاربر
  8. باعرض سلام خدمت دکتر صادقی محترم

من درباره ر رابطه جنسی از طریق مقعد سوالی داشتم
    من در گذشته فقط یکبار رابطه از طریق مقعد رابطه داشتم و چون  اون از کرم استفاده کردم: بعد از داشتن معاشقه حدود 15 دقیقه تونست الت تناسلیش رو کاملا در مقعد من فرو رو ببره بدون تحریک مقعد با انگشت که این در حالت عادی غیر ممکنه که بدون درد باشه . اما من اصلا درد حس نکردم و در طول رابطه هم کاملا لذت بردم و کاملا ارضی شدم  چون از لحظه اول کاملا غضله های باسن شل شده بوده و کامل باز شده بود .اما هر چقدر ازش پرسیدم که اسم کرم چی بود نگ
    فت. بعدا گفت از سر کننده دندان با لوبریکنت استفاده کرده و من هم این رو برای دوستم تجویز کردم اما  دوستم بهم گفت که تو رابطش خیلی درد کشیده و اونجا فهمیدم طرف مقابل اسم کرم رو به من دروغ گفته بود.من مطمعنم که اون از یه کرم دیگه استفاده کرده
    می خواستم بدون از چه کرمی برای رابطه جنسی بدون درد از طریق مقعد میشه استفاده کرد ؟
    البته منظورم کرمی غیر لوبری کنت و سر کننده هست چون اطلا اثری نداشته.
    با تشکر

9. سلام
    دوست عزیز تو سایت در مورد رابطه مقعدی زیاد بحث شده است و با سرچ از نوار بالا میتونید به این مباحث دست پیدا کنید.رابطه مقعدی به خاطر ضررها و زیانهایی که داره اصلا توصیه نمیشه!!!اگه همین صفحه رو  هم  مطالعه کنید مفیده
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. laleh88

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    راجع به انال رابطه جنسی زیاد گفته شد.ولی اگر این کار باعث متلاشی شدن لگن شود چه باید کرد؟؟؟؟؟/

11. اگر بر انجام اینکار اصرار دارید ؛ فقط از روان کننده لوبریکانت (قابل تهیه از داروخانه ها)  استفاده کنید چون استفاده از هر روان کننده سلیقه ای یه دیگری باعث پلاریزه شدن کاندوم میشود . احتمال بروز عفونت های قارچی هم وجود دارد !!!
    این کرم داخل جعبه 12 تایی کاندوم تاخیر انداز TANGO هم وجود دارد !!!

12. سلام ، میشه بیشتر توضیح بدید که منظور از ایجادمشکلات زیاد در آینده برای همسر در رابطه مقعدی چیه؟ همه میگن خوب نیست و توصیه نمیشه ، ولی همسر من خیلی به این کار علاقه داره و بجز دو مورد آخری طی این شش سال همیشه برام عذاب آور بوده . چطور میتونم قانعش کنم که دیگه چنین چیزی از من نخواد؟

13. rsmery نوشته است: سلام ، میشه بیشتر توضیح بدید که منظور از ایجادمشکلات زیاد در آینده برای همسر در رابطه مقعدی چیه؟ همه میگن خوب نیست و توصیه نمیشه ، ولی همسر من خیلی به این کار علاقه داره و بجز دو مورد آخری طی این شش سال همیشه برام عذاب آور بوده . چطور میتونم قانعش کنم که دیگه چنین چیزی از من نخواد؟

با گفتگو و درخواست میتونید ازشون بخواهید که بی خیال این رابطه بشن
    سایت رو مطالعه کنید و از مضرات این رابطه براشون بگید
    مطمئنا ایشون هم دوست ندارن شما عذاب بکشید
    کمترین بیماری که از این رابطه گریبان گیرتون میشه شقاق هستش یا مشکل در دفع پیدا میکنید
    حتما با ایشون صحبت کنید و 100% مضرات این رابطه رو بدونن قانع خواهد شد
    الکی خودتون رو عذاب ندید برای این رابطه

تشکر شده توسط : 5 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید