.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
3 پاسخ • 11572 بازديد •  
سلام مصرف فلوکستین 10 میل برای جلوگیری ارضا شدن

نویسنده پیام
m1360

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: چهار‌شنبه 27 آذر 1387 - 18:33    عنوان:  سلام مصرف فلوکستین 10 میل برای جلوگیری ارضا شدن آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام

من زیاد در خواب محتلم میشوم رفتم پیش دکتر متخصص کلیه گفت عصب غیر ارادی شما ضعیف وقتی ازدواج کنی خوب میشود بعد برای من داروی فلوکستین 10 میل تجویز کرده روزی یکی ساعت 3 بعداز ظهر گفت مصرف کنم و وقتی مصرف میکنم مشکلی ندارم و اضافه منی در هنگام ادار کردن خارج میشود و خیلی هم اشتهای من و همینطور قدرتم بالا رفته وقتی مصرف نمیکنم محتلم میشوم و قدرتم پایین میاد و اشتهام کم میشود .

میخواستم بدانم مصرف این دارو در دراز مدت مشکلی داره یا نه و آیا داروی گیاهی بیخطری وجود داره که جایگزین کرد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 27 آذر 1387 - 18:33    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: چهار‌شنبه 27 آذر 1387 - 23:08    عنوان:  Re: سلام مصرف فلوکستین 10 میل برای جلوگیری ارضا شدن آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
m1360 نوشته است: سلام

من زیاد در خواب محتلم میشوم رفتم پیش دکتر متخصص کلیه گفت عصب غیر ارادی شما ضعیف وقتی ازدواج کنی خوب میشود بعد برای من داروی فلوکستین 10 میل تجویز کرده روزی یکی ساعت 3 بعداز ظهر گفت مصرف کنم و وقتی مصرف میکنم مشکلی ندارم و اضافه منی در هنگام ادار کردن خارج میشود و خیلی هم اشتهای من و همینطور قدرتم بالا رفته وقتی مصرف نمیکنم محتلم میشوم و قدرتم پایین میاد و اشتهام کم میشود .

میخواستم بدانم مصرف این دارو در دراز مدت مشکلی داره یا نه و آیا داروی گیاهی بیخطری وجود داره که جایگزین کرد.

سلام
یکی از سایدافکت های فلوکستین کاهش میل جنسی هست
البته شخصا توصیه نمی کنم بخاطر ملتحم نشدن از فلوکستین استفاده کنید ولی اگر متخصص براتون تجویز کرده روی نظر ایشون نظر خاصی نمی دم
بنظر من شما اگر پیش مشاور بری و بتونی از لحاظ روحی کمی خودت رو به تعادل برسونی که میل جنسیت کمی تحت کنترلت در بیاد و از برخورد و پرداختن به مسائل جنسی و تحریک کننده دوری کنی . موقع خواب لباسهای تنگ نپوشی و ... درنهایت کمی هم وسواست رو در مورد این موضوع کم کنی و بپذیری که عموم مردها محتلم می شوند و تو هم یکی از اونها هستی ... خیلی بهتر از اینه که دارو مصرف کنی . به خودت هم تلقین نکن که بعد از احتلام ضعیف می شی . اتفاقا بنظر من احتلام باعث میشه مقداری از استرس و فشار روزانه ات کم هم بشه . بهرحال فکر نمی کنم دارو مصرف کردن بابت این موضوع خیلی کار درستی باشه چه داروی شیمیایی چه گیاهی
این نظر منه . بازهم ارجحیت با اون متخصصیه که شما رو ویزیت کرده

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : komak_kon, ROHAM, aligol
only_esfahan

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: شنبه 26 اردیبهشت 1388 - 18:54    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام من استمنا میکنم ولی هر و قت استمنا نکنم در خواب ملتحم میشم من دیگه استمنا را گذاشتم کنار چون نماز میخونم ولی هفته 2بار یا بیشتر تو خواب ابم میاد خسته شدم  چکار کنم که زیاد ملتحم نشم چه دارویی مصرف کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: یکشنبه 27 اردیبهشت 1388 - 04:36    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
ملتحم شدن نشونه سلامت جنسی هست
شما مشکلی ندارید که در پی درمان باشید ، پاسختون بالاتر داده شده

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : men1
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2044 روز قبل (27 اردیبهشت 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد آیا خودارضایی میتواند با مشکل پروستات در سنین بالا مرتبط باشد؟ 1 mah2i2 550 یکشنبه 29 اردیبهشت 1392 - 20:29
m1989 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد محصولی برای درمان سرعت انزال مردان 5 siroosazad 52351 چهار‌شنبه 25 شهریور 1388 - 05:40
mahan2233 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد پرولاکتین بالا در مردان 2 alireza000 6409 یکشنبه 11 اسفند 1387 - 14:35
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد بالا رفتن آلت هنگام سفت شدن 1 alireza64 8554 جمعه 29 آذر 1387 - 10:52
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد استفاده از دارو برای آلت تناسلی 1 mdchicho 34601 جمعه 24 فروردین 1386 - 23:20
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید