شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سلام مصرف فلوکستین 10 میل برای جلوگیری ارضا شدن

1. سلام

من زیاد در خواب محتلم میشوم رفتم پیش دکتر متخصص کلیه گفت عصب غیر ارادی شما ضعیف وقتی ازدواج کنی خوب میشود بعد برای من داروی فلوکستین 10 میل تجویز کرده روزی یکی ساعت 3 بعداز ظهر گفت مصرف کنم و وقتی مصرف میکنم مشکلی ندارم و اضافه منی در هنگام ادار کردن خارج میشود و خیلی هم اشتهای من و همینطور قدرتم بالا رفته وقتی مصرف نمیکنم محتلم میشوم و قدرتم پایین میاد و اشتهام کم میشود .

میخواستم بدانم مصرف این دارو در دراز مدت مشکلی داره یا نه و آیا داروی گیاهی بیخطری وجود داره که جایگزین کرد.

2. m1360 نوشته است: سلام

من زیاد در خواب محتلم میشوم رفتم پیش دکتر متخصص کلیه گفت عصب غیر ارادی شما ضعیف وقتی ازدواج کنی خوب میشود بعد برای من داروی فلوکستین 10 میل تجویز کرده روزی یکی ساعت 3 بعداز ظهر گفت مصرف کنم و وقتی مصرف میکنم مشکلی ندارم و اضافه منی در هنگام ادار کردن خارج میشود و خیلی هم اشتهای من و همینطور قدرتم بالا رفته وقتی مصرف نمیکنم محتلم میشوم و قدرتم پایین میاد و اشتهام کم میشود .

میخواستم بدانم مصرف این دارو در دراز مدت مشکلی داره یا نه و آیا داروی گیاهی بیخطری وجود داره که جایگزین کرد.

سلام
    یکی از سایدافکت های فلوکستین کاهش میل جنسی هست
    البته شخصا توصیه نمی کنم بخاطر ملتحم نشدن از فلوکستین استفاده کنید ولی اگر متخصص براتون تجویز کرده روی نظر ایشون نظر خاصی نمی دم
    بنظر من شما اگر پیش مشاور بری و بتونی از لحاظ روحی کمی خودت رو به تعادل برسونی که میل جنسیت کمی تحت کنترلت در بیاد و از برخورد و پرداختن به مسائل جنسی و تحریک کننده دوری کنی . موقع خواب لباسهای تنگ نپوشی و ... درنهایت کمی هم وسواست رو در مورد این موضوع کم کنی و بپذیری که عموم مردها محتلم می شوند و تو هم یکی از اونها هستی ... خیلی بهتر از اینه که دارو مصرف کنی . به خودت هم تلقین نکن که بعد از احتلام ضعیف می شی . اتفاقا بنظر من احتلام باعث میشه مقداری از استرس و فشار روزانه ات کم هم بشه . بهرحال فکر نمی کنم دارو مصرف کردن بابت این موضوع خیلی کار درستی باشه چه داروی شیمیایی چه گیاهی
    این نظر منه . بازهم ارجحیت با اون متخصصیه که شما رو ویزیت کرده

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. سلام من استمنا میکنم ولی هر و قت استمنا نکنم در خواب ملتحم میشم من دیگه استمنا را گذاشتم کنار چون نماز میخونم ولی هفته 2بار یا بیشتر تو خواب ابم میاد خسته شدم  چکار کنم که زیاد ملتحم نشم چه دارویی مصرف کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید

4. ملتحم شدن نشونه سلامت جنسی هست
    شما مشکلی ندارید که در پی درمان باشید ، پاسختون بالاتر داده شده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید