.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات مردان

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
4 پاسخ • 11152 بازديد •  
بهترین کاندوم و اسپری بیحسی

نویسنده پیام
mehdit

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: جمعه 12 مهر 1387 - 05:40    عنوان:  بهترین کاندوم و اسپری بیحسی آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام

میخواستم بدونم این کاندومهایی که دارای ماده بی حسی هستند حدودا چقدر انزال به تعویق میندازه؟
استفاده از این کاندومها خوبه یا همان وسائل دیگری مانند اسپری بیحسی؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 12 مهر 1387 - 05:40    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

maepc

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: جمعه 12 مهر 1387 - 08:03    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
سلام دوست عزیز
معمولا این نوع کاندوم ها 20 الی 30 دقیقه انزال رو به تاخیر می اندازد.استفاده از این ابزار سلیقه ای میباشد وبستگی به خدا شما دارد. به نظر من کاندوم تاخیری زودتر به انزال میرسید ولی اسپری و ژل دیرتر.چون کقذار لیدوکاین اسپری و ژل بیشتر است.من به شما ژل و کاندوم رو توصیه میکنم.

امضامن زمین و آسمان را به خاطر عشق به تو تقدیس میکنم!!!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mehdit, smae
mehdit

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: جمعه 12 مهر 1387 - 08:55    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
maepc نوشته است: سلام دوست عزیز
معمولا این نوع کاندوم ها 20 الی 30 دقیقه انزال رو به تاخیر می اندازد.استفاده از این ابزار سلیقه ای میباشد وبستگی به خدا شما دارد. به نظر من کاندوم تاخیری زودتر به انزال میرسید ولی اسپری و ژل دیرتر.چون کقذار لیدوکاین اسپری و ژل بیشتر است.من به شما ژل و کاندوم رو توصیه میکنم.

ژل یا اسپری با چه مشخصاتی چون تا به حال استفاده نکردم نمیدونم چه مارکی و از کجا تهیه کنم؟؟؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: جمعه 12 مهر 1387 - 19:05    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
mehdit نوشته است:
maepc نوشته است: سلام دوست عزیز

ژل یا اسپری با چه مشخصاتی چون تا به حال استفاده نکردم نمیدونم چه مارکی و از کجا تهیه کنم؟؟؟

دوست من لینکهای زیر رو بخون . کمکت می کنه . استفاده ژل و اسپری همچین هم بدون مشکل نیست ...
اگر مشکلت خیلی حاد نیست از همون کاندوم استفاده کن و در نهایت سعی کن به این مواد وابسته نشی که اگر بشی حسرت یک رابطه درست درمون به دلت می مونه

http://www.roham.ws/web/ftopicp-10868.html

http://www.roham.ws/web/ftopict-4054.html

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mehdit
maepc

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: شنبه 13 مهر 1387 - 07:48    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سلام دوست عزیز من با نظر آقای سامی موافقم.ولی راهنمای ات میکنم ژل و کاندم از لحاظ نوع عملکرد با یکدیگر یه جور میباشد.تفاوت ژل با اسپری در این میباشد که ژل داری خاصیت روان کننده میباشد یعنی ترکیبی از لوبریکانت و لیدوکایین.ولی من با کاندوم بیشتر موافقم.هم دارای لوبریکانت میباشد هم لیدوکایین.معمولا اسپری ها برای خانوم ها عوارضی چون عفونت و قارچ را به همراه دارد.به شما پیشنهاد میکنم کاندوم با مارک تانگو را تهیه فرمایید.اگه میخواهید تاخیری باشد با جلد قرمز تهیه کنید.ولی به قول آقای سامی موقت از این مواد استفاده کن.

امضامن زمین و آسمان را به خاطر عشق به تو تقدیس میکنم!!!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mehdit, smae

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 13 مهر 1387 - 07:48    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2245 روز قبل (13 مهر 1387) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد بی حس کننده برای کاهش درد نزدیکی زنان 6 mansy 22908 یکشنبه 10 خرداد 1388 - 09:47
golesang مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد بی حسی پا 1 ebrahim3000 2875 سه‌شنبه 25 فروردین 1388 - 22:10
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد نعوظ بی اختیار 4 ld_sam206 7383 دوشنبه 3 فروردین 1388 - 13:48
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد آب منی بی رنگ 1 Mohsenkaboe 10044 یکشنبه 15 اردیبهشت 1387 - 08:01
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد بی رنگ بودن مایع منی 1 ssnst 2640 دوشنبه 26 شهریور 1386 - 00:23
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید