شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بهترین کاندوم و اسپری بیحسی

1. با سلام

میخواستم بدونم این کاندومهایی که دارای ماده بی حسی هستند حدودا چقدر انزال به تعویق میندازه؟
    استفاده از این کاندومها خوبه یا همان وسائل دیگری مانند اسپری بیحسی؟

2. سلام دوست عزیز
    معمولا این نوع کاندوم ها 20 الی 30 دقیقه انزال رو به تاخیر می اندازد.استفاده از این ابزار سلیقه ای میباشد وبستگی به خدا شما دارد. به نظر من کاندوم تاخیری زودتر به انزال میرسید ولی اسپری و ژل دیرتر.چون کقذار لیدوکاین اسپری و ژل بیشتر است.من به شما ژل و کاندوم رو توصیه میکنم.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. maepc نوشته است: سلام دوست عزیز
    معمولا این نوع کاندوم ها 20 الی 30 دقیقه انزال رو به تاخیر می اندازد.استفاده از این ابزار سلیقه ای میباشد وبستگی به خدا شما دارد. به نظر من کاندوم تاخیری زودتر به انزال میرسید ولی اسپری و ژل دیرتر.چون کقذار لیدوکاین اسپری و ژل بیشتر است.من به شما ژل و کاندوم رو توصیه میکنم.

ژل یا اسپری با چه مشخصاتی چون تا به حال استفاده نکردم نمیدونم چه مارکی و از کجا تهیه کنم؟؟؟

4. mehdit نوشته است:
    maepc نوشته است: سلام دوست عزیز

ژل یا اسپری با چه مشخصاتی چون تا به حال استفاده نکردم نمیدونم چه مارکی و از کجا تهیه کنم؟؟؟

دوست من لینکهای زیر رو بخون . کمکت می کنه . استفاده ژل و اسپری همچین هم بدون مشکل نیست ...
    اگر مشکلت خیلی حاد نیست از همون کاندوم استفاده کن و در نهایت سعی کن به این مواد وابسته نشی که اگر بشی حسرت یک رابطه درست درمون به دلت می مونه

http://www.roham.ws/web/ftopicp-10868.html

http://www.roham.ws/web/ftopict-4054.html

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام دوست عزیز من با نظر آقای سامی موافقم.ولی راهنمای ات میکنم ژل و کاندم از لحاظ نوع عملکرد با یکدیگر یه جور میباشد.تفاوت ژل با اسپری در این میباشد که ژل داری خاصیت روان کننده میباشد یعنی ترکیبی از لوبریکانت و لیدوکایین.ولی من با کاندوم بیشتر موافقم.هم دارای لوبریکانت میباشد هم لیدوکایین.معمولا اسپری ها برای خانوم ها عوارضی چون عفونت و قارچ را به همراه دارد.به شما پیشنهاد میکنم کاندوم با مارک تانگو را تهیه فرمایید.اگه میخواهید تاخیری باشد با جلد قرمز تهیه کنید.ولی به قول آقای سامی موقت از این مواد استفاده کن.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید