.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
12 پاسخ • 6431 بازديد •  
کیست اندومتریوز تخمدان

نویسنده پیام
shilaseafodini

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: چهار‌شنبه 16 مرداد 1387 - 23:05    عنوان:  کیست اندومتریوز تخمدان آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
من 2ماه ÷یش کیست تخمدان  اندومتریوز عمل کردم الان امپول دکا پپتیل میزنم  کیسته. هم چب و هم در تخمدان راست بودند  ایا میتوانم باردار شوم /ایا دوباره عود میکنند /پولیپ کوچکی در رحم دارم  احتیاج به جراحی دارد ./////////لطفا راهنماییم کنید سن من 34 و 1 دختر دارم.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 16 مرداد 1387 - 23:05    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: شنبه 26 مرداد 1387 - 21:27    عنوان:  Re: کیست اندومتریوز تخمدان آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
shilaseafodini نوشته است: من 2ماه ÷یش کیست تخمدان  اندومتریوز عمل کردم الان امپول دکا پپتیل میزنم  کیسته. هم چب و هم در تخمدان راست بودند  ایا میتوانم باردار شوم /ایا دوباره عود میکنند /پولیپ کوچکی در رحم دارم  احتیاج به جراحی دارد ./////////لطفا راهنماییم کنید سن من 34 و 1 دختر دارم.

سلام،
در صورت درمان صحیح اندومتریوز احتمال باروری افزایش می یابد، درمانها را باید دقیق و زیر نظر پزشک تا حصول بارداری ادامه دهید چون احتمال عود کیست وجود خواهد داشت. در مورد پولیپ پزشک با توجه به اندازه و شرایط شما تصمیم گیری خواهد کرد.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
113sonyatanha

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: جمعه 24 مهر 1388 - 06:28    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
من شادی 23 ساله از اصفهانم 10 ماه است که ازدواج کردم هنوز بچه دار نشدم و 2ماه قبل از ازدواجم متوجه کیست در تخمدان چپم شدم که با خوردن قرص جلوگیری بعد از 3ماه بر طرف شد و مرتب سونو گرافی میدم که دوباره این کیست ایجاد نشود سوال من از شما این است که کیست همان اندومتریوز می باشد؟و ایا با سونگرافی اندومتریوز مشخص میشود؟ در ضمن من دو روز قبل از شروع پریود لکه بینی دارم این می تواند یک نشانه از اندومتریوز باشد؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
113sonyatanha

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: شنبه 25 مهر 1388 - 08:17    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
اقای دکتر با توجه به اینکه پریود منظمی دارم ما بینه 27و28 روزحتما پریود میشم ولی جواب ازمایشf.s.h یکو نیم درصد با لااز حد نرمال بود وجواب ازمایشه prolactin که نرمالش تا498 است اما جوابه ازمایش من 716.5 شده  و با مصرف دارو اونو کنترل کردم اما باز هم حاملگی شکل نگرفت سوال من از شما این است ایا غیر عادی بودن این دو هرمون باعث نازایی میشود؟ وبرای کاهش میزان استروزن دارویی وجود دارد؟واین دو هرمون مربوط به تخمک گذاری است؟و سنوگرافی که انجام دادم همه چیز طبیعی وخوب بود اقای دکتر من در روابط جنسی هیچ مشکل ودردی را احساس نمی کنم  در موقع پریود درد خیلی مختصری هنگامه شروع پریودم دارم با تشکر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
shima110
اخطارها : 1 بار

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: شنبه 25 مهر 1388 - 18:38    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سلام
با توجه به جواب آزمایشتون مقدار پرولاکتینن شما بالاست ولی با مصرف دارو این مورد به حد نرمال خواهد رسید واین مورد موجب عدم بارداری میشود لذا سعی کنید با مراجعه به پزشک متخصص زنان این مورد را حل کنید ودر مورد کیست تخمدان ،کیست به تنهایی باعث آندومتریوز نمیشود ووجود کیست دلیل بر آندومتریوز بودن نیست.در کل همه این موارد با درمان دارویی قابل حل است.بهتر است زودتر درمان دارویی انجام شود.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 25 مهر 1388 - 18:38    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

113sonyatanha

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: یکشنبه 26 مهر 1388 - 18:19    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
سلام اقای دکتر من یک بار prolactin رو کنترل کردم اما حامله نشودم ایا لازم دوباره کنترل کنم؟ اقای دکتر در موقع درمان با قرص باید جلوگیری کرد یا خیر؟وایا برای کنترل f.s.h دارویی وجود دارد؟ با تشکر                                                                                            

حکمت وزیدن باد  رقصاندن برگها نیست  امتحان ریشه هاست

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
shima110
اخطارها : 1 بار

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: یکشنبه 26 مهر 1388 - 19:33    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
به نظر من اگر قصد بارداری دارید وداروهای تنظیم کننده هورمونها را استفاده میکنید نیازی به جلوگیری نیست.سعی کنید با پزشک مشورت کنید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
113sonyatanha

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: سه‌شنبه 28 مهر 1388 - 04:26    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
اقای دکتر دارویی برای پایین وردن f.s.h وجود دارد

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
113sonyatanha

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: پنج‌شنبه 30 مهر 1388 - 04:23    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
اقای دکتر لکه بینی قبل از پریود علتش چی می تونه باشه

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 30 مهر 1388 - 04:23    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

113sonyatanha

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: پنج‌شنبه 30 مهر 1388 - 04:24    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
اقای دکتر علت لکه بینی قبل از پریود چی هست

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
msety

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: پنج‌شنبه 30 مهر 1388 - 16:04    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
113sonyatanha نوشته است: اقای دکتر علت لکه بینی قبل از پریود چی هست

معمولا پريود با لكه بيني شروع ميشه.البته در حد يكي دو روز.نبايد بيشتر بشه.

امضاخدايا كمكم كن كه هر آنچه مي شكنم، دل نباشد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
113sonyatanha

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 05:10    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
اقای دکتر با توجه به اینکهازمایش f.s.hمن یکو نیم درصد بالاست این امر باعث میشه هیچ وقت تخمک گذاری نداشته باشم پس اقای دکتر ممکن هیچ وقت بچه دار نشم درسته؟    

این همه رنجی که دنیا بر سر ما میکند
                                                            غیر ما هر که باشد ترک دنیا میکند

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
113sonyatanha

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: سه‌شنبه 5 آبان 1388 - 05:58    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
اقای دکتر دیروز دوباره ازمایشه f.s.h رو در ازمایشگاه دیگه انجام دادم ولی ایندفعه نرمال بود بر خلاف گذشته .
ممکنه که ازمایش قبلی من اشتباه شده باشه؟

دستهای که کمک میکنند مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 5 آبان 1388 - 05:58    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1880 روز قبل (5 آبان 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: راهنمایی برای بارداری شدن موفق 425 ROHAM 140643 پنج‌شنبه 11 خرداد 1391 - 21:45
sepideh90 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد لطفا مرا راهنمایی کنید که چرا تا الان ما بچه دار نشدیم ( مهم و فوری) 12 tehran2003 7168 یکشنبه 10 خرداد 1388 - 03:27
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد فرق آی وی اف (IVF) با زیفت (ZIFT) و ICSI چیست؟ 8 baran_1 34775 یکشنبه 27 اردیبهشت 1388 - 07:30
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد انجام IUI و علایم پس از آن 5 laleh_black1 28035 پنج‌شنبه 26 مهر 1386 - 08:37
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احتمال بارداری به دنبال مصرف کلومیفن و آمپول hcg 2 lch2427 24389 یکشنبه 18 شهریور 1386 - 08:40
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید