.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
5 پاسخ • 24942 بازديد •  
جوش روی باسن - نر سیدن به حالت ارگاسم

نویسنده پیام
kamal

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 11 تیر 1387 - 10:57    عنوان:  جوش روی باسن - نر سیدن به حالت ارگاسم آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام
میخواستم بدونم علت جوش های روی باسن در صورت رعایت کامل بهداشت چیه؟من به خصوص بعد از ازدواج روی این ناحیه و گاهی روی کمرم جوش میزنه؟در ضمن من کاملا بهداشت را رعایت میکنم و هنگام رابطه جنسی هم بدنم با منی همسرم اصلا تماسی نداره؟

نکته دیگه اینکهمن الان 3 سال ازدواج کردم اما در روابطم هیچوقت به ارگاسم نرسیدک علی رقم تلاش همسرم و تحریک دهانی  قبل از رابطه خودم فهمیدم که فقط از طریق فشار زیاد بر روی کلیتوریس به ارگاسم میرسم که در حین رابطه ممکن نیست میخواستم بدانم این موضوع که در حین رابطه به ارگاسم نمیرسم برای باردار شدنم مانعی است؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mehrdadaria

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 11 تیر 1387 - 10:57    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: جمعه 14 تیر 1387 - 20:06    عنوان:  Re: جوش روی باسن - نر سیدن به حالت ارگاسم آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
kamal نوشته است: با سلام
میخواستم بدونم علت جوش های روی باسن در صورت رعایت کامل بهداشت چیه؟من به خصوص بعد از ازدواج روی این ناحیه و گاهی روی کمرم جوش میزنه؟در ضمن من کاملا بهداشت را رعایت میکنم و هنگام رابطه جنسی هم بدنم با منی همسرم اصلا تماسی نداره؟

نکته دیگه اینکهمن الان 3 سال ازدواج کردم اما در روابطم هیچوقت به ارگاسم نرسیدک علی رقم تلاش همسرم و تحریک دهانی  قبل از رابطه خودم فهمیدم که فقط از طریق فشار زیاد بر روی کلیتوریس به ارگاسم میرسم که در حین رابطه ممکن نیست میخواستم بدانم این موضوع که در حین رابطه به ارگاسم نمیرسم برای باردار شدنم مانعی است؟

سلام،
اگر مشکل بهداشتی وجود ندارد، این جوشها می تواند به دلیل اختلالات هورمونی باشد، اگر احساس می کنید که این بثورات زیاد است و برایتان مشکل ایجاد کرده می توانید برای بررسی بیشتر به پزشک مراجعه کنید.
نرسیدن به ارگاسم مشکلی برای بارداری شما ایجاد نمی کند، زوجین می توانند با ارزیابی نقاط حساس یکدیگر آنها را شناسایی کنند و طرف مقابل را از آنها آگاه سازند تا در حین رابطه با تحریک آنها رابطه جنسی بهتری را تجربه کنند.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sadaf26ss
navid_se

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: پنج‌شنبه 3 اردیبهشت 1388 - 16:40    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام 29 سال دارم  و تازه ازدواج کرده ام.
روی باسنم و رانم جوش های زیاد و گاه بزرگی و دردناکی می زند. علی رغم رعایت بهداشت و اینکه یک روز در میان استحمام می کنم و از صابون آنتی باکتریال Activex هم به صورت موضعی استفاده می کنم.
گاهی با موبر سی گل موهای باسنم را می زنم. فکر کردم این جوش ها شاید به خاطر اینه. برای همین 2ماه نزدم. ولی باز هم جوش زد. و وقتی دوباره از این کرم استفاده کردم خیلی جوش های زیاد و بزرگی ایجاد شد.
خواهش می کنم من را راهنمایی کنید که از چه پماد یا دارویی استفاده کنم تا مشکلم برطرف شه؟ ضمن این که من روم نمی شه به دکتر مراجعه کنم.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
bluesea2008

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: پنج‌شنبه 3 اردیبهشت 1388 - 18:52    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
navid_se نوشته است: سلام 29 سال دارم  و تازه ازدواج کرده ام.
روی باسنم و رانم جوش های زیاد و گاه بزرگی و دردناکی می زند. علی رغم رعایت بهداشت و اینکه یک روز در میان استحمام می کنم و از صابون آنتی باکتریال Activex هم به صورت موضعی استفاده می کنم.
گاهی با موبر سی گل موهای باسنم را می زنم. فکر کردم این جوش ها شاید به خاطر اینه. برای همین 2ماه نزدم. ولی باز هم جوش زد. و وقتی دوباره از این کرم استفاده کردم خیلی جوش های زیاد و بزرگی ایجاد شد.
خواهش می کنم من را راهنمایی کنید که از چه پماد یا دارویی استفاده کنم تا مشکلم برطرف شه؟ ضمن این که من روم نمی شه به دکتر مراجعه کنم.

با سلام
دوست عزیز من فکر میکنم بهتر است شما به دکتر مراجعه کنید و هیچ خجالتی هم نداره دکترها هم به این مسائل عادت دارند و هم امین بیمارند
اما یک سری کارهای کوچیک که میتونید انجام دهید اینه که استحمام خوبه اما چون شما یک روز در میان این موضع را میشورید به حساس تر شدنش کمک میکنید صابونهای انتی باکتریال هم حساسیت زا هستند به همه نمی سازند و کلا بهتر است که از صابونهای معمولی استفاده بشه تا از این صابونهای پر رنگ و لعاب
من فکر میکنم شما به عنوان یک اقا خیلی نیاز نداشته باشید که از کرم موبر استفاده کنید پس برای مدت طولانی قطعش کنید مخصوصا کرم موبرهای ایرانی معمولا دردساز هستند و کلا خود کرم موبر اگر زمانی حساسیت  ایجاد نکند اما برای مدتی بعد ممکنه ایجاد دردسر بکنه و بهتر است که استفاده از این کرمها همیشگی نباشه اما مصرف ادویه جات و شیرنی را کم کنید و مدتی از خوردن غذاهای تند و گرم پرهیز کنید
ولی خیلی خیلی بهتر است که با دکتر مشورت کنید جوشها خیلی ساده به نظر میرسند و درمان راحتی هم دارند اما خود درمانی میتونه خیلی راحت باعث دردسر بشه
خجالت نکشید همین طور که اینجا گفتید به دکتر هم بگید مطمئن باشید کتک نمی خورید

امضامن تنها سه چیز را آموزش میدهم :
سادگی.شکیبایی و مهربانی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mehdijoon, maepc
yashar1970

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: دوشنبه 7 اردیبهشت 1388 - 20:13    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سوال من اینه که آیا امکان داره که خانمها از نزدیکی حتی با مدت زمان طولانی و تحریک شدن کافی قبل از نزدیکی به ارگاسم نرسن ( فارغ از مسائل روحی و استرس ) و اگر جواب مثبته آیا تنها راه حل تماس ناحیه کلیتورس ( مانند خود ارضایی خانمها ) میباشد ؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 7 اردیبهشت 1388 - 20:13    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: چهار‌شنبه 16 اردیبهشت 1388 - 20:38    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
yashar1970 نوشته است: سوال من اینه که آیا امکان داره که خانمها از نزدیکی حتی با مدت زمان طولانی و تحریک شدن کافی قبل از نزدیکی به ارگاسم نرسن ( فارغ از مسائل روحی و استرس ) و اگر جواب مثبته آیا تنها راه حل تماس ناحیه کلیتورس ( مانند خود ارضایی خانمها ) میباشد ؟

سلام،
بله این امکان وجود دارد، راه حل استفاده از موقعیتهایی است که باعث تحریک بیشتر می شود و نیز تحریک نقاط حساس دیگر بدن در حین ایجاد رابطه جنسی.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Natali_violon, mehrdadaria
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2056 روز قبل (16 اردیبهشت 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد مضرات قارچ برای بدن 7 ozza 13480 سه‌شنبه 14 مهر 1388 - 14:57
aliyan مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد برطرف کردن تیرگی پوست آلت تناسلی 6 amirgoodboy 88787 دوشنبه 1 تیر 1388 - 10:50
YUKABED مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد 20روش برای رسیدن خانمها به ارگاسم 0 atefehjavaheri 20511 چهار‌شنبه 12 تیر 1387 - 09:57
atefehjavaheri مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد برای کمک به دفع تکه های جنین... 1 hossein123 6762 دوشنبه 5 شهریور 1386 - 04:47
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چه ورزشی(سنگین)است.برای زنان؟ 0 violet_1 6718 سه‌شنبه 16 مرداد 1386 - 08:18
violet_1 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید