شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جوش روی باسن - نر سیدن به حالت ارگاسم

1. با سلام
    میخواستم بدونم علت جوش های روی باسن در صورت رعایت کامل بهداشت چیه؟من به خصوص بعد از ازدواج روی این ناحیه و گاهی روی کمرم جوش میزنه؟در ضمن من کاملا بهداشت را رعایت میکنم و هنگام رابطه جنسی هم بدنم با منی همسرم اصلا تماسی نداره؟

نکته دیگه اینکهمن الان 3 سال ازدواج کردم اما در روابطم هیچوقت به ارگاسم نرسیدک علی رقم تلاش همسرم و تحریک دهانی  قبل از رابطه خودم فهمیدم که فقط از طریق فشار زیاد بر روی کلیتوریس به ارگاسم میرسم که در حین رابطه ممکن نیست میخواستم بدانم این موضوع که در حین رابطه به ارگاسم نمیرسم برای باردار شدنم مانعی است؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. kamal نوشته است: با سلام
    میخواستم بدونم علت جوش های روی باسن در صورت رعایت کامل بهداشت چیه؟من به خصوص بعد از ازدواج روی این ناحیه و گاهی روی کمرم جوش میزنه؟در ضمن من کاملا بهداشت را رعایت میکنم و هنگام رابطه جنسی هم بدنم با منی همسرم اصلا تماسی نداره؟

نکته دیگه اینکهمن الان 3 سال ازدواج کردم اما در روابطم هیچوقت به ارگاسم نرسیدک علی رقم تلاش همسرم و تحریک دهانی  قبل از رابطه خودم فهمیدم که فقط از طریق فشار زیاد بر روی کلیتوریس به ارگاسم میرسم که در حین رابطه ممکن نیست میخواستم بدانم این موضوع که در حین رابطه به ارگاسم نمیرسم برای باردار شدنم مانعی است؟

سلام،
    اگر مشکل بهداشتی وجود ندارد، این جوشها می تواند به دلیل اختلالات هورمونی باشد، اگر احساس می کنید که این بثورات زیاد است و برایتان مشکل ایجاد کرده می توانید برای بررسی بیشتر به پزشک مراجعه کنید.
    نرسیدن به ارگاسم مشکلی برای بارداری شما ایجاد نمی کند، زوجین می توانند با ارزیابی نقاط حساس یکدیگر آنها را شناسایی کنند و طرف مقابل را از آنها آگاه سازند تا در حین رابطه با تحریک آنها رابطه جنسی بهتری را تجربه کنند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام 29 سال دارم  و تازه ازدواج کرده ام.
    روی باسنم و رانم جوش های زیاد و گاه بزرگی و دردناکی می زند. علی رغم رعایت بهداشت و اینکه یک روز در میان استحمام می کنم و از صابون آنتی باکتریال Activex هم به صورت موضعی استفاده می کنم.
    گاهی با موبر سی گل موهای باسنم را می زنم. فکر کردم این جوش ها شاید به خاطر اینه. برای همین 2ماه نزدم. ولی باز هم جوش زد. و وقتی دوباره از این کرم استفاده کردم خیلی جوش های زیاد و بزرگی ایجاد شد.
    خواهش می کنم من را راهنمایی کنید که از چه پماد یا دارویی استفاده کنم تا مشکلم برطرف شه؟ ضمن این که من روم نمی شه به دکتر مراجعه کنم.

4. navid_se نوشته است: سلام 29 سال دارم  و تازه ازدواج کرده ام.
    روی باسنم و رانم جوش های زیاد و گاه بزرگی و دردناکی می زند. علی رغم رعایت بهداشت و اینکه یک روز در میان استحمام می کنم و از صابون آنتی باکتریال Activex هم به صورت موضعی استفاده می کنم.
    گاهی با موبر سی گل موهای باسنم را می زنم. فکر کردم این جوش ها شاید به خاطر اینه. برای همین 2ماه نزدم. ولی باز هم جوش زد. و وقتی دوباره از این کرم استفاده کردم خیلی جوش های زیاد و بزرگی ایجاد شد.
    خواهش می کنم من را راهنمایی کنید که از چه پماد یا دارویی استفاده کنم تا مشکلم برطرف شه؟ ضمن این که من روم نمی شه به دکتر مراجعه کنم.

با سلام
    دوست عزیز من فکر میکنم بهتر است شما به دکتر مراجعه کنید و هیچ خجالتی هم نداره دکترها هم به این مسائل عادت دارند و هم امین بیمارند
    اما یک سری کارهای کوچیک که میتونید انجام دهید اینه که استحمام خوبه اما چون شما یک روز در میان این موضع را میشورید به حساس تر شدنش کمک میکنید صابونهای انتی باکتریال هم حساسیت زا هستند به همه نمی سازند و کلا بهتر است که از صابونهای معمولی استفاده بشه تا از این صابونهای پر رنگ و لعاب
    من فکر میکنم شما به عنوان یک اقا خیلی نیاز نداشته باشید که از کرم موبر استفاده کنید پس برای مدت طولانی قطعش کنید مخصوصا کرم موبرهای ایرانی معمولا دردساز هستند و کلا خود کرم موبر اگر زمانی حساسیت  ایجاد نکند اما برای مدتی بعد ممکنه ایجاد دردسر بکنه و بهتر است که استفاده از این کرمها همیشگی نباشه اما مصرف ادویه جات و شیرنی را کم کنید و مدتی از خوردن غذاهای تند و گرم پرهیز کنید
    ولی خیلی خیلی بهتر است که با دکتر مشورت کنید جوشها خیلی ساده به نظر میرسند و درمان راحتی هم دارند اما خود درمانی میتونه خیلی راحت باعث دردسر بشه
    خجالت نکشید همین طور که اینجا گفتید به دکتر هم بگید مطمئن باشید کتک نمی خورید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سوال من اینه که آیا امکان داره که خانمها از نزدیکی حتی با مدت زمان طولانی و تحریک شدن کافی قبل از نزدیکی به ارگاسم نرسن ( فارغ از مسائل روحی و استرس ) و اگر جواب مثبته آیا تنها راه حل تماس ناحیه کلیتورس ( مانند خود ارضایی خانمها ) میباشد ؟

6. yashar1970 نوشته است: سوال من اینه که آیا امکان داره که خانمها از نزدیکی حتی با مدت زمان طولانی و تحریک شدن کافی قبل از نزدیکی به ارگاسم نرسن ( فارغ از مسائل روحی و استرس ) و اگر جواب مثبته آیا تنها راه حل تماس ناحیه کلیتورس ( مانند خود ارضایی خانمها ) میباشد ؟

سلام،
    بله این امکان وجود دارد، راه حل استفاده از موقعیتهایی است که باعث تحریک بیشتر می شود و نیز تحریک نقاط حساس دیگر بدن در حین ایجاد رابطه جنسی.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید