.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات زنان

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
1 پاسخ • 12122 بازديد •  
زخم واژن و رحم

نویسنده پیام
tarsa

کاربر جدید
کاربر جدید

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: شنبه 25 خرداد 1387 - 10:47    عنوان:  زخم واژن و رحم آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام خدمت آقای دکتر

21 سالمه و 3 ساله ازدواج کرده ام،طریقه پیشگیری مان فقط قطع رابطه بوده و زایمان و سقط هم نداشتم،اکثرا" یک روز مشخص در ماه پریود می شود(بعضی ماه ها با یکی دو روز اختلاف)،از تقریبا" دو سال و نیم پیش که به پزشک زنان مراجعه کردم به دلیل ترشحات زیاد، قرص های خواراکی و واژینال(کرم و قرص) استفاده کردم ولی بهبودی کامل هیچ گاه حاصل نشد و بعد از هر دوره مصرف قرص و پایان پریودی که برای معاینه مراجعه کردم نتیجه عوض شدن نوع قرص ها و کرم های واژینال بود... الان یکسال است که دکتر گفته زخمی در واژن دارم که باید فریز شود( که البته به دلیل ترس و عدم آگاهی هربار که مراجعه کردم اینکار را به عقب انداختم)، می خواستم در مورد فریز (اینکه کلا" چی هست؟؟؟ و در چه مواردی تجویز می شود؟)، عوارض آن و اینکه اگر فریز نکنم چه می شود توضیحی بفرمایید .
و سوال دیگرم این است که آیا زخم من به ترشحات ربطی دارد یا خیر ؟ آیا همیشه ترشحاتم زیاد خواهد بود؟ چون دکترم گفتند تا وقتی رابطه داری این شرایط هست و البته به همین دلیل با توافق همسرم رابطه مان را کم هم کردیم ولی نتیجه رضایت بخش نبود...
بسیار  ممنون می شوم اگر پاسخم را بدهید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 25 خرداد 1387 - 10:47    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: شنبه 25 خرداد 1387 - 16:24    عنوان: icon_funny Re: زخم واژن و رحم آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
tarsa نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر

21 سالمه و 3 ساله ازدواج کرده ام،طریقه پیشگیری مان فقط قطع رابطه بوده و زایمان و سقط هم نداشتم،اکثرا" یک روز مشخص در ماه پریود می شود(بعضی ماه ها با یکی دو روز اختلاف)،از تقریبا" دو سال و نیم پیش که به پزشک زنان مراجعه کردم به دلیل ترشحات زیاد، قرص های خواراکی و واژینال(کرم و قرص) استفاده کردم ولی بهبودی کامل هیچ گاه حاصل نشد و بعد از هر دوره مصرف قرص و پایان پریودی که برای معاینه مراجعه کردم نتیجه عوض شدن نوع قرص ها و کرم های واژینال بود... الان یکسال است که دکتر گفته زخمی در واژن دارم که باید فریز شود( که البته به دلیل ترس و عدم آگاهی هربار که مراجعه کردم اینکار را به عقب انداختم)، می خواستم در مورد فریز (اینکه کلا" چی هست؟؟؟ و در چه مواردی تجویز می شود؟)، عوارض آن و اینکه اگر فریز نکنم چه می شود توضیحی بفرمایید .
و سوال دیگرم این است که آیا زخم من به ترشحات ربطی دارد یا خیر ؟ آیا همیشه ترشحاتم زیاد خواهد بود؟ چون دکترم گفتند تا وقتی رابطه داری این شرایط هست و البته به همین دلیل با توافق همسرم رابطه مان را کم هم کردیم ولی نتیجه رضایت بخش نبود...
بسیار  ممنون می شوم اگر پاسخم را بدهید

سلام،
عفونت و زخم ممکن است رابطه ای دوطرف داشته باشند، ولی عفونت باید با درمان مناسب بهبود یابد. ممکن است در حین درمان لازم باشد که تعداد نزدیکی ها کاهش یابد ولی کاهش رابطه جنسی به طور کلی منطقی نیست و باید علت رفع شود.
فریز کردن روشی که طی آن با استفاده از آن و ایجاد دمای بسیار پایین باعث تخریب سلولهای بیمار می شوند. این روش عارضه ای مثل نازایی ندارد و باعث بهبود زخمها در دهانه رحم خواهندشد، تنها بعد از عمل ممکن است درد خفیف زیر دل یا ترشح وجود داشته باشد که طبیعی است و بعد از مدتی رفع خواهد شد.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2351 روز قبل (25 خرداد 1387) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: آمیزش دردناک 32 aida 130047 چهار‌شنبه 25 شهریور 1388 - 15:05
hamidsenat مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد از بین بردن درد در شب زفاف (شب اول عروسی) 9 najva_2 37023 شنبه 4 مهر 1388 - 15:58
aliyan مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چند روز دیگه باید پریود بشم؟ (فوری) 1 rashyatruth 9005 یکشنبه 28 تیر 1388 - 09:13
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد برطرف کردن تیرگی پوست آلت تناسلی 6 amirgoodboy 86216 دوشنبه 1 تیر 1388 - 11:50
YUKABED مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد اگر باقی مونده جفت دفع نشه چه اتفاقی میفته؟ 1 reza7 7936 یکشنبه 7 اسفند 1384 - 12:47
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید