شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زخم واژن و رحم

1. با سلام خدمت آقای دکتر

21 سالمه و 3 ساله ازدواج کرده ام،طریقه پیشگیری مان فقط قطع رابطه بوده و زایمان و سقط هم نداشتم،اکثرا" یک روز مشخص در ماه پریود می شود(بعضی ماه ها با یکی دو روز اختلاف)،از تقریبا" دو سال و نیم پیش که به پزشک زنان مراجعه کردم به دلیل ترشحات زیاد، قرص های خواراکی و واژینال(کرم و قرص) استفاده کردم ولی بهبودی کامل هیچ گاه حاصل نشد و بعد از هر دوره مصرف قرص و پایان پریودی که برای معاینه مراجعه کردم نتیجه عوض شدن نوع قرص ها و کرم های واژینال بود... الان یکسال است که دکتر گفته زخمی در واژن دارم که باید فریز شود( که البته به دلیل ترس و عدم آگاهی هربار که مراجعه کردم اینکار را به عقب انداختم)، می خواستم در مورد فریز (اینکه کلا" چی هست؟؟؟ و در چه مواردی تجویز می شود؟)، عوارض آن و اینکه اگر فریز نکنم چه می شود توضیحی بفرمایید .
    و سوال دیگرم این است که آیا زخم من به ترشحات ربطی دارد یا خیر ؟ آیا همیشه ترشحاتم زیاد خواهد بود؟ چون دکترم گفتند تا وقتی رابطه داری این شرایط هست و البته به همین دلیل با توافق همسرم رابطه مان را کم هم کردیم ولی نتیجه رضایت بخش نبود...
    بسیار  ممنون می شوم اگر پاسخم را بدهید

2. tarsa نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر

21 سالمه و 3 ساله ازدواج کرده ام،طریقه پیشگیری مان فقط قطع رابطه بوده و زایمان و سقط هم نداشتم،اکثرا" یک روز مشخص در ماه پریود می شود(بعضی ماه ها با یکی دو روز اختلاف)،از تقریبا" دو سال و نیم پیش که به پزشک زنان مراجعه کردم به دلیل ترشحات زیاد، قرص های خواراکی و واژینال(کرم و قرص) استفاده کردم ولی بهبودی کامل هیچ گاه حاصل نشد و بعد از هر دوره مصرف قرص و پایان پریودی که برای معاینه مراجعه کردم نتیجه عوض شدن نوع قرص ها و کرم های واژینال بود... الان یکسال است که دکتر گفته زخمی در واژن دارم که باید فریز شود( که البته به دلیل ترس و عدم آگاهی هربار که مراجعه کردم اینکار را به عقب انداختم)، می خواستم در مورد فریز (اینکه کلا" چی هست؟؟؟ و در چه مواردی تجویز می شود؟)، عوارض آن و اینکه اگر فریز نکنم چه می شود توضیحی بفرمایید .
    و سوال دیگرم این است که آیا زخم من به ترشحات ربطی دارد یا خیر ؟ آیا همیشه ترشحاتم زیاد خواهد بود؟ چون دکترم گفتند تا وقتی رابطه داری این شرایط هست و البته به همین دلیل با توافق همسرم رابطه مان را کم هم کردیم ولی نتیجه رضایت بخش نبود...
    بسیار  ممنون می شوم اگر پاسخم را بدهید

سلام،
    عفونت و زخم ممکن است رابطه ای دوطرف داشته باشند، ولی عفونت باید با درمان مناسب بهبود یابد. ممکن است در حین درمان لازم باشد که تعداد نزدیکی ها کاهش یابد ولی کاهش رابطه جنسی به طور کلی منطقی نیست و باید علت رفع شود.
    فریز کردن روشی که طی آن با استفاده از آن و ایجاد دمای بسیار پایین باعث تخریب سلولهای بیمار می شوند. این روش عارضه ای مثل نازایی ندارد و باعث بهبود زخمها در دهانه رحم خواهندشد، تنها بعد از عمل ممکن است درد خفیف زیر دل یا ترشح وجود داشته باشد که طبیعی است و بعد از مدتی رفع خواهد شد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید